logo Makro Cash & Carry Polska

Makro Cash & Carry Polska

Szczecin

Opinie o Makro Cash & Carry Polska

POLO 2009-10-07 23:04:12
zarobki w makro 1100 na reke plus podstawa 15 % zalezy na jakim jest sie dziale , ale zalezy od kierownika (usunięte przez administratora)
anonim 2009-10-07 23:05:41
POLO - 2009-10-07 23:04:12

zarobki w makro 1100 na reke plus podstawa 15 % zalezy na jakim jest sie dziale , ale zalezy od kierownika jednym slowem jest to wyzysk w bialy dzien.

i jeszcze jak ktos ma na sztaplarke 50zl wiecej smiechu warte !!!
anonim 2009-11-15 22:42:54
Te makro to totalna porazka.Ludzie pracujacy tam wiele lat robią takie przekrety że masakra.Ochrone to powinni wymienić juz dawno.Ja nie wiem gdzie ten dyrektor ma oczy.a co do EURESTU to juz sie nie wypowiadam szkoda słów.Jedzenie po terminie.A zarobki to jak na szczecin to sie chowają.PORAŻKA
abc 2009-11-15 22:46:31
Sztaplarze to powinni jak najdalej trzymać sie tego główna.Tam wykorzystują i dadzą ci 50zł wiecej na miesiąc niz zwykłemu pracownikowi.to CASTORAMA nawet i TESCO czy REAL to jest złoto do makro.Makro stoi na bagnie i bagnem jest.:D:D:D:D:D
makrowiec 2010-03-11 17:01:17
anonim - 2009-11-15 22:42:54

co do eurestu to masz rację brak słow ,przeterminowane,śmierdzące i obrzydliwe
Andrew 2013-04-10 09:43:18
Syf jak nigdzie indziej.Chodź widać to na cenach .Przez to są niektóre produkty mięsne tańsze niz gdzie indziej.W tesco za wątróbki płaciłem 9 a w makro 8,40.podobnie za szyje indycze tylko 7,90 .
Pakować walizki i uciekać z tego syfiastego kraiku gdzie jedyna przyszłość to wegetacja.
byly makrowiec 2014-01-02 14:55:44
praca w makro - umowy o prace sa, kazdy zaczyna na 3/4 etatu od okolo 1400zł, po czasie mozna przejsc na pelny etat okolo 1850zl..atmosfera ( usunięte przez administratora ) kazdy by za dodatkowe siano cie( usunięte przez administratora ) .Pracowalem kilka lat, a co sie naogladalem to moje
aga 2014-06-11 09:07:13
Byłam na rozmowie w sprawie pracy i zaskoczyło mnie coś takiego jak "etat rozszerzony" czyli jesteś zatrudniony na 7/8 etatu a pracujesz wiecej godzin i nie masz placonych nadgodzin tylko stawka jest normalna godzinowa. Do tego za miesiąc pracy proponują 1260zl brutto oczywiście. Masakra , masakra i jeszcze raz masakra. Masz jeden weekend wolny w miesiącu jak dobrze pójdzie. Jednym słowem wyzysk i jeszcze raz wyzysk. Do tego całe godziny na nogach, można usiąść ale ponoć wygodniej jest stać.
chejek 2014-12-26 22:55:28
jak maja tam przedstawiciele? jakie warunki?targety?
haha 2016-02-29 21:37:21
No chyba ze w rekrutacji na pana W. i weźmie znów kogoś z pociotków żeby komuś zrobić dobrze.

firma żenada
haha 2016-03-02 21:15:15
robot - moja ocena z bycia wewnątrz.
czytaj świadomie
oczywisty 2016-03-04 23:54:20
bla bla bla bla. oczywista oczywistość. nic nie wnoszaca wypowiedz
hbkhk 2016-05-27 22:50:29
tak ,całować najwiekszego po stopach dostajac sie do firmy. naprawde spełnienie marzeń. nic innego nie istnieje , a macro jest najlepszym pracodawcom na rynku.

zazdroszcze
Zostaw swoją opinię o Makro Cash & Carry Polska - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makro Cash & Carry Polska