Opinie o Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer w Rumia

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer w Rumia

magda

Ludzie zajmujcie się swoimi (usunięte przez administratora) co kogo to interesuje kto kradnie i kto komu (usunięte przez administratora) lirze .Jak by nikt nie wiedział ze się takie rzeczy dzieją jest to wszędzie w każdej firmie ,a w tym twoja rzecz czy chcesz tam pracować czy nie. Wazne ze płacą i jesteś normalnie zatrudniony .

Popieram,krótko i na temat

markusssss

Kto tu pisze imionami widac jawne podszywanie sie pod imionami.O których napisał Nieważne CZY JEST TU ADMINISTRATOR ZAMKNI TĄ DYSKUSJE BO JEST BEZ SĘSU.

Kolejny czlowiek 2
@markusssss

Się zaczną ludzie zwalniać sam stanie za ladą , ciekawe jak wtedy będzie gadał.Zakłady mięsne Kummer na dzień dzisiejszy są najgorszym zakładem co do jakości towaròw a co najważniejsze do sposobu w jaki podchodzi do pracownikòw ( najgorzej mają ekspedientki) kazdy kto słyszy jaki prezent dostały od szefa na święta to stwierdzenie jest zawsze to samo......... w s t y d !!!!!

xxxxx

Witam pracowalem w tej Firmie kilka lat tagże nie moge powiedziec o nikim złego słowa .CO do tych pracowników o których napisał Nieważne .Moge cos więcej napisac a nie tylko same krytyki.Nikt mi nie powie że pracownik z 20 letnim stażem pracy niema żadnego doświadczenia a ztego co wiem oni tyle już mają . Pozdrawiam..

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Nieważne

Pracowałem u Kummera w wytwórni wędlin i wiem jak jest naprawdę i nikt mi nie powie że jego wyroby są dobre bo nie są odkąd rządzą tam te bezmózgi Kierownik z swoimi lizusami którzy mają go owinięte wokół palca a ten ich słucha jak pana Boga towar jest robiony na (usunięte przez administratora) aby szybko i się nie przepracować inni musz (usunięte przez administratora) po wszystkich działach za marne grosze a te ciule się cieszą że mają głupich do roboty i (usunięte przez administratora) jeden przez drugiego to co nie oni. Twierdzenie jest powszechnie znane jak się towar (usunięte przez administratora) a Szef przychodzi to jeden na drugiego zwala a za plecami twierdzą że Adam się nie zna i można mu każdy kit wciskać... O tym co się działo i dzieje można książkę napisać ale powiem w skrócie skoro obecny Jarek nie umie robić porządnie farszu do wędlin to po jaki (usunięte przez administratora) tam pracuje to samo jest jak robił i robi na gotowanym SYF jakich mało tego się nie da jeść. Zaś jeżeli chodzi o peklownie pracuje tam niejaki Darek który jest tak fałszywy i wredny że jak go nieraz spotykam aż się nóż otwiera w kieszeni. Uważa się za najlepszego i niezastąpionego a tak naprawdę jest nikim to że doszedł tak daleko dzięki podlizywaniu się w biurze to nie znaczy że jest nietykalny. Wszystkich wyzywa od (usunięte przez administratora) pedałów pijaków itd. przepracować to się nie przepracuje zawsze szuka jelenia do najgorszych prac wszystko za niego zrób a on tylko siedzi na nastrzykiwarce i kartki pisze resztę dnia chodzi po zakładzie i ludzi wkórwia twierdząc że Adam mu nic nie zrobi ciekawe za co bierze on tą swoją pensję chyba za nieróbstwo wkórwianie i wyzywanie ludzi i dobrze (usunięte przez administratora) w biurze na innych.. Zaś jeżeli chodzi o wędzarnię to lepiej nie gadać.. przychodzą takie 2 (usunięte przez administratora) na 2 zmianę i tylko patrzaj aby jak najszybciej zrobić i (usunięte przez administratora) do domu. Dziwne jest to że jeden z nich uważa szefa za ćpuna jak i wielu ludzi śmieje się z niego i wszystko mu idzie płazem zaś 2 to dobry miglanc napierdolony przychodził do pracy to było dobrze a jak kradł i pewnie dalej kradnie i to nie mało potrafił, potrafi codziennie wynosić towar za kilkadziesiąt zł to jest dobrze i nikt go nie złapał... Moje podsumowanie szef nie wie wszystkiego co tam się dzieje czas aby się zainteresował i zrobił z tym porządek gdyż nie widzę przyszłości długiej dla jego firmy skoro ma takich pracowników...

Jarek
@Nieważne

a co tu się dziwić jakie rządy w kraju takie i we firmach powinni wziąć się za tych cwaniaków,złodziei i kombinatorów !!! byli i obecni pracownicy powinni głośno wypowiadać się jaki (usunięte przez administratora) w firmie i na jednostkach sklepowych się dzieje myślą że są nie do ruszenia jak obecna partia PO ! won z barachłem !!!

Ten dobry
@Jarek

Powiem, tak sajgon jest i będzie. Napisałbym coś o darku, ale po co ? I tak nic nie będzie wczęte

DEDE

Witam jestem mieszkanka Osowy i od niedawna klientka sklepu towar jest dobry i bardzo mila obsluga

POLA

Witam byłam pracownikiem sklepu w GD-Brzeźnie na PORTOWCÓW cały cyrk który dział się kiedyś trwa do dzisiaj jeśli chodzi o rządy kierowniczki i pazia :( jestem oburzona że taki brudas,fleja i niechluj prowadzi sklep,siedzi na tyłach gra telefonem w gry,a gdy czas pracy się kończy wychodzi na sklep udaje że pracuje i nabija sobie godziny dodatkowe !a drugi nierób zwanym ''paziem KRÓLOWEJ'' kręci się w kółeczku z rękoma w kieszeni a gdy klient wchodzi patrzy w który koniec sklepu uciec bądź na zaplecze! Co jakiś czas sukcesywnie wychodzą źle remanenty gdzie takie rzeczy nie powinny mieć miejsca w tak prosperującym sklepie ! kierowniczka bo o niej mowa okrada sklep z premedytacją twierdząc że robią to byli pracownicy bądź konwojent !!!miesiąc w miesiąc są zakładane KARTKI ZAKUPOWE które są płacone ostatniego dnia miesiąca i są to spore kwoty w setkach,tłumaczy to tym że nie ma pieniędzy i że ''LUDZIOM TRZEBA POMAGAĆ''oczywiście Firma o niczym nie ma prawa wiedzieć !złośliwie zamawia dużo towaru nie patrząc na konsekwencje(krótkie terminy,potem ten towar przecenia co mija się z celem handlu)ale to się nazywa że Ona umie... czy Firma kontroluje tą samowolkę ???

@POLA

Najgorszy pracodawca! STRZEŚCIE się od pracy u niego!!!! Pan Władysław dbał o swoich pracowników ale jego syn od kiedy przejoł firmę jest tam totalny rozpierdol!Na wytwórni robia co chcą i nikt tego nie kontroluje a na sklepach eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh długo by pisać !!!!!!!!!! Wędliny po terminach,mieso zamrażane i odmrażane ale sprzedawane jako bardzo,bardzo świeże!

MAX

I znowu Święta i znowu to samo !!! sklep na Portowców w GD-BRZEŻNIE stary śmierdzący towar schab i karkówka wiele do życzenia ma !!! po co zamawiać tyle towaru żeby sprzedawać śmierdzący nie lepiej mniej a świeżo nie rozumiem pazerności i złego gospodarzenia tej kierowniczki ?! zresztą jak św krowa siedzi na tyłach i nie sprzedaje tego to się wstydzić i tłumaczyć nie musi ...obsługa a zwłaszcza taka mała Pani zdaje się że Beata masakra brudna fartuch czy zapaska kary godne żeby w sklepie mięsnym tak uwalonym być !!! a do pracy tak się garnie jakby za karę pracowała kręci się wokół siebie byle czas zleciał ciągle z kierowniczką na tyłach siedzi a te biedne dziewczyny tyrają za nieroba :( jestem klientem tego sklepu i stojąc w kolejce obserwuję i widzę tak po prawdzie to tylko tam pracują dwie osoby nie wiem czy dobrze z imionami trafię ale chyba tak Pani Małgosia i Pani Sylwia miłe,czyste,obrotne i tak po prawdzie to tylko dla nich tam jeszcze przychodzę !!!! Prośba moja zainteresujcie się w końcu tym sklepem !!!

martuw

sklep na Dąbrowie super ale towar sie pogorszył i to od jakiegoś czasu. oj panie Kummer ! popraw się

martuw

witam! na Dąbrowie sklep Kummera super! panie ekspedientki bardzo uprzejme, w sklepie czyściutko aż miło się kupuje.

aga

witam ile dostaliscie swiatecznego dodatku tak zwanych talonow 10 GRUDNIA 2013???

mimi

witam ja pracuje u kummera 10 lat od niedawna jestem kierownikiem i nie zgodze sie ze sprzedaje sie stary towar taki dostajemy z wytworni i co mamy zrobic? wszystkie kierowniczki nie sa złe ja sama pracowałam u s...i i nigdy tego nie zapomne a wedliny mamy dobre i polecam

klientka

stare mięso panie sprzedające wyglądają i zachowują się jak by wszystkie rozumy pozjadały.. a to tylko wędliny ,mięso drogie panie ..!!!! mowa o kummerze na ryneczku ! całe szczęście że znajduje się również Dominik.

collin

to zależy gdzie się trafi.bywają sklepy lepiej być bezrobotnym niż tam pracować.ogólnie wszędzie tam królują kaszubi ,a jak wiadomo to wredne i zawistne społeczeństwo.odradzam pracę na hali i w rumi janowie

Zostaw merytoryczną opinię o Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer - Rumia

Kummer Wytwórnia Wędlin Władysław Kummer
2.3/5 Na podstawie 52 ocen.
  • ul. Dębogórska 152
    84-230 Rumia