Solid Security

Olsztyn

Opinie o Solid Security

On 2011-10-29 06:01:24
Warunki niezłe? 5zł na godzine to warunki niezłe? Prosisz o (usunięte przez administratora) po przepracowaniu 8 miesięcy a każdy z kordynatorów gada że to w-wa decyduje... tragedia z tą firma(usunięte przez administratora)
Janek 2012-06-13 13:41:37
solid w olsztynie poprostuporaszka jak cala ta firma nie polecam pracy w tej agencji.Kary za wszystko co chwile kontrole duzo obiecuja a nic nie robia ja sie dziwie ze inspekcja pracy nic nie robi z ta firma. Nie zatrudniajcie sie w tej agencji tu nie szanuja pracownika
xxxx 2012-11-09 22:07:52
Miałem przejść po miesiącu na Rossmann,oczywiście obiecanki-cacanki.Po miesiącu miałem nocki w Hotelu kur,brak pomieszczenia socjalnego,recepcjonistki to (usunięte przez administratora), 28 nocek w sierpniu miałem mieć w tym Hotelu oczywiście żadnego weekendu wolnego płaca śmieszna i uposażająca 4,80/h bez(usunięte przez administratora) gdy mi się kończyła umowa dostałem tylko grafik... na sierpień
zbyszek 2014-01-28 20:15:36
solid wroclaw juz jest solidem emerytow i umowy zlecenia
ibes 32 2015-12-21 21:49:57
ta firm strasznie w h leci gada dużo mało robi brak tam stabilności oraz inspekcji pracy. pajace leca w bambo z wylatami, nie szanują ludzi bo kur... myslaze maja władze nd nami
On 2016-02-22 16:44:32
Sielanka się skończyła . Pracownicy SOLID bez wypłat za umowę-zlecenie . Kombinują przy umowach,wiecznie dają coś do podpisania innego . Wypłaty miały wpłynąć w ubiegły piątek do chwili obecnej nie ma. DFo finansów się nie dodzwonisz .
Rewel 2016-05-14 10:27:58
Zastanawiam się jak tutaj mozna szybko dostać pracę?
Zostaw swoją opinię o Solid Security - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Solid Security