Opinie o DOM MARKI Max von Jastrov w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy DOM MARKI Max von Jastrov. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w DOM MARKI Max von Jastrov o rekrutacji.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOM MARKI Max von Jastrov w Szczecin

xxx

nie no, jak ci się nie podoba to po co tu pracujesz?

adamw

Również pracowałem w mvj, (prawie 3 lata) niestety oprócz ludzi tam pracujących nic więcej dobrego nie mogę powiedzieć o tej firmie. Mimo wszystko cieszę się, że tam pracowałem, poznałem ciekawych ludzi i dużo się nauczyłem. A teraz kilka słów prawdy: -stale godziny pracy -atrakcyjne wynagrodzenie -wysoki standard świadczeń socjalnych (to chyba mnie rozbawiło najbardziej) -najnowocześniejsza agencja reklamowa na pomorzu zachodnim te wszystkie bajeczki można wyczytać w ogłoszeniach mvj regularnie ukazujących się w necie, regularnie bo rotacja tam jest taka, że ciężko zapamiętać imion nowych. Po blisko 3 latach zwolnili mnie z dnia na dzień z powodu "bo się nie nadaję", bez jakiejkolwiek odprawy. Pewnie zaraz pojawią się komentarze, że się żalę etc. Nie. Jak pisałem wyżej mimo wszystko cieszę się, że tam pracowałem, ale te kilka słów prawdy należy się przyszłym chętnym. To i tak zaledwie jakieś 3% Cyanu w tych 100% Magenty i Yell

gryzi

"po przejściach" dobre, dobre :D masz niewielkie wymagania skoro doceniasz takie warunki pracy, pracuję w MvJ długo i warunki pracy są tu zbliżone do tych w hipermarketach jak sądzę. Kiedyś było dużo lepiej, teraz to masakra.

slysze ze ciagle kogos wywalaja i to takich co pracuja tam po pare lat tak to sie tu nazywa \"rytulalem piatkowym\" bo w piatki zwalniaja

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DOM MARKI Max von Jastrov. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.

Asia, nie jest tak źle jak piszesz. Z tego co pamiętam w ciągu ostatnich kilku lat zwolnionych zostało maks 3-4 osoby.

magic

moze podszyta cyjanem moze i nie, ale zwalnia sie tu ludzi z dnia na dzien po paru latach prac

Dziwny i żółcią podszyty wpis. Tu trafiają ludzie z doświadczeniem i po przejściach w różnych firmach. Ci którzy pracują - jak ja - doceniają warunki pracy. Wiem że nie każdy się załapuje, bo próg umiejętności jest wysoki.

magic

Ponizej wklejam \"piekne\" ogłoszenie pojawiajace sie systematycznie: Zatrudnimy doświadczonego specjalistę DTP Szczecin Jesteśmy agencją reklamowa działającą od 2002 roku na 17 europejskich rynkach. Zatrudnimy w pełnym wymiarze godzin pracy: specjalistę DTP z dużym doświadczeniem Wymagamy: biegłej znajomości pakietu Adobe Photoshop (Adobe Illustrator i Photoshop), min. 5 letniego doświadczenia w pracy w studiu DTP, dokładności, dyspozycyjności i odpowiedzialności. Oferujemy: stałą i bardzo dobrze płatną pracę w największym studiu graficznym w regionie, stałe godziny pracy, bardzo dobre warunki socjalne w nowym biurze, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji w pracy na rzecz największych europejskich marek. Oferty w postaci CV prosimy kierować pod adresem: dom.marki@mvj.pl. W tytule proszę wpisać \"Specjalista DTP\". Gwarantujemy pełną dyskrecję. Prosimy o nie przesyłanie aplikacji nie spełniających wymagań, a zawłaszcza 5 letniego doświadczenia w pracy w studiu DTP! Prosimy

Zostaw merytoryczną opinię o DOM MARKI Max von Jastrov - Szczecin

• Jak się pracuje w DOM MARKI Max von Jastrov?

Zobacz opinie na temat firmy DOM MARKI Max von Jastrov tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

DOM MARKI Max von Jastrov

DOM MARKI Max von Jastrov