Opinie o Pinko w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Pinko. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Pinko na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pinko w Warszawa

Wiczka Nowy wpis

Ciagle zmiany w ekipie, brak dobrego przeszkolenia, płaca minimalna z możliwością premii jednak przy wyrobionym planie. Autonomiczność która obiecują nagle znikła, chaos i brak dobrej komunikacji. Marka premium? Nic bardziej mylnego to tylko luksusowa sieciówka. Pracownik traktowany z góry bo kierownictwo plotkuje między sobą przez telefon. I broń Boże nie pytaj się o nic! Masz notatki korzystaj z notatek!

Grażynka

Jak tam dziewczyny, wiecie juz na co wydacie te grube miliony z podwyżki? :D

Barbara Nowy wpis
@Grażynka

Ja jeszcze nie wiem, bo nie widziałam wysokości tych podwyżek. Ale skoro już zagadujesz to zdradzisz ile przyznali? Każdy ma tak samo?

Grażka Nowy wpis
@Barbara

Podwyżka do najniższej :)

Barbara Nowy wpis
@Grażka

Aha no dobra, czyli kodeksowo tu się dzieje? A o obecnej atmosferze i samej pracy coś więcej mi napiszesz? jaki zakres obowiązków teraz macie i które wykonuje się najczęściej?

Poiuytrewq

Sama praca bardzo fajna jesli ktos lubi prace z kilentem, trzeba opowiadac o produkcie, odbywaja sie szkolenia i sa bardzo sporadyczne konkursy. Firma jesli chodzi o klientow traktuje ich mysle ze dobrze, co jakis czas sa jakies upominki. Ale jesli chodzi o finanse to jest kompletna zenada, pracownik zarabia 2300 zl netto… jest system premiowy ktory niestety zostal uciety i jesli ktos nie wyrobi budżetu to zarobi tylko taka marna podstawe. Z wyrobieniem premii moze uzyskac max 3 tys. W innych markach premium zarabiaja na reke 3 tys…. +premie Uwazam ze pracownika nie traktuja dobrze a jest on twarza marki, to on stara sie pozyskac klientow i zachecic ich do zakupow. W tej pracy jest sie (usunięte przez administratora) System pracy jest 11,12 godzinny Kierownicy niestety nie potrafia walczyc o zespol.

Ewelina
@Poiuytrewq

To co opowiadasz to jest na początek czy stała sytuacja? Ciekawa jestem po prostu czy wraz ze wzrostem stażu pracy ta podstawa jakoś rośnie regularnie?

Mnbvcxz
@Ewelina

Niestety stała

Sylwia
@Mnbvcxz

Nawet indywidualne rozmowy o podwyżce nic nie dają? Jak ktoś jest zaangażowany w to co robi to nie ma szans na więcej?

@Sylwia

Możesz dawać z siebie 200% a i tak nie dostaniesz podwyżki, a jeśli już to jakieś marne 200 zł

A
@Sylwia

Nie ma szans. Wynagrodzenia ponoc są ustalone z góry, a managerka nie ma na nic wpływu podobno, albo tak sie tlumaczy, bo jej wyplata się zgadza i nie chce jej się dodatkowo starać dla pracownikow.

Sylwia
@A

Czyli to jedyna osoba do której można podbić i zagadać w temacie podwyżki? Może chociaz na święta coś dostaniecie?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Pinko odbywa się również w języku angielskim?

Nowa

Nie

Barbara
@Nowa

Czyli w razie czego jest pewność, że znajomości języka to wymagać nie będą? A jakieś inne istotne umiejętności?

Sprzedawca

Bylam umówiona na rozmowę rekrutacyjną zdalną do Factory w Ursusie, nikt nie zadzwonił i nie raczył nawet poinformować, że odwołuje. Taka firma, a zero profesjonalizmu i szacunku do drugiego człowieka.

Brak

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Sfrustrowana

Cris polska (usunięte przez administratora) pracowników nie wypłacając należnych premii. Ktoś by pomyślał, że to poważna, międzynarodowa korporacja, też się na to złapałam:) Niestety praktyki rodem z Januszexu lat 90tych.

Damian

Powie ktoś jak ocenia rozmowę kwalifikacyjną? Widziałem, że jest nieprofesjonalna, tzn. w jaki sposób? Też tak sądzicie? Może ktoś sam był nieprzygotowany i odniósł złe wrażenie? :D

Beata

Planuję złożyć CV do jednego z salonów, czy ktoś może się wypowiedzieć o obecnych warunkach panujących w firmie? Czego można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej? No i czy można się spodziewać czegoś więcej niż minimalna krajowa? ;)

nie dawno trafiłam do sklepu outletowego w ursusie, niestety nie polecam bardzo jednej z pań która obsługuje. Pani od wejścia krzyczy z jednego końca sklepu na drugi, gestykuluje nerwowo. Zrobiłam drugi zakup w tym salonie, ta sama pani źle spakowałam mi rozmiary, twierdząc że jest to nie możliwe. Taka marka aby pozwoliła na zatrudnienie takiej osoby, POMYŁKA. Pozdrawiam Anna.

Ola

Witam,praca w Pinko jest jak kazda inna praca!Jezeli komus chce sie pracować i jest zainteresowany na dłuższą mete to bardzo polecam.Wiadomo ze atmosfera w pracy jest wazna i to my ja tworzymy jako zespol!Wiec nie dajmy sie zwarjowac!????

@Ola

Otóż to, atmosfera jest najważniejsza. A o to niestety w PINKO ciężko :)

Ola

Da się wypracować atmosferę,jeżeli chce się pracować:)wszędzie sa normalni ludzie

Halcia

Podobno w Klifie od czerwca zmienila sie kierowniczka czy cos zmieniło sie na lepsze???

Czyst

Hej mam pytanie. Jakie są zarobki w Pinko w Warszawie jako sprzedawca ?

R

Byłam na rozmowie o prace w jednym z butików Pinko i jestem zażenowana. Jeśli szanujecie siebie to nie pracujcie tam!!!

@R

Ja tez byłam, i muszę przyznać racje. Dziwi mnie ze takie osoby są kierownikami rozmowa przebiegła strasznie nieprofesjonalnie

Zdradzicie w którym mieście byłyście na rozmowie? Z tego co widzę trzy miasta prowadzą teraz rekrutacje. Tez zastanawiam się czy nie złożyć cv ale po waszych opiniach raczej odpuszczę

R
@Ania

Aniu, ja w Warszawie byłam na rozmowie

Damian

Wypowiadasz się jako klientka sklepu i widzę, ze nie jesteś zadowolona z obsługi. Oczywiście masz prawo do swojej opinii. Chętnie przeczyłabym także komentarze osób zatrudnionych w sklepie. Czy pracownicy maja zniżki na asortyment sklepu i prowizje od sprzedaży? Liczę na Waszą większą aktywność.

@Damian

A co to za różnica czy pracownicy maja zniżki? szuka pan zniżek czy dobrej pracy? :-)

Damian

W ostatnich miesiącach nie pojawiło się zbyt wiele aktualnych wpisów, które mogłyby być wskazówką dla osób, które chciałyby pracować w Pinko. Jak oceniacie warunki pracy i zatrudnienia tego pracodawcy? Dobrze się pracuje?

Pic

Myślę że nikt o zdrowych zmysłach nie wytrzyma w tej pracy zbyt długo. Kierowniczka salonu w klifie jest niekompetentna, wyżywa się na pracownika i nie ma do nich szacunku. Gdyby koordynatorka ragionalna była normalna problem kierowniczki zostałby prawdopodobnie rozwiązany, ale niestety tak nie jest. Salony pinko są pozbawione jakichkolwiek normalnych warunków pracy. Polityka sprzedażowa odstrasza klientów a brak dochodów jest przypisywany pracownikom. Personelu stałego brak, ponieważ tak jak wspomniałam nikt o zdrowych zmysłach długo tam nie wytrzymuje. Jeśli chodzi o obiecywane premie to jest to pic na wodę.

Pancia
@Pic

To zaraz do inspekcji państwowej niech robią porządek jak jest mobbing

Użytkownik

Nie polecam pracy w tej firmie

Maja
@Użytkownik

Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Co Ci nie odpowiadało w pracy w firmie Pinko? Chodzi o słabą atmosferę w miejscu pracy, czy może niskie wynagrodzenie?

Grek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie dzieje się w firmie? Warto aplikować?

@Grek

Ja pracuję w jednym z Warszawskich salonów i jestem jak najbardziej zadowolona z pracy, choć mój staż jest poniżej 1 roku to mam nadzieję załapać się na dłużej.

Maja

Dziękuję Ci za Twoją opinię. Jestem ciekawa, czy pracujesz jak doradca klienta. Chętnie dowiedziałabym się więcej: co sądzisz o zarobkach? Jak oceniasz dostęp do szkoleń, jaka atmosfera panuje w Twoim salonie?

PRACA PINKO GDYNIA zdecydowanie nie polecam.Pani kierownik Małgorzata, która jest tam na zastępstwie obiecuje umowę o pracę od pierwszego tygodnia w rzeczywistości jest inaczej. W pierwszym dniu pracy Pani Małgorzata poinformowała mnie, że jest problem z Panem od BHP rzekomo Pan który miał szkolić nowego pracownika jest strasznie zapracowany i zracji tego Pani Małgorzata nie może mi dać umowy o pracę( bez szkolenia BHP) Proponuje zlecenie na miesiąc wręcz naciska na podpisanie śmieciowej umowy. To jest taktyczne zagranie tej firmy. Ja takiej umowy nie podpisałam dla zasady być może nauczy to Panią Małgorzatę szczerości podczas rozmowy rekrutacyjnej. Z tego co wiem to nie jestem pierwszą osobą, wobec której firma stosuje takie praktyki.Obecnie pracuje tam tylko jedna dziewczyna, która miała dostać zlecenie na 3ostatnie dni miesiąca, w rezultacie miała umowę zlecenie na cały miesiąc. Była tym faktem zniesmaczona, bo co innego jej obiecywali. Firma nierzetelna nie polecam. Straszne braki kadrowe jedna osoba na salonie. Straciłam tylko swój czas.

lamperia112

Duża rotacja, co też przekłada się na jakość pracy. Mało pracowników względem ilości obowiązków, więc nie dziwne, że jedna osoba robi za trzy. Trudno zadbać o życie prywatne, kiedy grafik masz całkowicie zapchany, kilka dni pod rząd po ok 10h, przy tym nie raz próbują ściągać do roboty na wolnym. Oczywiście nadgodziny są na porządku dziennym. Bywa i tak, że pracownicy w trakcie swojego wolnego dnia, dostają telefon, że trzeba pojechać gdzieś i coś załatwiać (więc trzeba się wykazać asertywnością). Dla mnie takie praktyki są brakiem szacunku do drugiego człowieka. A najbardziej mnie dziwi fakt, że osoby nadal tam pracujące, zgadzają się na takie traktowanie. Dziewczyny harują tam jak woły i nic nie pisną, bo boją się o utratę pracy lub o reprymendę regionalnej. Zarobki względem ich pracy i poświęcenia dla tej marki są śmieszne. Żeby tam pracować trzeba mieć sporo zaparcia i twardą (usunięte przez administratora) Ale na co to i w imię czego? Firmy, która ma swoich pracowników w poważaniu, dla takich zarobków? Atmosfera w pracy, wiadomo, zależy na kogo trafisz. Ja nie miałam większych problemów, dziewczyny okazały się być w porządku. Natomiast dało się wyczuć zmęczenie i irytacje panującymi warunkami zatrudnienia.

Patrycja

@b1edrona, możesz napisać, które konkretnie fakty nie zgadzały się w rzeczywistości z tym, co obiecali kierownicy regionalni, którzy pracują w firmie Pinko? Masz informację o tym, jak obecnie kształtują się wynagrodzenia, które firma oferuje nowo zatrudnionym osobom? Napisz, co wiesz na ten temat.

b1edrona
@Patrycja

Co do pensji , od jakiś dwóch lat były przyznawane podwyżki , to akurat jest na plus natomiast o premiach można zapomnieć , w większości przypadkach nie da się wyrobić planu i tak naprawdę przez cały rok leci się na podstawie, pomijając że jak są spadki to regionalna ma pretensje i pytanie : jak mogę ci pomóc, sama raczej nie ma pomysłów oprócz Eventow... Często zdażały się sytuacje ,w których kierownik jest pozostawiony sam sobie i nie ma oparcia w regionalnej , wykonuje więcej obowiązków niż ma zapisane w obowiązkach przypisanych dla kierowników . Pensja sprzedawcy w każdym mieście jest inna także ciężko jest mi określić ile dokładnie kto zarabia . Wiem też , że regionalna praktykowała nieczyste gierki w stosunku do osób które chciały się zwalniać , potrafiła obiecywać duże podwyżki aby kogoś zatrzymać po czym nic się nie zmieniło w pensji albo odpowiedzi typu: strona włoska nie potwierdziła ... wymówki tego typu są częste jeżeli sama czegoś nie ogarnia lub nie dotrzymuje terminów ! Ogólnie wiem że atmosferę w pracy tworzy zespół w danym sklepie ale niestety czasami kierownik ma związane ręce przez gierki ze strony regionalnej. Napisze tak : zawsze przed każda rozmowa z ta Panią zastanawiałam się co mogę powiedzieć a czego nie żeby nie zostało odebrane to negatywnie itp, to jest chore że nikt nie może szczerze porozmawiać z regionalna bo boi się o prace , o to że będzie miała focha albo to że rano lepiej do niej nie dzwonić bo ma zawsze zły humor... pomijając fakt że w rozmowie potrafi pochwalić pracownika a za plecami już przykleja łatkę , jest nieszczera, czasami nie potrafiła odpisywać na wiadomości przez dwa dni, na maile rzadko kiedy odpisywała ... ja psychicznie zmęczyłam się w tej firmie niestety i życzę dużo siły osobom które nadal tam pracują !

Zostaw merytoryczną opinię o Pinko - Warszawa

• Jak się pracuje w Pinko?

Zobacz opinie na temat firmy Pinko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pinko?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pinko?

Kandydaci do pracy w Pinko napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pinko
  • ul. Jana Sobieskiego 1 lok. 10