Opinie o P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski w Sokołów Podlaski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski w Sokołów Podlaski

Jak wygląda kwestia awansu w P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Kasjer?

Ptysia

Pracujesz za kilka osób dopuki się nie zwolnisz . Awans Ha Ha dobre skoro nie stać ich na podwyżki, proszę.

Nela

Topaz Lubartów - nie polecam pracy jako kasjer, głównie przez rażącą niekompetencję pracownikow "biura" . Jeśli nie chcecie ciągłej rotacji, zróbcie coś z tym.

Irena
@Nela

No dobra a coś więcej powiesz? W jaki sposób ta rzekoma niekompetencja rzutuje na pracę kasjerów i rotację na tym stanowisku?

Były
@Nela

Taka sama sytuacja jest w Topaz Górzno. Rotacja pracowników ogromna. Nie szukajcie winy w ludziach którzy podejmują pracę. Jest tak jak opisała Nela.

Xxx
@Były

Dokładnie, zwalniają ludzi bo asysten kierownika kogoś nie lubi i nie chce żeby pracował. Niektórzy milczą bo nie chcą stracić pracy. Asystent kierownika nie dość że nadużywa swojego stanowiska to jeszcze (usunięte przez administratora) nad pracownikami których nie lubi. Da się to odczuć. Pracownicy którzy się jej przymilaja tak jak ona chce to są najlepsi mimo tego że mało co robią na sklepie. Oczywiście ma plecy więc robi co chce. Mimo tego że osoba wyżej wie o wszystkim. Asystent kierownika bez żadnych kompetencji na stanowisku kierowniczym. Śmiech na sali. Nie życzę powodzenia. A osoby które chcą tam aplikować radzę się porządnie zastanowić. Płaca średnia a wymogi co do pracownika to najlepiej żeby pracował za 3 osoby. Bez przerwy.

Nela
@Xxx

Taka jest rzeczywistość, prawda - praca za 3 osoby. Płaca najniższa krajowa, z wyliczeń wynika, że niższa, pracując każdego miesiąca powyżej 160 godzin czyl: 170-176. To o czym opisałaś jest nagminne, widocznie w wielu punktach. Ulubienice przychodzą pogwiazdorzyć, pozostała część pracownic jest zmuszona pracować za przyjaciółki kierowniczek, czyli dwie osoby muszą ogarnąć obsługę klienta, rozładowanie palet, donoszenie towaru, sprzątanie, fejsowanie itp Jest możliwość zaprzestania takich sytuacji aby ukrucić takie postępowanie. Faworyzowanie, kolesiostwo oraz wykorzystywanie podwójne innych. Jest monitoring, wystarczy obserwować w telefonie i wyłapywać takie sytuacje. Skoro byli pracownicy umieszczają takie opinie, to oznacza, że jest to wołanie o inetrwencję o zaniechanie takich poczynań, krzywdzących znaczną część personelu. Oraz po to aby przestrzegać osoby, które zamierzają podjąć pracę. Może osoby wybrane jako zarządzające nie zdają sobie sprawy, że miejsce pracy nie jest ich prywatną firmą. Koleżanki donoszą, chcąc oddalić od siebie, zarządzające zadowolone, pozostali cierpią, następnie odchodzą.

Xx
@Irena

Są 'kontrole ', Wystarczy spojrzeć obiektywnie i wszystko jasne.

@pracodawca

To śmiech na sali żeby pracownicy sklepów Topaz nie dostawali paczek świątecznych dla siebie i swoich dzieci. Dostają marne bony które mogą wydać tylko w sklepie, a tak się firma oferuje że może przygotować paczki "dla Twoich pracowników" szkoda że oferuje to innym firmą aby zarobić a o swoich pracowników nie dba. W innych marketach pracownik dostaje paczki z zabawkami,słodyczami oraz akcesoriami dla siebie, na każde święta a tu raz do roku na Święta Bożego Narodzenia pracownicy nie są doceniani.

Xxc
@@pracodawca

Dokładnie to jakaś nie wiem wgl polski sklep a ściąga jakaś chińska przemysłowke za grosze ziemniaki z Egiptu pomidory z Hiszpanii drożdże z Ukry to już nie wspomnę etc jaki z tego polski sklep no ludzie

Robocik
@Xxc

Dokładnie , kiedyś w topazie były bardzo fajne rzeczy teraz jest cięcie kosztów z każdej strony , w tym poprzez kiepski towar

Praca w topazie to jakaś totalna porażka dają ci umowę na długi okres po czym po paru miesiącach zwalniają pod pretekstem redukcji etatu a rąk do pracy ewidentnie brakuje wnioskując po wyglądzie i estetyce sklepu . Dodam że po przepracowaniu kilku miesięcy pracodawcy nawet nie było stać na zwykły gest podarowania bonu świątecznego dla zwolnionego z ich winy pracownika i zostawienia go na lodzie tuż przed świętami bez środków do życia.

Savio

Jest 15 a ja dalej bonu nie zobaczyłem...

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Sprzedawca działu mięsno - wędliniarskiego.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
Tola

Sklep Stoczek Łukowski, dział mięsny. Pani Edyta jest bardzo nieprzyjemna, wędlinę kroi grubo i aby odwalić, pakuje nieestetycznie.

Pani starsza

Witam serdecznie. A ja bardzo jestem zadowolona z obsługi w topazie na Piłsudskiego w Sokołowie podlaskim. Tam pracuje pani przy pierwszej kasie szczuplutka z czarnymi włosami. Jest tak przemiła osoba serdeczna, że chce się do niej stać pomimo dużych kolejek. Nie robi tego z przymusu widać po niej że jest dobra osóbką te ciepło aż od niej bije. Serdecznie pozdrawiam panią z pierwszej kasy Pani M.

Klientka

Dziś od CHYBA uczącej się pracownicy, która bardzo długo mnie obsługiwała dostałam 5 na 6 szt starych pomarszczonych parówek. Pani która mnie znała sprzątała podpowiadała że parówki sa w chlodni ble ble ble gdzie leża. Dostałam JEDNA świeżą. Nie popowiedziała żeby dac WSZYSTKIE świeże. Szynka z okropnym pierwszym plasterkiem też trafiła do klientki, wędlina bardzo lużno zapakowana cud ze przy kasie nie wypadła z opakowania. Jestem bardzo rozczarowana i liczę na to że nowe pracownicę będą szkolone lepiej, a nie jak się nauczysz tak będzie!!?

@Klientka

Super że są tak wykwalifikowane osoby,powiedz gdzie pracujesz to z przyjemnością skorzystam z doświadczenia może jako klient

Topaz

Grafik ustawiają po 48 gidzin tygodniowo i jeszcze jak jest jakaś akcjach nocna typu mątarz loduwek albo alarmu to każą zostać.... masakra nie pracodawca

Na jakie benefity można liczyć w P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski?

Teoretycznie jest ich kilka, żeczywistość wygląda inaczej, do dziś nie dostałem wynagrodzenia za t.zwaną inwentaryzację.

Monte Christo

Brak organizacji pracy, brak szkoleń, brak kompetencji przełożonych. Sposób rozliczania utargu jak w GSie w latach 80... ciągła rotacja, i wyzysk. Nie polecam nikomu. Szanujmy się.

Kaska

W dniu dzisiejszym 24.08.2023 o godz 20.00 - 20.10 na ul Warszawskiej byłam świadkiem jak upadł człowiek a Pani z kasy nr 1nawet nie ruszyła za przeproszeniem (usunięte przez administratora) z fotela żeby zobaczyć co mu jest, człowiek się dusił, harczal, podeszła Pani z hali sprzedawca i mój mąż a Pan ochroniarz to brak słów powinien pracować na cieciowni nie w takim sklepie, nawet nie umiał się wysłowić rozmawiając przez telefon z pogotowiem. Takie osoby jak Pani z kasy nr 1 nie powinny pracować w takiej sieci sklepów nie wspomnę że nigdy nie powiedziała ani "dzień dobry ani" dowidzenia " MM nadzieję że Panu nic poważnego się nie stało.

Kaska
@Kaska

Dodam że to było w Siedlcach. A Pani kasjerka jeszcze gdy człowiek leżał na podłodze trzymała skaner, a ja pytając ją co będzie skanowała to ona na to że ją wylogowało, a człowiek leżał przy kasie a reszta klientów stała jak gapie. Nie pozdrawiam tej Pani ????????????

Halina

Sytuacja w Topazie na Piłsudskiego. Pani stojąca na kasach samoobsługowych nie odróżnia pieczywa,już drugi raz taka sama sytuacja gdy ona sama nie wie co liczyć. Żenada. Najpierw niech się nauczy odróżniać pieczywo a dopiero staje na kasie..

Aleks

Kierowniczka sklepu w Międzyrzecu Podlaskim nie szanuje pracowników nie równo ich traktuje jako klient byłem świadkiem karygodnego zachowania poniżenia pracownika takie zachowanie podlega sądowi. Pracownicy są zniechęceni do pracy i boja się o tym mówić co widać i zamierzam złożyć oficjalne zażalenie do zarządu tej firmy

Agata
@Aleks

a co takiego się stało przy kliencie, że zostało to nazwane czynnością podlegającą pod sąd? inni klienci również przy tym byli?

@Aleks

To fakt że często kierownicy nie maja kompetencji a to wynika z tego że nie przechodzą odpowiednich szkoleń dot.zarządzania ludźmi i firmą to nieodłączna część dobrego zarządzania jeśli kadra kierownicza nie będzie odpowiednio regularnie szkolona to będą takie efekty. Obecnie jestem w firmie której kadra kierownicza jest na bardzo dużym poziomie wiedzy o zarządzaniu wszelkimi zasobami i widzę ta różnicę. Jeśli stanowisko pracy daną osobę przerasta to często nie wie ona jak ma się zachować itp bo w ludzi trzeba inwestować i często to popłaca

nieważne kto
@były pracownik

Absolutnie nie masz racji. To wręcz bzdura. Kierownikom sklepów nie są potrzebne szkolenia tylko kultura, mądrość życiowa i szacunek do innych nawet a właściwie przede wszystkim tych na niższym stołku ale to należy mieć w genach. . (usunięte przez administratora) Kierownik powinien umieć zwrócić uwagę , pouczyć a przede wszystkim zachować dyskrecję i nie mleć jęzorem o każdym do każdego. Tego nauczy szkolenie ?

Sławomir
@nieważne kto

Na pewno nie zaszkodzi się przekonać, prawda? A skoro już jesteśmy przy kompetencjach i szkoleniach. To na jakiej podstawie wybiera się kandydata do pracy na stanowisku operatora monitoringu? Poza gotowością do pracy 3-zmianowej i spostrzegawczością? No i co wchodzi w skład pakietu szkoleń, o którym firma pisze w ogłoszeniu?

Klient
@Aleks

Podobnie jest w Dębem - Wielkim w powiecie Mińsk Maz. Tam kierownik nie panuje nad załogą. Nowego pracownika poniża starsza załoga a kierownik nie reaguje.

Małgorzata
@nieważne kto

Zgadzam się, brak kompetencji, kultury osobistej, obiektywizmu, kierowniczek. Nie polecam pracy, szkoda zdrowia.

Radzynianka

Topaz Radzyń Podlaski. Niestety jestem ogromnie nie zadowolona. Przy cieście stałam 15 minut i nikt do mnie nie podszedł. (Za rogiem widać Panią z ciasta która układa bułki i nawet nie raczy podejść) widząc stojąca klientkę. Na dziale z mięsem 5 osób z czego nikt nie podchodzi. Chodziłam tam i tak rzadko. Wiecej nie wejdę. Porażka

Mieszkana1
@Radzynianka

Pewnie tutaj to się Pani umie wypowiedzieć a tam to nie łaska było podjeść i poprosić żeby Pani do ciasta przyszła. Po prostu takie zachowanie to PORAŻKA.

@Mieszkana1

PORAŻKA Jeśli jesteś pracownikiem, To tylko może świadczyć o poziomie 'sklepu '.

Porażka

Poziom sklepu jest na wysokim poziomie, idź do biedronki tam na pewno zastaniesz wszystko w należytym porządku, (usunięte przez administratora) jakich mało! A do Topazu to przynajmniej przyjemnie wejść, wszystko w należytym porządku, czysto, przejrzyście, aż miło zakupy się robi, a tu przyszła gwiazda, nie wiadomo z jakiej wsi i wybrzydza, żenada...

@Porażka

Witam, Login twojego Nicku adekwatne podkreśla wypowiedź, z drugiej zaś strony poza żałosnym tekście jest burza w twojej głowie.

Jola
@Radzynianka

Brak odpowiedniej ilości personelu , taka jest prawda. Nie wina pracowników, którzy pracują za dwie lub trzy osoby.

Basia

Nigdy więcej nie wejdę do tego sklepu !!!! Jestem Polką mieszkam w Polsce i chcę w Polskim sklepie kupić polskie ziemniaki , polską wieprzowinę i zapłacić gotówką !!! W topaz mamy wieprzowinę z Hiszpanii, ziemniaki z Egiptu I ZMUSZA SIĘ MNIE DO ZAPŁATY W KASIE SAMOOBSŁUGOWEJ gdzie płatność jest tylko kartą , kasy bez ekspedientek , czynna tylko jedna z kolejką na kilometr . Nieładnie Panie Paczóski . Działa Pan na szkodę Polaków,

Zawiedziona

Jestem rozczarowana obsługą na dziale mięsnym w Mińsku na ul .Kopernika a mianowicie poprosiłam panią o przecięcie żeberka trójkąta bo naprawdę było olbrzymie i nie wiem jak inni sobie radzą żeby ugotować zupę ,czym to przekroić nuż temu nie podoła .Dodam jeszcze że poszłam do sklepu na ul.Konstytucii i tam pani nie miała problemu żeby mi przeciąć ten kawał żebra nawet na 3 kawałki.

Szambelan Czajka

Ogółem nie najgorzej, ale system rozliczania utargu w tym sklepie na poziomie lat 70... I trzeba pilnować kasetki, zdarzają się kwiatki...

Każdy kto pracował tam a odchodzi z jakiejś przyczyny po czasie odczuwa spokój . Nie polecam pracy tam. W żadnym topazie. Jeden wielki wyzysk.

Były pracownik x2

A ja jak odchodziłem to byłem firmie wdzięczny za to, że mogła przyczynić się tak pozytywnie w dalszy rozwój mojej kariery poprzez wiedzę którą mogłem tam nabyć oraz była znacznie wyżej wyceniana przez innych pracodawców niż w Topazie :)

Grójec

Jestem klientem tego sklepu od samego początku ale w ostatnim czasie ten sklep stał się niewygodny pod względem automatu do parkowania stoi pudło przy drzwiach wejściowych i trzeba lecieć z połowy parkingu po bilet i z powrotem zanieść bilecik za szybę i wrzucić do sklepu w słabą pogodę można zmoknąć i zmarznąć a z małym dzieckiem to obłęd !!!!! Pomysłodawcę tego rozwiązania powinni państwo zwolnić z pracy i obciążyć kosztami inwestycji a jeśli jest problem z parkingiem to proszę zobaczyć na niektóre kasjerki jakie ruchy mają ze stoi się 30 min w kolejce , trzeba było zainwestować w kasę samoobsługową , w taki sposób państwo stracą klientów ja z dzieckiem napewno tam nie siądę na zakupy

Klient

Zbieraj naklejki i kup poduszkę/kołdrę za 50 %. Sprawdziłam w internecie , wasze 50% to całkowita cena za kołdrę na allegro. Jakiś bystrzak wymyślił taką promocję. Najpewniej sądził, że w topazie robią zakupy ludzie pierwotni- bez internetu. WSTYD, WSTYD I WSTYD Może ktoś w końcu tego bystrzaka marketingu zwolni.

Krzysztof
@Klient

Bo to prawda

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski - Sokołów Podlaski

• Jak się pracuje w P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 0 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski
1.8/5 Na podstawie 66 ocen.

P.H.U. TOPAZ Zbigniew Paczóski