Opinie o Elbud Katowice Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Elbud Katowice Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Elbud Katowice Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elbud Katowice Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego w Katowice

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Elbud Katowice Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego?

Stanisław

Chyba łopatę i gumowce dają raz na rok.

Looo

Odpowiadają chyba jacyś sfrustrowani niepoważni ludzie albo jakaś konkurencja ... Pracowałem jako Elektromonter - praca wymagała dużo poświęcenia i zaangażowania, ale nikt nie powie mi że nie bylo warto. .. Praca w delegacji na terenie całej Polski była dla mnie bardzo fajnym elementem ponieważ nie wdała się rutyna. Pakiet socjalny, duże wynagrodzenie ja myślę że na dobrą sprawę nie ma co narzekać

@Looo

Jeżeli w Elbudzie było tak cudownie to dlaczego już tam nie pracujesz ?

@Looo

Czy możecie podać konkretna kwote wyplaty netto np na stanowisku inzyniera rozruchu albo kierownika budowy? Chciałbym też wiedzieć cos o pakiecie socjalnym np czy i ile pozyczki z firmy mozna dostac?

Pajak

Pracowalem tu na wielu stanowiskach i szczerze mowiac podobalo mi sie a teraz mam duzo doswiadczenia i podnioslem kwalifikacje dosyc znacznie. Odnosnie samych zarobkow i systematycznosci to nie mam sie do czego doczepic

@Pajak

To świetnie że podniosłeś swoje kwalifikacje i jeszcze lepiej że praca się podobało ale niepokoi mnie jedno - dlaczego już TUTAJ nie pracujesz ???

Eliot

Nie było źle jak tu pracowałem - praca jak praca wymagała zaangażowania Zarobki dobre Koledzy w porzadku zawsze szło pogadać i na nich liczyć

@Eliot

To cudownie. W takim razie dlaczego już tutaj nie pracujesz ? Proste pytanie.

Nico

Ile ludzi tyle opinii. Jak dla mnie to sprawdzona i pewna firma!

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Witam serdecznie Chciałbym się dowiedzieć jak wyglada praca na stanowisku inżynier rozruchu, na jakie pieniądze można liczyć, jak przełożeni i załoga, co z warunkami zakwaterowania- bo jak dobrze zrozumiałe Panią z rekrutacji to praca typowo w delegacji??? Za wszelkie informacje uprzejmie dziękuje Pozdrawiam

Piotr Werner

Paczcie można napisać imię i nazwisko i coś powiedzieć.

Piotr Werner

Opcja. Jestem za ciemny do lnternetu ale życia trochę przezylem.

Brygadzista

W domu 2 diesel teraz musze sprzedać i kupic 2 benzyniaki ,bo mam na stanie 2 agregaty i spawarke

Zarobki słabe. Na budowie sam musisz załatwić sobie spanie. Nadgodzin nie ma... Jak wyciagniesz 4 na rękę na początek to będzie dobrze. Tylko należy pamiętać że musisz załatwić sobie spanie i dojechać na budowę przez pół Polski w tej stawce. Niepolecam

@Marek

O tym spaniu to słyszałem ale znajomy mówił też że firma daje co miesiac dodatek 1200zl na dojazdy i spanie oprocz grudnia podobno. Wiec ile wogole z tymi dodatkami mozna na stanowisku kierownika np. wyciagnac? Bo kombinowac zawsze mozna i cos z tych 1200 moze uda sie zostawic?

Woźnica

Nie polecam. Stawka jaką dostajesz na dzień dobry to 19zl brutto. (usunięte przez administratora) Miałem się zatrudnić jako kierowca/operator HDS. Ale jak się dowiedziałem od pracownika który się zwalniał jakie są warunki i ile zarobisz pracując cały czas na dworze bo nie tylko jesteś kierowcą/operatorem ale tez pomocnikiem i oprócz twojej wykonywanej pracy na ww stanowisku pracujesz na trzecim etacie zza 19 zl brutto to jesteś niewolnikiem jeśli się godzisz na coś takiego. Prezesom i dyrektorom w tej firmie coś się (usunięte przez administratora) w glowach

Może Nowy

Witam zastanawiam się nad zmianą pracodawcy. Jak wyglada praca dla elektromontera ? Chciałbym się również dowiedzieć jak zarobki(przedział stawki ) ,czas pracy ? oraz czy często są delegacje.

Hanna
@Może Nowy

Dzień dobry, może znasz już treść tego ogłoszenia o pracę, ale jeśli nie to podrzucę Ci link http://elbud.katowice.pl/pl,31,15,elektromonter-do-pracy-w-brygadach-liniowych-i-stacyjnych.html. A może już tam pracujesz? Daj znać jak warunki.

Zarobki jak wszędzie. Nigdzie więcej nie płacą..... Średnia krajowa. Jak nadgodziny są i płacą to się zarobi coś tam. A praca to zależy do jakiego pójdziesz . Jak na jelenia trafisz to pracownikom jedzie nonstop i im ubliża. Po prostu chce dostać w czoło. Kiepska atmosfera z co niektórymi. Nie polecam się przyjmować. Zwolniłem się tak szybko jak przyjąłem.Nie polecam firmy.

Karol

Fajnie że podzieliłeś się z wszystkimi swoimi wrażeniami dotyczącymi pracy w firmie Elbud Katowice Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego. Może mógłbyś dodać coś więcej? Czy stawka o której mówisz była negocjowalna? Ubliżanie pracownikom jest nie na miejscu, próbowałeś zgłaszać ten fakt komuś z szefostwa? Jak długo tam pracowałeś i czy naprawdę nie było perspektyw na poprawę że musiałeś odejść? Napisz proszę coś więcej na ten temat.

merkel politik

amerykańskie koncerny - wiadomo jaka sitwa wprowadzą lada chwila w sejmie w polsce prawo wprowadzenia gładkiego technologii 5G - amerykańskie wojsko po to między innymi tu jest abyśmy nie podksakiwali - ale wasze polisy na życie nie obejmują umierania od 5G - ale oczywistym jest, że od tego się umiera doznaje wszelakich raków i innych chorób. Na tą chwilę ubezpieczyciele nie ubezpieczają od 5G - bo według zakłamanych badań to jest zdrowe. Polskie społeczeństwo ma być królikiem doświadczalnym tej technologii. Jest możliwe, że pod koniec roku bedziesz mieć pod domem nadajnik z którym nie będziesz mógł nic zrobić. Powstała furtka do nie wypłacania pieniędzy z polis, gdyż ubezpieczyciel zawsze może stwierdzić, że człowiek doznał czegoś tam śmierci lub choroby poprzez 5G, ale to jest formalnie zdrowe i brak kasy. Musicie żądać od ubezpieczyciela ubezpieczenia od 5G inaczej wasze polisy tracą sens. Już teraz trzeba działać - naciskać poprzez pracodawcę, albo wycofać się z polisy -wiadomo,że tylko tak ubezpieczyciel patrzy - a również macie jakiś pośredni wpływ na zatamowanie tej niszczycielskiej technologii. Wzrost chorób rakowych w ostatnim rok do roku rzędu 80-90 tysięcy a jeszcze nie ma 5G oficjalnie - bo jest to wynik niepolskiej polityki obniżenia polski do 21 milionów parobków.

Witam ile w przyblizeniu moze w elbudzie zarobic kierownik grupy rozruchowej - inzynier rozruchu? Pracuje na takim stanowisku w innej firmie i szukam korzystniejszych ofert

P

Dokładnie, może innych mondralów zgłoszę, aby postępowali tak jak... chce :P aby się nie pytali która strona lewa

Brygadzista

Bardzo dobre zarobki

@Brygadzista

Czy oprócz tego, iż Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego Elbud oferuje bardzo dobre wynagrodzenie jest coś jeszcze co mógłbyś napisać o tej firmie? Interesuje mnie na przykład sytuacja związana z nadgodzinami w firmie. Czy są również dobrze płatne?

Enemy
@Brygadzista

Gdzie masz dobre zarobki chyba ty masz dobre bo palca trzymasz

@Enemy

Enemy, nie do końca rozumiem Twoją wypowiedź. Nie pracuję w Przedsiębiorstwie Budownictwa Elektroenergetycznego Elbud niemniej jednak interesują mnie zarobki w tej firmie. Na jaką wysokość wypłaty mogą liczyć osoby zatrudnione w tej firmie na poszczególnych stanowiskach? I jak rozliczane są nadgodziny?

Romek
@Joanna

nadgodzin to raczej nie ma, albo odbiór... Jeżeli chodzi o fizycznych to ich odpływ do konkurencji świadczy o wysokości wypłat. Co do reszty to się nie wypowiadam

Joanna

W zakładce "praca" na stronie internetowej przedsiębiorstwa Budownictwa Elektroenergetycznego Elbud w Katowicach widnieją nowe oferty pracy. Firma poszukuje obecnie osób na stanowiska: -mechanik samochodowy -kierowca-operator -elektromonter Czy ktokolwiek w ostatnim czasie interesował się którąś z tych ofert pracy? Zamierzacie wybrać się na rozmowę rekrutacyjną?

Majster

Ogólnie bardzo słabe zarobki. Średnia warsztatowa to około 18 zł brutto. Ludzie nie przyjdą do pracy jeżeli na rękę nie dostanie minimum od 2.7 tys do 3.5 tys na rękę. Moce przerobowe na warsztacie praktycznie brak. Raptem 5 ludzi i chcą zrobić wszystko a nie ma kim... I najlepiej za darmo. Ogólnie lipa. Stawka warsztatowa powinna wynosić minimum 22 zł. Pozdrawiam tych którzy nie szanują czyjejś pracy oraz pracowników.

Joanna

Wiadomo, że wszędzie nie jest kolorowo @babazbiura, ale wszędzie powinny być plusy pracy. Wspomniałaś o kilku z nich i być może będą one odpowiadały niektórym osobom poszukującym w Elbudzie pracy. Pytanie tylko czy macie aktywną rekrutację?

W sumie się zgadza. dobrze że Dariusza odsuneli. Ale wypłaty to słabe bo podobno budowy na minusie wygrywane

Wkurzona

przepisy są przepisami i nikt głowy nie położy żeby dać więcej niż się należy jak sami pracownicy w terenie próbują kombinować to dokumenty płacowe się weryfikuje

El-er
@Andrzej

szkoda że odsunęli trzymał wszystko twardą ręką i fachowiec z niego b.dobry mówcie co chcecie

Zostaw merytoryczną opinię o Elbud Katowice Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego - Katowice

• Jak się pracuje w Elbud Katowice Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego?

Zobacz opinie na temat firmy Elbud Katowice Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elbud Katowice Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elbud Katowice Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego?

Kandydaci do pracy w Elbud Katowice Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elbud Katowice Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego
2.3/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Ks.bpa H.bednorza 19
    40-384 Katowice