Opinie o Poltraf Sp. z o.o. w Błonie

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Poltraf Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Poltraf Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poltraf Sp. z o.o. w Błonie

Pawel

Ja tam moge leki dostarczac na czas nie ma problemu . Tylko wtedy prosze dzwonic i szykowac jakas kase w łape bo tak mi sie nie opłaca . Wszystko idzie do gory teraz a jak mam wchodzic z malym kartonikiem na 3 lub 4 piętro to na pewno nie za damski . Taka sama sytuacja z wioskami ,mam wjezdzac do Was po drodze to musi mi się oplacac . Duzo odbiorców placi i jakos leki dostaja na czas i kazdy jest zadowolony . Pozdrawiam

Klient
@Pawel

Większego(usunięte przez administratora)nie widziałem. Człowieku ty chcesz pieniądze od klienta za to że będziesz robił łaskę i wykonywał swoją pracę? A kogo to obchodzi? Masz swojego pracodawcę z nim gadaj a jak ci się nie podoba coś to negocjuj stawki albo szukaj innej pracy. No co za (usunięte przez administratora)... Naiwniaka szuka

Ostatnio pojawiło się ogłoszenie o pracę na stanowisku Specjalista ds. BHP (Błonie). Warto wysłać CV? ;)

JWiochmenow

Jeżeli wam nie pasuje że paczka jedzie do was za długo to (usunięte przez administratora) do apteki wy leniwe wiesniaki, człowiek ma do zrobienia pare miast, do ostatniego szpitala musi się wyrobić do srednio max 14-15 a nagle przyjdzie ci paczka na wioske gdzie tracisz 30-40 minut w jedną strone. Nie jest winą kierowców poltrafu ze jakis za przeproszeniem (usunięte przez administratora) wymyslil ze byle apap musi jeździć w specjalnym busie. Jak wyżej do ostatniego szpitala max do 15 a potrafia byc takie dni że przyjdzie od cholery wiosek, prywat, eurosmieci(eurocash) i ścieków z merkurego na wiejskie sklepy i jakoś trzeba się wyrobić, a że odbiorca prywatny jest najnizej w hierarchii to obrywa on a kierowca (usunięte przez administratora) od 6 do 17-18 jeżdżąc jak wariat żeby zdążyć

@JWiochmenow

Odkad Poltraf podlega pod UPS Healthcare firma stacza sie na dno wzgledem traktowania pracownikow. Poltraf to teraz oficjalnie firma kurierska patrzac na to że potrafi być taki dzień ze wiecej jest paczek do osob prywatnych i sklepow niżeli aptek czy szpitali #WolnyPoltrafPreczZUpsHealthcare

@JWiochmenow

I będzie coraz gorzej powoli Asclepios odchodzi Fresenius i Baxter też też pewnie odejdzie takie chodzą słuchy czyli poltrafowi zostaną (usunięte przez administratora) merkury eurosmieć itd

@kert

To ze Baxter odejdzie to tylko plus, niech pierwszy rzuci kamieniem ten co jeździ blaszakiem i nigdy nie wiozl 3 palet na raz baxterem będąc przeladowanym o ciul wie ile. Baxter to ścierwo i nic więcej Poki co to mam wrażenie ze baxtera i asclepiosa idzie więcej niz pół roku temu

Krystyna

Przestrzegam wszystkich przed firmą Poltraf. Ktoś kto zadecydował o tym, że leki ma transportować firma specjalistyczna nie ma pojęcia jak to fizycznie wygląda. To co jak kupowałam wcześniej dostarczało to DPD i nie było żadnych problemów. Przesyłka z dnia na dzień, pełna informacja o terminie dostawy. Teraz dostawa trwa kilka dni, żadnej informacji kiedy będzie przesyłka doręczona, na stronie historii przesyłki kompletne bzdury. A co najciekawsze to niby ten specjalistyczny transport medyczny to zwykły furgon typu blaszak. Najgorsza firma niby kurierska z jaką miałam kontakt. Brak jakiegokolwiek kontaktu nikt nic nie wie. Chwalą się skutecznością dostaw prawie sto procent.TO kpina z klienta

@Krystyna

Wszyscy piszą i narzekają, a z jakiej jest Pani miejscowości? nikt tego nie podaje. Na rejon obsługiwany przez jednego kierowcę Poltrafu przypada średnio 20 kurierów DPD lub DHL. Samochody chłodnie różnią się w środku a nie na zewnątrz, agregaty są pochowane pod maską lub spodem auta i niczym szczególnym się nie wyróżniają. Zgadzam się co do powiadomień. Nie potrzebowaliśmy wcześniej takiego systemu bo towar woziliśmy do aptek i szpitali. Wszyscy mogą narzekać ale zmieniło się prawo przewozowe w Polsce ( w dużej mierze przez przepisy unijne) i lekarstwa lub art medyczne co kiedyś woził DPD, DHL musi być wożone w transporcie kontrolowany. Nadzoruje to GIF( Główny Nadzór Farmaceutyczny) i wszystkie apteki internetowe i stacjonarne zostały skontrolowane i ukarane finansowo za wysyłanie takich towarów zwykłymi kurierami. Wszyscy mogą narzekać ale na Polskim rynku nie ma firmy transportowych posiadających odpowiedni tabor samochodów chłodni. Były dwie największe firmy zajmujące się dystrybucją lekarstw w Polsce - Poltraf i ........ nie będę wymieniał drugiej. Obie firmy próbowały wejść w nowy rynek, został tylko POLTRAF. Mogą PAŃSTWO narzekać ale nie wiele to zmieni. Są rejony w Polsce gdzie towar dostarczamy w ciągu 24h, w innych nie. Nie ma rynku ludzi do pracy, nie ma na rynku tylu odpowiednich aut chłodni. Wszyscy tu narzekają też, że kurier nie dzwoni - jakby miał do wszystkich zadzwonić to nie miał by czasu jeździć bo by dzwonił, nie mamy sekretarki na siedzeniu obok!!!! A z drugiej strony na listach przewozowych NADAWCA NIE UMIESZCZ WASZYCH NR TELEFONÓW LUB SĄ ONE BŁĘDNE, sprawdzajcie przy zamówieniu. z doświadczenia wiem, że tylko 50% listów przewozowych ma poprawne nr telefonów.

breee
@Przewoźnik

cyt."Nie ma rynku ludzi do pracy" zacznijcie doceniać ludzi finansowo wtedy bedą ludzie do pracy

@breee

Płace ludziom od 4,5 tyś na rękę i nie mogę znaleźć pracownika. Nie jest to tylko mój problem. Żeby płacić więcej to paczki powinny być droższe, ciekawe kto by wtedy zamawiał jakby miał zapłacić ponad 50 zł za przesyłkę

kisss
@Krystyna

100% to są dostawy do szpitali i aptek a prywatne przesyłki maja w dooopie nawet duze firmy od nich odchodzą śmieciowa firma łapie wszystkie sroki za ogon i nic z tego nie wychodzi

Jak płacisz tyle na reke to ja chetnie przyjdę jeździć . Od zaraz . Pozdrawiam

@Przewoźnik

Jaki teren jeździsz jestem gotowy do pracy za 4,5tys 10lat doświadczenia w transporcie leków

pisz na email emilcia.r@poczta.fm

@Przewoźnik

@-gą firmą zajmującą sie dystrybucją leki to była firma "pharmalink" do której obecnie uciekają duże firmy farmaceutyczne bo poltraf nie daje rady :)

Iwona
@kert

A czemu nie daje? To ma jakiś wpływ na pracowników? Bo jeśli nie warto się tam zatrudniać aktualnie twoim zdaniem, to daj znać.

przewoznik

Pewnie dlatego edytowali bo mają coś na sumieniu i ktoś napisał w końcu prawdę

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Poltraf Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Specjalista ds. Klientów Kluczowych (National Account Executive) - segment Healthcare
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego

Poltraf Sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko Inżynier Sprzedaży. Czy ktoś wie, jaki dokładnie jest zakres obowiązków?

Grażyna

Czemu tak negatywnie się wypowiadasz na temat tej firmy? Możesz trochę rozwinąć?

@Grażyna

Poczytaj opinie to się dowiesz.

kert

Jeździsz i liżesz doope klientom żeby podpisali umowę na z której i tak Poltraf się nie wywiązuje

Kamil
@kert

Coś ci się chyba pomyliło. Pracownik magazynu pracuje na miejscu. Jeździ przedstawiciel handlowy. Z czego konkretnie się firma nie wywiązała? Bo jak już o tym piszesz to podaj przykłady.

@Kamil

Np. odbiory od klientów

kolejny raz nabrałem się na zakupy które dostarcza TO COŚ, bo nie jest to firma,tylko pomyłka która załatwiła sobie że kropli do nosa nie można wysłać rzetelnym kurierem . Katar mija po 7 DNIACH bez waszej pomocy M A S A K R A .Ps -Nie odbierają telefonów ,bo po co

Nie polecam

Lepiej dowieźć sobie samemu, banda pociotków tam pracuje , a paczki po godzinach rozwożą prywatnymi autami bez pomiaru temperatury taka to porządna firma xDDD

Kali
@Nie polecam

Bo mnie to dzisiaj spotkało i dlatego musiałem podpisywać dwa razy dowód dostarczenia dostawy

Ilona
@Kali

jak to dwa razy? Dlaczego?

Agnieszka
@Nie polecam

A dlaczego oni to po godzinach rozwożą? To co robią w godzinach pracy?

bonzibuddy

My jako kierowcy nawalamy w tej firmie po 12h (może są ekspedycje co robią krócej, ja wolę nie zdradzać z jakiej jestem ekspedycji) robiąc po drodzę szpitale, apteki prywatne, czasem dodatkowo z paletą. Proszę was ludzie o zrozumienie nie jesteśmy robotami którzy mogą jeździć 24h. Jeżeli chcecie mieć szybko swoje lekarstwa to udajcie się do aptek, chyba was nie zbawi kiedy zapłacicie troszkę więcej.

@bonzibuddy

Po to jest firma transportowa aby móc nie chodzić do aptek . Mierz zamiary na możliwości. Łapanie wielu srok za ogon jest złym pomysłem na początek . kleci są wyrozumiali lecz są jakieś granice

Anna J.
@bonzibuddy

Rozumiem Twój punkt widzenia, ale po to klienci płacą niemale pieniądze za ekstra dostawę leków, aby otrzymać je na czas. Niektórzy nie mogą udać się do apteki stacjonarnej. Zostaje internet. Jeśli klient płaci za coś, ma prawo oczekiwać dobrze wykonanej usługi. Masz prawo być rozgoryczony, ale nikt w tej pracy Cię nie trzyma. Droga wolna.A jak pracujesz na danym stanowisku, to masz się z tej pracy wywiązywać.

Igor
@bonzibuddy

Słuszne stwierdzenie: "nawalamy w tej firmie po 12h" - bo pracować uczciwie nie potraficie. Zamiast narzekać to zmień firmę zasrany kurierze!

@bonzibuddy

To nie klienci sa niecierpliwi tylko firma nie wywiazuje sie z umowy.Za malo pracownkow jest zatrudnionych jesli sie nie wyrabiaja z terminami i to nie powinien byc nasz problem tylko firmy.Jak Panu nie odpowiada praca to tak jak my mozemy isc do apteki to i Pan moze isc do innej pracy!!

@bonzibuddy

Trochę Cię wyprowadzę z błędu to Ty jesteś dla klienta ,i Tobie płacą za dostarczanie klientom przesyłek! Jeśli chcesz zmień branże,ale jak klient zamawia towar przez internet opłacając transport ,to two Zak chan obowiązkiem jest go bezpiecznie dowieźć ,a nie strzelać fochy!! Jak Cię męczy 12 godzin za kółkiem zmień fach.

@Gość

Ale nie sądzisz że to dziwne że aż tyle tam pracują? Może brakuje im tam kierowców?

Kierowca
@Gość

Właśnie zmieniam sam se pracuj pa12

D

Dzień dobry, piszę z punktu widzenia klienta, aby ostrzec przed aptekami mającymi umowę z Poltraf. Kurierzy tej firmy nie dbają o paczki. Ostatnia sytuacja która zmotywowała mnie do wystawienia opinii to rzucenie (dosłownie!) przez kuriera mojej paczki pod drzwi z odległości 3m. W momencie jak chciałem kuriera pouczyć, oddalił się pospiesznie i przeskoczył przez bramę wjazdową. Bezczelność i brak profesjonalizmu. Na szczęście paczka nie ucierpiała, mimo wszystko starałem się złożyć skargę bezpośrednio do Poltraf z prośbą o wyjaśnienie i stanowisko. Nie odpowiadają na maile.

Pazdan
@D

Tacy ludzie to taka firma . Szkoda slow i nerwów na ta firme , z reszta tam jest malo normalnych kierowców . Pozdrawiam

yolo

Jak masz leki bez szkła to można rzucać z 1o metrów lub wprost z auta :p

Gregor
@D

Hym a jak mógł rzucić paczka skoro musisz podpisać list przewozowy który znajduje sie przy paczce?

wroclaw
@D

Tej sytuacji nie ma co komentować. Kierowca nie rzucił przesyłką. Natomiast Pan odbierający paczkę zamknął bramę wjazdową i nie chciał jej otworzyć więc faktycznie kierowca przeskoczył przez bramę bo nie miał innego wyjścia.

Czy możecie powiedzieć jakie są stawki za stopa w poltraf?

mat

Zamowilam lekarstwa dla rodziców w poniedziałek z myślą, że produkty zostaną dostarczone przed weekendem. W czwartek zamowienie zostało wydane do dostarczenia. Kurier jednak zdecydowal, iz paczke dostarczy dopiero w poniedziałek. Ok, rozumiem, tłumaczył sie tym iż apteki i szptale mają pierwszeństwo., a on jest jedynym dostawca na tym terenie (Olsztyn). Nie mam pretensji do kuriera, może tylko zszokowało mnie w jaki spobób mnie uswiadomił, że moja paczka jest ostatnia w kolejce do dostarczenia. No tak, klienci indywidualni nie są juz tak ważni, i ich zdrowie również. Zadzwoniłam do obsługi klienta z prośbą aby sparwdzili czy paczki nie można dostarczyć w piątek, jezeli nie to miał ktoś oddzwonić abym mogła zorganizowac leki w inny sposób. Nie otrzymałam żadnej odpowiedzi. Zero profesjonalizmu i szacunku do klienta.

@mat

Do apteki bliżej haha

aaa

Tragedia z dostawą, paczka w doręczeniu, niby awizowana a dwie osoby czekały na nią cały czas w domu, wielka ściema. Dodzwonić się nie można.

Wojownik

Dobra dosc tego ,niech to sie wreszcie skonczy bo już sie czytac tego nie da . Lecę po flache , tymczasem .

Kot bez butów

Czekałem 9 dni roboczych na przesyłkę z potrzebnymi lekami. Na stronie Poltrafu znajduje się informacja, że są w stanie dostarczać przesyłki w ciągu 24 h. Trochę niepoważne podejście. Skoro szefostwo firmy nie potrafi ogarnąć logistyki itp. i przez to naraża się na negatywne opinie, to po co w ogóle brać się za taką firmę.

nux1

Nie wybierajcie nigdy poltrafu do dostawy. Czekam ponad tydzień. Albo kurier był i nikogo nie zastał co jest nieprawdą, albo nie ma miejsca na aucie, albo są trudne warunki drogowe. Zawsze coś nie tak. Na infolinię nie ma co dzwonić bo jesteście 8 -ym wściekłym klientem a i tak usłyszycie że wasza przesyłka jest pilna i będzie jutro u was co będzie nieprawdą. zwodzą nieroby cały czas. Na maile odpisują tak samo że jutro i przepraszają. Żal tych ludzi którzy tam pracują bo mieć takiego pracodawcę to kara boska. Biura są tylko Wrocław i Wa-wa. Chciałbym zobaczyć te ich magazyny w innych miastach. Równocześnie teraz przed świętami większość z obsługi klienta ma wolne sami sprawdźcie. jedyne wyjście to lokalna apteka internetowa(odbiór osobisty) gdzie i tak jest taniej niż w stacjonarnej lub zakup przez internet i wysyłka normalnym kurierem ale w dni kiedy w zimie jest temperatura dodatnia lub niska w lecie. Właściwie to zostają zakupy na wiosnę i w jesieni. poltraf prawdopodobnie transportuje leki chłodniami tylko między dużymi miastami a na miejscu bierze lokalsów którzy rozwożą jak widziałem już w autach bez chłodni. Kiedyś była taka akcja przerzucania paczek pod moim blokiem. W normalnym kraju to by ktoś to skontrolował i mieliby problem ale nie w PL gdzie jest tak jak widać w TVN24. Komuś zależy żeby ludzie nie kupili taniej. Poltraf to kurier ale mający hurtownie farmaceutyczne i w ich interesie nie jest dostarczanie tanio leków bo to dla nich pośrednio konkurencja. Niestety marża na lekach jest czasem 100% i więcej więc nikt nie odpuści. Biednemu wiatr wieje zawsze w oczy.

Ktosiek
@nux1

Jest Pan wkurzony bo nie otrzymał Pan przesyłki w terminie i to rozumiem. Jednak wyzywanie tych ludzi od nierobów to zwykłe chamstwo. Znam dobrze specyfikę tej pracy. Aż za dobrze. Poltraf był stworzony jako transport farmaceutyczny dla szpitali, przychodni itp. To miało sens wtedy gdy kierowca obsługiwał max. 25 punktów na trasie do 400km. Wrzucając do tego wora apteki internetowe zaburzyło to cały system pracy. Oczywiście to nie jest Pana wina tylko tych którzy podjęli taką decyzję. Odnośnie aut. Pisze Pan głupoty. Samochody to izotermy z webasto i agregatem dodatkowo uzbrojone w gps lokalizacyjny i temperaturowy. Wielu przewoźników przekonało się jak wysokie są kary za przekroczenie temperatury nawet o jeden stopień poniżej 15 lub powyżej 25 stopni C. Wolny wybór jaką firmę Pan wybierze, jednak wylewanie pomyj na szarych pracowników mocno mnie zabolało.

@nux1

A co tu ma TVN24 do tego??

@nux1

Proszę zamówić paczkę w aptece internetowej i przy dostawie poprosić o raport temperatury w jakich Pańska paczka jechała. dostanie Pan szczegółowo na email. Można tez zobaczyć jakimi autami wozimy paczki, izotermy z agregatami i ogrzewanie, u zwykłego kuriera tego nie będzie.

@Ktosiek

Brawo !! W koncu na tej stronie z poltafu ktos inteligentny . Pozdrawiam

Niestety, mam takie samo doświadczenie. Od wielu dni czekam na dostawę zamówionych leków. Nawala nie apteka, lecz kurier. Nie polecam.

monia

Wszyscy w domu a przesylka ma nieudane doreczenie.Dodzwonic sie do firmy nie mozna.Z apteki dowiaduje sie ze nie lubia odbierac telefonow od klientow(ciekawe dlaczego?).Apteka tez tylko moze do nich pisac maile i czekac na odpowiedz.Potem drugie nieudane doreczenie i znowu telefony do apteki i maile.IOkazalo sie ze najpierw kurier jezdzil na druga strone ulicy a potem nawet nie umial przeczytac do jakiego boku i mieszkania idzie i to mimo to ze stal pod znakiem z nr bloku.Wreszcie laskawie zadzwonil ale tylko po to zeby wydzierac na mnie przez telefon ze jest u mnie i na ta gore wchodzil i nikt mu nie otwiera.Mieszkam na parterze.mam na drzwiach nr mieszkania.Chodzil na inny blok przez tydzien i klamal ze zostawial awiza!!!kiedy go zawolalam pod moja klatke szedl z krzykami i z awantura i wolal ze to tylko jego dobra wola ze mi dostarcza paczke za ktora ja place!!!.Dostawa w sumie 2 tygodnie!!!No rece opadaja.NIgdy wiecej!!!!

KLIENT

Zabił mnie kurier z poltrafu zamówiłem paczkę z olmedu czekałem 7 dni ku zaskoczeniu dzwonek do domofonu kurier z lekami mówię proszę zostawić paczkę pod drzwiami ponieważ jestem na kwarantannie powiedział ze muszę podppisać dokument w przeciwnym razie odmówi mi otrzymanie przesyłki.Kto w tym poltrafie podejmuje takie absurdalne nie przemyślane decyzje

Klientka
@KLIENT

To prawda, kurier dzwoniąc infouje, że może wydać paczkę jedynie osobie, która jest wskazana i to ona musi podpisać. Serio, pandemia się rozkręca a oni tak ułatwiają odbiór. NIE POLECAM.

Ktos
@KLIENT

No właśnie kto podejmuje takie decyzje, pandemia szaleje a Zarząd oczekuje podpisanego listu przewozowego. Technologia z epoki kamienia łupanego. Panie Pawle może pan się w końcu pochyli na problemami Poltraf i swoich pracowników. Pan tylko oczekuje a nie pomaga. Może czas na zmianę pracy... Nie jest pan managerem tylko wyrobnikiem.....

@Klientka

Nie wiem co to teraz za kierowców biora . Ja pracowalem w tej firmie i listy przewozowe jak trzeba bylo podpisywalem sobie sam drukowanymi literami i kazdy paczkę dostawal na czas . Wychodzi na to ze trzeba bylo dbac o pracownikow a jak sie nie dbalo ,to teraz macie balagan . Proste . Pozdrawiam

Piter
@KLIENT

Dokładnie. Jakby nie mogli wysłać sms-em kodu autoryzacyjnego w dniu dostarczenia przesyłki. Byłoby i bezpiecznie i wygodnie, zarówno dla kuriera jak i klienta.

Asia
@KLIENT

Też czekałam dlugo na dostawę, kurier podał mi paczkę i nie prosił o żaden podpis.

Nieznajoma

Witam. Dlaczego kurierzy nie dzwonią do klientów w sprawie doręczenia przesyłki? Z infolinia jest utrudniony kontakt bo tylko do 16:00. Nawet nie ma możliwości poinformowania, że proszę o kolejna próbę dostarczenia przesyłki. W domu jest osoba nie pełnosprawna. Po to jest numer dla kuriera aby zadzwonił. A wy olewacie klientów i macie ich gdzieś! Moja przesyłka jest opłacona i liczę że dotrze w następnym dniu.

klient apteki manada

Odradzam zakupy w aptekach internetowych leków które dostarczane są kurierem firmy Poltraf Sp. z o.o. Tydzień na dostarczenie paczki to dla tej firmy zdecydowanie za mało. Nadal czekam na paczkę pomimo tego iż kurier dwa razy ją pobrał z magazynu a kilkukrotnie pozostawił ponieważ tu cyt. "nie było miejsca na samochodzie". Poltraf Sp. z o.o. to kolejny przykład firmy która chce wiecej zarobić niż może. Dodatkowo czytając opinie dowiedza się Państwo od ich kurierów że możecie sobie kupować leki w aptekach stacjonarnych, poziom kultury poniżej krytyki, nie sądziłam że w dziesiejszych czasach można klientom dyktować jak i gdzie maja wydawać swoje pieniądze. Wizytówka dla managementu piękna, jaki Pan taki kram, takze nie liczcie na kulturę wbiznesową w tej firmie.

Kolejna klientka Manady
@klient apteki manada

Zgadzam się, moja paczka podjęta została do doręczenia w pt rano i nadal czekam. Leki to chyba dość wrażliwy towar, a Poltraf to jedna z najdroższych form dostawy, więc czegoś tu nie rozumiem...

Zostaw merytoryczną opinię o Poltraf Sp. z o.o. - Błonie

• Jak się pracuje w Poltraf Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poltraf Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poltraf Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 8 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poltraf Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 94 ocen.
  • Stefana Batorego 4
    05-870 Błonie