Agata Meble (Agata S.A.)

Opinie o Agata S.A.

kandydat

Dzień dobry, chciałbym się dowiedzieć skąd ciągłe przyjęcia od paru lat na te same stanowiska w logistyce?

Nowy praxou

Jak wygląda praca na magazynie w Katowicach? Mam rozmowę niedługo i się zastanawiam.

Natalia
@Nowy praxou

Ale tę rozmowę do pracy na magazyn też masz na magazynie, czy w jakimś biurze lub zdalnie?

Napiszecie jak wyglada to szkolenie na doradcę?

Tom

Czy ma ktoś jakieś zdanie na temat pracy w dziale eCommerce? Szukają teraz sporo osób. Czy ktoś pracował, czy jest fajna atmosfera, można się czegoś nauczyć?

Miła, przyjazna atmosfera. Konkretne pytania, bez przysłowiowego owijania w bawełnę, duża przestrzeń do zadawania pytań dla kandydata. Raczej traktuje to jako sympatyczną rozmowę face to face z rekruterką. Pomieszczenie jak to w handlu - niekoniecznie dostosowane do rekrutacji, ale to zrozumiałe. Jedyne zastrzeżenia to dress code osoby rekrutującej (kandydat w garniturze może zestawić się z osobą rekrutującą która przychodzi w jeansach i koszulce, więc mogliby dodawać informacje o dress code w rekrutacji), oraz brak informacji zwrotnej dla kandydata mimo obietnicy jej otrzymania w konkretnych ramach czasowych.

Doświadczenie zawodowe, trochę tematów odnośnie zarządzania ludźmi, trudne sytuacje w pracy, skąd zainteresowanie firmą itd.

Jola B

Hej Czy może ktoś wie jakie jest wynagrodzenie na stanowisku Dyrektor sklepu ? Jakieś widełki brutto lub netto ? Staram się i stanowisko. Będę wdzięczna.

Paula
@Jola B

Też jestem ciekawa

Kiełbasa

Jak wygląda sytuacja na magazynie w Majkowie? Słyszałem że dużo osób ma negatywne opinie.

Udt
@Kiełbasa

Tez sie zastanawiam ?Rotacja pracowników mówi samam za siebie ale dlaczego taka sytuacja nie wiem

ex

Ciągle szukają do pracy w dziale reklamacji na Targówku. A wystarczyło szanować pracowników z Działu Reklamacji po otwarciu sklepu. Nie polecam pracy tam. Dyrekcja nie pomagała, beznadziejna atmosfera pracy, pieniądze marne jak za: Bezpośredni kontakt z klientem, Zgłaszanie reklamacji do producentów, Przyjmowanie reklamacji mailowych, telefonicznych, osobistych w systemie, Nadzór nad częściami które przychodziły od producentów, Odpowiedzialność za magazyn działu reklamacji, Współpracę ze sprzedawcami, Współpracę z działem kas, Współpracę z magazynem, Współpracę z księgowością, Współpracę z centralą, Współpracę z serwisami producentów, Układanie tras i organizacja pracy serwisowi działu reklamacji, Wizyty u klientów i pomoc w wymianie/ naprawie mebli.

Boubble

Jak wyglada praca w salonie w Katowicach? Jest ogłoszenie na stanowisko zastepcy dyrektora i zastanwiam sie nad aplikacja

Boubble

Czesc Jest ogłoszenie na zastepce dyrektora do salonu w Katowicach. Jaki jest dyrektor i atmosfera na tym salonie? Ktos cos podpowie

Praca

Jakie stawki dla Montażysty sa w Salonie. Widzę,ze ciągle szukają ludzi do Pracy .

Chirurdzy11

Witam, jak wygląda praca w Salonie Agata meble w Kielcach na stanowisku doradca klienta. Przyjęto mnie, mam skierowanie na badania i nie wiem czy się zdecydować. Bo same negatywne opinie. Być może w Kielcach jest inaczej..proszę pomóżcie doradzić.

Scyzoryk
@Chirurdzy11

Nie sugeruj się, większość to bzdury

Pewniak
@Chirurdzy11

Bardzo fajna atmosfera, wiele osób pracuje od samego otwarcia salonu więc świadczy też o tym że jest ok. Zapraszam do naszego grona ????

Chirurdzy11
@Pewniak

Dziękuje bardzo za odpowiedź:) Pozdrawiam!

ktos
@Scyzoryk

Kiepsko prezentuje się praca dla Agata S.A. Na rozmowie jeśli otrzymałaś info., że premia jest co miesiąc to niestety tak nie jest. Jeśli prezes na 4 dni przed wypłatą zadecyduje, że premię okroi lub zabierze to możesz być pewna, że nie otrzymasz dodatkowej złotówki. Podstawa marna. Trzymam kciuki znajdź lepszą pracę,

Po pierwsze
@ktos

Poziom rozmowy kwalifikacyjnej w moim odczuciu jest wątpliwy. Natomiast mówienie, że będzie informacja zwrotna, a później jej nie ma jest mało profesjonalne.

GG

Czy ktoś wie jak wygląda praca w księgowości w Katowicach? Jaka atmosfera, zarobki?

Angela2020

Czy ktoś wie jak warunki pracy w salonie w Częstochowie? Atmosfera,zarobki ?

Centrum

W jakim dziale tak wspaniale się zarabia?

Pracowniczka centrali

Polecam pracę w centrali, bardzo dobre zarobki, wysokie premię uznaniowe i roczne. Jestem bardzo zadowolona

ex

Ciekawa

Cześć, możecie napisać jak wygląda praca kierownika sprzedaży? Jakie zarobki?

Zainteresowny

Jakie opinie o salonie w Toruniu? Macie jakies spostrzeżenia?

Bylypraco
@Zainteresowny

Od otwarcia non stop dają ogłoszenia o pracę, duża rotacja, z pośród znajomych z którymi się tam przyjmowałem od samego początku żaden już tam nie pracuje oprócz kilku panienek które wolą tą robotę niż 3 zmiany na linii produkcyjnej w fabryce.

@Zainteresowny

Zależy na jakie stanowisko się starasz.

Sandra

Czy ktoś może powiedzieć coś o pracy w centrali jako kupiec? Polecacie? Jak z nadgodzinami?

Brak rekomendacji
@Sandra

Byłem na rozmowie, i prócz standardowych pytań, i braku profesjonalizmu nic wiecej nie otrzymałem. Rozmowa prowadzona jakby za karę, maja jakies swoje procesy i innego rodzaju pracy nie przewidują. Zadnej wiadomosci zwrotnej po rozmowie, aczkolwiek bedą Ci kit wciskać ze tak oczywiście dostaniesz odp do 2 tygodni. Beznadzieja, szkoda czasu.

@Sandra

Nadgo co???:)

Ja :)

Witam Jakie są zarobki kierownika sklepu ...Łódź, i jaka atmosfera ? Dzieki

@Ja :)

Zarobki mogą być i dobre. Ale atmosfera w tej firmie (całej sieci) to masakra istna... Pracowników poku wyrzuca się, za nie robienie planów przez 3 miesiące... Masa biurokracji...

Zostaw merytoryczną opinię o Agata S.A. - Katowice

• Jak się pracuje w Agata S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Agata S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 212.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agata S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 3 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agata S.A.?

Kandydaci do pracy w Agata S.A. napisali 22 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agata S.A.