Opinie o Przedsiębiorstwo Arkop Sp. z o.o. w Bukowno

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Arkop Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Przedsiębiorstwo Arkop Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy recyklingowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Arkop Sp. z o.o. w Bukowno

Gabriela Nowy wpis

Dzień dobry. od dłuższego czasu nie ma opinii a jakiś czas temu dodawana była oferta pracy dla przedstawiciela handlowego ds. sprzedaży nawozów. Czy jest tu może ktoś z działu nawozów dolistnych i mógłby opowiedzieć o zarobkach? podano widełki od 6 500 do 15 000 zł. jak trudno je wyrobić?

Nowy Nowy wpis

Jak wygląda praca na spawacza mag

Szybki

Kiedyś Pracowałem w tej firmie syf,jakich mało.Ciekawe jak jest dzisiaj.

Emilia
@Szybki

Kiedy dokładnie i jak długo tam pracowałeś? Co się wtedy działo, że tak uważasz?

Szybki Nowy wpis
@Emilia

JA pracowałem w 1998 roku.Tam Pracowali przeważnie wtedy Alkoholicy I Erotomani,chociaż niektórzy byli wporzatku.Teraz Pracuje Velwet Care to Bardzo Dobry Pracodawca.Nie płaci pod Stolem jak te (usunięte przez administratora) w Mikrofirmach.Emerytura będzie Wysoka w to Wierzę.Niech Żyje Velet Care,Najlepszy Pracodawca w Regionie.

EROS RAMZOTII Nowy wpis
@Szybki

Bo Pracuje w Tej Kochanej Firmie.

w miarę zadowolony

Zatrudniłem się w arkopie 3-4 miesiące temu. Na początku lipa, kasa 1600 netto (nie wiem kto pisał głupoty typu 5zl/h bo pytałem i nigdy tak nie było) , żonglerka miejscem pracy (różne "instalacje" oczywiście były). Po tych 3 miesiącach skakania zaproponowali mi egzamin u prezesa, trochę się pouczyłem, trochę wytłumaczyli i dziś mimo pełnych gaci przed, jestem po egzaminie. Teraz netto 2200-2500 w zależności od przepracowanych godzin. Jak dla mnie jest ok. Zaczynam widzieć zmiany, które są na lepsze. Trochę inne podejście do pracownika. Oby tak dalej.

Mateo
@w miarę zadowolony

Moglbys napisac jak wyglada rozmowa kwalifikacyjna?

nickleback
@w miarę zadowolony

Na bramie ZGH miałeś lepiej ,no ale ten alkohol ... i wychwalasz syf w arkopie pod niebiosa .Widać kto tam pracuje ,bo świecą w nocy jak latarnie od tej chemii .

@Mateo

szybkie szkolenie i do roboty ,ludzi mało :P

@w miarę zadowolony

rozmowa kwalifikacyjna: teraz nie wiem, ale jak się zatrudniałem, a nadal pracuję, to było pytanie czy chcę pracować ... odpowiedź tak ... szkolenie, "niezbędnik" i do pracy egzamin: pracujesz na wszystkich instalacjach, potem mistrzowie robią Ci szkolenie, potem kierownik i idziesz na egzamin; jak się nie uda za pierwszym razem to się poduczasz i idziesz jeszcze raz.

BASST3R
@w miarę zadowolony

jeżeli zarobki 2200-2500 są dla Ciebie jak to napisałeś ok, to sory bez urazy i obrazy to jesteś dla mnie idiotą zwykłym lub człowiekiem po podstawówce i chyba nie bardzo orientujesz się jakie są ceny w sklepach produktów spożywczych,alkoholowych,tytoniowych itp. itd. a jak masz jeszcze żonę dzieci,raty,kredyt to tych pieniędzy jest jak kot napłakał. Ludzie ogarnijcie się nie bądźcie murzynami za marne wynagrodzenie, te 2200-2500 to jałmużna jest najzwyczajniej, pamiętajcie że jako fachowiec z kilkuletnim doświadczeniem to Wy teraz dyktujecie warunki finansowe dlatego że ludzi do pracy wciąż brakuję.

Hhh
@BASST3R

Idiota to porównuje obecne ceny w sklepach z zarobkami z przed 3 lat...

Firma Przedsiębiorstwo Arkop Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. Sprzedaży Nawozów - dział nawozów dolistnych. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Asystent projektu
Katowice
CP Consulting Engineering Services
logo firmy KIEROWNIK ZMIANY
Raciąż
Polmlek Raciąż Sp. z o.o.
BASST3R

Halo halo koledzy operatorzy jak się WAM pracuję w firmie ARKOP mam na myśli warunki pracy, ile na rękę tzn. jaka stawka jest oferowana, premie, dodatki, socjal, jakie warunki jeżeli chodzi o kwaterę na delegacji a także atmosfera jaka panuje?

Mariusz
@BASST3R

Nie tak dawno interesowało Cię stanowisko operatora w firmie Arkop. Mógłbyś napisać, czy poza forum udało Ci się czegoś dowiedzieć? W wątku niestety nikt nie zdecydował się odpowiedzieć.

Tymon

Idealnie nie jest ale ogólnie to dobry pracodawca. dobra firma tylko trzeba jeszcze mieć chęci do pracy

guma i strecz

Jeśli chcesz tam pracować ,wpierw wyznacz wizytę u dobrego lekarza psychiatry .Czy z głową wszystko w porządku . Czy jesteś tak zdesperowany,aby za kilka złotych marnować zdrowie. Wdychasz tyle chemii ,oparów,popiołów ,żeby dostać maskę przeciwpyłową z prawdziwego zdarzenia ,trzeba być synem majstra ,Pan Zbyszek wydaje kilka 5-6 sztuk na tydzień ,zwykłych maseczek ,które powinno się zmieniać co 2-3 godziny ,W skrócie szkoda zdrowia i życia w błocie po kostki i zapyleniu ponad wszystkie normy. Syf i nędza ,porządki na zakładzie robione raz-dwa razy do roku przed audytem wewnętrznym i 2 raz certyfikaty ISO wtedy wszyscy ładnie w białych kombinezonach czekają aż przejdzie Pani w żółtym kasku . Aby otrzymać umowę o pracę trzeba chodzić ,chodzić ,chodzić do viceprezesa Ciury i strzelać z ucha co na zakładzie piszczy .Są lepsi np,krzyś zwany duszkiem który łamie wszelkie bariery w donoszeniu w żywe oczy . Jeśli przyjdzie nowe pracownik ,dzień -dwa i znika ........

veni
@guma i strecz

Krzys zwany durszlak. Jako jedyny moze pic w pracy inic mu niw moga zrobic. Tak to jest jak Ciura go glaszcze pod biurkiem

@guma i strecz

Trochę się wypowiem bo już sporo przepracowałem w firmie Arkop. Co do psychiatry - fałsz, jeszcze nie musiałem iść :) ps. dodana jest prywatna opieka zdrowotna PZU Co do zdrowia - jak w każdej firmie związanej z chemią, jak nie chcesz pracować to nie pracujesz i tyle, na siłę nikt nie trzyma Co do maseczek - ja z tym nie miałem problemów nigdy, wystarczyło iść Co do porządków - wszystko zależy od mentalności ludzi, jak roboty jest sporo, rąk do pracy mało, to i porządki idą w odstawkę, jakby wszyscy po sobie sprzątali to byłoby ok Co do umów o pracę - zmieniło się wszystko ... przychodzisz i dostajesz z miejsca w którym stoisz, egzamin teraz się zdaje o podwyżkę Co do "duszka" - został zdegradowany do zwykłego pracownika, rzadko kiedy go w ogóle widuję :) Co do nowych pracowników - oczywiście się zgadza, jak niemoty i nieroby to odchodzą... aha, żeby zdementować plotki zarobkowe ... 3800 netto, ale zapierdziel był (trochę nadgodzin trzeba było zrobić, na szczęście nie było ciężkiej roboty do robienia)

Krzysztof Duchniak
@guma i strecz

Nie ma lepszej firmy jak Arkop, ja tam przepracowałem 23 lata i pracuję nadal. Wcale nie trują środowiska, ludzie którzy nie przepracowali tam lat nie wiedzą co i jak. Zarobić można dużo, tylko trzeba ciężko pracować. Ja osobiście mam z tą firmą dobrą współpracę. oddany jestem jej zawsze byłem.ludzie są debile może przepracowali tam chwilę albo pół roku. Nic tylko telefony, tablety a nie interesują się pracą, dlatego tak mówią. Mało wiecie o firmie Arkop, przeróbcie tyle co ja, to pogadamy. Kocham tą firmę ,,Duszek- brygadzista- dalej na angażu"

Bolesław

Czy orientujecie się czy na każdy emal odpowiadają ? Czy oni płacą ZUS ?

oleg

Czy można sobie dorobić,np.popołudniami?

Pedro

Zgadzam się z taką opinią. Idealnie nie będzie nigdzie a wystarczy w pracy mysleć i wszystko da się zrobić.

@Pedro

Mógłbyś swoją opinię na temat firmy Przedsiębiorstwo Arkop uściślić? Co sądzisz o tym pracodawcy? Jak długo pracujesz i jakie warunki zatrudnienia są przypisane do Twojego stanowiska? Z taką wypowiedzią chętnie zapozna się duża część innych użytkowników odwiedzających ten wątek. Zachęcam do rozmowy.

gosc1

omijajcie z daleka.truja cale bukowno i okolice

@gosc1

tak ... ludzie narzekają na zapachy, szkoda że zaraz przy arkopie jest wysypisko śmieci z którego wali na potęgę, banda matołów

Urszula

@Leo rozumiem, że masz pozytywne wspomnienia związane z pracodawcą Przedsiębiorstwo Arkop. Czy mógłbyś nam przybliżyć w kilku słowach swoją przygodę z nimi? Premie są kwartalne czy miesięczne? Może poszukują kogoś na poszczególne stanowiska? Myślę, że dla wielu użytkowników forum Twoja opinia będzie przydatna.

Urszula

@pogromca G widzę, że nie masz najlepszej opinii o tej firmie, czy mógłbyś w kilku zdaniach rozwinąć swą wypowiedź? Na ten moment niewiele z tego wynika, pamiętajmy, by dodawać wpisy zgodne z regulaminem forum https://www.gowork.pl/regulamin , zawierające merytoryczną treść.

pogromca G

Pracowalem w arkopie prawie dwa lata nalazilem sie do Ciury jak glupi,a pan vce prezes ma w (usunięte przez administratora) ludzi. (usunięte przez administratora) w calym przedsiebiorstwie. (usunięte przez administratora)Szkoda zdrowia i nerwow na prace w arkopie

Urszula

@w miarę zadowolony Widzę, że długo pracujesz w Przedsiębiorstwo Arkop Sp. z o.o. Może opowiesz więcej o tym jak wygląda tu praca. Szczególnie zaintrygowały mnie zmiany na lepsze, o których piszesz. Może opowiesz o nich więcej? Z pewnością przyda się to osobom, które chcą rozpocząć pracę w tej firmie.

Ludzie piszą bzdury. Jakoś nie świecę a pracuję już jakiś czas,zarobić też można, jak się chce pracować.

pepor84

Pracowalem tam kilka lat. Na produkcji oraz magazynie. Gralem w piłkę - byla nawt reprezentacja firmy która. zdobyła. 2 tytuły. WICEMISTRZA POLSKI w pilke halowa. Praca-jak wszędzie- tylko roboty- nie trzeba sie bac i nie sluchac innych. Kasa tez zawsze była ok.- Te opinie o firmie sa niesprawiedliwe. Dozor-ok....ludzie-co wy tam idziecie do pracy czy przyjaznie zawiazywac. Może kiedys tam wroce

ochona brama

tam wchodza normalni a wychodza wampiry z przekrwionymi patrzałkami

Ulak

Ludzie uważajcie na tą firmę i wystrzegajcie się. Niewolnictwo i wyzysk. Pracownik to służący za 5 zł netto na godz. Zarządzający bez jakiejkolwiek empatii. Nie polecam!!!

gosc1

omijajcie z daleka.truja cale bukowno i okolice

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Arkop Sp. z o.o. - Bukowno

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Arkop Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Arkop Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo Arkop Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Kolejowa 34 lok. A
    32-332 Bukowno

Przedsiębiorstwo Arkop Sp. z o.o.