Agata Meble

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Agata Meble

Bubu Nowy wpis

Duchota na tym salonie współczuje chłopaka z montarzu kiedyś kupowaliśmy narożnik przestawiali targami te narożniki sofy aż z nich się lało a sprzedawcy nie którzy są mili

Teresa Nowy wpis

Bardzo chcę podziękować P. Edycie Telka za profesjonalną i fachową pomoc przy zakupie kanapy narożnej. P. Edyta wykazała się dużą uprzejmością i fachową pomocą w dokonaniu zakupu. Życzyłbym sobie aby takich pracowników można było spotkać częściej to i robienie zakupów byłoby przyjemniejsze. Pozdrawiam ????

J.Zalewska Nowy wpis

Wprawdzie z opóźnieniem, ale chcę podziękować p.Beacie Burdzy za fachową pomoc przy projekcie kuchni. Jest to osoba bardzo miła,konkretna i z dużym doświadczeniem. Bardzo dziękuję panu montażyście P.Żelazko. Bardzo dokładny,wspaniały fachowiec. Polecam przyszłym klijentom

Ewelina Nowy wpis

Cześć, czytając te negatywne opinie od jednego z klientów chciałam się w sumie zorientować jakie tu mają warunki na obsłudze klienta. Ktoś wie i da znać? Jak praca wygląda w praktyce i ile za nią płacą obecnie?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Agata Meble? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Obsługa w sklepie beznadziejna jak przyjąć pieniądze to tak a potem to ich nie obchodzi

Szafa
@Tomek

Masz rację

Pieniądze to wzięli a towaru nie ma a jak dzwoniłem to miał być na miejscu i 160km na darmo przejechane brak kompetencji tych pracowników

Tomasz,

Nie polecam a w szczególności nie polecam firmy transportujacej nie miła obsługa a ponadto porysowali nowo położoną podłogę i nie poczuwaja się do winy

Damian
@Tomasz,

Nadzorowałeś ich jak wnosili ci meble? Bo jak nikt tego nie pilnował to zdarzają się takie kwiatki. Teraz już nic nie poradzisz. Płaciłeś dodatkowo za transport i wniesienie czy to już było w cenie mebli?

Iga
@Damian

Transport jest w cenie ale wniesienie nie.

Ewelina
@Iga

To wniesienie jak liczą? Jakoś zależnie od piętra pewnie?

Porazka

Nie polecam bylem pomocnikiem przy wozeniu mebli nie mily dla klinetow i wogole nie polecam

niedoszły pracownik

Jako kandydat na magazyniera miałem rozmowę kwalifikacyjną , mieli oddzwonić , ale w sumie ja zadzwoniłem i usłyszałem odmowę... dlaczego nie wiadomo... myślę ,że chodziło o wiek ( jestem po 40), a czytam na portalu ogłoszeniowym, że dalej potrzebują...

Nie polecam tutaj pracować. Na rozmowie wszystko jest super, jak rozpoczniesz prace to wtedy się okazuje, że jednak nie jest tak jak było mówione na początku. Duża rotacja

Roberto

Bardzo nie zadowolony i nie polecam kupować żadnych mebli są krzywo zaprojektowane nie pasujące niektóre elementy do siebie

Zostaw merytoryczną opinię o Agata Meble - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Agata Meble?

Zobacz opinie na temat firmy Agata Meble tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agata Meble?

Agata Meble