Opinie o Amigo Marzena Sukiennik w Sulejówek

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Amigo Marzena Sukiennik. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amigo Marzena Sukiennik o rekrutacji.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amigo Marzena Sukiennik w Sulejówek

Alinka Nowy wpis

A jakieś nowe opinie od recepcjonistek?

Amigo Nowy wpis
@Alinka

Amigo kucharzi uważaj tam bo jak Marzena nakaże ci wystawiać paragony za usługę hotelową to polegniesz (usunięte przez administratora) najchętniej zatrudniała by chłopców na posyłki i płaciła dobrze za wiadomo co, bo mści się na dziewczynach które tam pracują Bóg wie za co dając im takie zadania że normalny człowiek tego nie zniesie długo, oczywiście wynajmowanie pokoi na godziny to norma, więc sami zastanówcie się czy w takim przybytku warto dla kogoś takiego się starać, a zamiast umowy najlepiej faktura za usługę, szok

Felicja Nowy wpis

Praca w recepcji to jedno wielkie wizjonerstwo w porównaniu z tym co ustalasz na rozmowie...W dużym skrócie - umowa tak, kwota na umowie, ok, grafik ok. Realia - od początku upominanie się o umowę, jako narzędzie pracy dostajesz mopa, nagle okazuje się, że musisz przygotować śniadanie dla gości ,,hotelowych,, z produktów z Biedronki a potem wszystko posprzątać, włączyć zmywarę, etc. Jakieś dziwne wydawanie kluczy do pokoi nowym gościom na 2h...Po tym jak miałam pracować 5 dni w tyg. poza weekendami nagle okazało się, że mam przyjechać w niedzielę i zostać na nocnej zmianie do poniedziałku rano. Zapytałam czy jest miejsce, gdzie mogę się ew.położyć jak już wszystko ogarnę. Odp.,, oczywiście,,-po czym jedna z dziewczyn pokazuje mi speluniasty pokoik za barem z brudnym chodnikiem i pościelą, z jakimiś skrzynkami w którym od samego wejścia wejścia waliło (usunięte przez administratora). Zapytałam czy to tylko pokój dla mnie, odp.,,a nie, nie, wszyscy tu śpimy...,, Po tej informacji moja wyobraźnia podpowiedziała mi, że dalsze przebywanie w tej (usunięte przez administratora), w tym miejscu grozi uszczerbkiem na zdrowiu zarówno fizycznym jak i psychicznym. Po czym zawinęłam.się stamtąd czym prędzej. Pojechałam tylko jeszcze raz w sprawie rozliczenia mojej pracy, po czym usłyszałam, że dostanę mniejszą stawkę niż się umawiałyśmy, bo byłam na okresie próbnym, etc...NIGDY WiĘCEJ. Trzymać się z daleka....

ZwykłyPolak2014

Nie polecam nikomu pracy na stanowisku recepcjonisty w trzygwiazdkowym hotelu Amigo w Sulejówku k. Warszawy. Recepcjoniści są traktowani w ten sposób, że muszą wykonywać obowiązki kelnerskie, barmańskie i robić też za "pomywacza". Powodem tego jest niechęć właścicieli tego hotelu do zatrudnienia kelnerów i barmanów, a "biedna" kucharka Ukrainka jest tak zajęta pracą w kuchni, że nie ma nawet czasu, żeby pozmywać. Recepcjonista musi też wynosić śmieci do kontenera, a przecież to jest obowiązkiem pokojówki. Po prostu hańba! Recepcjoniści są tam wyraźnie wykorzystywani, a właściciele tego hotelu dorabiają się cięciem kosztów pracy bo zwyczajnie nie chce im się zatrudnić kelnera/barmana. Pobytu tam też nie polecam bo pokoje są ogrzewane dopiero od października, więc wrześniowe wieczory i noce są ciężkie do zniesienia w tych pokojach (okropnie zimno w nich jest). Jedzenie jest niesmaczne bo w tym obiekcie jest serwowana tylko kuchnia turecka.

Albus Nowy wpis
@ZwykłyPolak2014

Kompletnie się nie zgadzam. Jak ktoś w hotelu nie pracował to ma takie zdanie.

Luigi

Ja uważam że praca jest bardzo fajna. Szefowa miła a te opinie niepozytywne to tylko od leni, którym nie chciało się pracować a oczekiwali Bóg wie jakiej posady. Wstyd czytać takie idiotyzmy. Nie wierzcie w te głupoty od nierobów.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Praca w sklepie jeździeckim w firmie Amigo Marzena Sukiennik? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Barbara

@Bulwa, a czy pracodawca zapewnia dostęp do benefitów pozapłacowych, na przykład karty multisport? Czy są jakieś dodatki świąteczne? Czy można skorzystać ze zniżek pracowniczych? Jaka atmosfera panuje wśród zatrudnionych osób?

Barbara

@Bulwa, a jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Czy wypłacana jest pensja za nadgodziny? Czy w pracy w Amigo Hotel można liczyć na elastyczny grafik? Firma zapewnia szkolenia, wyjazdy integracyjne? Każda informacja może okazać się przydatna.

Bulwa
@Barbara

Umowa o pracę, jest tylko 3 recepcjonistów od których oczekuje się pracy 56 godzin tygodniowo, zarobki przy takich nadgodzinach to jakieś 1900 zł, grafik się ustala z innymi recepcjonistami. Szkolenia? Tak, tłumaczą Ci jak wystawić fakturę, obsłużyć terminal i gdzie leży mop którym masz regularnie myć podłogę. O wyjazdach integracyjnych nic mi nie wiadomo

Bulwa

Wciąż bez zmiany. Praca mocno przekracza kodeksowe 40h tygodniowo, rób za recepcjonistę, kelnera, barmana i konserwatora powierzchni płaskich z mopem. Zarobki nie zachwycają.

PASJONAT

Czy ktoś ma jakieś informacje czy coś się zmieniło od tego czasu? Czy nadal szkoda zawracania sobie głowy tym miejscem jeśli chodzi o pracę jako recepcjonista ?

Zostaw merytoryczną opinię o Amigo Marzena Sukiennik - Sulejówek

• Jak się pracuje w Amigo Marzena Sukiennik?

Zobacz opinie na temat firmy Amigo Marzena Sukiennik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amigo Marzena Sukiennik?

Amigo Marzena Sukiennik
  • Trakt Brzeski 100