Opinie o Meiller Polska Sp. z o.o. w Niepołomice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Meiller Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Meiller Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meiller Polska Sp. z o.o. w Niepołomice

Wars

Dzień dobry. Czy obecnie , są jakieś oferty pracy , jeśli chodzi o stanowisko produkcyjne ?? Czy wymagane jest doświadczenie , czy możliwość przyuczenia wchodzi w grę ?. Czy jest możliwość złożenia CV , metodą internetowa ?? Pozdrawiam

Ruda
@Kiko

Trzeba spełniać jakieś konkretne wymagania, aby móc pracować na magazynie przy wysyłaniu paczek? Na jakich warunkach się tu pracuje? Umowa o pracę jest możliwa? Praca zmianowa czy stałe godziny pracy? Rozjaśnijcie..

Aaa Nowy wpis

Siemka, jest wakat dla elektromontera za 7 000–7 800zł brutto. Jak dla kasa bardzo dobra, pytanie tylko czy tyle płacą faktycznie. Prośba do was o weryfikacje i info jak są rozliczane wyjazdy służbowe i ile ich wypada tak mniej więcej w miesiącu.

Kiko Nowy wpis
@Aaa

Za Nadgodziny chyba dobrze płacą bo chłopaki nie narzekają.Najwiecej do jazdy ma elektryk ,średnio nie ma go po 2 dni w tyg i jak jest dużo to go niema ale naprawia też u nas na miejscu

XYZ Nowy wpis
@Kiko

No właśnie pisali, że możliwe są nadgodziny, ale niby praca 7:00 - 15:00 przeważnie. Czyli za ewentualne zostawanie dłużej w robocie miałbym dodatkową stawkę? Te nadgodziny są w ogóle obowiązkowe?

Pracownik Nowy wpis

Kontroler jest bardzo wporzadku, idzie się bez problemu z nim dogadać

Jakie to firma oferuje dodatkowe profity na stanowisku elektromechanika/sewisanta. Nic więcej nie dodali w ofercie, chodzi o takie same benfity co w przypadku magazynierów, czy źle myślę. Jestem dyspozycyjny, więc gotowość na wyjazdy służbowe 1-2 dniowe to nie problem, ale ciekawi mnie jak czesto się zdarzają? Pozdro

No i to się nazywa obiektywna opinia. Widziałem, że kilka dni temu ruszył nabór na magazyn, trochę się wahałem, bo mam słabe doświadczenia z pracą na magazynie, ale może faktycznie warto spróbować. Tak w ogóle czytałem, że oferują 13 pensję, ale jest uzależniona od wyników firmy. Dostajecie ją, czy zdarzyło się, że jej nie przyznali? Ciekawy temat tez z tym okresem próbnym, myślisz, że da się go jakoś skrócić, skoro mam już doświadczenie. Dobrze by było, bo chyba premia jest po jego zakończeniu dopiero :P Pozdro

Kropka

Jeśli chodzi o magazyn to nie wiem jak to się odbywa ale generalnie wszyscy są dogadani i wydaje mi się także że wszystko jest też do dogadania zwłaszcza na plus jest posiadanie doświadczenia, spróbować nie zaszkodzi. Generalnie jak czegoś potrzebowałem to zakład nie robił mi problemu a przynajmniej mi się tak nie zdarzyło, jeśli chodzi o te pieniądze o które pytasz to mogę powiedzieć tylko że przyjdziesz to się przekonasz, nic więcej nie mogę dodać.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Meiller Polska Sp. z o.o. na stanowisko Pracownik produkcji - monter mechanik? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?

Mam pytanie o zarobki w firmie. W ogłoszeniu nie ma podanych widełek na stanowisko Operator Programista Robota Spawalniczego. Wie ktoś może ile pracodawca płaci aktualnie ludziom? Jeśli jest możliwość napisać to poproszę.

Spawacz

Witam, jak sytuacja na dziale spawalniczym ? idzie się załapać jeśli jesteś czynnym spawaczem i posiadasz uprawnienia i umiesz spawać! Czy są nadgodziny? Najważniejsze jak z kasą idzie wyciągnąć 6500 - 7000 netto na rękę? Tylko znajomosci i układy?

Wars

Mirosław
@Wars

Na produkcji teraz szukają lakiernika i montera mechanika. Rekrutacja jest zdalna więc wszystko załatwia się online. Praca w systemie 2 zmianowym. Niestety wymagają doświadczenia, przynajmniej tak piszą w ogłoszeniu. Nadal jesteś zainteresowany pracą i będziesz aplikował?

@Wars

Potrzeba magazynierów oraz elektryków do montażu

@Kiko

Dalej poszukują magazynierów? Chętnie bym się tu przyjął. Na jakich warunkach pracy się tutaj działa? Umowa o pracę wchodzi w grę? Jest to praca zmianowa? Na jakie wynagrodzenie *tak około* można liczyć? :-)

Przywieź CV na portiernie ,ponoć szukają kogoś do wysyłania paczek ,na magazyn

Ruda
@Kiko

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Meiller Polska Sp. z o.o.?

Kiko

A jakie narzędzia potrzebujesz ? Narzędzia jak na produkcji różne różniaste .

@Kiko

Pytanie tylko w jakim są stanie te narzędzia i maszyny? Wszystko ok, firma dba o sprawność sprzętu? Czy człowiek czasem się musi nadenerwować? U mnie w poprzedniej firmie różnie bywało niestety, a doprosić się o naprawę czegoś to był wyczyn :P No nic, polecasz się tu przyjąć, gdy wleci jakaś oferta? Dobrze płaca, można tu się załapać na dłużej?

Kiko

Narzędzia są na bieżąco wymieniane 1:1 nikt nigdy nie robi problemu z złamanymi wiertłami, frezami, przymiarami etc. Sprzęt typu wkrętarki akku są przypisywane do stolików narzędziowych i jak ktoś pilnuje to nie dędzie problemu.

Na stronie brak nowych ofert pracy niestety.. serio nikogo nie potrzebują? Są jakieś „gorące” miesiące, gdzie tych ofert wpada dużo? Czy nie ma reguły? Chodzi mi o robotę na produkcji jako lakiernik. Ile firma oferuje na początek? Ktoś z was ma dłuższy staż pracy i da znać, czy coś więcej mu zaoferowali po pewnym okresie? Brygadziści/kierownicy mają ludzkie podejście do pracownika? Taka osoba z produkcji może awansować na brygadzistę, czy można zapomnieć?:P

@igor

Witam jak wygląda atmosfera między pracownikami bo różnie się naczytalem o jakimś starym ryjoku z kontroli? Widze ze poszukują mechaników mysle czy aplikować czy warto?

Adrian 22

Byłem pracowałem kilka tygodni,potwierdzam opinie pozostałych forumowiczów.Ekipa spoko,majster,kierownik,prezes potrafi się przywitać a ten ryjok stary z kontroli niepotrafi ręki podać jeszcze ujowi się kłaniać.Tylko się hiha i dostaje chińskie ostrzeżenia,i pulta się dalej.A reszta kontroli szacun pełna kultura.Presja nerwicy przez niego mnie zmiarzdżyła.Pozdro trzymajcie się chłopaki.

Mirosław
@Adrian 22

To nie mogłeś się dogadać że aż miałeś nerwice? Po kilku tygodniach pracy?Jak inni kierownicy byli spoko to nie było warto zostać tam dłużej? Na jakiej umowie byłeś na początku?

Kiko

A kogo masz na myśli mówiąc „tamten siwy” ?

Arabusek

Widzę kiko z biura jest bo do biura on potrafi się odezwać jak człowiek. Na montażu (usunięte przez administratora) sypią się w stronę ludzi często o błahostki lub bez dowodów na winę. Pan z kontroli zatrzymał się na etapie komunistycznego wojska gdzie mógł się znęcać nad innymi. Całe szczęście mamy czasy inne i powoli tacy jak on przestają mieć znaczenie.

@Arabusek

Kolego Arabusek No nie do końca masz racje .Każdy jest jaki jest ,kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień….. A na tego gościa przyjdzie odpowiedni moment .

Arabusek

Kiko może zaproś miłego "pana z kontroli" do konwersacji w temacie (usunięte przez administratora)i prześladowania przecież jesteście sąsiadami w biurze.

@Arabusek

I dalej się mylisz ????

Strata czasu, dyrektor w ostatnim dniu nie powie Ci że nie dostaniesz przedłużenia umowy. Rotacja spora, zarobki spoko jeśli jesteś z rodziny lub kumplem z siłowni. Socjal jak wszędzie, praca brudna z dokumentami po niemiecku. Stary kontroler w innej firmie już by dawno nie pracował, ale nie mają jaj żeby go zwolnić. Co dzień zjxby i krzyki o słabej wydajności, (usunięte przez administratora)i grupowe upokorzenia. Omijać szerokim łukiem

Adrian 22

I tego jego bajki jak pięknie i kolorowo jest w tej pracy,najlepiej piekarzy i cukierników prezesie przyjmować pociotecznych.

W Meiller Polska Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Specjalista Ds. Zakupów. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym osobom podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Kiko

Gdzie widziałeś ofertę ??

Akeboono

Witam. Na czym polega praca oraz jak wyglądają zarobki ?

@Akeboono

Praca ,to montaż ram nośnych na pojazdach ,montaż skrzyń od wywrotki ,montaż urządzeń hakowych ,bramowych,naczep i przyczep. Dużo zagadnień z rysunków technicznych , ogólnej ślusarki . Co do zarobków to wolałbym nie wypowiadać się .

@Kiko

Kiko, dlaczego odnosnie zarobkow nie chcesz mowic? to jakas tajemnica i firma zabrania informowac innych o ich wysokosci ?

@Anna

Wielkość zarobków jest uzależniona od kilku rzeczy i wygląda zróżnicowanie i ogólnie jest niewskazane rozmawiać o wielkości pensji . Kilka postów wcześniej jest info o zarobkach . Na chwile obecną ta kwota jest wyższa .

Przemysław
@Kiko

Kilka postów dalej? Nic nie ma o zarobkach w całym 2022 r. Sporo za to o zachowaniu kontrolera jakości. I jeden konkret - dwie zmiany na lakierni, co jest moim fachem. Pisz konkretnie, ile płacą na tej lakierni i czy idzie sobie ułożyć współpracę z tym gościem o którym mowa?

@Przemysław

Owszem ostatni wpis o zarobkach był 09/2021 .We Firmie jest ogólnie zakaz podawania kto ile zarabia ,więc wybacz ale nie powiem ci Konkretnej kwoty .Na obecnym etapie nie szukamy Lakierników . Co do kolegi z kontroli to trochę za bardzo najeżdżali na niego . Mimo tego jest do dogadania .

czesław

Od dobrej chwili DNO I 5 METRÓW MUŁU,

@czesław

Rozwiń swą wypowiedź .

@Kiko

Ktokolwiek mógłby mieć powód do niezadowolenia z pracy tutaj?

Czarek
@Kiko

Witam od kiedy są przyjęcia i 2 zmiana w meillerze? Jaka płacą?

@Czarek

Narazie cisza jak się ma beduinòw którzy robią nadgodziny,a pieniądze mają być w następnym roku

Peter
@czesław

Pracowałem z pol roku kilka lat terror od kontrolera jakości mysle nad powrotem zmieniło się coś w tym kierunku?, czy ten sam muł

@Peter

(usunięte przez administratora) od kontrolera to mało powiedziane chłopaki mają obstrukcję po ścianach przez tego muła.

@Władek Jaggiełło

Skoro aż tak źle jak opisujecie, to raczej tego typu rzeczy były już zgłaszane? No chyba, że nie jest z tym aż tak źle skoro nikt skonkretyzować problemu nie chce?

@Władek Jaggiełło

Nie wiem kim jesteś , ale pewnie Cię znam ;). Kontrola jakości musi być wymagająca . Nie sadze żeby było aż tak źle .

@Bożena

Małupe można zatrudniać ale w zoo

Rambo
@Władek Jaggiełło

Dyrekcja ciagle delikatnie traktuje pana z kontroli który stosuje zastraszanie i mobbing. Tyle razy co był upominany, w innych firmach miałby dawno dyscyplinarkę.

XD

Przyjmują lakierników???

David

Dzień dobry są aktualne przyjęcia do precy , jeżeli tak to gdzie można wysłać cv bądź się z państwem skontaktować w tej sprawie . Pozdrawiam

Emilia
@David

Hej, a ty o jakim stanowisku myślisz tak w ogóle?

@Emilia

Tak potrzebujemy monterów,lakierników i (usunięte przez administratora) za pół etatu,możliwość nadgodzin,soboty 100%

@David

Proszę przynieść CV na Portiernię .

@Władek Jaggiełło

Skąd masz informacje że za pół etatu ?

@Kiko

No tak pracy pełen gwizdek,pensja jak pół etatu aaa nadgodziny płacą w następnym Na bogato.

@Władek Jaggiełło

Skoro tak jest źle , to wiesz dobrze że nikt nikogo na siłę nie trzymają . Zawsze jest alternatywa w dużej firmie za miedzą. Ponoć lepsze zarobki ,social etc …

@Kiko

Za miedzą to możesz im gałgana ssać a nie pracować

@Władek Jaggiełło

Władziu ,sam widzisz ,że dla takich prostaków jak ty , więcej kasy się nie należy .

Jakie wartości są cenione w Meiller Polska Sp. z o.o.?

Kiko

Uczciwość ,chęć do pracy ,sumienność .

Czy Meiller Polska Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Kiko

Tak, godziny ustalone 7-15 .

@Kiko

i wszyscy pracują w tych godzinach czy tylko biuro ?

@Anna

Wszyscy .

Weronika
@Kiko

A czy sa jakieś nadgodziny albo praca w weekendy? :)

@Weronika

Nadgodzin raczej nie ma (oprócz serwisu), a w soboty bardzo rzadko .

6-14 i 14-22

Bożena

To jednak dwie zmiany są? To czemu tu pisali, że od 7 do 15 wszyscy mają?

@Bożena

Gdzie napisali że dwie zmiany ? Lakiernicy mają dwie zmiany pozostali 7-15 przy końcówce roku może będzie druga zmiana .

@Kiko

A bo tak odpisał, nie podkreślił, że po lakierników chodzi. I przerwa 15 min? Jak kto chce czy wyznaczona?

Kamil

Jakie zarobki mają lakiernicy z 4 letnim doswiadczeniem

@Kamil

Nie jest to temat na forum

Dlaczego nie?

Spartakus

Ile może zarobić spawacz ?

@Spartakus

Niestety nie wiem .

Zostaw merytoryczną opinię o Meiller Polska Sp. z o.o. - Niepołomice

• Jak się pracuje w Meiller Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Meiller Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meiller Polska Sp. z o.o.?

Meiller Polska Sp. z o.o.