Opinie o Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer w Rumia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer w Rumia

Gabi Nowy wpis

Kto tam pracuje w przetwórni, że nie ma żadnych ogłoszeń z pracą? Od 1936 roku tam siedzicie, czy co ;) Nie, no serio, wykrawaczy, czy wędliniarzy nie szukają? Przecież ci kierowcy co tak narzekają na profilu i klienci ze sklepów jakieś wędliny wożą i kupują. To ktoś musi je robić przecież...

asdf

Najniższa i do widzenia- tak ktoś napisał w zeszłym roku. Ale potem inflacja nadal rosła, więc może szef jednak jakieś premie dał sprzedawczyniom, albo chociaż deputat w wędlinach? Czy mają gołe 3 600 brutto i nadal się trzymają pracy? Pytam, bo ogłoszeń nie ma, więc chyba żadna nie odchodzi.

asdb Nowy wpis
@asdf

Nic się nie zmieniło , jest , była i zawsze będzie najniższa.

@asdb

Skąd pewność, że zawsze będzie? Na każdym stanowisku tyle proponują? Są chociaż do tego jakieś premie albo dodatki z pakietu socjalnego na ten moment?

asdb Nowy wpis

Po prostu wiem , wystarczy z kierowcami porozmawiać. O pakietach socjalnych możesz zapomnieć. Do widzenia

Obecna

Nie ma bonów ani premii najniższa i dowidzenia

prac

ciekawe czy szef doceni pracowników w czasie wirusa może jakaś dodatkowa mała premia panie adamie

fani
@prac

może pana Adama sumienie ruszy i doceni swoich pracownikow

Kandydat na rzeznika
@prac

Ciekawe kometarze

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?

Niestety opinia nie będzie pochlebna. Pani ekspedientka sprzedaje nie świeży lub bezwartościowy towar. Spotkało mnie to trzy razy. Robiłem tam zakupy, gdyż myślałem, że nastąpi poprawa. Nic z tych rzecz. Dziś miarka się przebrała i przestrzegam innych. Chodzi o sklep firmowy w Sopocie przy pętli tramwajowej.

@Piotr

Dzisiaj kolejny raz kupiłam mięso, które było nieświeże pomimo zapewnień ekspedientki, że jest ok. Zapłaciłam i zaraz po wyjściu powąchałam mięso. Wróciłam do sklepu, a Pani bez słowa oddala mi pieniądze. To kolejny raz w tym sklepie. Myślałam, że coś może się tam zmieniło. Ale nie. Dalej ekspedientki wychodzą na papieroska i sprzedają nieświeże mięso. Madakra

klientka
@Monika

A co ma papierosek do nieświeżego miesa?

Pracuje w innej firmie mięsnej
@klientka

Dokładnie. Co ma papieros do świerzoszci mięsa. No chyba że je nim wedźi.

adam kummer

wszyscy pracownicy dostana premie za prace w epidemi mamy nadzieje ze my tez dostaniemy

fan
@adam kummer

za to że narazamy swoje zdrowie za to powinniśmy dostać doceń to panie Adamie bo masz dobrych pracownikow

Była pracownica
@adam kummer

Tylko szkoda ze premie wliczacie do najniższej krajowej i tak na prawdę nikt więcej nie dostaje minimalna i koniec

@Była pracownica

Już z premiami jest minimalna? To ile jest bez premii? Przecież nie da się pracować legalnie za mniej niż minimalna stawka godzinowa...

Magdalena

Wszyscy się skupiacie na sklepach Kummera, a co z pracą w zakładzie przetwórczym? Tu jest podany jego adres w Rumi, a nie sklepów. Parę miesięcy temu szukali kierowcy-konwojenta i fakturzysty. Oba stanowiska wynagradzane najniższą krajową. Chciałam zapytać ile może zarobić miesięcznie w wytwórni rzeźnik wędliniarz? Będę wdzięczna za wskazówkę, gdzie się zgłaszać ws. pracy.

Teresa

Hej, jaki rodzaj umowy oferowany jest w Kummerze? Czy można się spodziewać umowy o pracy czy umowy zlecenie? Jak to wygląda na początku a jak po np. roku współpracy? Można liczyć na stabilność zatrudnienia?

B..
@Teresa

Tylko umowa o pracę nie ma zleceń

Teresa
@B..

To super :) Właśnie taka mnie najbardziej interesuje. A na jaki okres czasu zawierana jest ta pierwsza UoP? Wpierw obowiązuje okres próbny czy od razu czas określony? Chciałabym się po prostu dowiedzieć, po jakim czasie jest umowa na stałe (na czas nieokreślony)? :D

Andrzej. S

Chce pochwalić panią Dagmarę Urbanik bardzo miła ekspedientka radosna wesoła można porozmawiać pośmiać się naprawdę takiej super osoby nie znajdę naprawdę polecam. Zawsze znajdę panią Dagmarę na stoisku 107,122,126 naprawdę kumer na hali dagowej w Gdyni

Kazimierz

W sklepie na Chyloni gdy robiłem zakupy jedna pani bardzo nie mila opryskliwa i strasznie nerwowa,ale reszta ekspedientka na duży plus

help

A nie poszukujecie teraz pracowników???

obiektywny

Zamiast boczku parzonego ekspedientka w sklepie wcisnęła synowi podgardle wędzone. Sklep w Gdyni ul morska naprzeciwko Kauflandu. To byl mój ostatni zakup u Kumera.

skarga

czy panie z kosciuszki nie musza nisic masek staly klient

Magda

Mój wpis będzie dotyczył konkretnego sklepu na ul. Romanowskiego w Gdyni. Nie raz widziałam jak panie sprzedające wychodzą z tyłu (obok paczkomatu) na papierocha i niestety NIE ZDEJMUJĄ RĘKAWICZEK! Nie wierzę, że po powrocie te rękawiczki na dłoniach myją, czy zmieniają przy obecnym deficycie. Potem wracają normalnie do pracy W TYCH SAMYCH RĘKAWICZKACH krojąc wędliny itp. Wstyd! Nie kupię już tam nic, pomimo miłej obsługi

Adam Kummer

Firma zysku nie przynosi... Tu jest wszystko.. Paczki na ŚWIĘTA itd.. czego chcieć więcej.. TANI PRACOWNIK TO DOBRY PRACOWNIK TO 1 ZASADA TEJ FIRMY... POZDRWIAM FIRME Z WIELOLETNIA TRADYCJĄ (POWIEDZIALABYM LUDZIOM NIE DAM SOBIE WEZME) (usunięte przez administratora)

Agnieszka

Od lat byłam klientka , niestety musiałam zmienić miejsce zamieszkania. Wielka szkoda że nie ma sklepu w Lęborku.

Wiecie czy Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Pytanie :)

Tak :) Dają pracownikom laptopy Apple Pro i telefony IPhone X do pracy zdalnej :)

Daria

@Osoba pracująca fizycznie I mimo tak złych warunków firma jest oceniana jako dobry pracodawca!!!

Osoba pracująca fizycznie

Firmy zatrudniające powyżej 50 pracowników mają obowiązek tworzenia Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych. Powiem tak socjalu nie ma. Pensja prosi o pomstę do nieba. Warunki pracy są okropne. Ciężko i wysiłek murowane w firmie u adama kummera(celowo z małej) gość uważany za pracodawcę tak naprawdę nie ma żadnego dobrego zdania o żadnym pracowniku. Wszystko ma na swojej głowie, ponieważ nikomu nie ufa. Ludzi których zatrudnia nie znają się na niczym lub olewaja sprawę. Nie polecam, ludzie którzy chcą się zatrudnić porozmawiajcie z pozostałymi pracownikami zamiast z kadrami i samym pracodawcą.

Rzemiocha

Jak tam płace ? Gdzie ukradziony socjal ? A gdzie premie dla pracowników i wysługa lat ?

Alicja
@Rzemiocha

Dobrze Cię zrozumiałam, że nie ma już w Kummer żadnego socjalu? Nic nie zostało dla pracowników? Czekam na info

Zostaw merytoryczną opinię o Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer - Rumia

Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer
2.3/5 Na podstawie 52 ocen.
  • ul. Dębogórska 152
    84-230 Rumia