Opinie o Elbud Katowice Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Elbud Katowice Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Elbud Katowice Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elbud Katowice Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego w Katowice

Tatra

dziwnie się czyta te wszystkie wypowiedzi, na pewno nie są autorstwa pracowników z dłuższym stażem, ani stałych podwykonawców czy kontrahentów. To czasem brzmi jak " nie idź tam bo ja pójdę" i chcę mieć wolne miejsce. Rozwój personalny zawsze miał w tej firmie priorytet i uznanie ale najpierw trzeba pokazać co się sobą reprezentuje, choć nawet "przeciętni" mają podwyżki.

Pedro

To forum jest przeznaczone dla pracowników. Rozliczenia między firmami są objęte tajemnica handlową więc po co piszecie coś czego nie można sprawdzić?

Interesuje mnie praca w elbudzie, czy warto ubiegać się o prace tam, zarobki są dobre?

misiek

Jestem podwykonawcą od 5 lat. Jeżeli wszystko jest prawidłowo wykonane to nigdy nie miałem problemu z protokołem lub zwlekaniem, jeden podpis od kierownika z budowy, protokół skanem na maila, faktura niestety papierowo z protokołem i płatność w terminie. Jak jest problem z płatnością to mówią kiedy będzie i to się sprawdza. Różne budowy, różni kierownicy, ale bez większych problemów. Tematy liniowe od 110kV do 400kV. Jedna z niewielu firm z branży gdzie nigdy nie mam obaw o płatności a często się zdarza, że zaczynamy temat na tzw. "gębę"

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Bajer92

Witam, Zastanawiam się nad aplikacja na stanowisko Inspektora BHP. Możecie mi pomóc i polecić / odradzić to stanowisko w tej firmie? W ogloszeniu warunki pracy wygladaja dość dobrze, tylko jak to jest w praktyce? Czy to na prawdę (usunięte przez administratora) jak to niektórzy twierdzą? Ogloszenie jest juz dość długo, a dalej nikogo nie znaleźli co mnie trochę zastanawia ;-)

Tatra

wszyscy narzekają i narzekają bo trudno bo brudno bo... itd. Pomyślcie jednak, że ta firma ma 70 lat więc ludzie tu pracujący są twardzi i chętni do pracy, niektórzy pracują od ukończenia szkoły, zapewnioną mają stabilność i płynność finansową a jak bywa u "prywaciarzy" ?

12 na godzinę + 60% premii daje 19,20 zł na godzinę x średnio 168 godz w miesiącu daje 3225,60 zł brutto, dla jednego mało dla innego dużo na dzień dobry :)

Joanna

@1dalej pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnych warunków pracy. Jakie są możliwości rozwoju w Elbud?

jarek

Duże? @po 2 lata doświadczenia jak dla mnie to bardzo mało bo w wielu firmach jest to po prostu 5 lat ;/ więc uważam, że tutaj warunki są przystępne. Jakbyś wczytał się w wypowiedź kolegi przed Tobą to można z niej wywnioskować, że zarobki 4 netto to norma tutaj dla doświadczonego parcownika

Jak czytam większość opinii, to mam nadzieje ,że pisali to ludzie bez chęci do pracy :) Możliwości rozwoju są, jeśli komuś chce się uczyć w kierunku. Praca na miejscu lub w delegacji, zawsze sie cos znajdzie. Kasa w porównianiu do innych firm (jak pytam znajomych) wręcz bym powiedział bardzo dobra :) No chyba że ktoś skończył zawodówkę i oczekuje 4 tys netto i jeszcze najlepiej nic nie robiąc. Pozdrawiam :)

zzzzzz

nigdy na warsztacie nie zarobisz 2300 netto, monter na liniach tyle nie dostaje na start a co dopiero warsztacie, 12zl monterzy maja po kilku latach pracy w deszczu, blocie i na mrozie.

byłem się zapytać

Na rozmowie zaproponowali na warsztacie jako elektromonter 12zł + 60 % Domyślam się że to brutto, bo moją stawkę trawili przez 2h. Wg kalkulatora wychodzi 2300 na rękę....

Izzy

skoncz juz z tym "czy ja wiem", udawany pracowniku a tak naprawde pewnie jestes babą z biura

elektromonterxxx

Ta firma to marnowanie życia sobie i swojej rodzinie. Nigdy nie wiesz gdzie cie jutro wyślą i kiedy wrócisz do domu. Całkowity brak możliwości rozwoju i traktowanie ludzi jak tanią siłę roboczą za ok 2000 plus delegacja.

TATRA

dobra stara firma - trzyma się a pracują w niej rodziny co o czyś świadczy. Robota ciężka nie dla tych co mają "piasek w rękawach", trzeba się wiele nauczyć.

?
@TATRA

Stara firma to prawda,i rządzi się starymi zasadami,a o czym świadczy to że pracują tam rodziny chyba tylko o tym że niektórzy mają tam szerokie plecy i koneksje.Praca ciężka to druga prawda,a tak na marginesie to chyba ktoś nie lubi swoich krewnych polecając im pracę w tej firmie

orkan

Jak kształtują się zarobki dla inżyniera budowy? Podstawa + premia no i jakiej wysokości są dodatki.

monter 2222

Zarobki poniżej krytyki. Stawki godzinowe nie współmierne do wykonywanej pracy. System motywacji w postaci premii. Zróżnicowane: 15 % na bazie (niewspółmierne do wykonywanej pracy, wszystko musi być na czas, wymagane uprawnienia na wszystko, ale nic nie płatne do posiadanych uprawnień) i 60 % dla pracowników na linii. Podejście do pracownika przedmiotowo, przede wszystkim przez dyrektora Win... . Gbur który sprzedałby się za to aby siedzieć na stołku w biurowcu, po trupach tzn po pracownikach do celu (co było dowodem, wypadek śmiertelny rok temu). być może nowy prezes coś poradzi na ten prl-owski beton. ale gdy nie wprowadzi godziwych wynagrodzeń to wielu ludzi odejdzie.

KIEDYŚ TAM BYŁEM

Przedsiębiorstwo budownictwa elektroenergetycznego ELBUD w Katowicach sp. Z.o.o To zwykłe dno! Firma szczyci się Certyfikatami osiągnięciami i wykwalifikowana kadra A tak naprawdę ludzie nie mają szkoleń Prace głownie wykonują pomocnicy elektromonterów ludzie bez uprawnień jedyne to badania wysokościowe, wiedzę zdobywasz w praktyce wysyłaj cie na słupa i rób! Ludzie którzy pracują 20 lat mają wiedzę i doświadczenie większości nie chce się pracować są znużeni tą pracą zresztą w firmie nie ma system motywacyjnego,nie ma możliwości rozwoju Firmie brakuję ludzi pracę którą powinno wykonać 10 ludzi robi się w 4 tym bardziej praca jest cięszka. wynagrodzenie dla pomocnika elektromontera to 10 na godzine + premia haha bez niej zarobisz 1100. Druga połowa połowa pensji to delegacja i ryczałt który trzeczeba wydać na dojazd czasem 600km jedzenie i wynajęciem kwatery oni dają wam pieniądze i się martw. Tak więc praca w której trzeba poświęcić swoje życie Które w tej firmie tak mało znaczy. Najgorsze jest to ze przez pospiech i niedopatrzenie straciło życie dwóch wspaniałych młodych ludzi. Ale jeżeli ktoś chce się przekonać to zapraszam do biurowca firmy el bud można sobie popatrzeć jak panie serwują po allegro i oglądają sobie budziki torebeczki i traktują zwykłych pracowników jak zło konieczne. Drogi biurowcu chyba zapomniałeś że to ludzie marznący w mrozie pracują na wysokości ryzykującym swoje życie zarabiają na was! Dodam jeszcze że trzeba się przyzwyczaić do panów grzejących się w cieplutkich cięzaróweczkach, popijających ciepłą herbatkę,czytających gazetki,drzemiących, bajerujących PANOWIE TO NIE PRL!!! Był czas się przyzwyczaić. Jak wam nie WSTYD?patrzeć na tych ludzi harujących w zimnie i deszczu szczyt bezczelności !!! Dodam jeszcze o darmowych godzinach które w Elbud katowice serwuje pracownikom o dziwo wielu ludziom to nie przeszkadza,boją sie przed konsekwencjami jak odmówisz utrata premi więc elbud na wszystko ma sposoby i tak panowie w zielonych i białych kaskach zmuszają ludzi do pracy pod wiecznymi grożbami i presją. O tej firmie mogę stwierdzić jedynie tyle ładnie się prezentuje ale w środku to zwykłe szambo które wreście kiedyś się wyleje.

POPIERAM
@KIEDYŚ TAM BYŁEM

Brawo,więcej takich opinii,a być może ktoś z tych na samej górze się obudzi i zaprowadzi porządek w tym burdelu

TYKO

stawki to masz tam różne, musisz powiedzieć jaki dział konkretnie

on
@TYKO

Zarobki nie proporcjonalene do czasu i poświęconego na prace w tej firmir

okkk

Chodzi Ci o tego co mial ciezkie dziecinstwo a tera łep mu sie trzesie :) ?

Zostaw merytoryczną opinię o Elbud Katowice Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego - Katowice

• Jak się pracuje w Elbud Katowice Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego?

Zobacz opinie na temat firmy Elbud Katowice Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elbud Katowice Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elbud Katowice Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego?

Kandydaci do pracy w Elbud Katowice Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elbud Katowice Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego
2.3/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Ks.bpa H.bednorza 19
    40-384 Katowice