Opinie o Tom-Szyn Tomasz Ladach w Żelistrzewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Tom-Szyn Tomasz Ladach. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tom-Szyn Tomasz Ladach o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tom-Szyn Tomasz Ladach w Żelistrzewo

Luiza Nowy wpis

Jestem zainteresowana pracą sprzedawcy, jest taki etat wolny na dzień dzisiejszy? Mam spore doświadczenie w branży i książeczkę sanepidowską, poproszę jeszcze o inne wymagania, które musiałabym spełnić. Zastanawiam się właściwie czy godziny pracy dla sprzedawcy są stałe czy raczej różne są tu zmiany....

Aaaaa

Wyroby faktycznie dobre. Natomiast kultura osobista Pana który sprzedaje pozostawia wiele do życzenia

Helenka z Jastrzebiej Gory I P Nowy wpis
@Aaaaa

Obsługa Pana jest wspaniała. PAN który robi i sprzedaje WYROBY MIESNE nie musi nadskakiwać klientam bo sprzedaje wspaniały produkt a nie lipę która trzeba nagimnastykować się i nausniechac się żeby sprzedać. Trochę rozsądku i mniej NARCYZMU kliencie aaaaa

kk jastrzębia Nowy wpis

wyroby z klasą, smaczne, obsługa jeszcze lepsza, korzystam od wielu lat . zylc pasztet i mielonki i kiełbasy wyśmienite

Hela Nowy wpis

Jakie wykształcenie firma wymaga na produkcję mięsa? Czy zasady bhp są przestrzegane i pracuje się w odzieży ochronnej? Jakie konkretnie zmiany i godziny są na produkcji?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Tom-Szyn Tomasz Ladach odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
Aleksandra

Trochę tu mało konketów na temat firmy :( Czy jakis pracownik moze sie wypowiedzieć o stawce, umowie?:)

Witam, poproszę o ofertę, oraz czy jest gdzieś sklep stacjonarny?

Jacek
@Marta

Mają. Ich produkty sprzedaje np. Sobolski Wytwórnia Wędlin w Górze koło Wejherowa :)

Jacek

Flaczki oraz czarny salceson tzw. blutka klasa! Produkty dostępnie w sklepie Sobolski koło Wejherowa. Smaczne, a nie - pyszne! polecam!

Aneta

Jaki macie w firmie program szkoleniowy i czy każdy może z niego korzystać ?

Sylwia

Witam, Proszę o przesłanie oferty.

Ludwik

Wyroby na najwyższym poziomie przypominają smaki dawnych wiejskich wyrobów są naprawdę pyszne !

Zostaw merytoryczną opinię o Tom-Szyn Tomasz Ladach - Żelistrzewo

Tom-Szyn Tomasz Ladach