Opinie o EACTIVE wiemy jak w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy EACTIVE wiemy jak. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w EACTIVE wiemy jak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż powierzchni reklamowej w mediach internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EACTIVE wiemy jak w Wrocław

Wiktor

EACTIVE ma opinię bardzo dobrego pracodawcy, więc sądzę, ze trzeba dobrze się starać na dobre zarobki!!!

@Wiktor

Dziękujemy za miły komentarz. Ogromnie cieszy nas informacja o naszej pozytywnej opinii jako pracodawcy :) Pozdrawiamy, EACTIVE

Pozytywny

Pracę w firmie oceniam pozytywnie. Pracownicy mają możliwość szkolenia oraz rozwoju (przeprowadza się szkolenia wewnętrzne, ale także pracownicy uczestniczą w szkoleniach zewnętrznych). Ludzie w firmie są traktowani z szacunkiem, na co szczególnie zwracam uwagę. Atmosfera jest bardzo dobra, a integracje wychodzą zarówno od pracowników jak i od szefostwa. Warunki zatrudnienia są jasno przedstawiane, co pozwala na spokojne planowanie swojej przyszłości.

@Pozytywny

Dziękujemy za pozytywną opinię :) Rozwój pracowników jest dla nas bardzo ważny, dlatego staramy się tworzyć warunki, które umożliwiają pracownikowi zdobywanie nowej wiedzy i poszerzanie aktualnej. Pozdrawiamy serdecznie, EACTIVE

D

Nie polecam, na rozmowie rekrutacyjnej 0 szacunku do 2 człowieka, nie dość że lider spóźniony na rekrutację 10 minut, to dodatkowo kompletnie nie zapoznał się z moim CV przed rozmową. Proponowane zarobki śmiesznie niskie, wcześniej proszę w formularzu o podanie warunków finansowych, a następnie proponują 1/3 tych zarobków. Podczas rekrutacji był test do rozwiązania (pytania banalne nie mające nic wspólnego z wiedzą ekspercką, jakie znasz skróty klawiszowe? Jakie przeglądarki? --- po co zadają takie pytania, skoro po CV można wywnioskować wiedzę i umiejętności) Rozmowa trwała 5 minut i była szybko kończona gdyż czekała 2 osoba na to samo stanowisko. Prowadzący rozmowę był nieuprzejmy, w ogóle się nie odnosił do doświadczenia oraz do umiejętności, za to bardzo dobrze wychodziło mu ocenianie człowieka na podstawie pierwszego wrażenia, dodatkowo oceniał umiejętności bez żadnych pytań do mnie. Mam bardzo duże doświadczenie w e-commerce a osoba prowadzące rekrutację w ogóle się do tego nie odnosiła. Jak na moje oko próbują ściągać "ekspertów" za bardzo małe pieniądze, wykorzystać i zostawić. W tej agencji niczego się nie nauczycie. Bardzo nie polecam, lepiej szukać pracy w agencjach szanujących 2 człowieka.

Magda P
@D

Po CV często nie można wywnioskować NIC. Sama miałam kilka stanowisk ze wzniosłymi nazwami, a miało się to nijak do tego co robiłam. Stanowiska np. menedżer, pełnomocnik zarządu to teraz już norma. Swoją drogą jak możesz napisać "Nie polecam" skoro nie pracowałeś tam ani dnia ? :D Ja jestem zadowolona z pracy i życzę sobie zawsze tak uczciwych pracodawców. Wymagania normalne, kasa na czas i pewna praca.

Kamil Dudziak
@D

Dzień dobry Panu, pozwolę sobie na sprostowanie Pana wypowiedzi: - kandydat na rozmowę jest umawiany co 30 minut, to wystarczający czas by odpowiedzieć pisemnie na pytania i porozmawiać. Niestety, ale mija się Pan z prawdą co do czasu spóźnienia jak i tego, że miało to wpływ na naszą rozmowę. - "kompletnie nie zapoznał się z moim CV" od 11.2014 do obecnie pracuje Pan w pewnym wydawnictwie, w CV wpisał Pan sobie Specjalista ds. E-commerce - "wcześniej proszę w formularzu o podanie warunków finansowych, a następnie proponują 1/3 tych zarobków." W przesłanym formularzy wpisał Pan 3000zł netto, na stanowisko Asystenta na które Pan aplikował zarobki kształtują się aktualnie następująco: 1-3 miesięcy - 2000zł netto 4-6 miesięcy - 2250zł netto powyżej 7 miesięcy 2500zł netto Nawet jeśli przyjąć okres próbny, gdzie płacimy Asystentowi 2000zł netto to ciągle jest to więcej niż 1/3 z 3000zł netto. - otrzymał Pan zestaw 11 pytań do odpowiedzi, te 2 które Pan wymienia są pierwsze i pozwalają ustalić jak świadomie korzysta Pan z podstawowego narzędzia pracy jakim jest dla nas komputer - „po CV można wywnioskować wiedzę i umiejętności” pozwolę się z tym nie zgodzić, w CV kandydat może napisać cokolwiek, to rozmowa i okres próbny pozwalają na tyle ile to możliwe zweryfikować nam kandydata - „oceniał umiejętności bez żadnych pytań do mnie” otrzymał Pan zestaw 11 pisemnych pytań, na kluczowe od 8-11 nie udzielił Pan praktycznie żadnych odpowiedzi. Panie Kamilu jeśli poczuł Pan się urażony naszą rozmową, to jest mi z tego powodu przykro. Proszę jednak zejść trochę na ziemię. Mimo wszystko życzę powodzenia w Pana karierze zawodowej. Kamil Dudziak

jacques
@Kamil Dudziak

Minęły 3 lata a oferowane zarobki się nie zmieniły :) Może warto to przemyśleć ?

@jacques

Dziękujemy za uwagę odnośnie zarobków, przyjrzymy się tej kwestii. W naszej, jak i zapewne każdej firmie wysokość wynagrodzenia zależy od kilku czynników - zarówno od stanowiska, doświadczenia pracownika, wiedzy itd. Oczywiście sposób rozliczania jest też zależny od specyfiki pracy, np. w inny sposób nagradzani są handlowcy czy specjaliści SEO. Ps. Pan Kamil Dudziak nie jest już pracownikiem firmy EACTIVE. Pozdrawiamy serdecznie, EACTIVE

Lidia

@Lady B, a na jaką umowę może liczyć nowy pracownik? Jaki są zmiany w firmie? Czy EACTIVE daje dodatkowe benefity? Napiszcie proszę jakie? Czekamy na resztę opinii o tym pracodawcy.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie EACTIVE wiemy jak? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Lady B.

O pracy w Eactive mogę powiedzieć, że przede wszystkim podkreśla się integrację i rozwój pracowników. Praca w miłej atmosferze, dodatkowo prowadzone są inicjatywy rozwoju firmy tworzone wspólnie z pracownikami. Można się wiele nauczyć i przychodzić do pracy bez stresu.

K.G.

Atmosfera w pracy bardzo przyjemna. Praca wśród młodych, pozytywnie nastawionych osób. Bardzo dużo szkoleń, więc można się mocno rozwinąć. W dodatku sama praca jest bardzo ciekawa, dużo się dzieje więc z chęcią wstaje się rano do pracy. Jestem też zadowolona z wysokości wynagrodzenia. Polecam Eactive!

Zefir

Dla mnie liczą się dwie rzeczy – zadania, jakie mam wykonać w pracy i to z kim pracuję. Jeżeli chodzi o pierwsze, mogę powiedzieć, że praca jest interesująca, są szkolenia i też możliwość rozwoju przy wprowadzaniu nowych rzeczy. Tak samo jeżeli chodzi o ludzi – atmosfera w pracy jest bardzo w porządku, spoko ludzie i też pomagają sobie nawzajem :)

Franz

Firma jak większość działających na rynku ma swoje zalety i wady. Ciężko mi wskazać których jest więcej ale postaram się coś zasugerować od siebie. Jeśli chodzi o zalety. Firma dobra dla tych którzy rozpoczynają karierę zawodową. Atmosfera dość luźna i miła. Współpracownicy młodzi. Duża ilość szkoleń co pozwala na zwiększenie swoich kompetencji. Interesująca branża, z której działaniem mamy często kontakt w życiu codziennym. Oczywiście obok zalet są również wady. Z mojej strony, ale także zakładam wielu innych osób mających duże doświadczenie zawodowe, wadą jest bardzo niska podstawa wynagrodzenia. Nie oszukujmy się, że jak na Wrocław minimalna krajowa to trochę za mało, nawet dla studentów. Nad tym firma musi się mocno zastanowić! Oczywiście są tzw. premie uznaniowe ale jak sam nazwa wskazuje ma ona charakter uznaniowy i wszystko zależy od przełożonego. Firma również źle patrzy na zwolnienia lekarskie. P.S. czytając opinie innych internautów dość często pojawiała się wśród zalet terminowość wypłaty, chciałbym zwrócić uwagę, że nie jest to zaleta ale OBOWIĄZEK pracodawcy. Wiem o czym piszę bo z niejednego pieca jadłem chleb. Dodatkowo chciałbym również uświadomić wszystkich, że rozpoczynając pracę u jakiegokolwiek pracodawcy i podpisując umowę na okres próby nie tylko pracownik musi się wykazać tym, że pasuje do firmy ale to też bardzo ważny okres dla firmy (o czym one same często zapominają) aby w oczach nowego pracownika pokazać się z jak najlepszej strony, tak aby pod koniec wskazanego okresu pracownik był pewien, że podejmuje dobrą decyzję angażując się w dalszy projekt.

Praca w bardzo przyjemnej i luźnej atmosferze pośród młodych ludzi. Warunki sprzyjające rozwojowi. W firmie kładzie się nacisk na pracę zespołową, co jest bardzo ważne, szczególnie, że zawsze można liczyć tu na drugą osobę. W razie pytań lub wątpliwości można bez problemu zwrócić się do bardziej doświadczonych kolegów.

Kuba

Świetna firma, super ludzie i cóż więcej można dodać?

K.k

Bardzo dobra atmosfera, skrupulatne szkolenia wdrażające w obowiązki, wśród pracowników naprawdę doświadczeni ludzie, którzy dzielą się wiedzą. Jeżeli zależy komuś na rozwoju, chce się uczyć, lubi wychodzić z inicjatywą, to jest to naprawdę dobre miejsce pracy dla takiej osoby.

Jakie pytania mogą być na teście podczas rozmowy rekrutacyjnej na stanowisko Młodszy specjalista SEO? Co warto jeszcze wiedzieć? Będę wdzięczny za porady:)

Piotrek

Możliwość pracy w Eactive była dla mnie prawdziwą przyjemnością. Jako student, który dopiero rozpoczyna swoją karierę zawodową w Eactive spotkałem się z niesamowitą kulturą pracy. Na szczególne uznanie zasługuje atmosfera, która jest bardzo pozytywna i nakierowana na pomoc swoim pracownikom, którzy dzięki temu mogą w pełni rozwijać swój potencjał. Zarobki są bardzo dobrze dostosowane i wraz ze dobywaną wiedzą, umiejętnościami i stażem w firmie, pną się w górę. Osobiście dla mnie głównym atutem Eactive jest podejście do ludzi, które jest prospołeczne. Dbają o szacunek i relacje wobec pracowników i klientów. Firma dba również o integracje, różnego rodzaju wyjścia a nawet wycieczki. Uważam, że Eactive jest doskonałym miejscem dla osoby, która lubi pracować i uczyć się pod okiem ekspertów, chce mieć wypłatę zawsze na czas i przede wszystkim ceni sobie pozytywną kulturę pracy. Pozdrawiam :))

Maciek

Pracę w EACTIVE mogę polecić każdemu dla kogo liczy się świetna atmosfera w zespole, fajne zarobki i możliwość zdobycia cennej wiedzy i umiejętności praktycznych. Współpracę z firmą zacząłem od trzymiesięcznego stażu, a następnie miałem przyjemność zostać tam na dłużej. Nigdy nie miałem wrażenia, że odwalam tzw. ,,brudną robotę", a powierzane mi zadania pozwoliły nie tylko dużo się nauczyć, ale nabrać samodzielności i pewności w prowadzeniu kampanii dla klientów. W każdej sprawie mogłem się dogadać, firma szanuje i dba o swoich pracowników oraz ceni utrzymywanie z nimi pozytywnych relacji. W porządku jest również aspekt finansowy - zarobki rosną wraz z poszerzaną wiedzą i zaangażowaniem w wykonywane obowiązki. Za dodatkowe sukcesy można również otrzymać premię. Wypłaty zawsze przychodziły na czas. Bez problemu można liczyć na pomoc kolegów z zespołu - to profesjonaliści z doświadczeniem, którzy zawsze podchodzą rzetelnie do powierzanych im obowiązków. Wszyscy chętnie dzielą się między sobą wiedzą i doświadczeniami. EACTIVE jest idealnym miejscem nie tylko na start kariery zawodowej, ale również na poszerzenie już posiadanej i zdobycie cennej, niezbędnej na rynku pracy wiedzy. Pozdrawiam! ;)

Lidia

@Młody jak długo pracujesz w firmie EACTIVE wiemy jak? Jakie stanowisko obejmujesz? Czy można liczyć w firmie na jakieś benefity? Miejmy na uwadze to, że na każdym stanowisku pracy są inne warunki.

Młody

Wypłaty dla pracowników pracujących stacjonarnie zawsze na czas. Atmosfera w firmie - ok. Pracuje tam kilku naprawdę fajnych ludzi. Mogę polecić Eactive jako dobry początek kariery zawodowej.

Jacek

Jest jak najbardziej okej. Powodzenia w rekrutacji;)

damian

A złożyłaś swoje cv? Ja byłem na rozmowie i czekam na odzew, rozmowa całkiem okej, pierwsze wrażenie w porządku.

pączek w maśle

@Lana del rey to zależy o co pytasz dokładnie? Ja pracuje jako zdalny i jest w porządku. Osoby, od których dostaję zlecenia też ok, można się bez problemu z nimi dogadać. Mi odpowiada.

Lana del rey

czytam i czytam . a jak wygląda sytuacja w przypadku pracownika zdalnego ?

Zostaw merytoryczną opinię o EACTIVE wiemy jak - Wrocław

• Jak się pracuje w EACTIVE wiemy jak?

Zobacz opinie na temat firmy EACTIVE wiemy jak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EACTIVE wiemy jak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EACTIVE wiemy jak

EACTIVE wiemy jak