Opinie o Viva Secure Logistic Services w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Viva Secure Logistic Services. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Viva Secure Logistic Services o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Viva Secure Logistic Services w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Viva Secure Logistic Services?

Remik Nowy wpis

Firma oglosila upadlosc i ludzie zostali bez srodkow na koncie poza tym nawet nienajgorzej sie pracowalo

filemon

@Tymek Skąd takie rewelacje o upadłości? Czyżby konkurencja inspirowała?

Iza
@filemon

Nie wiem,skąd @Tymek informacje i upadłości Viva Secure Logistic Services. Sprawdziłam to i wszystko wskazuje na to, że firma działa w sposób normalny - nawet teraz szukają tam nowych pracowników: https://www.vsls.pl/kontakt/#praca Ale może Ty powiesz mi coś więcej odnośnie aktualnej kondycji tej firmy?

Łorker Nowy wpis
@Iza

VSLS nie funkcjonuje od połowy lipca. Złożyli wniosek o upadłość i zostawili wszystkich kontrahentów na lodzie.

Julia Nowy wpis
@Łorker

Nie znalazłam żadnej informacji o tym, że Viva Secure zostało zamknięte. Ich strona działa normalnie, nic takiego nie napisali. Pracowałeś w tej firmie wcześniej, na czym polegała Twoja praca?

m

Czy kotś wie co dawną Vivą się dzieje? Teraz słyszałerm Vsls

Ryszard
@m

Sugerujesz, że firma Viva Xpress Logistics zmieniła swoją nazwę? Masz jakieś doświadczenia związane z pracą w tym miejscu, którymi mógłbyś się z nami podzielić? Ciekawi mnie, czy firma obecnie poszukuje nowych pracowników? Każda nowa opinia jest cenna, ponieważ pomaga ona w ocenie, jak wygląda to miejsce pracy.

Tymek
@m

Tak, Prezes zrobił wszystkich w (usunięte przez administratora) Zgarnął pulę i ogłosił upadłość

Aplikowałeś do firmy Viva Secure Logistic Services? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Wiktor

Mam zamiar aplikować. Trochę zasmuciliście mnie swoimi wpisami.

Dobranoc

U nas jest ok .

klient
@Dobranoc

Wasze dni są już policzone ha ha ha

Delta

Walczący o swoje 07.03.2018 22:04 Czy Viva wie że niedługo będzie o niej głośno w telewizji ha ha ha .... materiał runie na nich jak grom z jasnego nieba i klienci o Was usłyszą i o tych Deltowskich przekretach . Ludzie uważajcie. Taki sam plan jest na Vive jak na Delte. Szefostwo myśli że znaleźli inwestora buhaha chyba szopa pracza od prania swoich pieniędzy a lada moment zniknięcie z rynku

Walczący o swoje

Eryka

. . . . . . . .

PRZECZ Z VIVA I SULICHEM

To co tam u was. Zaprosił nas Pan Darek który u was pracuje i strasznie was broni. Udziela się na portalu Delty. To teraz na jego zaproszenie przyszliśmy do was. To kiedy się zamykacie. Jak tam Pan Sulich, czy już bank handlowy odszedł od was jak jeszcze nie to zaraz odejdzie. I wszyscy tak jak w Delcie pójdziecie na bezrobocie. Sugeruję już szukać pracy. Miłego wieczoru

Czynne Czynne

Kolego od "Nieczynne", przestań zachowywać się tu tak, jak na forum o Delta City - potwierdzasz tym tylko, że w obu spółkach czynny (!) jest ten sam zespół. To nie jest pomoc dla Vivy a wręcz przeciwnie. Trochę strategicznej logiki nie zaszkodzi.

NIECZYNNE

. . .

Klienci VIVY miłego oglądania

optymista

Kto ma cos do staracenia niech zaczyna wspolprace z Viva . Daje max 1,5 roku i bedzie pozamiatane.

DEL HANDLOWY
@optymista

W telewizji już o nich mówią i wspomnieli o vivie więc pewnie zaraz firmy odejdą od nich .Bo Bank handlowy nie pozwoli sobie na taką reklamę

Dystrybucja

Ciekawe bardzo jak Viva rozwiezie po kraju paczki Delty (jeżeli to prawda że nie tylko ludzie przejdą ale klienci też) ?

@Dystrybucja

Nie rozwiezie. Bo nie przejęła przesylek delty. Proste.

Kolo
@Dystrybucja

Paczki Delty rozwozi In Post.Viva jest za mała żeby to zmieścić.Zobacz sobie na google street view.

JAREK DWA

To kiedy telewizja przyjeżdża do VIVY do Pana Sulicha. Towar , paczki i tez majątek który był na magazynie w Warszawie jest teraz na magazynie VIVA. Zapraszamy do Vivy

Dorota
@JAREK DWA

....

czak

Uwaga zagłuszają nas !

Darek

Ty tlumoku. Przedstaw się kim jesteś ze takie głupoty piszesz. Żadnego z tych panów nie ma w Vivie. WARA OD VIVY

DUCIA

Z tego co wiem i ich widziałem To handlowiec Jarek , finansowy Reszka i idzie z Delty sporo osób a ty co Darek też do VIVY przeszedłeś z Delty. Tylko współczuć VIVIE jak takie osoby tam będą. Z magazynu z ul. Krasnowolskiej już do VIVY przywieźli to co mogli.

hieronim

Delta już nie istnieje ??? co dalej z Vivą ?

DELDELDELDEL
@hieronim

Nic przeniosą klientów, trochę zaufanych pracownik i będę działać a Prezes Delty będzie prezesem Vivy. I będę rozwijać Vive

hieronim
@DELDELDELDEL

Dziękuję za informację a nie wiesz czy będziemy w Vivie busy potrzebować ? , czy pozostajemy nadal w kopertówkach ?

@hieronim

A w vivie super. Spokój, poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. Żyć nie umierać. Na dodatek coraz więcej paczek.

deldeldeldeldel
@Darek

Tak dokładnie bo już od jakiegoś czasu przenoszą paczki z Delty do Vivy. Po prostu super. Nikt im na ręce nie patrzy mają 100% udziałów i robią co chcą

Klaudia
@hieronim

ViVa będzie miała własny LH ?

CO TAM CO TAM

Co tutaj tak nudno. Delta weszła i nic się nie dzieje Jest tutaj ktoś Zero informacji zero opinii Miłego dnia

viv
@CO TAM CO TAM

Nudno bo Delta jeszcze nic nie zrobiła. Paweł weryfikuje a finansowy liczy i liczy. Jak sprawdzą i policzą to wtedy się zacznie łączenie i wtedy będą komentarze. A na dziś nic bo wszystko jest tak jak było. Miłego wieczoru

Goro
@CO TAM CO TAM

No i faktycznie cisza !? Delta się zwija ?? Viva się zwija ??

Zostaw merytoryczną opinię o Viva Secure Logistic Services - Warszawa

Viva Secure Logistic Services
2.1/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Gidzińskiego 28
    02-293 Warszawa