Opinie o EACTIVE wiemy jak w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy EACTIVE wiemy jak. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w EACTIVE wiemy jak na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż powierzchni reklamowej w mediach internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EACTIVE wiemy jak w Wrocław

kopytko

Ja pracowałam (odeszłam z powodu przeprowadzki do innego miasta). W większości pracują tam ludzie młodzi z różnymi ciekawymi pasjami. Dogadać się można bez probemu. Tak było przynajmniej jeszcze niedawno. A co do urlopów to nigdy nie miałam problemu, ale to też pewnie zależy od działu w którym pracujesz i zaplanowanych działań dla klientów.

Gąsior034

@kimichi i jak dalej pracujesz? Dostałem zaproszenie na druga rozmowę. Jaka tam jest atmosfera jak ludzie? Wiesz jak jest z urlopami robią problemy czy można dostać normalnie?

kimichi

@epoal byłem niedawno na rozmowie kwalifikacyjnej i później na kolejnej, na której ustalaliśmy warunki i jest właśnie tak jak piszesz. po okresie próbnym jest też podwyżka. Na razie wszystko wygląda ok. Mówię o pracy stacjonarnej.

pietrucha

Ciężko odnieść mi się do wcześniejszych komentarzy, bo pracuję od niedawna. Pierwsze moje wrażenie jest takie, że bardzo stawiają na wiedzę pracowników. Na samym początku przeszedłem niezbędne wyczerpujące szkolenia co dla mnie jest wielkim plusem, bo wiedzy nikt mi nie zabierze i zawsze się przyda, czy w tej czy w innej firmie.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie EACTIVE wiemy jak? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
epoal

no tak @senko wydaje mi sie ze cps takiego jak wynagrodzenie to mozna przeciez spokojnie ustalić podczas rozmowy kwalifikacyjnej skoro o tym w ogloszeniu nie napisali to pewnie chca to ustalać indywidualnie prawda? to smao jezeli chodzi o jakies premie

jeż_jerzy

To zależy od stanowiska, ale jak coś obiecali: podwyżkę czy umowę czy cokolwiek innego to zawsze dotrzymywali słowa i nie trzeba się przypominać, sami wracają do tematu.

jeż_jerzy

tak się złożyło, że miałem okazję zweryfikować przeczytanie tu opinie i jak dla mnie ważne jest przede wszystkim to, że jest umowa o pracę, dobra atmosfera i wpłata zawsze na czas.

Była pracownica

nie mam pojęcia jak sprawa wygląda pracując na miejscu , ale jak zdalnie pracujesz to dostajesz co najwyżej umowę o o dzieło , czyli odprowadzanym składkom mozesz pomachać bye bye . Ponoć dają umowę zlecenie jeszcze ale to trzeba chyba tak dłuzej pracować . Dla mnie są beznadziejni , zreszta już pisałam w poprzednich .przez nich jestem 3 msce w (usunięte przez administratora) ze składkami . nie pozdrawiam

Zachęcam wszystkich do sprawdzenia samemu osobiście jak jest naprawdę.

jedenzbyłych

To ja wam proponuję pogrzebać i popytać ilu marketingowców przewinęło się od przeprowadzki firmy ze starej siedziby w rynku. Podpowiem: wieeeeeelu.

e-monk

Nie polecam tej firmy. Warto zapoznać się z komentarzami wyżej, gdyż te wszystkie negatywy to prawda...

spróbuj może będzie okay

Jakub Lisiecki

Zapraszam do zakładki "Praca" w dziale "Firma" na naszej stronie internetowej. Znajdują się tam informacje na temat rekrutacji w EACTIVE.

Migotka

Wypłata na czas? Wolne żarty! Rozliczenie i papiery może wysyłają na czas, gorzej już z kasą! Odsyłałam rachunek od razu, listem poleconym z potwierdzeniem odbioru smsem, więc wiem kiedy list do nich dochodził! I co? Kasa grubo po 20 każdego miesiąca. Taka prawda. Jak zaczynałam współpracę pieniądze były zdecydowanie szybciej! Dlatego wolę pisać dla innych firm, które szanują zdalnych i płacą w przyzwoitym czasie! Jeśli możecie czekać prawie miesiąc na kasę to składajcie swoją aplikację do nich. Co do pracy... Zleceń sporo ( różne ilości), wymagania normalne, głównie terminowość jest ważna. Opiekunów przewinęło się w ciągu roku mojej współpracy trzech. Dwóch było ok, ostatni bardzo słaby w kontakcie. Uwagi do tekstów sporadycznie, ale jak już się pojawiły to w stylu "proszę przeredagować żeby mi się lepiej czytało" :)

Była Pracownica

dlatego ja odradzam , prc ena dluzsza mete , jak ktos chce sobie zdobyc doswiadczenie to prosze bardzo , warto ale na krotką metę , ale zeby wspolpracować z nimi na dluzszą mete ?Mowie zdecydowanie nie . Co do umów i wyplat to tu sie akurat nie zgodze , bo to dostawałam na czas .... marne grosze ,

Była Pracownica

ale czym ty sobie chcesz zarobki podciągnąć zarobki ? bo ja tgo nie rozumiem? czym ? ludzie jak ja we wrześniu dostałam 65 zł wypłaty za miesiąc sierpień , jestem winnej agencji dorobiłam 650 zł ( siedząc po 2h dziennie ) , a teraz w listopadzie bd miałą jeszcze wiecej , bo wzielam wiecej zlecen , wystarczy ,ze siedze po 4 godziny dziennie od pon do pt przez trzy tygodnie ,Nie wiem jak sytuacja teraz wygląda czy się coś zmienilo ,le mysle ,ze raczej nie

opinia

@EWAD Cytując Ciebie "witam wszystkich, wszedlem" a następnie "ja bym sobie też tak chciała". A więc jesteś kobietą czy mężczyzną? Oczywiście pytanie retoryczne kim są piszący opinie :-)

Do odpowiedzi ewad

Widać, że ten młody zespół sam o sobie tutaj pisze ;) profesjonalny, dobre opinie, zadowolenie klientów, zarobki podciągnąć. Nikt tak nie wystawia opinii, za dużo słodzenia i zwracania uwagi, na to co nas nie interesuje. Ja pracowałem u nich jako zdalny, NIE POLECAM - na pieniądze się czeka wieczność, brak umów na czas, już dawno im podziękowałem.

Była Pracownica

No to w końcu może i ja się wypowiem . Pracowałam dla nich zdalnie( marketing szeptany ) . I na szczęście już z nimi nie współpracuję . Dlaczego zrezygnowałam ? bo po 1 :zlecenia były mało płatne ( 0.70 gr za posta ) ,a po drugie nie dość ,zę mało płatne to jeszcze w dodatku dawali tak mało zleceń ,ze szkoda gadać . I dobrze ktoś tutaj napisał ,że firma na maksa tnie koszta , nigdy nie można sobie zaplanować wydatków !!!! kompletnie nic !! a osoby które tu wychwalają tak tą firme to albo po prostu dorabiają sobie do " wacików" albo po prostu mają poważniejsze stanowisko . Jedynie co mogę powiedzieć o nich pozytywnego to ,że wypłata faktycznie jest na czas , wszystko umowa jest , czarno na białym itd. także pod tym względem rzeczywiście firma jest uczciwa.jeszcze wracając do stawek, jak zobaczyłam w sierpniu ile mam zleceń stwierdziłam , ze nie ma sensu dalej dla nich pracować i trzeba sobie szukać czegoś innego. I dzięki Bogu znalazłam .od miesiąca pracuję pod lepszą agencją z lepszymi zarobkami. daje tej firmie dst za uczciwość ( umowa ) i wypłaty na czas . bo tu akurat jest w porządku. I na plus jeszcze oceniam to ,ze dzięki tej firmie zdobyłam doświadczenie , co ułatwiło mi znalezienie pracy.

Aga z www.makeoneiwsh.pl

Moja opinia o EACTIVE? Jak najbardziej pozytywna! Jestem mamą i blogerką. Współpraca z firmą EACTIVE dała mi możliwość dorobienia w przyjemny i szybki sposób, w wolnej chwili bez wychodzenia z domu. A to dla mnie jest bardzo ważne. Jestem bardzo zadowolona, bo formalności trwały chwilkę, a współpraca jest owocna i przyjemna. Mój kontakt z przedstawicielem firmy EACTIVE (Pan Krzysztof Krakos) jest głównie mailowy ale bardzo profesjonalny. Pan Krzysztof szybko i wyczerpująco odpowiada na maile, jest cierpliwy i uprzejmy. Wg mnie firma zasługuje na polecenie każdemu kto szuka uczciwego źrodła dochodu. Ręczę za zadowolenie z współpracy.

Zostaw merytoryczną opinię o EACTIVE wiemy jak - Wrocław

• Jak się pracuje w EACTIVE wiemy jak?

Zobacz opinie na temat firmy EACTIVE wiemy jak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EACTIVE wiemy jak?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 5 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EACTIVE wiemy jak

EACTIVE wiemy jak