McDonald's

Szczecin

Opinie o McDonald's

Iwona
użytkownik zarejestrowany

Pracujesz w McDonald's w Szczecinie? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak teraz wygląda Twoja praca. Czy w ostatnim czasie zaszły w niej jakieś zmiany?

hhj
użytkownik zarejestrowany

@ledik myslałam, że jak dla syudentów to lepsza jest opcja umowy zlecenia? Wtedy taki student mają taką samą kwotę brutto na umowę zlecenie jak na umowie o prace dostanie wiecej, bo nie odchodzi ubezpieczenie emerytalne, wiec to dla studentów lepsze.

kamil

na start masz ok 1800 zl ale bezpieczestwo, fajnych ludzi itp

opolo
użytkownik zarejestrowany

no to jest takie samo stanowisko dla każdego? no nie wydaje mi się, żeby tak było @tolik.. przeciez jest jakiś kierownik zmainy, jest sprzedawca, są Ci, którzy kompeltują zamówienia.. nie wszyscy robią wszystko na raz jednak i teraz ja zaczynam się zastnawiać czy Ty tam pracowałeś w ogóle i widziałeś?

Demi

Jak ktoś szuka pracy w McDonald's to mam dobrą wiadomość. Pojawiła się nowa oferta pracy. Nie wiem ile jest wakatów, a podobno sporo chętnych. Restauracja McDonald’s® w Oławie   ul. Ks. Franciszka Kutrowskiego 76   tel. 668 319 694 &nbsp... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5709759?keywords=&region=

afc

(usunięte przez moderatora) to największy gbur jakiego można sobie wyobrazić. Nie przejawia za grosz szacunku do swoich pracowników o managerach nie wspominając. Wielki Pan boss.....pffff. nie warto sie tam przyjmować bo zostaniecie zmieszani z błotem prędzej czy później

róża

(usunięte przez moderatora) jest beznadziejna i poza pracą u p.k. niez nalazła nic, bo nic nie potrafi.dziwie się ,że wielkiemu panu p.k. jeszcze nikt nie narobił smrodu.powinni się zebrać i oskarżyć ,ale wcześniej nagrac. ps.pani (usunięte przez moderatora):-) niech się pani nie przejmuje opiniami, jest pani piękna ,mądra i bogata:) (usunięte przez moderatora)

Dobry duszek

Witam! Pracowałem u (usunięte przez moderatora) niecałe 3 miesiące, mimo chęci awansowania mnie przez (usunięte przez moderatora), wyleciałem po okresie próbnym, dbałem o wszystko , byłem pracowity, nie przychodziłem pijany , czy na kacu jak co po niektórzy. Pani (usunięte przez moderatora)wywaliła mnie . gdyż wybrałem 2 urlopy na rządanie, które mi przysługiwały i o których poinformowałem parę godzin, przed czasem pracy. W ogóle podejście (usunięte przez moderatora) do pracowników pozostawia wiele do życzenia, nie mówiąc o chamskim (usunięte przez moderatora)

witam!!! wiedzialem ,ze pani(usunięte przez moderatora) lubi dokuczac pracownikow i nie szanuje pracownika niedoslyszacej. sam zawsze wredna byla!

Asia

Anonimie, Czy (usunięte przez moderatora) ma dlugi karciane, czy tez nie. Czy ma kochanke w Policach, Wroclawiu, czy Zabrzu. To jego prywatna sprawa. Nie sadze, by to mialo zadecydowac o podjeciu u niego pracy. W ogole skad takie dosmysly?

K.

Wiele fajnych osób wiec chce się az chodzić do pracy. niezły ubaw i wiele miłych wspomnień. co do Pani (usunięte przez moderatora). to złego słowa nie powiem poniewaz nie miałam z nią żadnego spięcia. wystarczy dobrze pracować a do byle rzeczy napewno sie nie przyczepi

Katarzyna A.

heh w połowie można sie zgoodzić z opiniami innych ogólnie mówiąc to atmosfera jest ok :D no nieraz wiadomo że nie zawsze jest po myśli :)

suzi agip gorzów

to wszystko prawda o tej małej (usunięte przez moderatora)lubiła dręczyć pracowników w Gorzowie wielkopolskim. pracowała u nas 1rok i wszyscy menadżerowie przez nią odeszli z pracy. była osobom nie sympatycznom itd.

parówka

to wszystko prawda o (usunięte przez moderatora) lubiła dręczyc ludzi

parówka

to wszystko prawda o(usunięte przez moderatora) w Gorzowie też była taka sama jej standartem było dręczenie ludzi w Mcdonald's

parówka

to wszystko prawda o (usunięte przez moderatora) w Gorzowie też była taka sama jej standartem było dręczenie ludzi w Mcdonald's

XYZ

Pracę nie wspominam zbyt dobrze, pani (usunięte przez moderatora) lubiła się wyżywać na pracownikach i pokazywać swoją wyższość. NIE POLECAM

anonim z gorzowa wlkp

to wszystko prawda o (usunięte przez moderatora) w gorzowie bylo jeszcze gorzej

ir

to w POLBar nic sie nie zmienilo, dalej tak samo jak w 1995/96 (usunięte przez moderatora) to faktycznie facet ,ktoremu MCD w koncu odbierze licencje, a Pani (usunięte przez moderatora) to male wredne.. i co najgorsze nic wiecej w zyciu nie zrobi jak ja PK wykopie. ODRADZAM TO MIEJSCE PRACY.

milo wspominam ten zaklad pracy chodz wiele na gowie ma osoba na tym stanowisku, praca nie jest ciezka a bynajmniej mila atmosfera, czasem zapomina sie ze jest sie w pracy. oczywiscie w tej pracy jest mozliwosc szkolen awansow i wiekszych stawek. Najbarsziej podobalo mi sie to ze ma sie kontakt z innym czlowiekiem i ze poznalam tylu fajnych ludzi. Negatywnie nic mi nie przychodzi do glowy

Zostaw opinię o McDonald's - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie McDonald's