Meiller Polska Sp. z o.o.

Niepołomice

Opinie o Meiller Polska Sp. z o.o.

Hwiej 2011-12-20 20:07:51
no co ty
zbigniew@data.pl 2015-05-27 14:09:29
Nie jestem (na szczęście...) pracownikiem, ale wysłałem zapytanie nt zabudowy hakowej - chodziło o cenę katalogową. Po 5 dniach otrzymałem "odpowiedź", że mój mail... został usunięty bez czytania. Wnioski: jeśli firma nie dba o potencjalnych kontrahentów - na 1000% ma w 4-ch literach swój personel...
xxx 2015-12-20 11:42:40
No ciekawe co Piszesz . Jestem pracownikiem Meiller i nigdy nikt tym bardziej sprzedawca nie mógł olać lub odpisać ,że email został usunięty.Cena urządzenia hakowego to jest składnia różnego wyposażenia.To tak jak kupić osobówkę cena od np. 30.000 kończąc na 60.000 zł.
bytom 2016-04-24 11:00:35
torchę zmieniając temat - nie wiem czy widzieliście, ale firma Meiller Polska Sp. z o.o. poszukuje pracowników na kilka stanowisk m.in. szukają lakiernika do Niepołomic. Ktpos sie orientuje jakie warunki?
Zostaw swoją opinię o Meiller Polska Sp. z o.o. - Niepołomice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meiller Polska Sp. z o.o.