Polska Grupa Pocztowa S.A.

Opinie o Polska Grupa Pocztowa S.A.

Pracownik 2009-10-03 19:22:59
Pracuje już ponad rok w firmie. Pierwsze pół roku zarobki maksymalnie 800zł i
była to umowa zlecenie, dostałem później umowę zlecenie z wyznaczoną pensjom,
zarabiałem około 1100-1500 na rękę, od września zlikwidowali ten rodzaj umowy i
wprowadzono umowę o pracę, na tą chwilę zarabiam ledwo 1000 zł pracując
dokładnie tak samo jak wcześniej. Uważam że atmosfera jest fajna, niestety
kierownictwo stara się wykorzystywać pracowników poprzez podpisywanie
niekorzystnych umów(patrz moja historia). Nie polecam na dłuższą metę, nie
szanują pracowników.
roczarowana 2010-05-09 18:42:49
Zgadzam się w 100-stu %.Dalszy komentarz uważam za zbędny.
anonim 2011-05-17 10:52:08
Właśnie przed chwilą wyszedł odemnie Pan z Polskiej Grupy Pocztowej.. Wyszedł bo jego środkiem lokomocji są nogi.. Dojść do nas nie łatwo bo nawet listonosz jeździ samochodem a on pokonuje likometry na pieszo dostarczając nam mało istotne gazetki reklamowe... Żal patrzeć jak ludzie sie męczą żeby zarobić marnych parę groszy...
ojka 2013-08-29 08:31:23
po1 - 2013-07-10 15:13:42

Nie ma sensu lepiej do InPost jest bardziej rozwojowy PGPSA powoli sie zwija .
Inpost bardziej rozwojowy :):):) paczkomaty moze tak , ale reszta to dno. Cala reszta . Jestem rozbawiony twoim wpisem , bo albo nie wiesz jak tam jest albo prowokujesz pracowniku inpost :)
x 2013-12-20 13:22:37
Witam
Czy wiecie jak pracuje sie w Warszawie są szanse na Umowę o Prace i jaka jest atmosfera PRACY ?
y 2013-12-31 13:14:58
Wpadnij na Zupniczą 17 to sie dowiesz na miejscu jak jest najlepiej zaczep Kuriera jak będzie wychodził w teren -kiedyś była Fajna Atmosfera i male szanse na etat ale były jak jest teraz nie wiem od roku tam nie pracuję ..
Anioł 2014-01-04 14:40:02
Właścicielem Polskiej Grupy pocztowej jest Badenhop Holding z Cypru. Gratuluję niech żyją cypryjczycy a nasi na bezrobocie! Ale sukces biznesu! i sądów Rzxeczypospolitej !!!
15 0 Odpowiedz

~Steve - 1 godz. 58 min temu

siwy 2014-01-09 12:53:05
No to już mamy rekord..List z sądu nie opuszczający miejscowości sądu doręczony po 6 dniach od dnia nadania... Dla porównania Poczta Polska doręczała takie listy następnego dnia
pgpsa 2014-01-15 14:46:55
W PGP Ruda Slaska odeszlo juz kilku starych dobrych listonoszy. Nowi co przychodza to na dzien moze dwa i rezygnuja. Po prawie trzech latach tez juz mam dosyc. Polecone sie mnoza z dnia na dzien, zwyklych na ktorych sie zarabialo, coraz mniej. Niedawno odszedl Tauron, gdzie wszyscy liczyli zawsze na odczyty energii elektrycznej, bo szlo cos zarobic. Na poleconych zarobic sie nie da, za awiza nie placa, za paliwo nie zwracaja, umowy smieciowe. Rejony trzeba zmniejszac lub ci co maja po dwa sie pozbywaja jednego, bo nie wyrabiaja co wiaze sie z mniejszymi zarobkami. (usunięte przez administratora)
marian 2014-01-21 16:57:49
Jednym słowem inpost pgp to (usunięte przez administratora)!!!!!nie to co poczta polska.
obserwator 2014-01-23 12:16:10
Z tego co slyszałem to praca ciezka. od kad weszły sadówki do pgp to nikt sie nie wyrabia z pracą. Kierownictwo ma to wszystko gdzieś i twierdzi ze wszyscy daja rade. Listonosze mają dosyć bo nie zarabiają biorąc cały materiał zwykle i polecone i połowe albo całość zwracają. A osoby rozliczajace mają to rozliczyć wszystko. Listonosze wychodzą póżno w rejony więc i pózno wracają. Rejony są dość duże bo na jednym rejonie w PGP chodzi 4-5 listonoszy Poczty Polskiej. Wiec jest to nie mozleiwe zeby kurier dał rade rozniesć materiał zwykły i polecone których ostatnimi czasy jest sporo. PRzychodzą przesyłki opoznione. OStatnio kurier przyniósł mi list nadany 6.01 a dostałem go 22.01. Wiec gdzie tu jest terminowa doreczalność? Pracownicy pracują po 11-14 godzin dziennie. I tak nie są w stanie tego wszystkiego ogarnąć.
rok 2014-01-24 20:17:18
a jak tam Oddział Warszawa sobie radzi
czorny 2014-02-10 13:13:52
ja czekam już 8 dzień na list z sądu który mieści się w tej samej miejscowości co mój adres zamieszkania, - to jakieś kpiny
WJK 2014-02-10 22:10:55
7 lutego w skrzynce znalazłem zawiadomienie że mam do odebrania kilka listów z Sądów w punkcie na Keplera 1 w Poznaniu. 10 lutego chciałem odebrać te listy jednak w punkcie (kiosk) poinformowano mnie że listy jeszcze nie dotarły. Prawdopodobnie miał je jeszcze kurier. Paranoia
wicher 666 2014-02-28 20:35:10
mysle ze ta firma poplynie ,a wlasciciel bedzie mial za co na cypsze sie bawic i kolgac w goracych piaskach, czy ktos sie ze mna zgadza
kropka 2014-03-07 05:25:58
(usunięte przez administratora).. Czekalam na wazna przesylke z sadu... Oczywiscie, ze sie nie doczekalam. Nawet ani jednego awiza nie widzialam. Sasiadow pytalam, administracje pytalam, gospodarza pytalam... Nikt nic nie wi(e)dzial...Sprawa sie odbyla i o dziwo przesylka awizowana..(usunięte przez administratora)
rekord 2014-03-09 20:40:39
Chcecie znać REKORD w PGP ? Na dziś 2 MIESIĄCE !; a końca nie widać. Przesyłka sądowa wysłana z Sądu 10 stycznia, odebrałem w punkcie już 20 stycznia - bo 17 było tylko awizo; zwrotka, czyli potwierdzenie odbioru, bez którego Sąd nie może podjąć żadnych dalszych dziań do dziś nie wróciła do Sądu. Czyli minęło 2 miesiące !!! Komentarz sami sobie dopowiedzcie.
Yo 2014-03-31 11:45:48
Podmiot gospodarczo nieużyteczny, pisma Sądowe to szczególny rodzaj przesyłek PGP uprawia kryptoreklamę SKOK i co się spodoba, jakimi kryteriami kierowała się komisja przetargowa by dopuścić do działalności tak niekompetentne gremium?
Czy CBA prowadzi już śledztwo?
Mika 2014-05-20 12:53:20
Do doręczycieli PGP nie mam nic - miałam z nimi do czynienia dwa razy zaledwie w Gdańsku i nie mam zastrzeżeń. Natomiast CZAS OCZEKIWANIA na przesyłkę poleconą z potwierdzeniem odbioru woła o pomstę do nieba:/ Chodzi od odpisy z ksiąg wieczystych (założenie nowych i potem wpis o hipotece) z sądu rejonowego Gdańsk Północ. Data na kopertach z sądu odpowiednio: 18 marzec i 7 kwietnia br. Daty pieczątek PGP odpowiednio: 7 kwietnia i 29 kwietnia br. Obie koperty dotarły do mnie... bagatela... dopiero wczoraj - 19 maja br. Słabo, bardzo słabo:/
Wit 2014-05-26 13:23:55
Niestety olewają klientów nie zostawiają awiza, nie dostarczają przesyłek, reklamacje rozpatrują w bardzo długich terminach
Peka 2014-07-04 20:57:41
InPost wraz wraz z PGP storzyli biuro dwa miesiące temu w Toruniu. Pierwsze dwa miesiące były na umowę zlecenie, od lipca są o pracę. W pierwszych dwóch miesiącach na rękę było 1485 zł (w zależności od indywidualnych ustaleń z szefem), teraz -po dwóch miesiącach- ludzie zarabiają od 1600-2000 zł na rękę. Atmosfera jest świetna, problemów z szefostwem nie ma. Za cholerę nie wierzę w te 800 zł na m-c, o których ktoś pisał.
kinga 2014-09-09 08:53:17
w dniu 5 września (w godzinach mojej pracy zawodowej) otrzymałam
zawiadomienie o przekazie z wpisanym nr telef. i adresem odbioru z ul.
Małachowskiego 52 w Łodzi, daleko od mojego miejsca zamieszkania.
8 wrzesnia telefonowałam pod wskazany numer i usłyszałam, ze mogę
sobie
przyjsc i odebrac, bo kurier drugi raz już nie jeździ.
Tego samego dnia 8.09. w godzinach porannych zadzwoniłam pod numer
infolinii wskazany na Państwa stronie do Warszawy otrzymałam odpowiedź,
iż kurier skontaktuje się ze mną . Obiecanka spełzła na niczym.
Proponuję zmienić opis na Profilu; o elastyczności i dostosowania do
potrzeb klienta, według mojego uznania jest to typowa kryptoreklama .
Teresa Wieczorkiewicz
ul. Boj. Getta Warsz.
Darek 2014-10-09 09:57:50
Przesyłki do mnie trafiły zatknięte w drzwi garażowe, mimo że po drugiej stronie budynku od ulicy jest skrzynka na przesyłki z której wiatr by ich nie wywiał ani żaden sąsiad nie sprzątnął razem z liśćmi. PGP powinna zmienić nazwę na PGP_DPNTGT - POLSKA GRUPA POCZTOWA DOSTARCZAMY PRZESYŁKI NIE TAM GDZIE TRZEBA!!!
Iwona 2015-01-05 21:19:26
Dla mnie pracownicy z firmy PGP SA.A zwłaszcza te osoby co doreczaja wazne pszesyłki z sadu sa niekompetentni z Drawska moj partner czekal na list z sadu,ktory zostal wysłany 28.11.2014r.I niby bylo awizo ale gdzies przepadło bo nigdzie go nie bylo,sprawa sie odbyla bez niego.Drugi list zostal wysłany 22.12 2014.ri mial dzisiaj byc,i niby pan byl bo dzwoniłam do Drawska i pani mi powiedziala ze pan mi zostawił awizo.A najleprze jest w tym ze przez cały dzien byłam w domu a pana nie było u nas nawed w skrzynce niebyło awizo znowu zagineło.Co za ludzie jak niemoga sie wywiazadz to niech sie tak waznych dokumetow do doreczenia z sadu niepodejmuja.Szkoda słów na nich.......
grzes 2015-01-23 14:42:56
porażka , 20 dni czekam na pismo z sądu , a oni nie odbierają telefonów , dziadostwo , brak sółw
fervex 2015-03-04 18:29:08
Polska Grupa Pocztowa S.A. jest firmą świadczącą usługi związane z przygotowaniem, obsługą i doręczaniem przesyłek pocztowych i kurierskich i nie jest to zwykła poczta, bo widzę , że niektórzy mogą ją jeszcze mylić z Poczta Polską ( pije do tych kolejek). Tutaj już bardziej chodzi o same przesyłki kurierskie
Jedrek 2016-03-17 00:37:15
Nie rozumiem jakim cudem ta firma wygrała przesyłki sądowe.
Zgraja nie odpowiedzialnych doręczycili ważnych przesyłek.
Moim zdaniem powinna zająć się tym prokuratura.
Pgp-swoją nieodpowiedzialnoscią skrzydziliscie mnóstwo osób!!!
Jedrek 2016-03-17 00:55:15
Osoba ds reklamacji ma zawsze jedną ODP.przesyłkę awizowano i adresat nie odebrał w terminie. Oszuści!!!
elzunia24 2016-04-12 07:53:01
straszna firma caly wczorajszy dzien siedzialam w domu/jestem osoba chora ktora zadko wychodzi z domu i tylko przy pomocy osob drugich/pan sie nie pofatygowal z przesylka polecona tylko zostawil awizo i teraz musze dojsc/brak dojazdu/ok 2 km odebrac przesylke czysta glupota
klient 2016-06-03 10:18:34
Wrzucają listy do sąsiadów.Szukają głupich co za nich rozniosą . Ja wyrzucam do pieca . Nie odbierają telefonów . Następni do brania kasy za miernie wykonaną usługę.
jas 2016-07-12 08:38:08
nie odprowadzali składek do zus dostałam pismo z zusu, nierzetelny pracodawca
jas 2016-07-12 08:38:45
nie odprowadzali składek do zus dostałam pismo z zusu, nierzetelny pracodawca
adam 2016-07-12 09:19:29
A zgłaszałeś to @jas? bo w takim przypadku pracodawca ma obowiązek to uregulować. Ciekawe czy teraz mają z tym porządek bo są ogłoszenia na kurierów i chętnie bym się załapał
Zostaw swoją opinię o Polska Grupa Pocztowa S.A. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polska Grupa Pocztowa S.A.