logo Salon Agata

Salon Agata

Słupsk

Opinie o Salon Agata

HEH 2012-02-05 11:46
Tak sztywniaro, wszyscy powinni stać na baczność i latać za jaśnie panią a najlepiej nosić na lektyce i opowiadac, opowiadac, opowiadac... Sam kiedys pracowalem w dużym salonie meblowym BRW i takie paniusie się zdażały co miały focha że sprzedawcy między soba rozmawiali.(usunięte przez administratora)
zainteresowany 2016-04-27 16:15
A ktoś tam kiedyś pracował bądź pracuje ?
majka 2016-10-04 16:23
Ja pracuję , tutaj złapałam swoją pierwszą umowę o pracę, i nie mogę narzekać, co prawda nie mam porównania jak jest w innych salonach, ale tutaj jest spoko
majka 2016-10-04 16:28
iwonna 2016-10-29 13:07
Pracuję i jestem zadowolona, przyjemna praca, dobrze nas tam traktują , zgrany zespół .
seba 2016-12-06 18:08
Hej Majka i Ty tutaj? :) Pozdrawiam cały zespół. Praca ok, przynajmniej dla mnie.
Zostaw swoją opinię o Salon Agata - Słupsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Agata