Opinie o Makro Cash & Carry Polska w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Makro Cash & Carry Polska . Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Makro Cash & Carry Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makro Cash & Carry Polska w Szczecin

Rysiek Nowy wpis

Kierownicy w Makro Szczecin ul Południowa Michałem i Monika wykonują w czasie pracy serwisy różnych firm gdy jest odgórny zakaz od dyrekcji to się wycwanili i nakazują układać dane produkty danych firm z którymi mają podpisane umowy i biorą za to dodatkowa kase a pracują za nich młodociani nie świadomi pracownicy- a dyrekcja udaje że nic nie widzi.Ogolnie (usunięte przez administratora) na całym Makro Szczecin.

Adam Nowy wpis

Ile jest działów w makro?

Jeszcze pracownik. Nowy wpis

Witam .W makro pracuje już ok 25 lat.Niestety ludzie którzy mają cos do powiedzenia są niewygodni.Tak też jest ze mną,jestem niewygodnym ogniwem układanki.Doszło do tego iż wedle mnie z kierownika strony był stosowany mobing(odsuniecie od wcześniej wykonywanej pracy),tylko dlatego aby mi zniszczyc zdrowie i abym nie dała rady,bo przecież jestem nie wygodna mówie prawdę.Poparcia wśród kierownictwa wyżej brak,wręcz przeciwnie starano mi się wmówić iż jest wszystko ok to moja wina iż tak jest,tak musi być.Tak wygląda praca w tym zakładzie teraz.Kiedys było inaczej.Gdzie te czasy.?Pensje głodowe po 35 latach pracy wejsciuwka 3050zl.

Kacper Nowy wpis

Makro jest otwarte ? czy zamknęli

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Makro Cash & Carry Polska ? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
Katarzyna

Czy są jakieś zniżki na produkty ze sklepu dla pracowników? Albo jakiś system premiowania?

Kamil

Nie polecam pracy w makro w Szczecinie płaca moim zdaniem jak na rok 2019 jest uboga pracując już w 2016 r miałem więcej podstawy ,do tego Pan kierownik od rekrutacji jest bardzo kapryśny jak mu podpadniesz albo coś mu się nie spodoba to możesz być pewny że Cię zapamięta .

Robert

Szkoda, że mając prace nie cieszymy się z tego. Jestem pewien, że niektórzy pracuj,a ponieważ muszą i stąd te kiepskie nastroje!!!

hbkhk

tak ,całować najwiekszego po stopach dostajac sie do firmy. naprawde spełnienie marzeń. nic innego nie istnieje , a macro jest najlepszym pracodawcom na rynku. zazdroszcze

oczywisty

bla bla bla bla. oczywista oczywistość. nic nie wnoszaca wypowiedz

haha

robot - moja ocena z bycia wewnątrz. czytaj świadomie

haha

No chyba ze w rekrutacji na pana W. i weźmie znów kogoś z pociotków żeby komuś zrobić dobrze. firma żenada

chejek

jak maja tam przedstawiciele? jakie warunki?targety?

aga

Byłam na rozmowie w sprawie pracy i zaskoczyło mnie coś takiego jak "etat rozszerzony" czyli jesteś zatrudniony na 7/8 etatu a pracujesz wiecej godzin i nie masz placonych nadgodzin tylko stawka jest normalna godzinowa. Do tego za miesiąc pracy proponują 1260zl brutto oczywiście. Masakra , masakra i jeszcze raz masakra. Masz jeden weekend wolny w miesiącu jak dobrze pójdzie. Jednym słowem wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Do tego całe godziny na nogach, można usiąść ale ponoć wygodniej jest stać.

byly makrowiec

praca w makro - umowy o prace sa, kazdy zaczyna na 3/4 etatu od okolo 1400zł, po czasie mozna przejsc na pelny etat okolo 1850zl..atmosfera (usunięte przez administratora) kazdy by za dodatkowe siano cie(usunięte przez administratora) .Pracowalem kilka lat, a co sie naogladalem to moje

Andrew

Syf jak nigdzie indziej.Chodź widać to na cenach .Przez to są niektóre produkty mięsne tańsze niz gdzie indziej.W tesco za wątróbki płaciłem 9 a w makro 8,40.podobnie za szyje indycze tylko 7,90 . Pakować walizki i uciekać z tego syfiastego kraiku gdzie jedyna przyszłość to wegetacja.

makrowiec

anonim - 2009-11-15 22:42:54 Te makro to totalna porazka.Ludzie pracujacy tam wiele lat robią takie przekrety że masakra.Ochrone to powinni wymienić juz dawno.Ja nie wiem gdzie ten dyrektor ma oczy.a co do EURESTU to juz sie nie wypowiadam szkoda słów.Jedzenie po terminie.A zarobki to jak na szczecin to sie chowają.PORAŻKA co do eurestu to masz rację brak słow ,przeterminowane,śmierdzące i obrzydliwe

abc

Sztaplarze to powinni jak najdalej trzymać sie tego główna.Tam wykorzystują i dadzą ci 50zł wiecej na miesiąc niz zwykłemu pracownikowi.to CASTORAMA nawet i TESCO czy REAL to jest złoto do makro.Makro stoi na bagnie i bagnem jest.:D:D:D:D:D

POLO - 2009-10-07 23:04:12 zarobki w makro 1100 na reke plus podstawa 15 % zalezy na jakim jest sie dziale , ale zalezy od kierownika jednym slowem jest to wyzysk w bialy dzien. i jeszcze jak ktos ma na sztaplarke 50zl wiecej smiechu warte !!!

POLO

zarobki w makro 1100 na reke plus podstawa 15 % zalezy na jakim jest sie dziale , ale zalezy od kierownika (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Makro Cash & Carry Polska - Szczecin

• Jak się pracuje w Makro Cash & Carry Polska ?

Zobacz opinie na temat firmy Makro Cash & Carry Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Makro Cash & Carry Polska ?

Makro Cash & Carry Polska