Opinie o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy J.Z.R.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w J.Z.R. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

GRP SIG

Nie ma sprawy, powodzenia!

@GRP SIG

Dziekuje i wzajemnie .

Dzieki wielki , pytalem sie bo tez robie na GRP 4 ale na Boryni dopiero teraz bedzie powiedzmy pelna wyplata ( postojowki)

dzieki wielkie , a powiedz mi szychty z ciesielki z przodka czy po tylach ? jakie sa najlepsze szychty po tylach ? pobierka 164 transport po tylach 158 ciesla jaki ? zgadza sie

@:)

Ciesielka przodek 177 a po tylach 164. Nam kieras z GRP pisze przewaznie ponierka, cieselka i transport przodek i po tylach. Jak jest ok oddzialowy to jest dobrze. Pytalem chlopakow z KWK i maja te same stawki tyle ze z karty gornika stazowe to odpowiednio 30℅, 38%, 45% i 60%, u nas max 50% po 10 latach.

sztajger

Pisior to najlepszy elektryk w JZR-ach, więc dajcie mu spokój , gdyby nie On to o metrach zapomnijcie, faktem jest, że troszku się poci nawet już na podziale, ale to świadczy o jego zaangażowaniu się :-)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie J.Z.R.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
wiwi

Są są i to nawet spora grupa :)

A są tacy?To by było już mistrzostwo świata.

Zofiówka

Jest jedność w sigu

Borynia

jest jakis zwiazek w SIGU ??albo idzie sie do jakis zapisac ?

PISIOR

Niewolnikiem to ja już jestem !!! Trafiłem do JSW SIG czyli do pracowników trzeciej kategori w JSW pozbawionych układu zbiorowego,popychanych tam gdzie .... Mam nadzieję że panowie Przewodniczący Związków Zawodowych poważnie podejdą do 5 punktu postulatów bo podczas strajku wiele obiecywali !!! Czas by to wreszcie zrealizowac !!! kiedyś była firma niewolników JZR-ZRG i dużo obiecanek a teraz JSW SIG i co dalej ???

sig pniówek
@PISIOR

ty pisior zz ci załatwiła przejście do sig a ty dalej plujesz na te związki czekam na ciebie na pniówku a wiec o tym że cie znam dalej ci szkoda tej małej składki ślizgasz się na plecach innych.To nie jest jakieś tam zzg co tam należałeś tylko poważny związek

PISIOR
@sig pniówek

Ty wielki związkowiec !!! co mi załatwiłeś ??? kto się ślizga na plecach ludzi ??? ja czy TY ??? Przestał byś pajacowac i jak ci się nie chce robic tego co do ciebie nalezy a sporo tego jest to choc podpisz sie żeby chłopaki wiedzieli kim jesteś tajemniczy cwaniaku.Pamiętam że pod spółką to sam byłeś i krzyczałeś... Dzięki że mi to wszystko wywalczyłeś,jesteś odważny gośc...!!!

Pracownik JZR

Jak informuje firma Szkolenie i Górnictwo, należąca do Jastrzębskiej Spółki Węglowej, do tej pory pracę w SiG podjęły 863 osoby. „Najwięcej złożonych ofert pracy dotyczy stanowiska górnik - 2 363 osób. Dużą grupą są także pracownicy niewykwalifikowani z doświadczeniem - 1 412 osób oraz pracownicy niewykwalifikowani bez doświadczenia - 1 333 osób. W miesiącu lutym przyjmiemy nowych pracowników do KWK „Pniówek”, korzystając z kadry Jastrzębskich Zakładów Remontowych Sp. z o.o. realizując zawarte porozumienie z listopada 2014 r.” - informuje SiG.

RADA NADZORCZA

SIG TO WASZE MARZENIA=NIE PRZEJMUJCIE SIE I TAK WAS NIEWEŹMIEMY .

mali

Alibaba,masz chyba coś z klawiaturą.Same kropki i nie dokończone słowa.Chętnie ustosunkował bym się do twojego postu,bo domyślam się,że jest pełen elokwentnych oraz inteligentnych sformułowań.Widzisz,w każdym normalnym kraju,w miarę inteligentni ludzie,jeżeli strajkują,to robią to po to,żeby coś zyskac.A tutaj tępe pały strajkowały,żeby im odebrac.

jzr-2

cały Pniówek,część Zofiówki podpisuje umowy 18,20 i 24.Następna partia ma iść w marcu na Jas-Mos

mali

Siema bohaterowie ostatnich tygodni.Właśnie na takie coś czekałem.Zawsze mówiłem,że ryle to tępe pały i wy to potwierdziliście.Wszyscy z was się śmieją,nawet tu w Luksemburgu.Jak to jest,żeby strajkowac trzy tygodnie po to tylko,żeby wydłuzyc sobie tydzień pracy z pięciu do sześciu dni,obciąc zarobek o 30%,pozbyc się czternastki?Wierzcie mi ,że jak tłumaczę to moim luksemburskim kolegom to oni najpierw zastygają w niedowierzaniu a potem wybuchają śmiechem.Wiedziałem,że dostarczycie mi wielu emocji.

górnik

powiedzcie mi wiadomo kiedy wkoncu reszta ludzi dołu z JZR przejdzie do SIG jest jakis oficialny termin ????????????/

bolek

a w kampani weglowej wyplacili premie poco wam wegiel koksowy mital sprowadzi go z australi zablokowac porty a rolnik z rosji

ferdek
@bolek

jak juz to kompani weglowej,a nie kampani.kampania moze byc,ale wyborcza

lolek
@bolek

Kampania to może byc buraczana,czyli coś pokrewnego twojej osobie.

bolek
@lolek

oj przepraszam jestem emerytem strzalowym czekam jak moj przodek ruszy na jsw

Masz rację Pisior ! Masz rację i odwagę pisac prawdę. Szacun.

BomBon
@123

PiS podpisał Traktat lizboński który ponad naszym prawem jest prawo UE czy są za górnikami ok ale nie są za resztą społeczeństwa

Czesiek

PiS zawsze był z Górnikami i za Górnikami !!! nieraz nam pomogli i nieraz vetowali zapędy Tuska gdy wyciągał łapę po przywileje górnicze !!! szkoda że tego nie pamiętacie bo tak było...

wkurwiona

Brawo dla Zagórowskiego. Wyruchał ludzi z JZR-ów, łaskawie wziął ich do SiG-u i wypłaca głodowe pensje.

ryl
@wkurwiona

Robie w SIG i zarobki na poziomie 3500zl nie uważam za głodowe. No chyba ze baba nie robi i masz 3 dzieci to wtedy masakra. Ale skoro jesteś (usunięte przez administratora)to pewnie pierdzisz w sofę w domu i czekasz na przelew męża...

@ryl

Kolego ze Sigu a na jakim oddziele robisz i ile masz stażowego ? , że takie ładne wypłaty masz Pozdro

@:)

Staż 35% oddział GRP4 szychty z pobierki i ciesielki 164 - 177. Przelicz to sobie razy 22 dodaj 35% i odejmuje ok 28% podatków. Premia narazie zabrana ale mam nadzieje ze wroci

BomBon

Związki to taka sama żydokomuna jak PO PSL PiS SLD itp a różnią się tym że trzymają klasę robotnicza na smyczy z dala od rządu.

Zostaw merytoryczną opinię o J.Z.R. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w J.Z.R.?

Zobacz opinie na temat firmy J.Z.R. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w J.Z.R.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 19 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

J.Z.R.