Agata Meble (Agata S.A.)

Opinie o Agata S.A.

Ww

Wszyscy piszą o doradcach, kasjerach, magazynierach. A cóż konserwatorami?

Ala

A co powiecie o stanowisku doradcy w Gdańsku? Jutro mam rozmowę...

Tenon
@Ala

Jest ok, powodzenia

Ala
@Tenon

Super, dziękuję.

Antek

Witam. Jakie zarobki są na stanowisku montażysta w salonie agata meble?

Witam, jak wygląda sprawa z nadgodzinami na stanowisku magazyniera? Otwierają nowy sklep w Słupsku .

@Nowy

Nie wiem jak na magazynie, ale u doradców jak robisz np dłużej w jakiś dzień, to musisz po prostu odebrać wolne godziny w przyszłości. Nie wiem czy wszędzie, czy tylko w naszym mieście, ale trzeba powiadomić dyrekcję czemu zostajesz dłużej i dopiero jak to zaakceptują, to może ci oddadzą ten czas wolny

Miła, przyjazna atmosfera. Konkretne pytania, bez przysłowiowego owijania w bawełnę, duża przestrzeń do zadawania pytań dla kandydata. Raczej traktuje to jako sympatyczną rozmowę face to face z rekruterką. Pomieszczenie jak to w handlu - niekoniecznie dostosowane do rekrutacji, ale to zrozumiałe. Jedyne zastrzeżenia to dress code osoby rekrutującej (kandydat w garniturze może zestawić się z osobą rekrutującą która przychodzi w jeansach i koszulce, więc mogliby dodawać informacje o dress code w rekrutacji), oraz brak informacji zwrotnej dla kandydata mimo obietnicy jej otrzymania w konkretnych ramach czasowych.

Doświadczenie zawodowe, trochę tematów odnośnie zarządzania ludźmi, trudne sytuacje w pracy, skąd zainteresowanie firmą itd.

MIchał

Brak informacji ze sklepu o dostawie towaru. Oczekuję na towar już trzeci miesiąc. Brak możliwości zapłaty przy odbiorze pomimo wcześniejszej takowej informacji w sklepie. Przy kontakcie telefonicznym pracownik sklepu nie wyszukał zamówienia po nazwisku i numerze telefonu. Jeżeli zgubiłbym potwierdzenie zapłaty zaliczki straciłbym pieniądze.

@MIchał

W systemie czasem nie da się wyszukać po nazwisku, to jest kwestia systemu. Co do opóźnień, to wina producenta i wiem o co chodzi. Mam 20 klientów do informowania o tym, że mają kolejne opóźnienie. A jak dzwonimy do producenta i mówimy żeby coś zrobili z tym bo jesteśmy pod ostrzałem klientów, to żartują, że dobrze że nie rosjan. Bardzo dużo jest takich przypadków, producenci lecą w kulki, a my doradcy musimy świecić oczami i się nam obrywa za nic, mimo że wszystko robimy terminowo. Najgorzej że firma Agata płaci klientom malutkie odszkodowania za te opóźnienia, a jak my, doradcy, prosimy dyrekcję o bon transportowy czy cokolwiek dla klientów z opóźnioną dostawą od producenta, to się na nas prycha, że nie ma firma wobec klienta takich obowiązków. Proszę nie obwiniać doradców, robimy co możemy i jeszcze więcej za najniższą stawkę, a potem obrywamy za wszystkich.

Jaki jest wkład kierownictwa Agata S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Tola

Negatywny. Jak się trafi fajny zespół, to wkrótce go rozwalą. Jak się cieszysz z pracy i starasz, to wkrótce cię zdemotywują.

Sora

Hey czy ktoś wie kiedy są robione wypłaty ? Do jakiego dnia?

Szukam

Na jakie stanowisko aplikowałes?

Xd

Witam a jak tam praca na montażu we Włocławku jak kadra . Mam znajomego i twierdzi że jest duża rotacja pozdrawiam

Niestety ale wszystkie te negatywne opinie są prawdą, pracownik jest tylko tania siła roboczą - naganiaczem kasy dla szefostwa. Jesli ktoś liczy na fajna atmosferę niech od razu sobie daruje tą firmę, pytacie o zapłatę za nadgodziny nic z tego dostaniecie je "oddane" ale wtedy kiedy Agacie będzie pasowało, jak robiliście nadgodziny nikt nie pytał czy pasuje. Nie poleccam tego pracodawcy

Dokładnie tak jest. Pracownik nie jest szanowany - dla zachcianek szefostwa i bez jego zgody przerzucany jest na inne działy, często musząc dostosowywać swój urlop do innych i przenosić na inny termin mimo że mu to nie pasuje. Nadgodziny tak jak pisze przedmówca. Szefostwo prosto w oczy mówi że w każdej chwili moze pracownika zwolnić i zachowuje się wzgl niego jak Pan i władca.

Były pracownik 2

Potwierdzam. Nie wiem, czy przykład idzie z samej "góry", czy to po prostu nadgorliwość niektórych dyrektorów. Firma ma bardzo zły wewnętrzny PR. Jest ciągła rotacja, w Salonie w Katowicach niektóre zachowania dyrekcji są niepoważne, nieprofesjonalne, czasami na granicy zgłoszenia do PIPu. Dodatkowo spotkałam się z bardzo złym traktowaniem ze strony pracowników centrali. Nie wszyscy tacy są, natomiast były sytuację, że pracownik biurowca potrafił straszyć sprzedawcę, grozić zwolnieniem, doniesieniem do prezesa... Panie Prezesie, może warto zwrócić uwagę na swoich bezpośrednich podwładnych? Przychodzą na salon jak do swojego prywatnego (usunięte przez administratora) Jest też kwestia wynagrodzeń. W pandemii, przy zamknięciu salonu, większą wypłatę dostał ten, kto poszedł na L4. O docenieniu ciężkiej pracy, sumienności, nie ma mowy. Dlatego większość pracuje, byleby pracować. Wasz system wynagrodzeń jest antymotywacyjny. Najgorsze natomiast jest odgórne ustalanie i zatwierdzanie grafików... Ten pan, który tworzy wymagania i to robi, już dawno odleciał. Zapraszam do pracy 4*10h a potem jeszcze 5 po zakończeniu akcji... Jak się ktoś do pracy przykłada, sprzedaje, robi wyniki, plany to po kilku miesiącach ląduje u lekarza...zwalnia się... Przychodzi następny i koło się zamyka.

Abcd

Czy ktoś wie jak wygląda stanowisko asystenta działu handlowego w Katowicach? Jaka kasa? Atmosfera?

...

Pracowałem jako pracownik studia kuchennego Kraków, porażka. Odpowiadasz za wszystko, za obsługę klienta, magazynu, reklamacji, robienie projektów, dbanie o ekspozycję o cenowki, obsługę klienta telefoniczną i mailową, wszystko na raz. Jeżeli się pomylisz to odpowiadasz finansowo za swoje błędy. (usunięte przez administratora)

Stulej

Na magazynie centralnym pomimo próśb nie ma foliarek nawet ręcznych. Podobno nie ma na to pieniędzy.

Były Pracownik

Witam , Agata S.A. to największa porażka z Polskich korporacji jest nastawiona wyłącznie na zysk kosztem swoich kontrahentów i pracowników !!!! (usunięte przez administratora) Agata ma duże aspiracje ale nie dba o nikogo tylko Siebie !!!! Rotacja pracowników jest taka że nie jesteś w stanie poznać Imion bo za chwilę jest ktoś inny . Trzy umowy na czas określony (33miesiące) , i może otrzyma się umowę na stałe . Ocena pracodawcy Naganna !!!!

ex

jprd. znowu szukają ludzi do reklamacji na Targówek. A taką mieliście fajną ekipę kilka lat temu. Prawda jest taka że do dziś nie szanuje się tam ludzi. Brawo panie rudy - od jakości.

@ex

Odradzam, mega (usunięte przez administratora) zarobki jak w kiosku ruchu, praca raczej dla ludzi beż doświadczenia po szkole. Mają ludzi za frajerow dlatego po 6 m uciekłem brak możliwości rozwoju.

elvis
@ex

potrzebuje kontaktu z kadrami badzz kiegowoscia maci ejakis namiar

Łukasz Majków

W magazynie centralnym nic się nie poprawi dopóki nie zatrudnią nowego kierownika magazynu z doświadczeniem, takiego co rozwiązanie problemy (usunięte przez administratora)

Mateusz

o 11 mam rozmowę w sprawie pracy na stanowisko w punkcie kredytowym w Agata Meble. Czy ktoś miał rozmowę na takie stanowisko??? 3 mce umowa zlecenie ze składkami ZUS, elastyczny grafik... proszę o radę.!

Mam pytanie jakie są zarobki w A. M na stanowisku kasjer doradca klienta

Kiełbasa

A co słychać w magazynie centralnym w Majkowie? Słyszałem że sporo odejść a szefostwo szaleje?????

Bonus
@Kiełbasa

Po wprowadzeniu systemu premiowego bonus okazało się, że nie są wystarczająco produktywni i że nic nie robią.

Karma :)

+ rozmowa kwalifikacyjna w centrali w Katowicach profesjonalna i na wysokim poziomie. - niestety duże rozczarowanie, w związku z tym, że zapytałam czy kandydaci zostaną poinformowani o wynikach rekrutacji- zostałam poinformowana,ze niezależnie od decyzji każdy kandydat dostanie odpowiedź a tak się nie stało :)

Matt
@Karma :)

Cześć. Możesz coś więcej powiedzieć jak przebiegała rozmowa Katowicach? Pozdrawiam

Karma :)
@Matt

@Matt A co dokładnie Cię interesuje?:)

@Karma :)

Nic nowego, ich nieprofesjonalizm widać w każdym calu. Miałem tą wątpliwą przyjemność uczestniczyć w rozmowie w Katowicach. I prócz straconego czasu nic nie uzyskałem. Żadnego feedback-u, żadnego uzasadnienia. Oczywiście na koniec rozmowy dostaniecie cień nadzieji w postaci kłamstwa, że dostaniecie odpowiedź bez względu na wynik. Osobiście nie polecam, chyba, że dla rozrywki.

Zostaw merytoryczną opinię o Agata S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Agata S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Agata S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 212.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agata S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agata S.A.?

Kandydaci do pracy w Agata S.A. napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agata S.A.