Salon Agata

Opinie o Salon Agata

Morena

Ile czasu tam chodzę tyle łapie się w myśli za głowę Panie które siedzą przy kasie rozmawiają między sobą w trakcie obsługi klienta bardzo nieładne to z ich strony hihihaha itd opryskliwe nieprzyjemne i zaniedbane nieprzyjemnie robi się tam zakupy...

Małgorzata Nowy wpis
@Morena

to co Panią w zasadzie tu przyciąga skoro podobno obsługa taka zła a Pani wciąż przychodzi? tu od lat te same osoby pracują? nie ma rotacji żadnych?

Zaponajka Nowy wpis
@Morena

Prawda ????

HEH

Tak sztywniaro, wszyscy powinni stać na baczność i latać za jaśnie panią a najlepiej nosić na lektyce i opowiadac, opowiadac, opowiadac... Sam kiedys pracowalem w dużym salonie meblowym BRW i takie paniusie się zdażały co miały focha że sprzedawcy między soba rozmawiali.(usunięte przez administratora)

Morena Nowy wpis
@HEH

Strasznie niemiła obsługa tam jest

XYZ

chamska obsługa

Morena Nowy wpis
@XYZ

Bo też byłam niemiło obsłużona

Iza

Opinie pracowników z tego co widzę pozytywne. Wydaje się że zespół jest zgrany i warunki w firmie są przyjemne. Ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat wynagrodzenia (bo nikt tutaj tego nie porusza, więc nie wiem, czy to dobrze, czy źle ;P)? Można liczyć na premię?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Salon Agata? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Wnisesyj

Najgorzes miejsce w jakim byłem.

Zaniepokojona

Agata meble wymusza na pracownikach niedogodziny- taka zakazana praktyka dziwoląg. Czy ktoś mógłby napisać coś więcej zanim złożę CV?

Małgorzata
@Zaniepokojona

Po pierwsze skąd masz to info o nadgodzinach? Potwierdzone to na 100%? Po drugie, skoro wiesz o tym to nie zniechęca Cię to do złożenia cv? Dziwne

Maja

No opinie widzę pozytywne ale czy ktoś mógłby mi bardziej szczegółowo opisać jakie tam są warunki pracy? Chyba z wypłatą nie jest źle skoro nikt tu na jej wysokość nie narzeka? Mówicie że dobrze Was traktują - czyli co, nie ma jakiś stresów i ciśnienia na wyniki sprzedaży itp?

seba

Hej Majka i Ty tutaj? :) Pozdrawiam cały zespół. Praca ok, przynajmniej dla mnie.

iwonna

Pracuję i jestem zadowolona, przyjemna praca, dobrze nas tam traktują , zgrany zespół .

majka

Ja pracuję , tutaj złapałam swoją pierwszą umowę o pracę, i nie mogę narzekać, co prawda nie mam porównania jak jest w innych salonach, ale tutaj jest spoko

majka

zainteresowany

A ktoś tam kiedyś pracował bądź pracuje ?

Zostaw merytoryczną opinię o Salon Agata - Słupsk

• Jak się pracuje w Salon Agata?

Zobacz opinie na temat firmy Salon Agata tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Salon Agata