Poltraf Sp. z o.o.

Błonie

Opinie o Poltraf Sp. z o.o.

Były kierowca 2012-10-04 18:36:00
Ta firma zamienia się w coś jak ups albo gls ! Razem z lekami wożą żarcia dla chomików albo klatki i akwaria, a do tego żywienia domowe ! Jak ktoś nie musi to nie pchać się tam , bo to gnój jakich mało . Firma [usunięte przez moderatora] kierowców którzy [usunięte przez moderatora] od 5tej do nawet 22giej za 1800 zł .
szukający pracy 2013-03-18 08:46:05
Za 1100zł to jest jawna kpina. I jeszcze wymagania.
były przewożnik 2013-08-27 01:48:59
2400-2800
2013-09-28 09:48:38
Przestalismy wozić jedzenie dla psów to teraz wozimy jakąś chemie w płynie.
nikita 2014-09-27 21:58:30
jestem juz prawie 3 lata w poltrafie i jest coraz gorzej durze wymagania a malo placa i wymyslaja!!!!
maluch 2014-09-28 13:12:31
ja właśnie odchodzę.Firma spoko, tylko jak trafisz na dobrego podwykonawce, mi nie poszło.kawał mendy i cwaniaka.
1234 2014-10-30 19:54:25
poltraf 3 lata temu jak zaczynalem bylo spoko ale teraz to normalna kurierka za wszystko sie lapia wsystko sie wozi a jakie wymagania to szkoda slow lepiej sie tam nie pchac szkoda nerwow a zarobki nie sa rewelwcyjne!!!
demon 2015-01-06 09:54:30
Ze Zbyniem święta prawda. Leser i nic więcej. Wchodzi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] miesznym kierownikom i podwykonawca. Ogólnie radzę uważać jak ktoś będzie miał chęć podjąć tam pracę. A szczególnie u podwykonawcy który nie ma za grosz szacunku dla pracownika i jest zwykłym alkomatem.
gryzon 2015-02-01 19:50:11
pierdolic ta firme jest zjebana i trzeba tyrac od rana do wieczora zeby jakos przezyc z miesiaca na miesiac . zlodzieje i tyle . szefostwo wielce bogaci a kierowcy zwykli murzyni . zal.pl
przewożnik 2015-04-20 20:19:56
Witam.Firma poszukuję przewoźników na Bielany Wrocławskie-Dolnośląskie,nie mylić z Warszawą.
Chciałem się zapytać jak wygląda praca jako PRZEWOŹNIK,chciałem zakupić auto i jeździć ,wymagania agregat,jakie mają stawki za km,ile dziennie km się robi,jaki termin płatności jest,czy ktoś podpowie na moje pytania,może ktoś jeździ na Bielanach Wrocławskich.pozdrawiam
R2D2 2015-05-03 08:36:08
to już nie POLTRAF ale UPS, jak będzie? Tego nie wie nikt.
1234 2015-05-06 20:51:57
Poltraf byla dobra firma ale teraz to porazka sprzedaje swoje udzialy i jest totalnie juz do niczego w tej firmie!!!
Lodołamacz 2015-06-20 20:08:23
Szkoda slow ... Kierownictwo by sie wstydzilo tak wykorzystywac kierowcow . Jebac trzeba po 12h zeby miec smieszna wyplate . Sprzedaja udzialy zeby tylko do swojej dupy kase przykleic . Pierdolone darmozjady nic nie robia i tylko ludzi tyraja . Bo zeby nie ogarnieci kierowcy firma by byla skonczona bo zaden chuj by za kolko nie wsiadl . pozdro nieroby
nowicjusz 2015-08-11 00:06:08
Mam pytanie czy to prawda, że Poltraf płaci 1,2zł netto za 1km dla osób które są podwykonawcami w transporcie leków z własną działaknością gospodarcza?
Z tego co wiem to jedno auto dziennie robi około 300-400km więc chyba można dobrze zarobić czy ja się myle?
R2D2 2015-09-07 19:47:31
Święte słowa. A wiem że kolorowo nie jest w tej firemce.
bbb 2015-09-21 22:25:41
Nie płacą za paczkę tylko za adres dostawy, nie wiem czy płacą za awizo. Pracowałem jako kierowca u podwykonawcy. Praca od 5 rano do rozwiezienia, zależy od trasy, ale trzeba liczyć kilkanaście godzin dziennie (zależy też jaki rejon). Plus, że w sobotę nie pracują. Dostarczanie w oparciu o telefon motorola m55 = tragedia. Podwykonawca dzierżawi ten sprzęt od Poltrafu. Dostajesz jakiś używany badziew, zamiast nowego; wyłącza się, zawiesza. Za zgubienie, uszkodzenie obciążają. Trzeba mieć sprawny wóz, bo za niewystawienie auta są kary- stawki nie znam. Kierowcy muszą się użerać z bajzlem- zdarzają się błędne adresy, brakuje przydatnych informacji dot. dostaw, jak co to zaraz dzwonią z bok, podlegasz pod ekspozytora- można trafić na chama; praca fizycznie wymagająca, ciężkie paczki, przesyłki paletowe; dostawy do szpitali, aptek, żywienie domowe- np. wiocha na końcu świata, w lesie; do przedstawicieli handlowych- zazwyczaj ich nie ma; pomimo posiadania telefonu i tak pełno papierów, wszędzie podpisy - czytelne [chcieli wprowadzić kary za nieczytelne/brakujące podpisy/pieczątki]
chlodnytransport 2015-09-22 17:38:11
witam szukam wykonawcy na transport chłodniczy proszę o kontakt chlodnytransport@gmail.com
1234 2015-11-21 22:01:41
Poltraf to juz wielkie gowno tragedia pracowac w tej firmie!!!!
Dzięki! 2016-07-01 13:42:02
Ekspedytor, a pracownik ekspedycji-magazynier to jest te same stanowisko?
WIELKOPOLSKA 2016-09-30 07:37:57
Witam, czy to prawda że poltraf na B2B płaci 1,2zł netto od km?
I średnio auto 400km dziennie robi wiec mając 3 auta idzie kase niezłą wyciągnąć?
bikek 2016-09-30 08:30:48
To może ulegać zmianie @WIELKOPOLSKA nie wiem skąd masz takie i informacje ale potwierdzisz je dopiero na rozmowie rekrutacyjnej negocjując stawkę
WRZ 2016-10-27 08:17:22
Jezdzilem w WLKP u 2 kolesi którzy życia nie maja przez Poltraf. Kręcili z paczkami jak szło i jak wracac sie nie chcialo na baze to trzymali w aucie lub do domu i balkon gdzie chłodno. Praca od 5 rano do 20:00 czasami zdarzy się no z raz w msc do 16 a tak zapieprzasz jak taki beduin. Jeżeli chcesz mieć rodzinę to odradzam tą prace. Niby jesteś na swoim, jak bedziesz zmieniał busy to z kosztów trochę wyciągniesz i zarobisz ale czy to jest warte żeby tyle życia poświęcać za trochę więcej kasy? Żyjemy raz a lata zleca nawet nie wiadomo kiedy.
NIE POLECAM POLTRAFU
Zostaw swoją opinię o Poltraf Sp. z o.o. - Błonie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poltraf Sp. z o.o.