Opinie o Ultron w Dywity

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ultron. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ultron na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ultron w Dywity

Samanta Nowy wpis

Jaką szansę chłopak ma na pracę konstruktora, jeśli poszukiwany był pracownik 7 miesięcy temu? Wynagrodzenie w tym ogłoszeniu było uzależnione od kompetencji i skoro mąż spełnia wszystkie wypisane wymagania to ile na rękę może dostać? Angielski ma pozwalać na swobodną komunikację i ciekawe czy taki język nauczony samemu też będzie okej.

Paula

Pisze w sprawie oferty pracy dla Elektromontera i tu szukam info dla taty. I czy wiecie co to oznacza, że chcą od kandydatów wysokiej kultury estetycznej wykonywanej pracy? Co ma być estetycznego? A jak ktos nie ma zmysłu estetycznego, to co, jakieś kursy lub szkolenia są oferowane?

Były Pracownik Nowy wpis
@Paula

Jeśli ktokolwiek zacząłby wykonywać estestycznie i dokładnie swoją pracę szczególnie jako elektromonter to odrazu dostanie reprymende od "kierownika" - (usunięte przez administratora), bo za wolno. Jeśli Twój Tata nie chce się stresować, nie wiedzieć ile dokładnie będzie pracować w danym dniu (5 min przed końcem pracy podchodzi "dyrektor" - (usunięte przez administratora) i mówi że trzeba zostać ile się da żeby tylko skończyć zlecenie to odradzam tam pracy. To samo tyczy się delegacji - dowiadujesz się w ostatniej chwili gdzie jedziesz i nie do końca wiadomo na ile. To praca tylko dla młodych po szkole, którzy mogą tam zdobyć jakieś doświadczenie.

Marcin Nowy wpis
@Paula

Chodzi im o to żeby praca ktoro się wykona wyglądała ładnie i estetycznie żeby wyglądała na pełen profesjonalizm

Czy w Ultron zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Czy w Ultron są szkolenia zewnętrzne?

mączny placek

Taaa może jeszcze owocowe czwartki?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ultron, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Nr F

Nie polecam , nie oddają pieniędzy za badania , ciuchy swoje , zero szacunku ze strony kierownika . Przerwy w pracy jak w obozie koncentracyjnym . Jeszcze na koniec zostałem (usunięte przez administratora) na moje pieniądze

Czy w firmie Ultron są regularne szkolenia pracownicze?

edek

Prowadzi je dyrektor po przez mobbing .Dobrze że odszedłem w porę bo mam rodzinę i nie chce emocji z pracy przenosić do domu

@edek

To dość mocne oskarżenia, zgłaszałeś gdzieś tę sprawę? I jak to Twoim zdaniem wyglądało, możesz podać jakieś przykłady takich sytuacji? Liczę na więcej szczegółów, daj znać.

Były
@Adrian

Przykład? Odpowiedź pana dyrektora że nie moge zostać dłużej : (usunięte przez administratora) mnie to obchodzi to ma być zrobione!!! Chcesz jeszcze?

edek

Jak rok temu nikt nic nie dostał na święta to w tym roku 2020 była selekcja dyrektora na podstawie listy . Lojalni i donosiciele dostali od 300 do 500 na święta a normalni pracownicy jak podchodzili to słyszeli że nie ma ich na liście świątecznych świadczeń .. HAHA ciekawe po co jest fundusz socjalny w zakładzie pracy skoro i tak dyrektor decyduje !!. Tam potrzeba inspekcji pracy koniecznie ! Bo tam jest mobbing bardzo rozwinięty

Justyna
@edek

Niepokojące rzeczy piszecie na tym forum. Teraz w Ultronie szukają człowieka na stanowisko Specjalisty ds. sprzedaży https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/specjalista-ds.-sprzedazy-b2b,nuzle.pld34f61d6ca7833360bb02d5f4717408e,wroclaw W świetle tego co piszesz o świątecznych premiach, nie wiem co myśleć o tym systemie prowizyjnym z ogłoszenia. Jak on może działać?

Pracowalem

Nie polecam. Kiedys tam pracowałem i jedyne co pamietam to (usunięte przez administratora) kierownika i mobing dyrektora. Samo (usunięte przez administratora) panowie jak mozecie sobie spojrzec w twarz?

@Pracowalem

Jakiś czas temu pisałem komentarz o firmie oczywiście negatywny!!! Jestem byłym pracownikiem, póki nie zostaniesz zatrudniony dyrektor traktuje cię i rozmawia jak najlepiej. Ale pierwszy dzień w pracy i kontakt z "kierownikiem" uświadamia cię gdzie trafiłeś. Mobbing, złośliwe komentarze są na porządku dziennym. Nie polecam!!

Generalnie nie ma co mówić o jakimkolwiek szanowaniu pracowników. Nepotyzm to jedno, mobbing jest stosowany na porządku dziennym, a to wszystko zawdzięczać można jedynie właścicielom owej firmy, która próbuje wzbogacić się kosztem eksploatowania pracowników. Z jednej strony był to bardzo mily czas ze względu na ekipę, z którą współpracowałem, z drugiej jednak, kierownictwo, ogarnijcie się. Pozdrawiam.

Ogólnie powiem tak... Jeśli ktoś kiedyś pracował jako magazynier, to praca w ultronie na tym stanowisku nie ma nic z nią wspólnego. Oprócz tego że jesteś co chwilę pospieszany to kierownik z brakiem szacunku. Pan od rekrutacji? Bez komentarza. Pracowałem na 3 magazynach ogólnie około 10 lat, ale z takim podejściem jak ten Pan się nie spotkałem. Odrazu jak się zatrudniasz jesteś potencjalną osobą która może tam kraść towar. Zdecydowanie pracę z tym człowiekiem odradzam. Wypowiadam się tylko jako magazynier. Omijac szerokim łukiem

Trochę przeraziło mnie tu o co piszesz, długo już tam pracujesz, bo chciałbym się zatrudnić w Ultronie ale to co napisałeś daje mi doyslenia.

MELORY

Nie polecam!!!!!!!!!!!!! miesiąc czekam na naprwę ich produktu i nic!!. Ludzie przychodzą tam nie wiem czy do pracy czy za karę!

Łucja
@MELORY

Wydaje mi się, że maksymalny czas naprawy może być trochę dłuższy, niż miesiąc. Zawsze możesz skontaktować się z Ultron i dopytać. A co myślisz o obsłudze klienta?

MELORY
@Łucja

Chcę się skontaktpwać z Ultron serwis, lecz Pan z serwisu nie odbiera telefonu i nie raczy oddzwonić co świadczy o jego zangażowaniu i kulturze. Pani odbierająca telefon stacjonarny jest miła chetnie pomoże lecz w (usunięte przez administratora)

Gutos
@MELORY

Żale to wylewać przez tel do firmy A nie tutaj to jest forum o pracy nie twoich żaglach jako klient

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Ultron?

Atmosfera pracy to tragedia!! Kierownik to poganiacz i krzykacz bez kultury.

Ulubieneic

atmosfera tak jak poprzednicy piszą (usunięte przez administratora) do pracy. widziałem jak kiedyś zatrudnili paru młodych do przyuczenia, następnie w krótkim czasie ich zwolnili i odliczyli odzież robocza od pensji. każą tez wypowiedzeniami dyscyplinarnymi w sumie bez żadnego konkretnego powodu jak i procesami pracowniczymi które są wręcz kuriozalne i opiewają na bardzo duze kwoty. Praca jest pod ogromna presja czasu występuję wieczny niedoczas ;] można nawet zażartować ze ostateczne prace kończą się podczas załadunku na auto.

Rick

Firma teraz szuka magazyniera. Jak wygląda praca i płaca na tym stanowisku? I w jakich godzinach faktycznie się tam pracuje? W ogłoszeniu podano, że jedna zmiana, ale grafik elastyczny - co to znaczy? I jak jest teraz w tej firmie, bo te komentarze sprzed 5 lat trochę mnie zniechęciły do aplikowania. Dalej jest tak źle, lepiej omijać ten zakład? Moja dziewczyna również szuka pracy - czy w tym zakładzie na produkcji lub magazynie przyjmują kobiety? Proszę o szczere opinie.

@Rick

Ja też widziałem to ogłoszenie i interesuje mnie, czy trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe lub ewentualnie można je zrobić już podczas zatrudnienia? Niestety nie znam wysokości zarobków, ale elastyczny grafik zapewne pozwala łączyć pracę z innymi obowiązkami na przykład nauką. Jeśli zdecydujesz się na rozmowę rekrutacyjną napisz proszę jak przebiegała.

Davitek

Mam pytanie, do którego dnia miesiąca jest przelewana wypłata w firmie ??

Adrian

Czy jest tu ktoś z pracowników ULTRONA? Jak pracuje się w tym miejscu? Chętnie dowiem się czegoś więcej.

Alicja

Ostatnie komentarze są z ubiegłego roku. Czy od tego czasu w firmie zaszły jakieś zmiany? Jak uważacie, o czym warto powiadomić przyszłych kandydatów? Czekamy na Wasze opinie na temat firmy.

kurgo

No ale dlaczego nie @mix, przecież nie jest powiedziane, że w biurze mają pracować tylko i jedynie kobiety, musisz mieć przede wszystkim wykształcenie wyższe

od dzisiaj masz ksywe GUMA a nie ziomus

ziomek :)
@pracownik

oj tak już wylizałeś piotrusiowi co trzeba i chyba ci sie spodobało :) szerokiej drogi plastuś :)

fatalnie ziomek krafileś . bo kobiety to świętość ..... rozumiesz? ta strona nie jest po to by kogoś oczerniać bez podstaw... sorki ale to już za daleko idzie.... a twoja żonka ziomuś co robi jak jestes w robocie? Ty chamie ...ja tylo jestem pracownikiem , ale wkraczanie w sfere prywatną to już karwa przesada.... mysle że w ray powinieneś dostać... osmarkałbyś sie...........i Piotrowi bym raczej pomógł w tej kwesti....sorki , ale to już beszczelność

Dajcie spokój już z tym kierownikiem..... nie ma o czym mówić. W każdej firmie jest ktoś kto musi być gościem do sparingu. Nie jest źle , tylko oby tych ogarniętych bardziej doceniali i będzie dobrze. Po to jest kadra zarządzająca żeby na nią psioczyć...... Wesołych Świąt ... Dla tej kadry również:)

Zostaw merytoryczną opinię o Ultron - Dywity

• Jak się pracuje w Ultron?

Zobacz opinie na temat firmy Ultron tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ultron?

Ultron
1.6/5 Na podstawie 19 ocen.
  • OLSZTYŃSKA 66
    11-001 Dywity