Opinie o Solid Security w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Solid Security. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Solid Security o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solid Security w Olsztyn

olsztyn

zenada zwlaszcza patrole nie wykonujo swojej pracy za kturo bioro kase ich interwencje sa do (usunięte przez administratora) bezdomnych sie bojo po przybyciu na miejsce nawet z auta nie wyjdo albo twierdzo ze na Policje nie bendo czekac

Opamientajcie się

@a jak myślisz

Na forum bardzo pomocne są wpisy dotyczące tego, jakim pracodawcą jest Solid Security. Dlatego zachęcam Ciebie - i wszystkich innych, żebyście napisali, jaka jest Wasza ocena tej firmy? W swojej wypowiedzi zawrzyjcie proszę konkretne doświadczenia związane z Solid Security. Mogą to być również ewentualne spostrzeżenia i uwagi.

Tulipan

Wiam. Pracuje w tej firmie od kilku ladnych lat. Nie mam problemow tak naprawę z niczym. Wynagrodzenie na czas, stawki sa dla mnie akceptowalne, wszelkie sprawy dotyczace moich potrzeb sa zalatwiane na biezaco. Przeplyw informacji pomiedzy mna a moim inspektorem bez zastrzezen. Kierownik interesuje sie pracownikami, rozmawia z nami jak z partnerami, wiadomo czasem musi opierdzielic jak za bardzo sie rozluznimy wpracy, taka jego rola. Nie robi tego w sposob wulgarny, przekazuje informacje w sposob latwoprzyswajalny. A z tego co tu czytam to widze ze te opinie pisza osoby z tak zwanych GI, ktorzy chcieliby wozic dupska w samochodach nic nie robic, przespac cala nocke i zarobic 5000 tys. Wezcie sie najpierw, za prace, pokazcie ze wam zalezy to i moze kierownik was doceni. Tyle w temacie. Chcielibyscie wszystko, macie tylko same roszczenia, ale nie ma odwaznego zeby porozmawiac o problemach z swoim kierownikiem.

@Tulipan

Micky

Omijac sma szerokim łukiem. Atmosfera fatalna, ludzie chamscy, wulgarni, o niemal zerowej kulturze (nie wszyscy),slabo zorganizowane miejsce pod wzgledem ogolnym, miejsce nieprzyjazne dla nowych, klatka z lwami ktore za cokolwiek gotowi sa pozrec cie na kawalki. Polecam tylko desperatom i podobnym do nich agresorom. Na pewno sie tam odnajda wsrod podobnych sobie. Jedyny plus to zarobki -stawka, i ze latwo pogodzic prace z innymi zajeciami ze wzgledu na specyficzne zmiany. Dzieki ukladowi pracy na 12 lub 24 godziny latwo mozna tak nalapac godziny pracy ponad etat i miec wolny czas.

Kindybał
@Micky

Zgadzam się, takiego grona (usunięte przez administratora) ludzi nie widziałem nigdzie. Brudno w kiblu, kradną papier, brak środków czystości. "Pomieszczenie socjalne" to jakiś żart, (usunięte przez administratora) stolik na sali z kilkoma komputerami. Ludzi chamscy, bez kultury, zagroda dla zatrzaśniętych w solarium barbie i brodzika intelektualnego. Zarobki może i wysokie, ale kierownik kantuje nowych pracowników jak leci, wymaga pracy za darmo, a o pieniądzach za szkolenie to trzeba zapomnieć. NIE POLECAM...

Peesda
@Kindybał

Popieram!!! Ten sam kibel w Poznaniu!!! Już w zeszłym roku mieli zamknąć te stacje, oby tak się stało!!! Buractwo, mobbing, podrywanie przez przełożonego, zniewazenie, plotki, zero życia prywatnego!!! Socjalw pomieszczeniu pracy tak jak ktoś napisał...

Pracownik Ochrony

gfhghihjed

czy firma poszukuje do pracy jako Ochroniarz

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
zmx

Witam jakie stawki są w Olsztynie w sma ??

Peesda
@zmx

Nie idź tam!!!! Mobbing, kolesiostwo I zniewala za 11 h na godzine

Zwzy

PAN kierownik G.......G nie ma nic do powiedzenia

@Zwzy

Dziwne... Każdy kierownik, czy to konwojow czy ofi potrafi ogarnąć większe stawki dla pracowników, a kierownik załóg nie...

Olsztyniak
@anonymous

Pewnie ma większe profity dla siebie jak mu ludzie za minimalna stawke oraja .Ale to niedlugo sie zmieni jak nie poszanuja pracownika !

xyz

Jakie stawki na Olsztynie na GI?

zxy
@xyz

10 ,50 z bronią smiech na sali !!!!!

@zxy

Pan kierownik G. G. nic nie potrafi załatwić. Konwojentom Pan A. K. potrafił jakoś załatwić ???? cieć na budowie ma więcej.

olsztyniak
@anonymous

Zgadzam się z tobą niema firmy która ma takie stawki dla pracownika z bronią !! inna sprawa firma nie dba o pracownika . Niedlugo się obudzą jak nie będzie już komu pracować zostaną same ciecie bez kfalfikacji. Klienci już uciekają jak widzą grupy nieuzbrojone pojedyncze w szrotowozach .

olsztyniak

w sma pracują same barany wysyłają na alarmy po 20 ,30 km po to tylko żeby powiedzieć włascicielowi dzień dobry mimo iż widza że system został rozbrojony przez właściciela wszystko z wielka łaska dziadostwo jakich mało .

Pracuje w firmie 8 lat w GI firma nie dba o pracownika .Pracownik z licencja z pozwoleniem na broń na chwile obecna ma 10.60 zł na godzine na czysto . Jednym słowem nie ma sensu pracować z bronią skoro pracownik bez licencji bez pozwolenia ma tyle samo w tej firmie tak zwany zwykły cieć nie musi ponosić kosztów badań i wszystkich innych niedogodności takich jak pracownik z bronią a przedewszystkim nie ma odpowiedzialności . Nie polecam.

Weronika

@Micky, czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? W jaki sposób można zgłosić swoją ewentualną aplikację do Solid Security? Czy odpowiedź na kandydaturę jest natychmiastowa? Jak wyglądają warunki zatrudnienia na tym stanowisku?

Janek

solid w olsztynie poprostuporaszka jak cala ta firma nie polecam pracy w tej agencji.Kary za wszystko co chwile kontrole duzo obiecuja a nic nie robia ja sie dziwie ze inspekcja pracy nic nie robi z ta firma. Nie zatrudniajcie sie w tej agencji tu nie szanuja pracownika

Micky
@Janek

Prawda.

Weronika

Forum ma na celu dzielenie się doświadczeniem pracowników firmy Solid Security. Dlatego zachęcam osoby zatrudnione do aktywności. Jakim pracodawcą jest ta firma? Jakie są oferowane warunki zatrudnienia? Czy zapewniony jest rozwój kompetencji pracowników?

obserwator

Najlepszy koordynator w Ostródzie obstawia imprezy masowe a godziny pisze na innych ludzi

spokojny
@obserwator

No i w czym problem? Jeżeli jest jak piszesz to nikogo nie okrada. Ból (usunięte przez administratora)

Weronika

@Realny co masz na myśli? Są za niskie? Możesz rozwinąć swoją wypowiedź, żeby każdy wiedział o co chodzi i był w stanie odpowiedzieć na twoje pytanie.

Realny

Dlaczego solid wypłaca wypłaty niezgodnie z Polskim prawem ?

Weronika

@obserwator nie rozumiem. Czy mógłbyś wytłumaczyć co masz na myśli? Polecasz czy nie pracę w Solid Security? Takich informacji potrzebują osoby zainteresowane pracą.

obserwator

Weronika

@Rewel zachęcam do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy firmy Solid Security -http://www.solidsecurity.pl/pl/kariera/ofertypracy/ Znalazłeś coś dla siebie?

Rewel

Zastanawiam się jak tutaj mozna szybko dostać pracę?

On

Sielanka się skończyła . Pracownicy SOLID bez wypłat za umowę-zlecenie . Kombinują przy umowach,wiecznie dają coś do podpisania innego . Wypłaty miały wpłynąć w ubiegły piątek do chwili obecnej nie ma. DFo finansów się nie dodzwonisz .

Zostaw merytoryczną opinię o Solid Security - Olsztyn

• Jak się pracuje w Solid Security?

Zobacz opinie na temat firmy Solid Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solid Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solid Security?

Kandydaci do pracy w Solid Security napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solid Security