Opinie o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy J.Z.R.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w J.Z.R. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J.Z.R. w Jastrzębie-Zdrój

Związkowiec

To jest dziwne , w czasach kryzysu my jako spóła Grupy Kapitałowej JSW pomagaliśmy oszczędzać kosztem naszych pracowników zawiesiliśmy Fundusz Socialny na Rok, zawiesiliśmy premię kwartalną za chorowanie, oddaliśmy "Cały Zysk Wypracowany "do JSW , a teraz JSW wypłaca swoim pracownikom zyski "4300"zł , a spółka córka w ktorej 100% udziałów ma JSW, nie dostała ani grosza, w JZR pracuje ok 400 osób jeśli chodzi o oszczędzanie to owszem trzeba bo kryzys w JSW, a jeżeli chodzi o zysk to nie bo to nie JSW, tak traktowani są pracownicy Grupy kapitałowej " WSTYD" , jak są zyski t dostają tylko Ryle , jak jest kryzys to oddają wszystkie spółki GK, mało tego zawsze podawaj a wynik Grupy Kapitałowej JSW , czyli zysk wszystkich spółek GK , a kasę bierze tylko jedna albo kilka wybranych . ale co jest najlepsze Związki Zawodowe tego nie widzą , przepraszam pseudo związki Solidarność Górą, za jakiś czas skończą się wam delegatki, wyjazdy imprezy , wczasy, kopertówki , zacznijcie sobie załatwiać renty, bo do normalnej fizycznej pracy się nie nadajcie

Alek

tu nie o to chodzi , po prostu biorą każdego bo nie ma chętnych do pracy w jzr

@Bubu z tego co piszesz, wynika, że firma J.Z.R. szkoli od podstaw pracownika i nie trzeba mieć wcześniejszego doświadczenia. @Alek rozumiem, że nie jesteś zadowolony z zarobków w firmie. Powiesz czy są jakieś szanse na podwyżki? Ile czasu już pracujesz w J.Z.R.?

Bubu

Teraz nawet jak nie masz o niczym pojęcia, możesz pracować w jzr :)

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie J.Z.R.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Alek

W JZR zarobki zrównały się z typowo prywatnymi firmami, kiedyś bardzo trudno było o przyjęcie do JZR, teraz ogłoszenie o pracę wisi nawet w Urzędzie Pracy w Jastrzębiu Zdroju :( szkoda

kapo

Dlaczego Pracownicy JZR nie dostali premii 4300zł , tak jak koledzy z JSW, ZWP, i Polskiego Koksu, a przecież wszyscy wrzucamy zyski do jednego wora, dziwne że Zyski podawane są Całej Grupy Kapitałowej, czyli wszystkich firm które w niej są a premię biorą tylko wybrani

Agentbolek

Trochę złowroga atmosfera miedzy ludźmi, rywalizacja

@lol1 Jestem moderatorem forum GoWork.p. Taki post idzie po prostu do moderacji, dlatego warto znać regulamin. Proszę, aby na forum pozostawiać merytoryczne opinie na temat pracy w firmie J.Z.R., ponieważ wszystkie informacje będą pomocą dla osób nowo zatrudniających się do firmy.

@lol1 nie możesz nikogo obrażać na forum. Polecam zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim pozostawisz swoją opinię. @Maderczy jesteś zadowolony z pracy w firmie J.Z.R.? Czy powiesz coś więcej o pracy w firmie?

@Marta

kogo ja obrażam, po prostu mówię prawdę, pracuję kilkanaście lat i widzę co się dzieje w Firmie , przecież "Mader" kłamie w żywe oczy, Obsługant wózka widłowego może uzyskać 10 grupę, więcej nie może dostać, słuchaj od regulaminu i sprawdzania co ludzie piszą są Administratorzy, jeżeli nie zablokowali mojego postu, widocznie wszystko jest OK. a ty Marta co takie wypytania prowadzisz? , niby chcesz się dowiedzieć co Firmie piszczy, a tu nagle mnie upominasz o co chodzi ?

Mader

Co wy gadaci3 o tych zarobkach? Spaqacz czy tokarka 2500, ja na wózku mam 4100, 4500 wy 2500.. Ale kłamstwa

DonAlejondro

Śmiać mi się chce jak na stronie jzr.pl w zakładce praca cytuję jeden z punktów "atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet dodatkowych świadczeń pracowniczych," pytam się ile wynosi te atrakcyjne wynagrodzenie 2500zł , a gdzie jest ten dodatkowy pakiet świadczeń pracowniczych bo jakoś go nie widać , jedynie nagroda branżowa, normalnie wstyd , żeby tak kłamać, pierwsze pozabierali wszystko węgiel , czternastka, flaps, itd, a teraz piszą dodatkowy pakiet pracowniczy Mało tego na stronie jzr.pl w zakładce praca Spawacz i Tokarz dostaną atrakcyjne wynagrodzenie, jest to podkreślone nawet grubym druczkiem, a z Ślusarzem się nie liczą, nie ma tam nic napisane , że będzie miał atrakcyjne wynagrodzenie, takim sposobem to wy nie nazbieracie ludzi.

Izydor

Jeżeli zarobki w JZR nie wzrosną, bo parę lat nie było podwyżki płac , to nie będzie chętnych do pracy, pokazuje nawet to że na stronie jzr.pl ogłoszenie pracy Ślusarz, Spawacz, Tokarz widnieje od początku roku i nie ma chętnych, o czym to świadczy tym człowiek który ma Fach w ręce nie będzie robił za 2000 tys. Najlepszy fakt jest taki że doświadczeni pracownicy się zwalniają spawacze tokarze którzy przepracowali po kilkanaście lat

lol1

Kiedyś tzw 2-3 lata temu była możliwość przyrobienia praca w sobote , w niedzielę,nadgodziny,zlecone, teraz nie ma sobót,niedziel, zostały tylko nadgodziny w nagłych przypadkach oczywiście nie dla wszystkich

lol1

Zapomniałem o zarobkach, tak jak kolega wyżej powiedział 2500zł na rękę, ciężko jest wyciągnąć 3000zł

@lol1 a Ty co możesz powiedzieć o pracy w firmie J.Z.R.? Czy pracujesz już długo? Na jakim stanowisku? Co najbardziej podoba Ci się w pracy? A może coś byś zmienił? Czy można liczyć na awans w firmie?

@Marta

Co mogę powiedzieć, było lepiej .Pracuję 14 lat, jako Ślusarz, w pracy podoba mi się tylko atmosfera między kolegami , nic poza tym, hmm co bym zmienił nic wszędzie jest to samo wyzysk, pracowałem w innych firmach i wszędzie to samo, awans w firmie nie bardzo, znam dużo kolegów po studiach inżynierskich i dalej robią fizycznie, a co do tych młodych ludzi co przychodzą na okres próbny, przecież to wszyscy pracownicy widzą dokoła co się dzieje, ale mało tego, takiego młodego pracownika przyjmują na tej samej stawce co ja 14 lat się starałem, a dlaczego go przyjmują na takiej wysokiej stawce? bo nie ma chętnych do pracy w JZR , starszy pracownik nam nie ucieknie, bo gdzie , a młodego musimy jakoś zwerbować , i nawet te werbunki nie działają bo odchodzą

monte
@lol1

"podoba mi się atmosfera między kolegami" Ciesz się, że nie pracujesz z tym co pierw polewa, a na szychtę leci Cię podj$%&ć ;).

nick1

A najlepsze jest to, że utrudniają zatrudnienie pod JSW, tzw poco JSW ma podbierać pracowników spółki córki, jeżeli składasz podanie pod JSW, a pracujesz w w jakieś spółce Grupy Kapitałowej JSW, nie ma szans zatrudnienia, no chyba ,że dostaniesz się do SIGU :)oczywiście nie za darmo, najlepsze jest to , że ludzie w SIGU pracowali 2 lata i wkoncu przeszli pod JSW, ostatnio był nabór do sigu 2 miesiące temu i Ci też przejdą pod JSW choreee:||, w JZR było dobrze, zarobki w miarę dodatki Babrbórka,14-nastka,węgiel, flaps, co roku zyski płacili, teraz to trochę lipa

@nick1

Młodzi ludzie przychodzą na 1-3 miesiące, i rezygnują, argumentując tym że na rozmowie kwalifikacyjnej obiecywali dużo więcej,

Kanar

Kartki, wegiel, 14stka, barborka, kraina mlekiem i miodem plynaca, dbaja o to zwiazki

zeus
@Kanar

oczywiście że związki dbają o to by na to pozabierali-została branżówka

MOPS

Nie liczyłbym na takie benefity ;)

Dzordz

Jakie zarobki na poczatku na powierzchni na remoncie sekcji? Jakie dodatki do wyplaty? Dzieki za info.

BockyRalboa
@Dzordz

2100 na początek, potem tyle samo do wypłaty pasta, mydło i krem.

Dzordz
@BockyRalboa

Rocky liczyłem na odpowiedzi typu czy sa kartki wegiel barborka itd.

Jaro

Witam chciałbym podzielić się opinią na temat kierownika W -6. Osoba będąca na tym stanowisku ma swoich pupilków który nie zwróci uwagi, nie liczy się z pracownikami

Xxxx
@Jaro

Masz rację

Zostaw merytoryczną opinię o J.Z.R. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w J.Z.R.?

Zobacz opinie na temat firmy J.Z.R. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w J.Z.R.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 19 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

J.Z.R.