Opinie o Meiller Polska Sp. z o.o. w Niepołomice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Meiller Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Meiller Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meiller Polska Sp. z o.o. w Niepołomice

Bogdan

Witam. Czy są jakieś przyjęcia do firmy Meiller, jak tak to gdzie można wysyłać cv. Albo czy można gdzieś uzyskać informację na ten temat, jaki jest tym pracy albo umówić się na spotkanie i przestawić się i porozmawiać o warunkach pracy i płacy. Pozdrawiam.

@Bogdan

Nie ma na chwile obecną przyjęć .

@Kiko

A wiesz kiedy mogą się znów zacząć przyjęcia?

@Karol

Myśle , że w drugiej połowie roku gdyż będzie ruszała nowa linia produkcji dla MANa

Paulina
@Kiko

dopiero na jesień?? a myślisz że jak by się wysłało teraz CV to jest szansa że się odezwą mimo tego iż oficjalnie nie szukają? :)

@Paulina

Niestety, nie mam takiej wiedzy :(

Wiecie, czy Meiller Polska Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Skąd takie pytanie ? Na produkcji raczej nie

@Kiko

No raczej chodziło o pracę w biurze. Wiesz coś na ten temat?

@Karol

Tak ,mają telefony i komputery do dyspozycji .

Jak w Meiller Polska Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Kiko

A na jakie wyższe stanowisku się Pan zapatruje .

Greg954

witam, proszę powiedzieć w jakimś systemie zmianowym pracuje firma? Czy są przyjęcia do działu jakości?

@Greg954

Póki co jedna zmiana 7-15 .Na kontroli nie mamy etatów na obecną chwilę.

greg953
@Kiko

dziękuję za odpowiedź, w dalszej perspektywie planowane jest wprowadzenie 2 zmiany? Jakie zarobki na produkcji?

@greg953

Tak ,będą planowane dwie zmiany i zwiększenie zatrudnienia lecz to być może przy końcówce roku . Co do zarobków proszę przeczytać pare postów wcześniej coś o tym pisałem . Do tego +5%

greg953
@Kiko

fakt, 2800-3300 od dwóch lat wzroslo 5%? to poniżej średniej jaką można zarobić na strefie :/

@greg953

A już dwa lata minęły od wpisu ? :) co roku Ok 5-7%

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Meiller Polska Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik produkcji - monter mechanik? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
@domi

Witam są jakieś przyjęcia jako spawacz.Jak tak to gdzie aplikować.

@@domi

@domi Złóż CV na recepcji

@Kiko

@kiko A można wiedzieć czy teraz były przyjęcia bo z tego co orientuję się randstad prowadził rekrutację ale została odwołana przez mellera w zeszły piątek,prawdopodobnie albo firma znalazła ze swoich zasobów kandydatów albo zmieniła się koncepcja firmy?

@domi

Tak ,wstrzymali ale mimo to złóż CV na recepcji jako spawacz .

@@kiko

@kiko dzięki za info na pewno złożę,a nie wiesz może czy recepcja w piątek jest czynna?Bo mam wolne i mógłbym podskoczyć zostawić cv,bo później to ciężko z czasem w mojej obecnej pracy.

@domi

Tak, będzie ochrona .W razie pytań …kazano zostawić CV na recepcji ;)

@Kiko

@kiko nieogarnołbyś mi z tym cv żebym ciemno nie jechał przesłał bym Ci ma maila,wiesz jak z ochroną rzucą w kosz i tyle.

@domi

Niestety nie podam emaila . Proszę złóż CV ochrona to bardzo fajni faceci i jak coś zostanie im przekazane na 100%trafia dalej .

@@kiko

@kiko dziękuję za pomoc.Pozdrawiam.

Zofia
@Kiko

Widzę, że jesteś bardzo zorientowany na pomoc przyszłym potencjalnym pracownikom. Chętnie przeczytam opinie o aktualnej sytuacji firmy. Nie widzę ofert pracy, więc chyba dobrze dzieje się w tym miejscu. Interesuje mnie, czy zdarzają się rekrutacje do biura, administracji, i jakie benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

@Zofia

Sytuacja Firmy jest dobra , obecnie mamy drugi oddział niedaleko od obecnej siedziby i będziemy z czasem zwiększać zatrudnienie. Ostatnie rekrutacje do biura były jakieś 4-5 miesięcy temu . Co do benefitów przeczytaj proszę pare wcześniejszych postów ,coś tam wspominałem o tym .

Spawacz
@@domi

Spawacz potrzebny zawsze ????

@Spawacz

Spawacz A jak można aplikować

Czy w Meiller Polska Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Kiko

Wydaje mi się że tak .Gdzie leży problem ?

Meiller szuka pracowników na produkcje Można składać CV

Rob
@Kiko

Czy pracownicy produkcyjni nadal są poszukiwani ?

@Rob

@Rob Tak ,potrzebujemy ludzi na montaż .

Rob
@Kiko

A czy rekrutacja jest przeprowadzana również bezpośrednio przez firmę? , czy oferta jest przez pośrednika Adecco ?

@Rob

Czy przez firmę to nie wiem ale później przychodzą osoby na rozmowę z Dyr. Produkcji

@Kiko

Czy pracownicy bez większego doświadczenia zawodowego również są poszukiwani w Meiller Polska? Jeśli tak, to można tu liczyć na jakieś szkolenia i kursy podnoszące kompetencje? Czekam na jakieś wieści w tej sprawie.

TTT
@Karol

Zadzwoń, napisz, dowiesz się w firmie bezpośrednio. Tak czy siak CV warto złożyć.

Aplikant

Witam, widzę ze przyjęć nie ma oficjalnie ale mam pytanie czy nieoficjalnie istnieje jakiś adres na który można przesyłać swoje CV do MEILLER Kipper?

@Aplikant

Na chwile obecną nie ma przyjęć.

@Aplikant

Można ewentualnie pozostawić na recepcji CV .

Gromi
@Kiko

Cześć Mam pytanie czy szukają może lakierników?

@Gromi

Zadzwoń nie pisz :)

@Gromi

Raczej nie ,ale warto złożyć CV

Jaka atmosfera jest między działami w Meiller Polska Sp. z o.o.?

Kiko

A o które działy chodzi ?

Patrycja

@kiko a gdy będą jakieś nowe wakaty to gdzie szukać informacji?

@Patrycja

Jeśli będą przyjęcia to myśle że w pracuj.pl coś się pokaże .

Ryan

Witam Czy może ktoś przybliżyć jak wygląda obecnie sytuacja w firmie Meiller Kipper ?? Czy są obecnie poszukiwani pracownicy na działy produkcyjne ??

Obecnie nie ma przyjęć

Jan
@Kiko

Przyjęcia są bezpośrednio przez firmę ?? Czy tylko pośrednik ??

Obecnie nie ma przyjęć

Roland
@Kiko

A czy masz jakieś info czy w najbliższym czasie jakieś przyjęcia się szykują ??

@Ryan

Pracujesz w zespole dwuosobowym gdzie macie czas na zmontowanie pojazdu .Zawsze jest dobierany doświadczony pracownik + nowy. Montaż jest na określonym stanowisku bez spiny na luzie wyrabia się normy .Średnia wieku na produkcji to mniej więcej 25-55

Janek

Jakie umowy obowiązują? Zleceniowka czy o pracę? Chodzi mi o produkcje

@Janek

Umowy tylko na prace

Hanna
@Kiko

Kiko rozumiem, że jesteś osobą zatrudnioną w Meiller Polska... Mógłbyś powiedzieć coś o warunkach zatrudnienia? Ciekawi mnie jak wygląda atmosfera w pracy, czy między pracownikami a przełożonymi panują dobre stosunki?

@Hanna

Witam Atmosfera jest znakomita z szefami można się dogadać i są za pracownikiem(usunięte przez administratora)

Kidman

Cześć, mógłby mi ktos powiedzieć na czym polega praca w dziale produkcji? Czy to jest linia produkcyjna? Czy kazdy pracuje na jakiejś maszynie? Bylbym wdzięczny za odpowiedz

Mech

Wie ktoś jak z przejęciami z firm pośredniczących bezpośrednio do Meiller? Czy jest to "raz na ruski rok" czy są cyklicznie przejęcia, w miarę szybkie? Pytam bo nie mam kompletne doświadczenia z przejęciami z firm pośredniczących np Adecco

Maniek

Firma bardzo dobra, socjal również tylko pracować i jak to się dobrze robi to jest super!!!

Mirosław

@Wiesiek, napisz więcej informacji na temat Twojego zatrudnienia. Czy pracujesz na akord? Praca jest zmianowa, a grafik elastyczny? Możesz liczyć na dodatki do wynagrodzenia takie jak pakiet socjalny lub premie? Jak wygląda atmosfera w pracy? Jesteś zadowolony z relacji z pracodawcą i współpracownikami?

@Mirosław

Witam Obecnie w MEILLER polska : Praca 1 zmiana lakiernicy dwie zmiany . Grusza wypłacana ,prywatna opieka ,darmowe posiłki , nadgodziny wypłacane ,ciuchy prane ,ubezpieczenie dodatkowe płatne . Zarobki na granicy 2800 -3300 na rękę .Praca wcale nie ciężka jak jest praca trzeba zrobić .

Mirosław

Dawno nikt nie wypowiadał się o warunkach pracy w Meiller Polska. Czy coś się w firmie zmieniło? Jak obecnie wygląda rekrutacja i na jakie stanowiska są poszukiwani pracownicy? Może ktoś z obecnych pracowników firmy mógłby się wypowiedzieć na ten temat. Każda informacja będzie cenna dla osób poszukujących pracy.

Wiesiek
@Mirosław

praca na produkcji jest calkiem w porządku jak już człowiek się przestawi, dla mnie najwazniejsza jest wypłata.

Mirosław

@Zaiteresowany pracą na stronie firmy nie widnieje taka informacja, warto jednak spróbować napisać do firmy wypełniając formularz na oficjalnej stronie, być może mailowo dostaniesz najświeższe informacje na temat obecnie otwartych rekrutacji https://www.meiller.eu/pl/kontakt.html

Zaiteresowany pracą

Wielkie dzięki,pozdrawiam

Zaiteresowany pracą

Witam,czy są przyjęcia w Meiller ?

olo

Witam. Obecnie poszukują do pracy w meiller , chciałbym sie dowiedzieć jakie warunki finansowe proponują ?

Zostaw merytoryczną opinię o Meiller Polska Sp. z o.o. - Niepołomice

• Jak się pracuje w Meiller Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meiller Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meiller Polska Sp. z o.o.?

Meiller Polska Sp. z o.o.