Opinie o Delta City w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Delta City. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Delta City o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delta City w Warszawa

Patron

Tba Express Bis się kłania ... Infolinia nie odpowiada, opiekun uciekł lub mówi, że wszystko będzie dobrze, proszę się nie martwić? :-))) Klienci bez pobrań i kasy Pracownicy bez zatrudnienia Ciekawe co sobie myślą byli pracownicy Tba Ex, którzy przeszli do Delty Przesyłki niestandardowe na 9zł? Ktoś płacze i ... ktoś pije szampana:-)

@Patron

Ja jak tylko zobaczyłem nazwisko inwestora Arciszewski ten sam co w Tba - natychmiast postanowiłem, że nie idę tam do pracy. Wiem co gość robił w Tba i wiedziałem że to tak samo się skończy. Różnica polegała tylko na tym, że Tba dużo dłużej się trzymało i mieli wolumen nie 4 a 40 tyś paczek dziennie. Gdyby te psy gończe nie zaufali inwestorowi tylko byłym właścicielom to firma nadal by się miała dobrze. Pracowałem w Tba prawie 7 lat wiem co mówię.

Piotrek
@Robert

Tba przynajmniej miało pieniądze na upadłość. Ludzie otrzymali pensje od syndyka a tu obawiam się, że nic nikt nie zobaczy !!!

glob

firma lokalna na Warszawie zatrudni kurierów - 533 433 602

piotr

DO NIKOGO NIE IDZIE SIĘ DODZWONIĆ

@piotr

A co myslales, ze przyjada do Ciebie?

Gall Anonim

lokalna firma kurierska poszukuje kurierów z własnym samochodem, telefon (usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Kierowca w firmie Delta City? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.

A, która firma oficjalnie wozi (ADR ) fajerwerki ?????- tylko oni - kpina !!!!!! - o co się ubiegasz ?

Klient

Wystawili mi fakturę do zapłaty za swoje usługi a są mi winni pobrania. Czy muszę im płacić?

Księgowa
@Klient

Nie musisz wystaw dokument kompensaty

klient
@Księgowa

Czy zaległe pobrania można w jakiś sposób odzyskać?

Jeżyk

Jak podpisaliście im ugody to teraz Pana prezesa możecie co najwyżej w pompkę pocałować

@Jeżyk

Jestem klientem żadnych ugód nie podpisywałem - o co chodzi ?

Klient

Rozmawiałem z opiekunem. To już koniec. Tyle kasy w pobraniach. Już pewnie ich nie odzyskam.

Bieda

Poznań dzis ogłosił upadłość.

@Bieda

Potwierdzam

Klient

Wyjechali dzisiaj w rejony ?

s
@Klient

nikt nie wyjechał cała polska stoi nikt nie rozwozi ani nie odbiera!!!!!!!!!

Waldek
@s

A co myślałeś że będą odbierać telefon albo że dostaniesz paczki ? Ja dziękuję im za taką współpracę. Podpisałem umowę jeszcze w piątek z Geisem i od środy auta będą jeździły pod ich szyldem. A tu muszę się z nimi rozliczyć w taki sposób aby mnie nie puścili z torbami jakimiś dziwnymi notami ect...

Delta-cyrk

Czlowiek odchodzi z tego bagna i musi polar oddac, toż to istny kabaret... Koszulek nie chca a bluze co? Wypiora i komus dadza... Nawet na podstawe dla kurierow nie ma. Zeby to wszystko wkoncu sie skonczylo bo te same madre glowy na gorze biorace po pare tys miesiecznie (usunięte przez administratora) sie znaja na kurierce.

www
@Delta-cyrk

podaj tel ,zadzwonie. pogadamy

@www

602 500 000

@www

A o czym tu gadac. Firma powinna sie zwinac bo jak nie problemy z kasa to i tak nikt o tej firmie nic nie wie. Przez rok ponad jazdy na palacach u jednej reki policicze osoby ktore cos tam slyszaly. A co do 10 tys paczek to nie wiem gdzie je pochowali jak u nas kurierzy maja do 12 stopow max...

KURKUR
@Delta-cyrk

Racja bałagan bałagan. A co do polarów to cos im podpisywałeś. Bo ja nie po prostu ja i inni koledzy sobie polary wzięliśmy i tyle. Więc co masz im oddać. A Paczek jak jest 3,5 tyś to wszystko. Ostatnio byli na magazynie gadali co zrobić bo paczek jest super mało. A firmą opowiadają handlowcy bajki bo jak powiedzą prawdę to kto im da paczki. Dlatego jest bajka że paczek jest 10 tyś dziennie. Jeszcze w zeszłym roku jak był Michał to firmy wchodziły ale jak odszedł to nagle firmy odchodzą. Ta firma było kojarzona z Michałem i teraz jest efekt paczek coraz mniej. Co robią nowi handlowcy tak mówili że będzie tyle nowych firm. I nic. A tutaj piszecie że kupili VIVE to jak ją kupili to gdzie są te paczki bo ich nie widać. Ale trzeba pracować i tyle.

@KURKUR

Jak dla mnie to nie da sie tego uratowac. Mozna miliony tu dac ale one szybko znikna rozkardzione przez madre glowy czy na pokrycia transportow miedzy oddzialami chociaz i z tym jest problem. Ceny maja tak smieszne a sie dziwia ze malo paczek. Opinia jest jaka jest wsrod nadawcow. Slaba doreczalnosc, a PODSTAWA to rozliczanie sie z ich pobran. Firmy zrezygnowaly po juz ktoryms razie proszenia sie o swoje pieniadze... To nie jest powazne traktowanie klientow. Jak dla mnie ta firma zyje tylko i wylacznie z pobran i to jest ich kapital... A na tym to sobie moga ale budke z wata cukrowa postawic. Co do handlowcow to przykro mi to mowic ale to jakies oszolomy. Jeden nawet obiecywal ze paczki bede zabieral o 17 jak prace konczylem max 14.... Jak dla mnie to powinni przestac mydlic i pracownika i klienta oczy i to po prostu zamknac. Przynajmniej to by bylo chociaz raz fair zagranie.

@KURKUR

Michał jest nadal współwłaścicielem. Więc coś musi robić.

@Kamila

jest wspolnikiem?? a ile ma % udziałów?

@ser

Ma około 12 %

@Kamila

Michała już nie pracuje w firmie i nie będzie pracował. Jest nie potrzebny. Zostawili mu niewielką część udziałów aby regresem ciągnąć od niego kasę na dopłatę. Ponieważ firma będzie miała straty przez kilka najbliższych lat. Standardowy model działania.

handel
@Jarek

Ha nic nie wiecie a piszecie. Michał rozstał się z firmą , odpuścił temat. Przestał wierzyć w tą firmę i odszedł z końcem roku. Co do udziałów to wiem że się usunął całkowicie i chyba dogadał się z inwestorem bo informacja jest taka że inwestor będzie miał 100% udziałów. Więc pewnie się dogadali i żadnych dopłat do kapitału nie będzie. A jeśli on przestał już wierzyć w tą firmę to teraz już będzie tylko gorzej. I wspomnicie moje słowa za kilka miesięcy. To ci jest jasne i prawdziwe. Michał był i działał w dziale handlowych ilości paczek do listopada rosły. Michała nie ma od grudnia i ilości paczek drastycznie maleją. Styczeń do grudnia to spadek o około 35% może więcej. Bo nikt oficjalnie nie chce powiedzieć ile jest paczek i wszystko to tylko przecieki ale dane z systemu mówią to co mówię. Ale jak to zarząd mówi że zmiany zmiany zmiany , zmiana strategii działania. I dlatego paczek jest mniej to jakiś żart. Nowi handlowcy biorą kasę i nic nie robią ale co mają robić jak to są ludzie od sklepów internetowych po 7-8 złotych a ceny w Delta Kurier są teraz podniesione. Koszty są a zysku z tego nie ma. Zobaczymy za 2-3 miesiące. Gratuluje i zobaczę co i jak

@handel

Opieram się na tym co jest w KRS a nie na plotkach rozprowadzanych na korytarzach. Chyba że firma nie zadaje sobie nawet trudu aby zaktualizować dane w KRS bo "podobno" Grzogorza G. nie ma w zarządzie a w danych spółki nadal widnieje.

KRS
@Jarek

Problem z danymi w KRS polega na tym, że sądom zbyt się nie spieszy ("nawał pracy") i aktualizacja może potrwać nawet 2-3 miesiące

@KRS

Aby zachować bezpieczeństwo obrotu oraz pewność, że informacje opublikowane w KRS są aktualne, wnioski o wpis do sądu rejestrowego muszą być rozpatrywane w krótkim, 7-dniowym terminie (art. 20a ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym: Wniosek o wpis sąd rejestrowy rozpoznaje nie później niż w terminie 7 dni od daty jego wpływu do sądu.). Jeśli chodzi o wniosek o wpis to także przepis ten dotyczy wniosku o zmianę wpisu, wzmiankę w rejestrze i wykreślenie. Oczywiście mogą zdarzyć się sytuacje, że złożony wniosek o wpis lub zmianę w KRS jest niekompletny lub wadliwie przygotowany, wtedy termin na rozpoznanie wniosku przedłuża się i 7 dni na rozpoznanie wniosku liczy się od dnia usunięcia przeszkody przez wnioskodawcę.

@handel

Kolego piszesz "Ha nic nie wiecie a piszecie " . pisząc "chyba dogadał " i " wiec pewnie sie dogadali" pokazujesz ze ch.... wiesz. Piszesz ze Michał odszedł i nagle ubyło paczek. No juz wez nie pie.........l głupot. A gdzie mial Michał przeniesc te wszystkie firmy ktore według Ciebie odeszły?

KRS2
@Jarek

Cytat "wnioski o wpis do sądu rejestrowego muszą być rozpatrywane w krótkim, 7-dniowym terminie (art. 20a ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym: Wniosek o wpis sąd rejestrowy rozpoznaje nie później niż w terminie 7 dni od daty jego wpływu do sądu.)" Tyle teoria. Dotknąłeś kiedyś chociaż trochę praktyki z zakresu rejestracji / zmian w KRS? O święta naiwności :-) :-) Akurat na zmianę reprezentacji czeka się najdłużej. Zmiana siedziby, nazwy : to jakieś 6 tygodni średnio, chyba że trafi na sierpień albo grudzień to i dwa miesiące. I nie z powodu braków formalnych we wniosku ;-)

@KRS2

Widzę, że lubisz wprowadzać ludzi w błąd. Według KRS inwestor nie ma 100 % udziałów i domniemywam że to jest prawda. Co do moich kompetencji to one nie mają znaczenia. Temat przewodni to czy inwestor ma 100 % udziałów.

NIECIERPLIWA

Czy ktoś wie co się dzieje. Przyszło dziś pismo z centrali że wszystkie paczki dziś w nocy mają być zawiezione na sortownię i paczki nie wracają do oddziałów. Bo jest inwentaryzacja i wprowadzenie statusów. I frachty nie przywiozą paczek jutro z dostawą na sobotę. mają być frachty w nocy z niedzieli na poniedziałek. O co chodzi czy to już koniec Delty. Proszę o informację czy ktoś coś wie o co w tym chodzi. Nikt w warszawie nie odbiera telefonów. Ludzie w kraju mówią że nie oddadzą paczek bo nie dostaną pieniędzy. Proszę o jakąś informację co się dzieje. Czy od poniedziałku jestem bezrobotną kobietką czy jedna to tylko plotki i nic się nie dzieje i wszystko będzie dobrze. Ilości paczek mają od poniedziałku rosnąć nowe firmy mają zacząć wysyłać paczki Pozdrawiam Ania i czekam na jakąś informację Miłego weekendu

xxx
@NIECIERPLIWA

Wygląda mi na to, że to już koniec. Chcą zabezpieczyć paczki aby oddziały nie ukradły towaru! Dostaliście kasę za pracę ?

PODWY
@xxx

Podobno nie było wypłat ale to raczej muszą się wypowiedzieć pracownicy etatowi. Kupili VIVE więc może całą sprzedaż przeniosą do Vivy. Inwestor ma podobno już 100% udziałów więc nikt nie będzie mu niczego zarzucał.

@NIECIERPLIWA

Tak, to jest już koniec Delty.

@Andrzej

Jest wiele osób które czekają na ten dzień z utęsknieniem - nikt chyba nie jest wstanie policzyć ile osób zostało oszukanych przez ostatnie 10 lat !!!

@Marek

Ale wy ludzie jesteście wszyscy powaleni. Skąd te brednie ? Sami robicie ferment. Jak można podcinac gałąź na której się siedzi ? Może rzeczywiście pismo z delty wyszło zbyt późno. Jeśli planuje się inwentaryzację to ludzie powinni wiedzieć o tym wcześniej. Tym razem znowu zarząd się nie popisal. Apeluję więc do panów zarządzających spółką żeby nie dostarczali ludziom pożywki do idiotycznych komentarzy. Planujecie, informujcie z wyprzedzeniem. Takim działaniem dacie ludziom poczucie stabilizacji. Szkoda ze tak wybitni specjaliści nie mają zielonego pojęcia jak zarządzać ludźmi.

J.J.

A co z sortownią?

Inwentaryzacja
@Robert

INWENTARYZACJA ?! ?! Jaka inwentaryzacja? Paczek? Wyorażacie sobie, że DPD, GLS, DHL, UPS, GEIS, FedEx, InPost robią taką "inwentaryzację"?

Irna
@Inwentaryzacja

The end

Cycek
@Inwentaryzacja

Firma ma sporo kasy na logike samochody liniowe jada z oddzialow wiec nikt nie bedzie trzymal kierowcy do niedzieli tylko wroci do oddzialu na pusto aby potem w niedziele jechac po paczki. Ha ha ha ci ludzie to profesjonalisci

@NIECIERPLIWA

Ludzie są sobie sami winni. Najpierw nic nie robią aby wyeliminować ryzyko a jak coś gruchnie to wtedy jest lament. To za późno !!!

@Konrad

A Pani Arciszewskie na Facebooku śmieje się z Polaków !!!

BUŁA
@Marek

Ale może to nic i w poniedziałek będzie wszystko ok. Chyba że teraz będą tyko brokerem kurierskim

@NIECIERPLIWA

Jeśli właściciel poszedł po rozum do głowy to w poniedziałek nie dostaniecie paczek. I to będzie najlepsza decyzja w tej firmie od wielu lat.

12.02.2018 - PRZERWA
@Kamila

Oficjalnie wszystkie oddziały wyczyszczone z paczek, w poniedziałek nieczynne, twierdzą że "inwentaryzacja" i teraz pytanie czy to już koniec czy we wtorek dopiero paczki wyjadą

Broker
@12.02.2018 - PRZERWA

Jest jeszcze możliwość, że dzisiaj wieczorem odbiorą a jutro rano linie dowiozą paczki do magazynów innej firmy która je dostarczy. I teraz pytanie po co był ten cały ciężki zaciąg po DPD i DHL? Żeby zaraz z firmy brokera zrobić? Chyba żeby panowie teraz stery w Vivie przejęli.

@12.02.2018 - PRZERWA

Skąd masz takie informacje ?

Patryk
@Broker

Co ci ludzie wyprawiają kolejną firmę spuszczają na dno - to jakaś masakra - kto im za to płaci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

To już koniec. Delta Kurier to już historia

Jak to skąd
@Broker

No może pracuje w tej śmisznej firmie, jeśli coś bez umowy można nazwać pracą oczywiście ;)

@Jak to skąd

Już nie pracujesz bo firmy już nie ma

@mario

A skąd takie info ??

Oddzial
@NIECIERPLIWA

Prawda jest taka,że nikt nic nie wie. Wszystkie paczki są na centralnym Jutro się okaże co dalej

@Tomek

To pewne. Przyjdziesz jutro do pracy, ale po co? Pracy już nie ma... zniknęła

@Tomek

frachty wróciły puste, co będziesz woził?

rtw
@NIECIERPLIWA

kiedys jak michał chcial z kims w kraju skonczyc wspolprace to wlasnie wymyslał takie klamstwo ze nie puszczja paczek bo cos tam cos tam i jeszcze kazal oddac wszystkie niedoreczone paczki i materialy eksploatacjne do biura do WARSZAWY, to stary numer

@mario

Przedłużenie inwentaryzacji, paczki pójdą we wtorek.

@Tomek

akurat. Ile można inwentaryzować 400 paczek?

kocham patron service
@Tomek

ale ty jesteś ostry leb gosciu :D inwentaryzacja 400 paczek przez 4 dni, i w ogole jaka inwentaryzacja? :D słyszales zeby jakas firma kurierska jak DPD, DHL lub FedEx zbierala paczki z calej polski w jedno miejsce, zeby zrobic inwentaryzacje? szanujmy sie. To jest prosty chwyt zeby odebrać paczki kurierom, którzy jakby sie dowiedzieli ze firma sie wyjebala na plecy, chcieli by sie zabezpieczyc pobraniami/paczkami tak jak to mialo miejsce w TBA

@NIECIERPLIWA

I co gdzie mamy paczki? Frachty nie wyjechały.

Darek
@Nowy

Frachty wyjadą jutro.

Oddzial
@Darek

Darku a skąd takie info ? Bo nawet kierownicy oddziałów nic nie wiedzą.

@Oddzial

Zarząd pierwsza liga skoro najważniejszym, źródłem informacji jest ten serwis - masakra

PIP

HA HA HA a zaraz wejdzie PIP do firmy, afera goni aferę. Nie szanują pracowników. Spawa sądowa w toku i to nie jedna , zaraz będzie kolejna o mobing w firmie. To się będzie działa. Paweł wrócił i co i nic poniedziałek trochę w firmie spotkania , narady a paczek ubywa. Po prostu tragedia.

Skargi do PIP'u
@PIP

Polecam anonimowe wnioski, jak zbombardujemy nimi skrzynkę PIP'u to bardzo szybko złożą wizytę, a tysięcy deliverów nie spalą więc niezbite dowody na pracę na czarno będą jak na tacy, może to ich nauczy szacunku do pracowników :P

Rychu z Poczty
@PIP

No ciekawe o jakich aferach piszesz… może to takie afery że pracownik zamiast wykonywać polecenia przełożonego to rzuca się jak piskorz… ale na szczęście dział IT już namierzył dwóch mącicieli, którzy wypisują tu brednie licząc na to, że będzie jakiś temat do plotek. I tym mącicielom nawet prawnik nie pomoże- nie miesza się specjalnie we własnym gnieździe i to dla zabawy… i trzeba być naiwnym, by mylić mobbing ze zwykłym opierdzielem…czas dwóch osób jest policzony!!

Irna
@Rychu z Poczty

Niestrasz niestrasz bo sie zesrasz

HA HA HA
@Rychu z Poczty

Widać że Pani Dorotka z BOK zaczyna się bronić, ale to nic nie da. A jak wejdzie PIP i dojdzie sąd to już nikt jej nie obroni. Będzie wilczy bilet i nigdzie nie znajdzie już pracy. Ha Ha Ha. Ale zobaczymy pożyjemy. I jestem Ciekaw co będą mówić jak już PIP wejdzie a będzie to już lada dzień bo mają już za dużo zgłoszeń i nic już machiny nie zatrzyma.

Robi się ciekawie
@HA HA HA

Pewnie będą próbowali zrzucić odpowiedzialność na przewoźników, w końcu przez brak opłacanych faktur też bez umów "zatrudniają" pracowników, a wtedy zaległy ZUS może ich pogrążyć i autka znikną.

@Rychu z Poczty

te dwie osoby których czas jest policzony to Jabłonski i Bozek

Łachim
@HA HA HA

Dorota szarogęsiła sie od samego poczatku . To kolezanka Krzyska i moze dlatego była taka wazna a Krzysiek był jakims powiernikiem Michała Błaszczyka który nie wiadomo z jakiego powodu miał w Delcie specjalne przywileje. to wszystko było bardzo dziwne , tajemnicze i zagmatwane .

Pracownik biura
@Rychu z Poczty

Nie wiem czemu ktoś tak pisze ??? Jestem pracownikiem w biurze jeszcze za panowania Państwa B. I różnie się działo ale takiej atmosfery nie było jak jest od roku. Dorota sieje zamęt w każdym dziale nie tylko na Boku nie ma działu w którym by nie narobiła zamieszania . Znam osobiście osoby które z nią pracowały w Patronie i tam robiła to samo po jej odejściu wszyscy świętowali że jej już nie ma. Nie jestem stronny ale widzę co się dzieje i widzę że niektóre opinie są niesprawiedliwe . Sprawa mobbingu jest moim zdaniem uzasadniona. Widzę jak jest ta dziewczyna traktowana przez Dorotę od początku. Większość osób ma to samo zdanie - to czysty mobbing. Każdy wie że słusznie zrobiła bo ja osobiście jak większość osób nie wytrzymałaby takiego traktowania. Tylko niestety jako jedyna miała odwagę głośno powiedzieć nie i powołała komisję o której każdy już wie. Myślę że powinien każdy szczerze powiedzieć jak jest a nie milczeć . Nikt nikogo nie namawia do kłamania jeżeli ktoś tak postępuje jak Dorota to od razu powinien być wydalony . Myślę że to że składając zawiadomienie o mobbingu działa w imieniu tych co nie mają odwagi bo się boją stracić pracę. A ten kto nie jest na jej miejscu to nie ma pojęcia co taka osoba przeżywa. Niestety jak jest się kierownikiem biura to powinno się tak zachowywać . Pracować sumiennie z każdym a nie wprowadzać zanęt na każdym dziale , zamiast co 10 minut wychodzić na fajka z Martą i Piotrkiem to powinna usiasc na słuchawki bo moi klienci których pozyskuje nie mogą załatwić sprawy na infolinii bo nikt nie odbiera telefonu a jak paczka nie jest dostarczona od tygodni to trzeba to wyjaśnić a nie iść na 20 faja w ciągu dnia i mieć w d naszych klientów bo później nie dziwne że od nas odchodzą jak dział obsługi klienta nie działa . Osobiście trzymam kciuki za dziewuchę bo nie dość że walczy z poważną choroba to jeszcze ktoś tak ja traktuje - masakra . Oby tym razem sprawiedliwość zagościła w tej firmie bo może przywróci wiarę że da się coś ratować . P.s pozdrawiam hejterow ktorzy lawinowo zaraz osmaruja moja indywidualna wypowiedź. Pamiętaj traktuj człowieka jak sam chcesz być traktowany

Abc
@Pracownik biura

Brawo !!!! W końcu. Żałuję ze sprawa nie byla zgloszona kiedy p.Blaszczyk i jej mąż bo oni również powinni mieć sprawę za mobbing! Na szczęście już mnie tam nie ma :) i ich tez ...hahaha

DYZIO

Zgadzam się w 100% może w końcu zrobią z nią porządek

@DYZIO

Dorota nie daj się wywalaj każdego na zbity pysk kto nie jest posłuszny. Rób to natychmiast.

Diana
@Pracownik biura

Co chcesz ugrać tym wnioskiem? Zastanowiłaś się trochę? Ludzie mają mnóstwo spraw na głowie a jeszcze będą się zajmować twoim wnioskiem, jakby nie mieli co do roboty... a przy okazji skoro jest zakaz palenia to dlaczego e-faja palisz przy biurku?

orro
@Pracownik biura

a to nie można publicznie, przy wszystkich posłać jej kilka krótkich i długich. Jakąś soczysta wiązankę tak zeby jej w buty poszło i żeby wszyscy słyszeli . Tylko najpierw trzeba mieć namacalny dowód i to nie jeden a kilka , że ona stosuje mobbing. Dobrze by było miec swiadka stosowania przez nią mobbingu.

Oddział

Dział handlowy to pierwszy poleci za te ceny, które dawał klientom ha ha 9 zł za zderzak - brawo wy !!!

Ci ludzie co zostali zatrudnieni to 3 a nawet 4 liga. Z tego nic dobrego nie wyjdzie. Uważajcie aby nie wtopić pieniędzy !!!

@Piotr

Co ty bredzisz za głupoty? Ty to co pierwsza liga? buhehehehehe

@Czarek

Zaciągnij języka na ich temat w branży i otwórz oczy !!!

@Piotr

Rozumiem, że ty jesteś pierwsza liga, niezastąpiony super heros, który nie tylko Deltę by rozbudował, a również wszystkie stocznie- i to wszystko w jeden tydzień... Ci co są zatrudnieni przynajmniej coś robią pożytecznego.

@Piotr

Jakby byli tacy świetni to branżowi by o nich zabiegali a nie szukali by miejsca w firmie bez przyszłości z finansami nie wiadomo z jakiego źródła, bez strategii.

@Seba

Są świetni bo podjęli się projektu i zrezygnowali z innych firm by tu coś zadziałać. Ktokolwiek by tu nie przyszedł to zawsze znajdą się tacy malkontenci, którym wiecznie coś nie będzie pasowało...

@Czarek

Będzie cyrk - inwestorek zaoferowany że tak łatwo zostało zbudowane tba i że to samo powtórzy w delcie. Oj będzie się działo - te spady nie mają zielonego pojęcia o prowadzeniu firmy !!!

rewers
@Czarek

koluniu co Ty pie..........sz? przyszli kolejni kolesie którzy zarabiaja krocie i który nie maja nawet zamiaru nic robic zeby to naparawic bo wiedza ze Delty nie da sie naprawic. długi,balagan jaki powstal i zla opinia beda sie za delta ciągnely latami

Ryszard
@rewers

Rewers kto przyszedł nowy? uchyl rąbka tajemnicy... wiadomo na jakie stanowiska?

@Ryszard

A Bydgoskie pedały pracują tutaj ?

KURIERKA
@Czarek

Kolego Te osoby nie przyszły tutaj i zwolniły się z dobrych firm z wysokich stanowisk. Zostali wyrzuceni ale zostało to zrobione w białych rękawiczkach. A co do nowych handlowców to byli bezrobotni albo na zwolnieniach lekarskich. Tak jak Pan z Bydgoszczy od 3 miesięcy nic nie zrobił. Dziś miał już dywanik ale kasa płynie. Mam pod sobą 4-5 handlowców tez nowe osoby i nic nie zrobili. Wiec to jest nawet nie żadna liga. Pozdrawiam

@KURIERKA

Pan z Bydgoszczy w mojej ocenie nie nadaje się do zarządzania ludźmi. W swoim czasie opublikuje film co on z całą resztą pseudo dyrektorów robili np. jak uciekali ze spotkania :). Zobaczymy wtedy co będzie mówił klientom !

Misiek
@KURIERKA

Takich nierobów to trzeba za jaja powiesić do sufitu i tyle.

@Misiek

Jak do tej pory ich nie powiesili to nie powieszą.

dawaj . zamiesc filmik niedługo rozdanie Oscarów . moze zdobedziesz statuetkę

@anonymous

Jeszcze chwila bo to nie wszystko a najlepiej będzie pokazać cały obraz.

Ciekawy świata
@Jarek

To ten bezwłosy Pan z Bydgoszczy? Słynny z Tba i 7-ki ?

@Ciekawy świata

Chyba bez głowy ha ha ha

@Ciekawy świata

I bez jaj ....

Liga
@Piotr

Nie wiadomo, która to liga, ale na pewno nie pierwsza. Pierwsza jest zajęta robotą, siedzi cicho i jej nie widać ani nie słychać, nie jest dostępna ot tak na rynku. Pierwsza liga jest ciężka do wyciągnięcia w ogóle a już na pewno nie do takich marginalnych firm. Jedyną drogą dla inwestora-właściciela jest albo naprawdę wyciągnięcie kogoś z pierwszej ligi i pozwolenie mu na zgromadzenie własnej ekipy ale to się może nie udać bo raz że kasa, dwa ego ludzi którzy przyszli coś zrobić a nie tylko zarobić więc będą chcieli robić po swojemu i będą chcieli czasu a nie szybkiego pucowania firmy do sprzedaży. Był - tak gdzieś było słychać - ktoś od innego inwestora w firmie jakiś czas temu (koniec 2017 chyba) popatrzył, pogadał z zarządem, pomyślał, powiedział inwestorowi że to widzi ale z innymi ludźmi, inwestor poprosił żeby się zorientować w temacie. Człowiek zrobił kilka telefonów do chyba pierwszej ligi i temat się urwał. Tak przynajmniej plotka niesie.

Kinga
@Liga

Ta pierwsza liga to stare zgredy którzy bez kasy nic nie potrafią zrobić. A ludzie nie chcą z nimi współpracować i towarzystwo rozeszło się po wielu firmach a rekrutacja i szkolenie nowego narybku to potrzebny zarówno czas i kasa :)

Kiełbasa

Firma dostała wypowiedzenie umowy na sortownie !!!

To ciekawe gdzie będą sortować te 10 tyś paczek

@Klient

Jak mają 5 tyś to max. Więcej na 100 % nie mają bo zbyt mało ludzi jest tam zatrudnionych. Paczki wozili by po tydzień .

handel
@Jarek

3,5 tyś paczek dziennie i liczba cały czas maleje . Stare firmy odchodzą a nowych nie ma. A handlowcy biorą kasę i nic nie robią.

guci
@Kiełbasa

Czyli będą w Warszawie. A wiadomo kiedy ich wyrzucają z Lućmierza. Czyli już się zaczyna to teraz 3 miesiące i po firmie. Albo będą wszystko przenosić do VIVY i dlatego inwestor przejmuje 100% udziałów bo wtedy może robić co chce

@handel

Ilu tych handlowców na tą chwilę zatrudnionych ? Mam wrażenie że za chwilę, będzie ich więcej niż kurierów !

otoon
@Klient

te paczki ktore sa teraz to wystarczyłby magazyn 300 -400 m. Zobaczcie co sie dzieje na magazynie w Warszawie. Jakies palety stojace od poczatku w ktorych nie wiadomo co jest ,pokryte 10 cm warstwa kurzu. 10000 paczek to moze jest tygodniowo. Te nieroby dyrektorki niech przyjada i sie tym zainteresuja a nie rysuja tabelki nikomu nie potrzebne. Nie moge na nich patrzec. Jak sie zatrudniłem i poznałem Jabłonskiego to od razu wiedzialem ze to marny cwaniaczek

@otoon

Czyli uważasz że ich prezes Krzysztof kłamał w prasie że ich sortownia 200 tyś paczek miesięcznie ?

WYWIAD
@Konrad

O TYM WYWIADZIE MÓWICIE :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) http://logistyka.wnp.pl/delta-kurier-chce-mocniej-walczyc-o-rynek,312598_1_0_0.html

otoon
@Konrad

uwazam ze Delta to jedno wielkie klamstwo. Tam prezesi sa tymczasowi . dzis jest jeden i mowi to za dwa dni jest inny i bedzie mowił cos innego . obciach

Niezły bełkot
@WYWIAD

Dzięki wprowadzonym zmianom terminowość naszych doręczeń wzrosła do 95 proc., a ich jakość do 97 proc. Nasza sortownia centralna miesięcznie obsługuje około 200 tys. paczek, jednak nasze rezerwy są znacznie większe - mówi Krzysztof Porębski, prezes Delta Kurier. Plany Jeszcze w tym roku spółka ta chce zwiększyć liczbę kurierów do blisko 600 osób. Nie tylko ze względu na rozpoczęty szczyt świątecznych zakupów, lecz także z powodu wdrażanych nowych ofert dla klientów instytucjonalnych. Na początek 2018 r. spółka zapowiada wprowadzenie też nowej oferty usług w serwisie lokalnym, krajowym oraz międzynarodowym, przy współpracy z międzynarodowymi podmiotami. Nowością będą ekonomiczne usługi w serwisie krajowym oraz usługi doręczania przesyłek zawierających dokumentację handlową lub bankową połączoną z weryfikacją danych osobowych odbiorców, podpisaniem i pobraniem wskazanych dokumentów czy zwrotem dokumentacji do banku. Delta Kurier oferuje też usługę ekspresowych dostaw same day i planuje wprowadzenie usługi magazynowania rozproszonego dla towarów szybko rotujących

@otoon

Dla mnie to cyrkowcy którzy sami nie wiedzą co chcą. Myśleli że podbiją rynek kurierski a widać że (usunięte przez administratora) się na tym znają.

kurierzy
@Niezły bełkot

Ale Bełkot. Kupili Vive i się chwalą. W listopadzie było ok 140 tyś a w styczniu około 90 tyś. Luty będzie jeszcze mniej. Ten człowiek nie wie co mówi. Tym artykułem już się spalił na rynku. Śmiech na sali.

Rekrutant

Witam ostatnio byłam/byłem na rozmowie o pracę w biurze na ul. BACHA 2 . Rozumiem że na początek nie płacą kokosow- ale jak jest po okresie próbnym? Jaka jest umowa na początku i później- niestety ale mało informacji na spotkaniu. Czytając opinie w necie - firma jest nie wypłacana . Kiedy otrzymuje się wypłatę? 10go jak w umowie ? Składki są odprowadzane czy tylko pic na wodę? Proszę o informację nie chce się pakować w coś co okaże się moja porażka zawodową. Niestety ale czytając opinie od klientów i samych pracowników to nie spotkałam/ spotkałem się jeszcze z taką krytyką organizacji. Proszę o szczere odpowiedzi . Pozdrawiam i dziękuję.

A ty desperat jesteś ?

Rekrutant
@Piotr

Nie rozumiem pytania . Proszę tylko o informację- to tak wiele ?

@Rekrutant

Idź zatrudnij się i będziesz wiedział

waw
@Rekrutant

daj sobie spokój . poczytaj komentarze

Kiełbasa

Dzisiaj poniedziałek jak myślicie wolumen paczek nadanych przekroczył 3 tyś ?

handlowy
@Kiełbasa

Pewnie było 3 tyś paczek. Może trochę więcej. Wszystko będzie wiadome na początku marca. Jestem Ciekaw ilu kolegów czy koleżanek dostanie wypowiedzenie bo nie zrobiło targetu. Ale za to przyjdą kolejni znajomi i kolejne układziki.

@handlowy

Januszek Biznesu wraca z USA 15 marca i wtedy będzie dobra zmiana.

BYŁY KLIENT

I co zmienili tą nazwę bo handlowcy dalej mówią że Delta Kurier. I że dalej będą kurierami ale chodzi o to żeby nikt nie kojarzył że to Delta dlatego będzie DLT. Pieniądze mają dostać w lutym od inwestora i podobno duża kasa. I że będzie ok. Ale mnie to już nie interesuje od Poniedziałku jestem w DHL i ceny mam niższe niż u nich a do tego Handlowiec chciał mi dać jeszcze podwyżkę. Zapraszam do DHL. Zobaczymy co Ci ludzie z zarządu zrobią jak nie będą mieli paczek. Mój kolega wysyła nimi akumulatory bo nikt ego nie chciał wozić a Delta dała mu na śląsku niską cenę , ale też już płacze bo paczki nie dochodzą i wiem że też już z Fedexem kończy negocjacje więc zaraz nie będą mieć paczek. I co ważne gdzie są moje pobrania. Gdzie są pobrania innych klientów , oddajcie pieniądze. Ładnie proszę

@BYŁY KLIENT

Problem nie leży w kasie tylko w ludziach a konkurencja na tym korzysta. Ja podobnie jak ty nigdy nie będę rekomendował usług tej firmy. Jak ktoś dobrze policzy to lepiej zapłacić delikatnie drożej w efekcie końcowym wyjdzie taniej.

JACEK
@Jarek

Macie rację ja taż tak uważam. A Delta czy teraz DLT je jest jedna wielka pomyłka. Wróciłem do nich w zeszłym roku na początku. Michał mnie namówił a teraz jak go nie ma to Handlowcy to porażka a jak się spytałem o Michała to nagle nie widział handlowiec co powiedzieć. Słabo to widzę.

BYŁY
@JACEK

Ja też to słabo widzę. Przestałem nadawać paczki i wydzwaniają do mnie non stop. Promocyjne ceny maja mi dać. A najpierw była podwyżka i moje paczki po tydzień były dostarczane. A jak reklamowałem to nie uznawali reklamacji bo stwierdzili że w regulaminie jest zapis że tak jest ok. Porażka. Po prostu zmienili regulamin ale zapomnieli że do umów dołączali wcześniejszy regulamin.

@BYŁY

Mój znajomy korzystał z ich usług bo wysyłamy duże szrotu. Jak nie rozliczyli się z pobrań na ponad 40 tyś to nigdy już nie wjedzie wysyłkę. Spłacili go w całości ale woli już nie ryzykować.

@BYŁY

No wlasnie ja tez tak mam paczki woziki po dwa tygodnie stracilem kontrakty umowy od odbiorcow a jak zlozylem reklamacje to w nosie maja mowia ze tak jest. A tak nie jest prawo przewowozowe mowi co innego .ludzie piszcie reklamacje masowo niech oddaja kase jak przesylki wozili po miesiac. W innych firmach nie ma czegos takiego ze moga eozic po 2 tygodnie przesylki i klient dostaje rabat 30 procent to jakis cyrk kto mi zwroci za te straty moje. Nie polecam tej firmy ci ludzie w niej to jedna wielka porazka...

I co niedowiarki wolumen paczek przekroczył już 10 tyś dziennie i cały czas idzie w górę !!!

Realista
@Marek

Co zrobił? :D to chyba połowa zginęła w transporcie, bo do naszego dziś 200 paczek przyszło, we wtorek 300, a wczoraj ok 240, a jest on jednym z większych.

rewers
@Marek

Ty sie (usunięte przez administratora) w w ten Twoj (usunięte przez administratora) łeb. Piszesz bzdury (usunięte przez administratora) . 10 000 tyś. paczek??? chyba (usunięte przez administratora) z całego tygodnia .

@rewers

Handlowiec był u mnie we wtorek i też twierdził że mają średnio 10 tyś

KRAJ
@Marek

Panowie i Panie w styczniu było poniżej 90 tyś paczek. Czyli około 4 tyś paczek dziennie. A wczoraj było poniżej 4 tyś. Człowiek chyba się czegoś naćpał. Faktycznie jak się policzy paczki od poniedziałku do środy to było powyżej 10 tyś ale nie wiele powyżej

Galon Anonim
@Klient

Jesli to był taki handlowiec jak Jabłoński i kiedys Michał B którzy to opowiadali bzdudy klientom ile my to nie mielismy oddziałow ,ilu to ludzi nie zatrudniamy ,jak wielkie mamy magazyny i co my w ogole nie znaczymy ,to był w takim razie NIKT. I co jeszcze Ci opowiadał ten handlowiec ?

@Galon Anonim

Wspomniał o terminowości na poziomie powyżej 96 %, o zwrocie pobrań do 5 dni roboczych, integracjach i o tym że spółka planuje dynamiczny wzrost wolumenu poprzez akwizycję innych mniejszych podmiotów.

@Galon Anonim

To pewnie słynny wąsaty Handlowiec Marek P., który swoje farmazony wstawiał klientom w 7-ce, Tba i Patronie:-)) buahhhaaa

@Klient

a jak sie nazywa ten handlowiec?? ten tekst o terminowosci o zwrocie pobran i integracji to stary zużyty tekst wymyslony przez trio Bozek Jabłonski Błaszczyk kilka lat temu. Teraz widze ze troche pofolgowali z doreczalnoscia bo pare lat temu było 98% . Oczywiscie to bzdura taka sama jak wolumen 10 000 paczek dziennie. A pobrania ???? No cóż kliencie jesli masz rezerwe finansowa zeby oddawac klientom z własnej kieszeni to zaryzykuj dawac im paczki za pobraniem. Nie jest tak rózowo jak wszyscy mowia a mam informacje na bieząco.

Horri
@Marek

10 tysięcy?? OK. Żeby zdrowo funkcjonująca i zdrowo zarządzana firma kurierska w Polsce miała wynik około "0" musi mieć dziennie jakieś 50.000 paczek, które rozwiezie ok 800 kurierów. To się da zrobić (myślę o kurierach) pod warunkiem, że paczki będą na tyle małe, że 50 się zmieści na samochód. Niestety kurierka i paczka to jedna z najcięższych i najmniej wdzięcznych branży w transporcie. Ogromne koszty utrzymania sieci i jakości, roszczeniowi klienci a zwłaszcza odbiorcy, niskie stawki za sztukę a wymagania z najwyższej półki: 24 godziny, zwrot dokumentów, pobrania, status w czasie niemal rzeczywistym, tak zwane parcel shopy, awizacje sms-em, przekierowania, za chwilę powszechne płaności kartą. Jak masz źle zarządzaną firmę, ubogą technologicznie i mało paczek to "sorry" ale studnia bez dna, frustracja, straty. Klęska. Szkoda czasu i kasy. W Polsce jest miejsce na maks 5-6 firm kurierskich (PP nie liczę) o ogólnokrajowym zasięgu z pełną paletą usług (cykliści dostarczajćy tego samego dnia z biura do biura zawsze będą)

dres
@Horri

niech pozwalniają polowe biura. biurokracja i nieopłacalni handlowcy w Delcie generuje olbrzymie koszty. pamietam ze 10 lat temu w Delcie pracowali handlowcy Konrad, Michał Darek ,Beata, Grazyna ktorzy naprawde pozyskiwali firmy . wiekszosc to były małe lub srednie firmy . Były mało roszczeniowe ,placiły na czas i interes sie krecił. Teraz tez jest kilku handlowców ale oni nic nie robia. Moze dlatego ze starzy handlowcy mieli miesiac w miesiac od kazdej firmy ,od kazdej faktury netto 5 % . Tak było do konca . Michał nie zmienial warunkow dla starych handlowców natomiast nowi mieli po 2,5 gora 3 % > moze dlatego nie chce im sie pozyskiwac firm. Zawsze przerazała mnie ilosc osob pracujacych w biurze . Jablonki mial asystentke , ta z kolei miala swoja asystentkę. Cyrk na kółkach

Handlowiec
@dres

Jeśli 3 % od obrotu to ok. Ale jeśli jeszcze do tego pobierają pensję zasadniczą, paliwo, telefon etc... to porażka.

Zostaw merytoryczną opinię o Delta City - Warszawa

Delta City
2.9/5 Na podstawie 923 ocen.
  • Jana Sebastiana Bacha 2
    02-743 Warszawa