Opinie o Zakłady Mięsne Mat W Czerniewicach Sp. z o.o. w Czerniewice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne Mat W Czerniewicach Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakłady Mięsne Mat W Czerniewicach Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Mat W Czerniewicach Sp. z o.o. w Czerniewice

brutus

Tego zakładu już 2 lata nie ma. Pracowałem tam trochę. Chamstwo, brud, łamanie praw pracownika i pensje głodowe. Kupowałeś tam mięso? Wiem co kupowałeś.

...

Na bardzo wysokim stabilnym poziomie, zawsze wypłacane terminowo.

mobil
@...

Witam wszystkich poszkodowanych przez MATA. Jestem ciekawy jak prosperuje firma w Świeciu której właścicielem jest osoba (słup). [usunięte przez moderatora] robi wszystko aby doprowadzić ją do upadłości a ma doświadczenie w tym kierunku. Pytanie czy na tym koniec bo w miarę jedzenia apetyt rośnie.

wierzciel

A co mają robić ludzie którzy chcą pracować, działać a nie siedziec z załozonymi rekami? Taka rzeczywistosć w tej branzy wszystko na termin jest. akłady mięsne MAT w Czerniewicach

Tolkien

Póki co nie oddali...ale szczerze powiedziawszy coraz bardziej wątpię w to, by oddali... jak patrzyłem w ten spis wierzytelności, to przeraziła mnie całkowita kwota długów MAT Czerniewice - PONAD 50mln Złotych!!! co najwyżej możemy chyba liczyć na zwrot 10% utopionych pieniążków... :(

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Zakłady Mięsne Mat W Czerniewicach Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Praca dla ślusarza.
poszkodowany

co tam było i o co chodzi ??? oddali komuś pieniądze ???

Tolkien

niestety nie mogę dodać całkowitego adresu... najgorsze jest to, zę dopiero dziś to spostrzegłem, a uwagi można było wprowadzać do 3 kwietnia... :/... Pozdrawiam wszystkich poszkodowanych

Tolkien

Panowie i Panie, bardzo ważna informacja dla wszystkich poszkodowanych - jest utworzona lista wierzycieli!!!, poniżej jest link: http://www.imsig.pl/pozycja/2013/56/3859,ZAK%C5%81ADY_MI%C4%98SNE_MAT_W_CZERNIEWICACH_SP%C3%93%C5%81KA_Z_OGRANICZON%C4%84_ODPOWIEDZIALNO%C5%9ACI%C4%84_W_UPAD%C5%81O%C5%9ACI_LIKWIDACYJNEJ

Mobil

Wszyscy którzy znają choć trochę (usunięte przez administratora) to wiedzą że bez jego zgody nikt nie kiwną nawet palcem .Jest to człowiek bez serca i litości (usunięte przez administratora)

milczący

(usunięte przez administratora) Dawno temu mówiłem, że to idzie zgodnie z planem. To nie przypadek, że rozmydliła się odpowiedzialność, to nie dziwny traf, iż zwraca się uwagę na szczegóły bez znaczenia. Czas upływa i widoczne dokładnie kwestie grzęzną w mule, a tam nie zagląda nikt. Precyzyjne, celowe działanie Dyrektora (usunięte przez administratora) ze Świecia tak oficjalnie przedstawia się (usunięte przez administratora) "Będzie Pan zadowolony".

Mobil

Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim poszkodowanym przez MAT. Wypada złożyć życzenia równierz naszemu (usunięte przez administratora)

tyle co słyszałem to wszyscy starzy pracownicy po uciekali. tylko w chojnicach walcza (usunięte przez administratora) heheheheh.... ciekawe jak długo??????? pani kierownik pojechała do gniezna zeby ratowac. tylko cooooo??? pewnie po nowym roku na bruk wszyscy. pozdro dla wszystkich starych pracowników

Jak to o co chodzi ??? Zakończy się dofinansowanie z urzędu pracy na rol inwest eko oraz detal sp z o.o. i koniec firmy ...(usunięte przez administratora)... pozdrowienia dla tych którzy jeszcze się męczą z MATem.

byly pracownik

tak bydgoszcz zamkneli na 100% a co dalej to nikt nie wie,to jest firma zagadka! szkoda mi tych ludzi pracujacych w tej firmie!

co tak cicho!!!!!!! słyszałem że zamkneli BYDGOSZCZ I GNIEZNO??????? MOZE KTOS COS SŁYSZAŁ???? CO SIE DZIEJE W DROBEKO, KTOS WIE??????

tylko poszkodowana

Witam, czy wiek ktoś kim jest syndyk zajmujący się sprawą z Czerniewic? Albo ma jakiś kontakt cokolwiek ??? Bardzo proszę

Coraz głośniej o czerniewicach://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/405239,przeterminowane-mieso-z-upadlych-zakladow-mat-w-czerniewicach-moglo-trafic-do-konsumentow.html

Były klient

Czytaliście://rmf24.pl/fakty/polska/news-200-ton-przeterminowanego-miesa-trafilo-na-rynek-jest-sledzt,nId,637107

Była klientka

ddwloclawek.pl - poczytajcie. Ciekawe kto za to odpowie?? Jak mogłam być ich klientką ?

alek

Pensję zaległą syndyk łaskawie wypłacił,a co z odprawami i odszkodowaniem?Czyżby MAT nie miał żadnego majątku.Prokurator powinien się zająć majątkiem wyprowadzonym do Świecia.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Mat W Czerniewicach Sp. z o.o. - Czerniewice

Zakłady Mięsne Mat W Czerniewicach Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 74 ocen.
  • Choceńska 5 lok. 15
    87-830 Czerniewice

Zakłady Mięsne Mat W Czerniewicach Sp. z o.o.