Opinie o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy J.Z.R.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w J.Z.R. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

chcesz nabijac pieniądze nieudacznikom i rodzinie tylko jzr

ccc

Nie ma d.k to wszystko gra :)

Rrrr

Kasjerzy, taksowkarze, nauczyciele, zatrudmiajcie sie w jzr. Tu nie trza nic umiec. Mowcie ze chcecie sie nauczyc. A w odpowiedzi na kogo, polecam na dozor. Mozna nawet spac. Nie musicie wtedy miec zadnej technicznej woedzy, ci starzy robole wam wszystko pokaza i wytlumacza oni wiedza reszta nie musi, moze sie nauczyc. Troche tu (usunięte przez administratora) ale to nic, czeste usterki awarie, co tam, jest fajnei, od roboty sa idioci ktorzy robia i mysla ze ciezka praca poplaca

9grupa

Wytlumacze wszystkim z czego wynikaja wszelkie sprawy zarobkowe problemy z podwyzkami itd. Firma nie moze znalezc za oferowane pieniadze ludzi ktorzy znaja sie na robocie. Zatrudnia wiec nieudacznikow. Podstawia sie ich fachowcom. Ci ich ucza, pokazuja co jak, zupelnie za darmo, za nic, czasami nawet przez bardzo dlugi czas robia za tych nieudacznikow. Dla tych u gory ten nieudacznik w swietle raportow po "szybkim" przeszkoleniu robi to samo co fachman na 10, 11 czy 12 grupie, wiec trzeba mu zrownac grupe, bo przeciez moze zaszantazowac ze sie zwolni. Cala zasluge za wyszkolenie swietnego fachowca zbiera wasz sztygar, a o was doswiadczeni pracownicy, nikt nawet nigdy nie uslyszal i nie uslyszy Koledzy pokazujcie wiecej robcie za nich wyreczajcie ich tlumaczcie im wszystko wiele razy a bedzie tak dalej

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie J.Z.R.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
gapcio

Od 1 kwietnia pracowincy dostaną 3% większe zarobki i 10% pracowników z najniższymi stawkami dostanie grupę stawkową większą o 1 lub 2. Problem w tej firmię polega na tym że albo jesteś lizusem donosicielem i dostaniesz za kapowanie stawkę wyżej, albo możesz zapomnieć o stawce wyżej jesli jesteś długoletnim pracownikiem, bo zawsze kiedy będzie przeszeregowanie w pierwszej kolejności są lizusy i pracownicy nowi, starych pracowników wykorzystuje sie ponad granice możliwości beż możliwości podniesienia stawki. tak w skrócie wygląda polityka. Dozór jest głownie po znajomości bez większej wiedzy technicznej, a kierownicy no coż zagubieni w czasie...

obiektywny
@gapcio

przecież donosiciel to jest osoba bez honoru i mało inteligentna i niskiej samoocenie to dlatego zajmuje się donosicielstwem aby podbudować własne ego a z doświadczenia wiem ,że 90% informacji pochodzących od donosicieli to są zwykłe ploty a których żadne korżyści dla firmy nie wynikają,czy widziałeś kiedyś aby lekarz donosił na lekarza,nauczyciel na nauczyciela,duchowny na duchownego itd, inteligentni ludzie nie zajmują się donosicielstwem bo to świadczy o ich kulturze donoszą Judasze za przysłowiowe srebrniki a to ,że dozór ich faworyzuje to tylko świadczy o ich niekompetencji w kierowaniu ludżmi,ale czego spodziewać się po gurnictwie

Czytaliście Biuletyn Jedności ? Koledzy z Solidarności mam do Was tylko jedną prośbę: proszę nie chodźcie już na negocjacje płacowe z Pracodawcą.

@anonymous

hehe też czytałem o eskalacji żądań. Jak o tym opowiedziałem żonie to myślała że to żart, a może to wczesny pryma a prylis ?

niki

Witam bardzo duża rozbierzność płacowa pomiędzy zakładem przeróbczym nie wspomne od dole, w JSW na dole czy na powierzchni jest wypłata, flaps, barbórka, czternastka, nagrody, w JZR wypłata i jedna nagroda branżowa nic więcej wypłaty w przedziale 2000-3000zł maks , robota 8 gdzin od dzwona do dzwona, pracownicy Jsw mają mycie wliczone w czas pracy a pracownicy JZR myją się po godzinach jeżeli pracujesz na 6.00 konczysz pracę o 14 umazany jak świnia i dopiero idziesz się myć, kamery na halach , cały czas patrzą ci na ręce czy robisz czy stoisz Niestety tak to jest w tych naszych JZR-ach, jednym słowem szału nima

gosc

Co tu się dzieje nowy prezes zamiast ludzia dawać kasę to kamery po wydzialach montuje minal się z powołaniem do ochrony powinien iść za co on bierze kasę kto mu przeszkadza to won takich ludzi to powinni wywozić na taczkach daremne tu wszystko byle oni maja kasę aty wyżyj za 2300

zyczliwy
@gosc

Jak takie świństwa robią to morze dozór zmniejsza ja bym tam Niepracowal za hiny taki poj..zaklad

jedność

Chodzą słuchy że dozór zniechęca I odradza pracownikom przynależność do związku Jedność.Prawda to ?

nick1
@jedność

Ja nic nie słyszałem, może na innych wydziałach, hmmm może dozór zaczyna się bać, Solidarność za bardzo się nie mieszała w sprawy pracownik = dozór, po prostu byli obojętni, w każdej plotce jest coś prawdy.

Robol
@nick1

Od tego trzeba zacząć że solidarność bardzo mało do czego się miesza.... Sylwia narobiła nadzieji że może uda nam się te 4300 dostać A gdzie była solidarność żeby ja poprzeć w końcu są oplacani z naszych składek i powinni walczyć O to co się nam należy A tak Sylwie odsuneli uciszyli i cisza na ten temat tfuu (usunięte przez administratora).

nickie
@jedność

U nas sam kierownik odradza wstępowania do Jedności nowym pracownikom a to jest chyba ich nie powinno interesować. A i słyszałem że pracownicy biurowi mają zakaz no to chyba jakieś nieporozumienie.

wsciekly
@jedność

Ponoc jedność nic nie robi prócz sylwi i jeszcze prezesowi wlazi do d i pomaga kamery montowac

porazka

Ta firma to żenada 11 lat na tej samej stawce jestem na każde zawołanie... wyzysk pracowników i nic więcej... nie polecam tego zakładu. chora polityka firmy... coraz więcej obowiązków a kasa ciągle ta sama a nawet ma się wrażenie żę z roku na rok mniej.

Luis

A ja proponuję przyjrzeć się pracownikom w trakcie pracy... można by się doczepić do tego co się tam dzieje i sprawdzić czy wszyscy są trzeźwi...

madafaka
@Luis

Proponował bym zacząć od dozoru.

gonzalez

Daremny zakład tylko kapusie idupowlazy nie spodziewaj sie żadnej podyzki choćbyś 20lat tam pracowal tylko lodziarze maja 15grupy kierownictwo do (usunięte przez administratora) mysla tylko o sobie itd itp nie polecam tego zakładu

Pedro

Jestem pewien, że gdyby firma płaciła 5 tysięcy też bylibyście niezadowoleni!!!

nick1

To niech zapłaci zobaczymy

hajer
@Pedro

5tyś to dla Ciebie dużo?Stary żal mi Ciebie. I Twojej rodziny bo klepiecie biedę. 5 tyś to dzisiaj absolutne minimum za które można jako tako uczciwie pracować. Po niżej tej sumy nikt normalny nie będzie uczciwie pracował.

nick 1
@hajer

popatrz co za bohater się znalazł 5 tys to minimum , wiesz o czym to świadczy, że ty musisz mieć 5 tyś na życie bo inaczej to byś pod mostem siedział, ja mam płowe tego co ty i biedy nie klepie wystarczy trochę rozumu i użyjesz , pozdro dla ciebie bohaterze :)

@nick 1

Przez takich ludzi, mamy w tym kraju tak jak mamy. Wyjdz na do ludzi, ubierz sie jak gosc, zjedz od czasu do czasu cos lepszego, jedz odpoczac na jakies wakacje, spojrz jak ludzie zyja.

RudyŚlepca
@Pedro

Pedro to że Ty nie masz ambicji żeby się wiodło dobrze to nie wymagam żeby inni też tej ambicji nie mieli jak tobie to co zarobisz wystarcza to się ciesz ale to że inni chcą się czegoś dorobić A nie tylko garbu na plecach to wprost zrozumiałe. Skoro firma wymaga wzmożonej pracy to też niech ta praca jest należycie wypłacana....

Pawlik

Witam chciałbym się dowiedzieć o zarobki i możliwość rozwoju typu kursy spawania itp.

@Pawlik

Witam, dwa i pol tysiaca, kurs na suwnice i potem targaj, nie spodziewaj sie cudow.

Robol
@Richard

Tylko 2500? Przyjmują na działaność lub zlecenie z "premią kopertową"?

gucio
@Robol

Przyjmują tylko na pełny etat normalna umowa, jesteś odprowadzany od całości, no i kokosów się nie spodziewaj

@Robol

Zadnej premii kopertowej, nic takiego nie ma, nie mozesz sobie dziennie porobic troche dluzej niz 8h ,w sobote i niedziele tez nie pracuja

Polecam ten zakład ludziom którzy : lubią obrobić cztery litery bliźniemu nie mają własnego zdania i własnej woli lubią donosić posiadają inwentarz żywy lub jakiekolwiek plony (kierownik z W1 przyjmie wszystko ) Do tego nie musisz nic umieć wystarczy że opowiadasz fajne bajki i poudajesz fachowca.Kilka fachowych zwrotów wystarczy .Dozór jest tak nie fachowy i bez wiedzy że łyknie wszystko.A u pana D.K za pół litra załatwisz wszystko. Jeszcze raz wszystkim wyżej wymienionym polecam pracę w JZR. Ps. Niedawno zmienił się Pan Prezes .Wszyscy liczyli na to że nastąpią zmiany na lepsze i że znikną układy i układziki.Niestety jest jeszcze gorzej.

swój

swój

Głód i nędza...

anonim2

z tym dozorem to prawda na spawalni to wogóle nie wiedza co to spawanie... każdy ich robi w ciula... a u D.K to za darmo idzie wszystko załatwić a z kierownikiem to sam widzialem jak wiadra z pomidorami wynosil poprzyjmowali takich nieuków i sie dziwia ze firma nie działa coraz gorzej

Nara
@anonim2

A Ty (usunięte przez administratora) dalej do michy, z której jesz :D teraz Ci się ukróci parawanienie

miecio
@Nara

O I dozór się odezwał,a jak się już odezwał to po (usunięte przez administratora) że aż cebulą i burakami zawiało .Ta wypowiedź pokazuje podejście do pracowników w całej krasie.

Zwiazkowiec2

Jak ? Jeden niezależny związek, częstsze rozmowy no i konsutltacje ze stroną społeczną - co chcą działać, jak chcą działać, po prostu większy przepływ informacji.

Związkowiec

Jak? Może potrzebny jest jeden związek a nie kilka ?

PopierającyMrówkeZmrowiska
@Związkowiec

Niestety jedyna osobą która pokazała że ma jaja była kobieta.... A nasi zwiazkowi obrońcy ją tak chamsko wystawili...Ale cóż na święta będą sobie medale przypinac o ile będzie ta jednorazowa premia co przy podwyżkach wywalczyli niby...

Mrówka
@PopierającyMrówkeZmrowiska

Też popieram Mrówkę z Mrowiska i jako jedna z mrówek przypominam, że negocjacje przed nami :) czyli jeszcze wszystko może się zdarzyć.

Zwiazkowiec2

Panowie trzeba jakos podzialac

Zostaw merytoryczną opinię o J.Z.R. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w J.Z.R.?

Zobacz opinie na temat firmy J.Z.R. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w J.Z.R.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 19 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

J.Z.R.