SCG Dominik Ledzion

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SCG Dominik Ledzion

scgfanatyk01 Nowy wpis

Najlepszy pracodawca na świecie. Codziennie dziękuję Bogu, że tu pracuję, a sama praca to czysta przyjemność. Wynagrodzenie bajka. Człowiek już nie chce, a jeszcze dokładają. Zero zmartwień. No nie da się lepiej trafić. 10/10

Honorata Nowy wpis
@scgfanatyk01

Poważnie jest tak dobrze, czy jest to ironia? Skoro tak wychwalasz, to może podasz widełki Twoich zarobków?

Remek Nowy wpis

A Ty też byłeś po podwyżkę? I co Ci powiedzieli, jak to uargumentowali, bo jestem ciekaw? Czyli bez awansowania, nawet jak pracujesz już te kilka miesięcy, też nie ma szans na coś więcej? A jest chociaż umowa o pracę na start?

DRIVER

Pracowałem w SCG i miło wspominam ten czas. Auta sprawne i zadbane, współpracownicy kontaktowi, spedytorzy znający się na swojej pracy. Żadnych problemów z wynagrodzeniem, wszystko terminowo i tak jak książka pisze. Polecam.

@DRIVER

Do którego dnia miesiąca wypłacano pensję? W razie awarii mogłeś zjechać na dowolny serwis czy musiałeś kombinować?

ziom

Praca do wegetowania lub dla nastolatków. Nic poza tym...

Agnieszka
@ziom

Wegetowania? W sensie że taka kas słaba czy co?

D
@ziom

Zgadzam się z ziom, za takie pieniądze to można tam tylko wegetować. Z resztą nic dziwnego skoro pracują tam praktycznie same dzieciaki dopiero co po liceum...

Art
@Agnieszka

Podstawa - trójki z przodu nie ma, na dodatek żałośnie niskie procenty prowizji. Może z tego powodu również szukają osób bez doświadczenia nieobeznanych w stawkach w tym zawodzie.

ron
@Art

za znajomosc angielskiego na poziomie B2 , trojki podstawy nie dadza ?

Iza
@Art

A zdradzisz te procenty tak dla jasności? Fajnie byłoby sobie móc jaką symulację zrobić, no chyba że przytoczysz?

owski
@Iza

transport 3%, spedycja 5% - oczywiście brutto. Do klientów walą ceny z kosmosu, ale normalnie płacić pracownikom im już ciężko

Norbi
@owski

No z tego co piszesz to faktycznie nie za wiele. To się poprawiło w ciągu roku? Były jakieś podwyżki i nie chodzi mi o tą minimalną co teraz podniósł rząd. Pracodawca dorzucił coś od siebie, co?

Rozmowa przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze. Dużo pytań, w tym część rozmowy po angielsku (razem z zadaniem "na próbę"). Rozmówcy otwarci, przystępni i pomocni. Rozmowa zakończyła się oprowadzeniem po biurze i zapoznaniu z potencjalnymi pracownikami. Odpowiedź po 2-3 godzinach - pozytywna. W przeciwieństwie do komentarzy mówiących o mizernych wypłatach - z wykształceniem wyższym, angielskim na C1 i brakiem doświadczenia, na start podstawa z 4ką na początku.

- ogólna rozmowa w j. angielskim - zadanie-symulacja po angielsku - standardowe pytania, m.in. o oczekiwania od pracodawcy - pytanie od kiedy jesteśmy gotowi zacząć pracę

Typ

Najlepsza firma w jakiej pracowałem jako kierowca,ciezko sie dostac, dobry klimat,szefostwo na poziomie, kasa na czas, sprzet nowy

Kolo

Może ktoś podpowie jak się pracuje i czy w ogóle warto szukać tu pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o SCG Dominik Ledzion - Warszawa

• Jak się pracuje w SCG Dominik Ledzion?

Zobacz opinie na temat firmy SCG Dominik Ledzion tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SCG Dominik Ledzion?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SCG Dominik Ledzion?

Kandydaci do pracy w SCG Dominik Ledzion napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SCG Dominik Ledzion