Salon Agata

Opinie o Salon Agata

Daro Nowy wpis

Obsługa na tapczanach na dole straszna brak zainteresowania klientami

Justyna Nowy wpis

Ktoś pisał, że warunki w rzeczywistości to coś zupełnie innego niż się obiecują. W ostatnim czasie nikt nie dał znać co jest proponowane dokładnie na rozmowie, a co okazuje sie naprawdę. Ktoś się podzieli takimi informacjami?

Wsciekły Nowy wpis

Obsługa ok lecz towar woła o pomstę do nieba na zakupione dwa narożniki 2 do reklamacji źle wykonane,niesolidnie po prostu na od.....krzywo wkrecone zawiasy ,uszkodzone elementy ,źle zamontowane elementy montażowe ogólnie porażka. Nie polecam omijac z daleka ...reklamacja tak jak i dostawa doczekasz sie lub nie .

Olo Nowy wpis

Brak jakichkolwiek zasad sprzedaży,klient w przypadku reklamacji zostaje zlekceważony.Omijac z daleka .Dno.Nie polecam

Brałeś udział w rekrutacji do Salon Agata. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Biedronka

Ta firma to totalne (usunięte przez administratora) Warunki zupełnie inne niż to co mówili na rozmowie. Niestety o wysokości premii decyduje sama Pani dyrektor według swojego widzimisię. (usunięte przez administratora)

Czesław
@Biedronka

To co konkretnie się różniło jeśli chodzi o te warunki? Bo podałaś w sumie ogólniki, może napiszesz nieco bardziej szczegółowo?

(usunięte przez administratora)Od kupna mebla który miał być na początku września czekam do dnia dzisiejszego.Stale SMS że będzie opóźnienie towaru , nr.telefonu którego nikt nie odbiera.Nie polecam tego sklepu chyba że ktoś ma ochotę czekać na mebel 3 miesiące(usunięte przez administratora)

Ada

Może być

klient

Witam Dzisiaj tj.10/03 chciałem kupić w tym salonie krzesło burowe i ............... dowiedziałem się że mogę je zamówić dopiero za miesiąc.Ubaw jak cholera:> taka firma i reklamy ciągle lecą a klientów traktują jak (usunięte przez administratora)

Nina

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i czy warto starać się?

Jasiek

@ja Zupełnie nie zgadzam się z taką opinią o firmie. Negatywne opinie są również potrzebne tylko może były niezgodne z regulaminem forum?

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w Salon Agata? Może warto byłoby ożywić ten wątek aktualnymi informacjami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

próbowałam dodać dwa razy opinie , same negatywne i wszytsrkie skasowane ....

Ostatnio wróciła mi nadzieja w profesjonalną obslugę klienta. Pani Paulino, jestem pełen podziwu. Fachowość, a co za tym idzie uprzejmość i najważniejsze wyczucie gustu osoby kupującej/szukającej odpowiedniego towaru. Dziękuję :)

Czy Panie na dole wg odbierają telefon ? Dzwonie od 3 dni i jak na razie odebrała tylko Pani na materacach... Niby przekazała numer telefonu koleżankom ale nikt nie zadzwonił. Porażka.

P.H

Witam. W ostatni weekend miałam okazję być klientem Państwa sklepu. Niestety jestem bardzo zdziwiona,że obsługa jest na bardzo zróżnicowanym poziomie. Wiem o tym,że jest to duży sklep i czasami ciężko jest wyszkolić pracowników na takim samym poziomie. Nie mówię tutaj o wiedzy produktowej. Samo podejście do klienta, powiedzenie "głupiego Dzień Dobry" sprawia Panią na parterze ogromny problem. Wjechałam na pierwsze piętro i poczułam się jak w innym sklepie. Ciepłe "Dzień Dobry", uśmiech i wreszcie padło pytanie "Może w czymś pomóc?" Dwa poziomy, całkowicie inny sposób obsługi. Ja z chęcią wrócę do Państwa na zakupy. Może następnym razem uda mi się coś kupić u Pań na parterze. Teraz pozdrawiam pracowników w pierwszego piętra ( Pani od kawy). Pozdrawiam!

Pstra

Poznam aktualną opinię na temat pracy w salonie Agata Meble?! Ktoś coś?

Stefan

Czy jest powód, że od dawna nie piszecie?

werdon

To znaczy jak jest? Co masz na myśli? Złe stawki? Ja nie narzekam, ale u nas taki naród jest, ze narzeka na wszytskoooo i z niczego nie jest zadowolony, ehhh

elka

Mnie też się wydaję, ze klienci nie moga na nas narzekac, wykonujemy kawał dobrej roboty i grunt ze ludzie nas doceniaja i frima

ada

Fajnie czyatać, za nas ktos docenia, staramy się jak mozemy zeby klient był zadowolony :) Pracuje tu jeszcze ktoś?

ada

Zostaw merytoryczną opinię o Salon Agata - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Salon Agata?

Zobacz opinie na temat firmy Salon Agata tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Salon Agata