Opinie o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy J.Z.R.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w J.Z.R. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

taki

dodam że chodzi mi o kopalnie borynia!

taki

Kto zna najbardziej nieudolny przodek w sigu?

jzr

On się nie zgodził tylko ma taki zasrany obowiązek,nie miał nic do gadania .Całe szczęście ze ten barłóg się już skończył i że już się nie muszę wstydzić jak się ludzie pytają w jakiej firmie pracuje.

Witam byłych pracowników JZR dołowych .. Ci co nie wiedzą to Prezes się zgodził i wypłaci BARBÓRKĘ w Lipcu

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie J.Z.R.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
stalowy

a stalowy dostał się na Borynie do sigu hehe ,to będzie potęga na przebudowach z tymi dłońmi dużymi- buahahahaha!

popieram

Polak po części ma rację, znam takich co wyjechali i jak przyjeżdżają do kraju na kilka dni to okazuje się ze juz po polsku zapominają zdań, jest to bardzo żenujące, nie mniej niż szastanie kasa w barze lub na dyskotece i rozpowiadanie ile to zrabia... w większości tak jak Polak pisze, na zmywaku lub jakiejś fabryce. Niestety my Polacy już tacy jesteśmy a siano wystaje z butów na kilometr.

Polak

Hahaha piknie mi prowokacja wyszła, prawie wam żyłki na czołach (usunięte przez administratora) Chciałem widzieć opinie tych co (usunięte przez administratora) z kraju i faktycznie liczyłem się z takimi wpisami. Na szczęście nie ma Was już w naszym pięknym kraju i wara od Polski! Siedzieć tam na uchodźctwie nieudaczniki! Pozdrawiam brać górniczą! Szczęść Boże

@Polak

Kraj rzeczywiście piękny tylko niestety tacy debile jak Ty zaśmiecają jego krajobraz.Prowokacja?Człowieku Ty się taki urodziłeś i rzygasz jadem na prawo i lewo.

Borynia

dokladnie kolego wiec sledzmy wydarzenia bo na dniach mamy wiedziec co z BRANZOWKA jesli nic z tego to pozew ....

jo

Na szczęście istnieje cos takiego jak pozew zbiorowy panie Prezesie

atom

Tu nie chodzi czy stac czy nie stac , przepracowal taki okres czasu ze sie mu nalezy , zapracowal na ta branzowke i powinienien ja dostac.Dobrze ze Cie na wszystko stac

K2

Wczasy to trzeba umiec sobie zaplanowac.

pumpernikiel
@K2

Widocznie Ciebie nie stać nierobie :-)

@pumpernikiel

Jesteś takim głąbem,że nie ogarnąłeś nawet sedna przekazu.

szeregowy Dolot

Prezes na zebraniu 3 tyg. temu powiedział, że nie wypłaci bo coś tam wynalazł, że nie musi :-/nie należy się i koniec! dziwne bo się sami nie zwalniamy i należy Nam się przeliczeniowo za przepracowane miesiące! Jedność natomiast twierdzi, że jest to pozytywnie załatwione i będzie wypłacona, ale kiedy? nie wiadomo :-/ mają się odnieść do całej tej sytuacji już na dniach... Oby - bo zamykając strajk twierdzili, że będzie wypłacona i moim zdaniem tak powinno być, ale czy będzie to się okaże :-/ Na Budryku chłopy mieli siedzieć do końca roku - poplanowali sobie wczasy itd. a tu info od prezesa , że nie będzie kasy! Świetna zagrywka...

chłop

Wiecie co z branżówka za te miesiące co przepracowaliśmy ? dostaniemy jak tak to kiedy ? prosze o odpowiesz

ryl

pozdrawiam wszystkich z byłego G7 w JZR na Budryku , Koledzy po co robicie jakies podziały, w końcu kiedyś wszysycy pracowaliśmy razem, teraz też będziecie w jednej firmie. Jak było na G7 wiemy wszyscy, nie liczyło sie co umiesz i ile robisz, liczyły się nazwiska i podlizywanie KPP,

ciekawy

Czyżby informatycy z sigu blokowali dostęp do forum.

ryl

pan inżynier z raciborza podpierdalacz na odziele numer jeden !!!!!!!!!!! zdrajca błędol

sig

I niedorajdy z jzr się w końcu doczekały też was nieuki wreszcie wzieli sigu, sig wam tłuki życie uratował bo gdyby nie umowa miedzy firmami to by wam fachowcą z jzr tylko zamiatanie ulic zostało albo pośredniak.Tylko żebyście nie popsuli opinii o pracownikach jzr jak przyjdziecie do nas pracować ,tylko u nas nie będzie dłubania gili w nosie i brania za to wyplaty

pniówek1
@sig

popatrz na siebie (usunięte przez administratora).

Błędol
@sig

Skoro taki zasłużony SIG-owiec jesteś i fachowiec sztuki górniczej to może się przedstaw Pajacu. Żal ci tyłek ściska ze chłopaki będą mieli trochę lepiej niż Ty ? W gadce jesteś dobry i pewnie tylko w gadce cwaniaku...

GKS 1962
@Błędol

Dobrze inżynier żeś powiedział!!! :)

@GKS 1962

Witam, Czy ktoś słyszał o zwolnieniach w SIGU? podobno do końca czerwca mają wszyscy lecieć, przodki i sciany mają być monitorowane, redukcja ma dotyczyć również pracowników etatowych - dozór do łopaty redukcja etc.

edek

a pompeliusz pompuje,na gz popompuje

jo

Polak w rzici żeś był i (usunięte przez administratora) widzioł, wręcz przeciwnie tam pracodawca dobrze traktuje pracownika ,tylko Polak to takie bydłem że swojego ziomala traktuje jak psa ,a nieudacznikiem ty jesteś bo robisz tu za grosze dajesz się gnoić,a przede wszystkim boisz się gdziekolwiek ruszyć ,i pienisz się bo innym zazdrościsz Policzku zasrany :)

roberto

mam pytanie jak z tom ofertom pracy jest tokarz c.n.c ??? dalej szukają kandydata czy przyjeli kogoś ...

Zostaw merytoryczną opinię o J.Z.R. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w J.Z.R.?

Zobacz opinie na temat firmy J.Z.R. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w J.Z.R.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 19 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

J.Z.R.