Opinie o POLITAN S.J. w Czyżowice Nowa 28F

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy POLITAN S.J.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie POLITAN S.J. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLITAN S.J. w Czyżowice Nowa 28F

Edyta

@tak, a na czym to szanowanie pracownika, tak naprawdę polega i czy wiąże się ściśle z tym co POLITAN oferuje na początku pracy? W wielu miejscach warunki pracy oferowane na początku nijak mają się do tych, które są w trakcie zatrudnienia. Jak jest tutaj w takim razie?

allla
@Edyta

Szacunku brak, liczą się tylko pieniądze. Duża rywalizacja miedzy zmianami. Nagonka jeden na drugiego. Produkcja to dno, tak jak ktoś wcześniej napisał.

@allla

o co ta rywalizacja sie toczy ? lepsze zarobki czy jak ...

tak

Muszą spełniać jakieś wymagania , przecież nie przyjmują byle kogo jak popadnie nigdzie . Pewnie chodziło mu o coś innego , bo zwykłych pracowników właśnie biorą jak leci . Na wyższe stanowiska ciężko się dostać to fakt , chyba że ktoś tam ma po znajomościach stanowisko kierownicze , ja takich przykładów nie znam , że po znajomościach. Polecam firmę bardzo miła atmosfera i szanują pracownika , no może na produkcji jest inaczej. Więc warto składać podania , a nóż się wam uda . Ludzie tam nie pracują z przypadku tylko mają wielkie chęci do pracy . Jaka praca taka płaca to oczywiste , komu zle to zapraszamy do czech . Warto próbować i szukać szczęścia w życiu , gdzie komu będzie lepiej tam niech pracuje .

Pytam
@tak

No wlasnie na produkcji ciekawe skad sie wziely kierowniczki?????

Edyta

@Oj przyjmowani kierownicy nie muszą spełniać żadnych wymagań? W aktualnych ofertach pracy POLITAN wymaga wykształcenia wyższego i min. 3 lat doświadczenia w branży, wiec wcale nie są to małe wymagania. Jak jest w takim razie w rzeczywistości?

Jes
@Edyta

Podstawowka wystarczy I kierowniczka jak sie patrzy????

jak tak

Zle tam w politanie pewnie nie ma , jak na telewizorach czesto wyswietla ze ktos dostaje dyplom za przepracowane 20 lat i co miesiac jest ktos nowy , myslicie jak oni tego dokonali 20 lat w jednym miejscu przepracowac ? chyba ze pracuja na kierowniczych stanowiskach , ale z tego co wiem to zwykle pracownice . Po prostu sa ludzie ktorym chce sie pracowac to pracuja i nie zmyslaja glupot o jakims mobbingu , po prostu ida do pracy zrobic swoje i zaciskaja zęby na wszystkie problemy . Ludzie odchodza ale nie ma osob nie zastapionych i znajda sie nowi chetni do pracy , bo warunki na takie zarobki teraz nie sa takie znowu fatalne , wiec po co szukac problemow w firmie jak ich nie widac , wszystko dobrze sie kreci i firma nie zwalnia , a duzo towaru juz zamawia kontenerami gotowego z chin

Leszno
epno

Nie widza kasowania. W firmie się bardzo poprawiło od kąd Sulejman razem z małym wylecieli. A robić trzeba. Do czech to szli w zeszłym roku i niektórzy chętnie by wrócili. Ze łzami w oczach.

...
@epno

No zobaczymy,za ciekawie nie ma.

Xxx

Kasuja wpisy, aby nikt sie nie dowiedzial jak jest w tej firmie. Ciezka fizyczna praca za slaba kase, dlatego ludzie ida do czech bo tam cenia pracownikow a nie jak w tej firmie jest Caly czas mobing i straszenie...

Oj
@Xxx

Poganianie oczywiscie nie ze strony szefostwa tylko karierowiczow co za wszelka cene I po trupach chca utrzymac sie na stolkach,bo gdzie znajda taka robote bez odpowiednich kwalifikacji I wyksztalcenia.

Edyta

Na pewno ktoś kto poszukuje pracy za wiele tutaj dowiedzieć się nie może @eve więc dobrze by było napisać jakiś konkret o warunkach pracy, które panują w Politanie.

eve

same glupoty tu pisane , nie warto tracic czas to czytac

jeden

polecam firme jak i produkty warte uwagi

znowu rekalmy jakis youtub , ja bym wolal zeby dali zarobic wiecej pracownika

?
@pracownik

Reklama jest potrzebna zeby miec co robic i cos zarobic.

@
@

masz racje ale ostatnio ma sie wrazenie ze jest wiecej tej reklamy

...
@@

Reklama dzwignia handlu.

herb

teraz powaznie piszmy o robocie , nie o herbacie

teraz dobranoc

... kolejny dzien mija , a my pracujemy dalej z zyciem :)

teraz ty

odstawy ta kawe na bok , wszyscy pija i jest git

teraz ja

nie siedzi tylko jedna zmiana , 2 zmiana nie bo brak expresu , jest ukryty w magicznej szafce :D

op

jak druga zmiana na magazynie tez na kawie siedzi?

epno

Jedna co uciekła do Czach już robi wywiad jak wrócić. Kasa nie za duża ale w ostatnich latach sporo urosła.

teraz ona
@epno

no doszly mnie tez sluchy ze te czechy to nie za dobre wyjscie , bo robota na akord , trzeba szanowac to co sie ma

mrs

Pracodawca jest w porządku pieniądze zawsze na czas... Polecam

*** ***
@mrs

pieniadze na czas to nie argument za praca . W dzisiejszych czasach liczy sie ile zarobimy przez miesiac w danej firemce , ja tam polecam dla mlodych zeby nauczyli sie pracy , zapraszamy ;)

nikt

Zarobki pewnie wszedzie wachaja sie w granicach 1800-1900 netto bez szalu , dlatego ludzie uciekaja do czech , gdzie placa zniewala . Trudno utrzymac rodzine z takimi zarobkami , jak bym mial mozliwosc to tez robie wypad do czech ,

Wiem
@nikt

Kto ma kurna 1800 ?????Jakies brednie.

obeznany

W okolicy wszedzie podobne zarobki , wiec duzego wyboru niema , mala strefa gospodarcza , tartak , bruk , pianki, kufieta . Kazdy cos znajdzie , bo jest duza rotacja pracownikow z powodu niskich plac

ale wiadomo trzeba jakos zyc i pracowac gdzie sa jakies mozliwosci

Zostaw merytoryczną opinię o POLITAN S.J. - Czyżowice

• Jak się pracuje w POLITAN S.J.?

Zobacz opinie na temat firmy POLITAN S.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POLITAN S.J.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 1 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POLITAN S.J.?

Kandydaci do pracy w POLITAN S.J. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POLITAN S.J.