Pizzeria "Telepizza"

Olsztyn

Opinie o Pizzeria "Telepizza"

roby

Zal lipa nie polecam nawet reklamacja sie nie liczy

Walczak

Karygodne podejście do klijenta . Jak do świń które zeżrą wszystko co sie podsunie . Nie było czasu żeby składać reklamacji ale nie dość ze 2 h czekałem na dostawę ( zrozumiałe bo święto ) ale jedzenie jak psu wyjęte z gardła . Bardzo konsekwentnie zniechęcacie ludzi do siebie . To mój ostatni raz zamówiony w tej pizzeri nie polecam . Szkoda pieniędzy .

tomek

Może ktoś potwierdzić, że dobrze zrozumiałem - czyli jeździ się (rozwozi) pizze własnym samochodem? A co ze stanowiskami w samej restauracji? Jak faktycznie tam wyglądają stawki. Pracowałem w pizzeri i nie narzekałem....

Telepizza Olsztyn

Nie polecam,stawki marne i nie opłacalne,cały dzień rozwożenia ,odbierania telefonów,pracy na zmywaku to zarobek tyle co na paliwo zalejesz (auto bardzo oszczędne)a gdzie koszty amortyzacji,raczej się dokłada do interesu a nie zarabia.

Michał94

Tragedia nie polecam :///, pracy tam jak i spożywania jakichkolwiek posiłków, Praca w tej firmie to murzyni mają lepiej w afryce (wiem co mówię), bo tam się ich wykorzystuje ale chociaż za stawka jest godna ciemnego człowieka niż tutaj w OLN, z całym szacunkiem dla ciemnej rasy. Jeździsz na szmacie , zmywak, kasa, donoszenie co chwila wszystkiego, sprzątasz wszystko co jest możliwe jesteś zatrudniony jako Dostawca, a robisz za sprzątaczke, śmieciarza itd... , a jak trafisz na kierownika zmiany który nie ma humoru to latasz szybciej niczym krążek hokejowy uderzony z impetem o mocy jeb....a Mameda Kalidowa, i te wszystkie atrakcje za 3,30 zł netto na godzine. Decyzja należy do was ja nie polecam tej firmy pod żadnym względem, na pewno nie wróż sobie kariery w tej firmie :-)). Chyba że jesteś masochistą i nie masz żadnej innej perspektywy w życiu :), dobra praca tylko na chwile na dłużej nie ma szans tam przetrwać. Pozdrawiam.

Słowa kojarzące się z Pizzeria "Telepizza" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Pizzeria "Telepizza": Najbardziej nie podobało mi się w Pizzeria "Telepizza":

Zostaw opinię o Pizzeria "Telepizza" - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pizzeria "Telepizza"