logo Wild Lake Group PM Sp. z o.o.

Wild Lake Group PM Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o Wild Lake Group PM Sp. z o.o.

Krzysiek Marcinowicz 2015-05-19 11:08:01
Fantastyczna firma. Solidna firma, wszystko na czas, wymagający ludzie tam pracują, ale do pracy się chodzi, ale efekty sa rewelacja. Ja się na nich nie zawiodłem
opinia słaba 2015-09-25 22:24:44
jak kasuje się negatywy i premium wykupuje to ma sie dobre opinie. juz chyba 3 razy wszystko było kasowane, popracujecie poznacie Pana Irka, dostaniecie 8zł na godzine i szlifierki bez osłon, pzdr Ekipe
Opinia obiektywna 2015-10-04 14:43:45
Odpowiadając czy na każdym stanowisku zarabia się tyle samo?
Tam nawet nie ma stanowisk, wszyscy (poza kierownictwem oczywiście) robią wszystko. Od zmywania łazienki i odkurzania sklepu , po sprzątanie samochodów kierowników kończąc na spawaniu i składaniu łódek. Zero jakiegokolwiek przestrzegania zasad BHP. Jest jedna hala, w sumie pomieszczenie gospodarcze, bo inaczej nie można tego nazwać, na której prowadzone są prace nad składaniem do "kupy" tych dryfujących poskramiaczy wód. Do składania można zaliczyć: cięcie, szlifowanie, malowanie, klejenie gięcie - dosłownie wszystko w jednym miejscu. Nie zapominając oczywiście o czynnościach reklamacyjnych związanych z klejeniem chińskich pontonów, które w tym całym bajzlu są naprawiane w tym samym pomieszczeniu. Dokładniej o kierownictwu nie będę się rozpisywał ponieważ nie raz próbowałem skomentować ich zachowanie na tym forum. Niestety bezskutecznie, za każdym razem moje i innych pracowników wpisy były usuwane przez właścicieli firmy.
Cóż może komuś się poszczęści i będzie miał okazję poznać Pana I. i Pana B.
ładna była by z nich para :)

Kończąc chciałbym przestrzec wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rekrutacji do tej pseudo firmy. Bez problemu można znaleźć coś lepszego za bardziej satysfakcjonującą stawkę godzinową :)
spawacz 2015-11-23 22:51:09
"Koledzy" pracowałem w tej firmie sporo czasu, poznałem kilka osób zwalnianych niektórzy chodzili tylko oby przebujać 8 godzin i kase wziąść ale nawet tacy co się starali byli krytykowani, Pana Irka mozna nazwać wójkiem google bo całą wiedze jaka posiada na temat łódek ma z internetu, ale na szefostwo narzekać nie można. Zawsze wypłacalni i uczciwi. Co do warunków socjalnych Pakiet- ciekawie jaki chyba że stopery i wampirki. Masz szatnie, prysznic do którego przez hale wchodzisz. zapomnijcie o wentylacji bo to mały wentylator na scianie ale i tak lepsze miejsce jak mieli wczesniej. Ogólnie przezimować można zawsze coś się nauczysz tylko wójkowi google nie podskakuj bo będziesz miał rozmowy dyscyplinujące.
bylyPracownik 2016-03-23 00:30:44
Szkoda ze nie ma opini ktore tu byly pare lat temu , ale czytajac te opinie widze ze nie zmienilo sie nic , podejscie do pracownika jak do smiecia , zarobki?Jak bedziesz dobrym pracownikiem (nie mowie o obijaniu sie tylko o pracy) bedziesz robil wszystko (Ciecie , giecie , szlifowanie , malowanie agregatem , serwis silnikow , montaz urzadzen pokladowych , klejenie pontonow , sprzatanie kibla , wozenie lodek do klientow itp i jak przepracujesz tak conajmniej rok i jak pojdziesz sie upomnisz to wskoczysz z 8zl na 9 za godzine pracy. Nie mowiac juz o mongolskich teoriach pana prezesa wszystkowiedzacego ktory jeszcze nie tak dawno temu bladzil jak dziecko we mgle i pelne chalupnictwo odwalal.Wiec jezeli ktos chce tam pracowac to polecam najpierw poszukac pracy na kasie w lidlu.A niektore komentarze to widze ze samo kierownictwo skrobie zeby to tak zle nie wygladalo.PS usuncie zdjecia lodzi z waszej strony ktore sa nielegalnie zaczerpniete z internetu i wklejone na strone jako wasze projekty , ktos zlosliwy moglby to zglosic i mielibyscie problem:)
ropes 2016-09-09 14:51:58
ta firma od ponad roku nie płaci nam za fakturę i nigdy z szefem nie można się skontaktować
super podejście ,tu nie zapłacić tam nie zapłacić i jakoś to leci...
hehe 2016-09-09 18:12:40
Może jednak jakich średnich zarobków spodziewa się początkujący pracownik? Dziękuję za szybką odpowiedź
Zostaw swoją opinię o Wild Lake Group PM Sp. z o.o. - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wild Lake Group PM Sp. z o.o.