logo Salon Agata

Salon Agata

Wrocław

Opinie o Salon Agata

Józia 2009-12-17 20:58:11
Nie jest tam wcale żle.Trzeba pracować jak wszędzie.Złą atmosferę nakręcaja sami pracownicy-niektórzy.
anonimek 2010-04-08 14:44:09
Atmosfera w pracy jest wazna i to od nas samych zależy jak bedzie wyglądała współpraca,każdy ma prawo do wyrażania opini ale sprzedawcy pracujący w salonie sami sie nakręcają na to aby atmosfera była chora,ogólnie praca nie jest zła,trzeba poprostu sie dostosowac jak w kazdej innej pracy aby wspólpraca przynosiła pozytywne skutki.
steli 2012-07-05 01:22:54
prawda 100%owa
Neander 2015-02-25 04:05:14
Agata Meble oferuje długą listę pozycji mebli zarówno do pokoju dziennego, sypialni jak i kuchni. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Odnoszę wrażenie, że na rynku nie są najdrożsi, a jakość wykonywanych przez nich mebli jest naprawdę wysoka. Powiedziałby ktoś tylko jak wygląda organizacja pracy od środka?
Fik 2015-04-28 04:11:10
Agata meble nie jest może spełnieniem marzeń jeżeli chodzi o pracodawcę przeciętnego człowieka, ale zawsze to lepsze rozwiązanie niż choćby ulotkowanie.
Kot 2015-08-19 12:18:36
@Fik no pewnie masz rację. Jednak praca jako osoba od roznoszenia ulotek, a sprzedawca czy ktoś tam w sklepie typu Agata Meble, to już zupełnie co innego. Jednak czasami lepiej pójść rozdawać ulotki, niż użerać się z ludźmi. Nie wiem jak jest ogólnie w tym sklepie, ale pewnie co placówka to nieco inaczej.
centa 2016-10-03 12:12:35
Umowy są zwierane umowy o pracę, wynagrodzenie uczciwe, nie małe i fajna koleżeńska atmosfera. W takich warunkach dobrze się pracuje.
kawoszka 2016-10-04 16:11:43
Właśnie dobrze, ze nie ma u nich umów śmieciowych jak to w większości sklepów teraz bywa. Większość ludzi chciałaby zwyczajnie pracować z wszystkimi świadczeniami wynikającymi z kodeksu pracy .
Nika 2016-10-27 11:57:05
witajcie, wiecie może czy dzwonia do osób które się nie dostały w procesie rekrutacji ?chodzi mi o to czy informuja, że sie nie zostało wybranym.
magdaga 2016-10-29 18:29:52
Atmosfera jest ważna a ja wchodząc do salonu taką miłą aurę odczuwam :) W każdym razie personel mega uprzejmy w każdym dziale, z chęcią pomaga nawet najbardziej upierdliwym klientom, a ja taka właśnie jestem :)
janka 2016-11-05 18:12:20
No i ja do upierdliwych należę i podziwiam personel Agaty jak tam wchodze i szukam kanapy z obiciem nie wiadomo jakim, :)
kraska 2016-11-10 09:44:38
Byłam w kilku salonach i w sumie w każdym jest ok, nie ma się tak na prawdę do czego przyczepić. Widać , że znają się na rzeczy.
rick 2016-11-16 19:06:59
Praca jest spoko, szanują pracownika na każdym oddziale. na płącę nie narzekam, w sumie jest dobrze
nilia 2016-11-18 18:51:47
Fajna, przyjemna praca, zgrany zespół, dobre warunki, umowa o pracę i uczciwe zarobki.
ixxx 2016-12-02 12:57:08
Na jakim dziele jest najlepiej pracować?
Zostaw swoją opinię o Salon Agata - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Salon Agata