Elbud Katowice Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego

Katowice

Opinie o Elbud Katowice Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego

anty elbud 2012-08-29 11:19:26
Praca w tej firmie nie jest łatwa częste delegacje o których pracownicy dowiadują się 2 dni przed wyjazdem. Transport,noclegi,wyzywienie na własny koszt oczywićie jest to zwracane w postacie delegacji i ryczałtu co miesięcznie przy wypłacie. W firmie panuje dziwna polityka pracujemy 7 dni w tygodniu weekend nie obowiązkowy niby ale jeżeli nie przyjdziemy to kierownictwo zabiera premię.Częste nadgodziny do których pracownicy są zmuszani (usunięte przez administratora) Zarobki nie są złe chyba ze odliczymy sobie wydatki związanie z dojazdem noclegiem i wyżywieniem to już się nie robi tak fajnie.polityka firmy jak najwięcej zarobić nie dbając o pracowników!!
1rm 2012-09-20 20:12:45
Zgadzam się z \"anty-elbud\",dodam jeszcze że brygadziści w Elbud Katowice to prawdziwi karierowicze i cykory którzy nie potrafią szanować swoich podwładnych i robią wszystko aby im było lepiej nie patrząc na warunki i bezpieczeństwo pracy.Praca w weekendy i po godzinach to niemal już tradycja,a na wynagrodzenie za nadgodziny trzeba czekać do okresu rozliczeniowego (usunięte przez administratora) większość młodszych pracowników więcej ma delegacji niż wynagrodzenia ze stawki(pracują za delegacje hahaha).(usunięte przez administratora)
Elbud NO 2013-06-01 10:36:21
Praca za śmieszne pieniądze,pod wieczną presją czasu i przełożonych ,nadgodziny za które firma nie płaci !!! Z miesiąca na miesiąc pogarszające się warunku pracy przede wszystkim finansowe co widać w firmie emigracją doświadczonych pracowników do firm konkurencyjnych. W firmie można się ustawić i jak ktoś ma za małą wypłatę to można dorobić na handlu NO i przynajmniej część pracowników zadowolona a firmie to nie przeszkadza:)
el bud to dno 2013-07-23 13:53:18
Polecam znaleść inną firmę o podobnym profilu bo to co się wyprawia w El Budzie katowice to smiech na sali !!!
Manka 2014-01-13 08:54:08
Firma niszcząca ludzi.
Jot 2014-02-09 09:47:55
Pisać nie potrafisz a w porządnej firmie pracować chcesz...
lol 2014-04-01 07:07:48
A wieprz tam jeszcze pracuje ?
bolo 2014-05-21 17:56:20
Firma słaba, dziwni ludzie tym rządzą zarobki poniżej krytyki
qazik 2014-05-23 12:08:47
zarobki jako kierowca-monter to konkretnie jakie ? jesli mozna to niech chociaz ktos powie w przyblizeniu . Z góry dziękuje.
Wielki Ra 2014-07-07 11:55:39
A gdzie jest pip i kontrole.Tyle tego w sieci na temat traktowania pracownikow a gnioty siedza na tyku i nic nie robia. A wy nie bujcie sie zglaszac do pip-u. Wiadomo ze kapowac to zle ale z tymi leszczami tak trzeba bo inaczej nas zniszcza.Pozdrowienia dla odwaznych.
okkk 2014-07-13 10:58:13
Chodzi Ci o tego co mial ciezkie dziecinstwo a tera łep mu sie trzesie :) ?
TYKO 2014-09-21 12:59:03
stawki to masz tam różne, musisz powiedzieć jaki dział konkretnie
KIEDYŚ TAM BYŁEM 2014-12-04 10:25:52
Przedsiębiorstwo budownictwa elektroenergetycznego ELBUD w Katowicach sp. Z.o.o To zwykłe dno! Firma szczyci się Certyfikatami osiągnięciami i wykwalifikowana kadra A tak naprawdę ludzie nie mają szkoleń Prace głownie wykonują pomocnicy elektromonterów ludzie bez uprawnień jedyne to badania wysokościowe, wiedzę zdobywasz w praktyce wysyłaj cie na słupa i rób! Ludzie którzy pracują 20 lat mają wiedzę i doświadczenie większości nie chce się pracować są znużeni tą pracą zresztą w firmie nie ma system motywacyjnego,nie ma możliwości rozwoju Firmie brakuję ludzi pracę którą powinno wykonać 10 ludzi robi się w 4 tym bardziej praca jest cięszka. wynagrodzenie dla pomocnika elektromontera to 10 na godzine + premia haha bez niej zarobisz 1100. Druga połowa połowa pensji to delegacja i ryczałt który trzeczeba wydać na dojazd czasem 600km jedzenie i wynajęciem kwatery oni dają wam pieniądze i się martw. Tak więc praca w której trzeba poświęcić swoje życie Które w tej firmie tak mało znaczy. Najgorsze jest to ze przez pospiech i niedopatrzenie straciło życie dwóch wspaniałych młodych ludzi. Ale jeżeli ktoś chce się przekonać to zapraszam do biurowca firmy el bud można sobie popatrzeć jak panie serwują po allegro i oglądają sobie budziki torebeczki i traktują zwykłych pracowników jak zło konieczne. Drogi biurowcu chyba zapomniałeś że to ludzie marznący w mrozie pracują na wysokości ryzykującym swoje życie zarabiają na was! Dodam jeszcze że trzeba się przyzwyczaić do panów grzejących się w cieplutkich cięzaróweczkach, popijających ciepłą herbatkę,czytających gazetki,drzemiących, bajerujących PANOWIE TO NIE PRL!!! Był czas się przyzwyczaić. Jak wam nie WSTYD?patrzeć na tych ludzi harujących w zimnie i deszczu szczyt bezczelności !!! Dodam jeszcze o darmowych godzinach które w Elbud katowice serwuje pracownikom o dziwo wielu ludziom to nie przeszkadza,boją sie przed konsekwencjami jak odmówisz utrata premi więc elbud na wszystko ma sposoby i tak panowie w zielonych i białych kaskach zmuszają ludzi do pracy pod wiecznymi grożbami i presją. O tej firmie mogę stwierdzić jedynie tyle ładnie się prezentuje ale w środku to zwykłe szambo które wreście kiedyś się wyleje.
TEN KOLEŚ TO DNO 2014-12-04 10:30:59
DNO KOLEGO PRZEDSTAWIASZ!!
on 2014-12-04 10:37:56
Zarobki nie proporcjonalene do czasu i poświęconego na prace w tej firmir
monter 2222 2014-12-23 12:34:08
Zarobki poniżej krytyki. Stawki godzinowe nie współmierne do wykonywanej pracy. System motywacji w postaci premii. Zróżnicowane: 15 % na bazie (niewspółmierne do wykonywanej pracy, wszystko musi być na czas, wymagane uprawnienia na wszystko, ale nic nie płatne do posiadanych uprawnień) i 60 % dla pracowników na linii. Podejście do pracownika przedmiotowo, przede wszystkim przez dyrektora Win... . Gbur który sprzedałby się za to aby siedzieć na stołku w biurowcu, po trupach tzn po pracownikach do celu (co było dowodem, wypadek śmiertelny rok temu). być może nowy prezes coś poradzi na ten prl-owski beton. ale gdy nie wprowadzi godziwych wynagrodzeń to wielu ludzi odejdzie.
POPIERAM 2015-01-08 23:02:16
Brawo,więcej takich opinii,a być może ktoś z tych na samej górze się obudzi i zaprowadzi porządek w tym burdelu
orkan 2015-01-14 20:08:35
Jak kształtują się zarobki dla inżyniera budowy? Podstawa + premia no i jakiej wysokości są dodatki.
TATRA 2015-02-18 18:56:22
A MOŻE BY TAK ZACZĄĆ OD PODSTAWÓWKI I NAUCZYĆ SIĘ POLSKIEGO !
TATRA 2015-02-18 19:02:31
dobra stara firma - trzyma się a pracują w niej rodziny co o czyś świadczy.
Robota ciężka nie dla tych co mają "piasek w rękawach", trzeba się wiele nauczyć.
2015-06-09 18:56:23
Stara firma to prawda,i rządzi się starymi zasadami,a o czym świadczy to że pracują tam rodziny chyba tylko o tym że niektórzy mają tam szerokie plecy i koneksje.Praca ciężka to druga prawda,a tak na marginesie to chyba ktoś nie lubi swoich krewnych polecając im pracę w tej firmie
elektromonterxxx 2015-09-12 15:20:20
Ta firma to marnowanie życia sobie i swojej rodzinie. Nigdy nie wiesz gdzie cie jutro wyślą i kiedy wrócisz do domu. Całkowity brak możliwości rozwoju i traktowanie ludzi jak tanią siłę roboczą za ok 2000 plus delegacja.
Izzy 2015-10-06 13:48:50
skoncz juz z tym "czy ja wiem", udawany pracowniku a tak naprawde pewnie jestes babą z biura
byłem się zapytać 2015-10-24 21:56:40
Na rozmowie zaproponowali na warsztacie jako elektromonter 12zł + 60 %
Domyślam się że to brutto, bo moją stawkę trawili przez 2h.
Wg kalkulatora wychodzi 2300 na rękę....
zzzzzz 2015-11-20 19:58:01
nigdy na warsztacie nie zarobisz 2300 netto, monter na liniach tyle nie dostaje na start a co dopiero warsztacie, 12zl monterzy maja po kilku latach pracy w deszczu, blocie i na mrozie.
1 2016-02-08 07:17:44
Jak czytam większość opinii, to mam nadzieje ,że pisali to ludzie bez chęci do pracy :) Możliwości rozwoju są, jeśli komuś chce się uczyć w kierunku. Praca na miejscu lub w delegacji, zawsze sie cos znajdzie. Kasa w porównianiu do innych firm (jak pytam znajomych) wręcz bym powiedział bardzo dobra :) No chyba że ktoś skończył zawodówkę i oczekuje 4 tys netto i jeszcze najlepiej nic nie robiąc. Pozdrawiam :)
jarek 2016-05-15 10:19:44
Duże? @po 2 lata doświadczenia jak dla mnie to bardzo mało bo w wielu firmach jest to po prostu 5 lat ;/ więc uważam, że tutaj warunki są przystępne. Jakbyś wczytał się w wypowiedź kolegi przed Tobą to można z niej wywnioskować, że zarobki 4 netto to norma tutaj dla doświadczonego parcownika
Zostaw swoją opinię o Elbud Katowice Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elbud Katowice Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego