Opinie o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy J.Z.R.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w J.Z.R. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

K.M

Miałem okazję pracować na wydziale WB i dobrze wspominam dozór i kolegów. Uważam, że każdy kto ma chęci i jest w porządku będzie miał dobrze.

Maro

Bardzo dobry pracodawca. Najlepszy w jakim pracowałem W3. Polecam , jeżeli ktoś jest zainteresowany pracą w JZR nie zastanawiać sie tylko aplikować . Nie wiem jak jest na innych wydziałach ale wydział W3 naprawdę fajni ludzi .

Pucek
@Maro

A jak tam na W3 kierownik nowy daje radę?

Spawacz

Słyszałem że na oddziale Suszec spawacz zarobi 4000 netto czy to prawda? Czy na JZR jest deputat węglowy, 14stka i barbórka ?

@Spawacz

Jeden to to moze zarobi z nadgodzinami na najwyzszej stawce z doliczona 14tka do wyplaty i za niechorowanie jak akurat jest koniec kwartalu i doplacaja i mamy 23 dniowki robocze. Do tego sprzedaje kolegow.

OS
@Spawacz

Dobry spawacz bez problemu zarobi 4000 i to bez sprzedawania kolegów i bez 14-stki, przy 21 dniach roboczych to jest norma

D
@OS

Toś pojechał teraz... mówimy o zarobkach netto nie brutto

OS
@D

A no Ja nie doczytołech mój błąd

@OS

(usunięte przez administratora) już ponad 10 lat robię i jak się przyjąłem na 10 grupie tak stale ja mam i w życiu nie miałem 4tys wypłaty

Paulina
@Spawacz

Może @OS pracuje w J.Z.R. jeszcze dłużej niż Ty i dlatego ma wyższe wynagrodzenie. Już trochę dowiedziałam się o zarobkach w tej firmie, ale interesuje mnie jeszcze kwestia ewentualnych dodatków pozapłacowych. Macie jakieś?

Ciekawy
@Paulina

Też się zastanawiam jak wyglądają wszelkie dodatki. 14-stka? Barbórka? Bony żywnościowe?

@Ciekawy

Rozważasz aplikowanie do pracy w firmie J.Z.R.? Daj znać, czy jest jakieś konkretne stanowisko, które Cię zainteresowało.

Ciekawy
@Piotr

Stołek prezesą rady nadzorczej, ale zwykły też może być.

Ser
@Spawacz

Za 4 tys dawać się..... W regionie da się lepiej zarobić. Panowie spawacze, szanujcie się. 4 tys to w regionie zarabia spawacz z 1 r stażem.

Tyry
@Ser

Co więc robię nie tak, że jeszcze w życiu nie zarobiłem tutaj 4 tysięcy ? 3 tysiące to taka powiedzmy norma, raz mam 2900 raz 3100 , może jakieś wskazówki ?

Ser
@Tyry

Prawdopodobnie odpowiada Ci tak jak jest.

XYX

Witam, czy ktoś z Was próbował może przenieść się z JZR do na którąś kopalnię JSW? Czy są jakieś problemy z przenosinami (tak jak np. w przypadku osób, które wcześniej pracowały wPGG)? Są jakieś umowy między JZR i JSW (w sumie należącymi do tej samej grupy przecież), żeby ludzie nie przechodzili pomiędzy tymi spółkami?

Pip
@XYX

Niema możliwość przejść w ramach całej grupy JSW. Co więcej nawet do PGG z JZR nie można się dostać bo prezesi blokują oczywiscie nieoficjalnie. Przykra sprawa . Prosze brac to pod uwage zatrudniając sie w tej firmie.

Amajz
@XYX

Kolego z jzr się nie przeniesiesz pod jsw jedyna opcja to iść na 3 miesiące pod inną firmę i jeśli masz wtyki w jsw możesz śmiało bez obaw startować nikt cię nie przyblokuje. Pracowałem na WB pracuje pod jsw już i powiem jedno póki pracujesz tam cis kit i nie mów gdzie idziesz robić bo wczesniej czy później z reguły wcześniej dozór i sam Pan kierownik dowie się gdzie idziesz robić i dla zasady mogą Ci robić pod górkę

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie J.Z.R.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Leszno
Gem

Ile faktycznie zarabia się na stanowisku spawacza na WP.

Gg
@Gem

Ok 3 tys. Na początku poniżej 3 potem raz jest raz jej nie ma. Nie wierz w bzdury i bajki o czymś więcej

Cnc
@Gem

11 grupa, 23 dni robocze, jeden tydzień nocki (dodatek nocny) brak nadgodzin, premia podstawowa. Wydział Borynia. Przelew 4020 zł

Hehe
@Cnc

Tyle to ja zarabiam w 14 dni ;)

@Gem

Nędza z rozpaczą a dozór do dipy wielkie plany tylko na kamerach siedza

Witam czy na suszcu jest mozliwosc pracy jako mechanik czy ślusarz? Na jaki zarobek moge liczyc.

Początkowiec

Witam. Jestem po zawodówce CNC i chciałbym iść na Pniówek/Borynie jako tokarz/frezer. Orientuje się ktoś ile dostanę na rękę i czy opłaca się iść tam czy czegoś innego szukać ?

Edward

Mam pytanie odnośnie dodatków - jak sprawa z kartkami, socjalka i dodatkowe premie- jest cos takiego?

Nickodem
@Edward

Kartek tzw. flapsów jak na kopalniach nie ma, świadczenia socjalne typu wczasy pod gruszą lub coś na święta są, dodatkowe premie, jednorazowe np. za kontrakty też są.

johnybravo

Witam. Widzę na olx oferty pracy z jzr. Jak wygląda sytuacja w firmie? Można jakoś zarobić? Są tam przecinarki plazmowe lub gazowe cnc? Ja, żeby zarobić 4000 netto muszę zrobić 236h miesięcznie. Teraz przy małym dziecku jest to niemożliwe i szukam czegoś na 8h. Czy warto się tam starać? Dziękuję za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam

Ol
@johnybravo

Jak taka firma ogłasza się na olx to chyba nie jest dobrze.. Tu też na tą 4. będziesz musiał godzin narobić

Robol

Witam ile mozna zarobi nz 9 grupie z wszystkimi dodatkami oczywiscie netto???

usze
@Robol

około 2800zł wypłaty na ręke

Lelo
@usze

Stuprocentowa prawda

Rew

Niestety kolejna zmiana kierowników to strzał w plecy, wydział WB stracił najlepszego kierownika w historii wydziału w zamian otrzymano najgorszego i najbardziej niesprawiedliwego mowiąc delikatnie następce. Omijajcie ten wydział.

Raw
@Rew

Dlaczego tak twierdzisz ? Może w końcu będzie mniej klepania się po plecach i pobłażania a więcej przestrzegania REGULAMINU WB potrzebuje stanowczego pasterza.

Pucek
@Raw

Ten regulamin to tylko na papierze jest, to jedna wielka ściema, przydała by się niezapowiedziana kontrola PIP ale taka niezapowiedziana a nie jak zawsze... Jest dużo uchybień chociażby ze strony bhp którzy wiecznie przymykają oko kosztem komfortu i zdrowia pracowników.

Robcio

I najmniej kompetentnego

Kajtuś
@Rew

Co do opinii na temat kierownika odchodzącego się nie zgodzę ponieważ jak dla mnie był taki sam jak następca tylko mniej wiedział.

aaa

Pracój i o nic nie pytaj a szczegulnie o kase Ludzie odchodzą bo nie mozna wyprosic podwyzki a inne firmy stoją otworem oferując duzo lwpsze zarobki sam się przekonałem i nie załuję odejścia z firmy

Janko
@aaa

Dokładnie, a niektórzy wolą oszukiwać własny rachunek bankowy...

Elka
@aaa

mam pytanie od koleżanki bo stara się o prace w tej firmie. Chodzi o stanowisko tj: dyr ds marketingu lub logistyki. Słyszała że sa super zarobki, które wąchają się od 7500-10 tys. Pyta się czy tak jest . Ponieważ miała info, że wszystkim kobietą nawet tym bardzo młodym, które pracują na takim stanowisku ( dopiero zaczęły pracować ) na czas określony dają taką stawkę zaraz od początku podjęcia pracy.

Brukselka
@Elka

To ilu tam jest tych dyrektorów na jednym stanowisku? ;) W takim razie chce skrót dyr przed spawaczem

Anon

Wieczna rekrutacja, zamiast podniesc stawki. Sig w 2019 7% a nam zarzad pewnie da laskawie 2%. O zwiazkach szkoda gadac, sprzedawczyki. Obiecana premia w polowie marca jak marchewka na kiju. Zero szacunku dla pracownikow.

@Anon

Zyski nie wystarczą? Jeszcze mało... Hihi, strajk by się przydał. Ale strajk, a nie tylko ogloszenie strajku ;)

Szkoda
@Anon

2% zapomni nawet tego nie dają. Zwiazki siedza cicho z obawy o swoje przywileje. Mlodzi pracownicy lapia sie na te premie. A starzy tyrają jak osły.

Pjoter
@Szkoda

Chcecie zmian?

Łysy
@Pjoter

zmiany som cały czas ktoś gada o 2 procentach a sobie popatrz na przelewu z dzisiejsze a te rok albo dwa temu to masz skok o kilkanaście kilkadziesiąt procent.

wafel W-5

Do strajku to trzeba mieć odwagę i jaja.....w tej firmie na powierzchni tylko nieliczni mają odwagę i zapał jak górnicy....potrafimy tylko mlaskać, jak trzeba coś zrobić dla siebie to każdy z nas chowa głowę w piach. Nie chcemy nic zrobić to nie narzekajmy

@Łysy

Ile Ci zapłacili za taki komentarz? Czy SOM na to wpadłeś?

Sztygar_po_znajomosci

Nie doceniają ludzi ambitnych, wrecz ich blokują, jak nie masz ambicji Aplikuj. Widocznie sami bez ambicji zyciowych.

Obcykany

A Ja jutro daje wypowiedzenie, Niech mlodych uczą inni Ja nie m zamiaru!

ala

35 lat pracy ciężkiej i sumiennej na trzy zmiany ,wcześniej 2,100 teraz 2,700 na rękę.co tu gadać a awans pomarzyć .kursy ze cztery zrobione. eeeeeee zmarnowane lata młodości.

SzkodaGadac
@ala

Ja prawie 11 lat kursy w tym czasie zrobione 5 za zaden nie dostalem nic! Tylko obiecywali zrob dostaniesz ale na tym się skończylo wynagrodzenie po tylu latach srednio 2600 netto to śmiech na sali jak chciałem zmienic stanowisko na inne by być może podnieść stawke dozór umiejętnie mi to uniemożliwił, to tam należy szukać problemu w tej firmie. Tez się zwolnie niestety. Podziekować dozorowi z WB.

Pjoter
@SzkodaGadac

Dziwię się Wam, fach w ręku a siedzicie w post komunie...

Szwaiser
@ala

Jo się tyz wam dziwia jak orbicie za ochlapy kiedy w tyn som czos stanowisko obok biera prawie drugie tela co wy

pracuś

Nie przesadzajcie z narzekaniem. Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!!

Słabo

Nowy rok nowe możliwości, mówili mówili bo tu cisza ludzie się zwalniają na potege starzy fachowcy a zołtodzioby toną w robicie... Zwiazki chyba w układzie z władzą najwyższą bo żadnych zmian na lepsze po nowym roku nie widac siedzą jak mysz pod miotłą... Nie to co JSW tam to sie dzieje.

Rogal

Mam pytanie bo szukam pracy mam kurs spawacza, kurs suwnicowego i kurs na wózki widłowe oplaca się starać o pracę?

3zmiana
@Rogal

Jesli nie masz wygurowanych wymagan, ambicji i planow na przyszlosc ani tez potrzeb materialnych to sie staraj Od 10 do 10 przezyjesz, o jakichs wiekszych wygodach czy luksusach raczej nie mysl

Rogal
@3zmiana

To mniej więcej ile tam można zarobić?

Elektryk

Koleżka tam ma 4300 na rękę z sobotą

ymil
@Elektryk

Ten koleżka to chyba jakiś wafel , pracowałem tam 13 lat największa wypłata 3300zł netto, a zaczynałem od 2100netto

addon
@Elektryk

przy 23 dniach roboczych i sobocie to tak XD

Fizol
@Rogal

Listopad i Grudzien będą wypłatami że śmiech na sali etstowi mają spoko ale fizyczny traci cały czas 12 listopada i 4 Grudnia lipa straszna bo nie wliczajcie 14 do wypłaty przy podawaniu kwot bo sami siebie oszukujecie.

WojekDobraRada
@Rogal

Jezeli masz juz te kursy to sie nie opłaca jak nie masz warto zrobic u nich kursy i szukac czegos godniejszego. Podejscie dozoru do pracowników jest straszne. To głowne powody zwolnien ludzi zaraz po zarobkach.

Gdzie impreza ja sie pytam

Nie sa swiadomi konkurencji, strefy ekonomiczne doganiaja nas z zarobkami, a tam wystarczy miec podstawowke, czechy stoja otworem.. Moze lepiej podniesc nieco pensje i zatrzymac fachowcow niz placic ochlapy co chwile nowym pracownikom, ktorzy nie generuja takich zyskow.

ymil
@Gdzie impreza ja sie pytam

Zarząd dopiero się obudzi na koniec , popatrz na firmy dołowe, trzęsą kolanami proponują już od 3-6 tyś netto , bo wszyscy walą do SIGU, nawet porzucają pracę,pomęczy się parę miesięcy w SIGU i PYK pod JSW, tyle w temacie

Zostaw merytoryczną opinię o J.Z.R. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w J.Z.R.?

Zobacz opinie na temat firmy J.Z.R. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w J.Z.R.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 19 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

J.Z.R.