Opinie o Baulogistik Nowak w Ochsenhausen

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Baulogistik Nowak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Baulogistik Nowak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baulogistik Nowak w Ochsenhausen

chudy

Co ty mowisz. Az taka? No prosze. Co w rodzinie to nie zginie. Same na siebie tez nadawaja. Hehe co za wszy parszywe!

odp.ciekawy

Chyba nie ale szefowi kto wie......

burek

Co ty gadasz a ta jej tlusta funfela, caly czas tam sie kreci ona to jeszcze lepsza niz p.nowak.ta to dopiero afery kreci nawet w rodzinie.wszystkim dupe op.. siostra.brat szwagier szwagierka bratowa jak podleci.

ciekawy
@burek

Kto to tlusta funfela?

big cyc
@ciekawy

Tłusta funfela to raczej berdzie Marta psełdo BERTA...

ciekawy

Izie tez? :D

@ciekawy

Iza jej pewnie pozazdroscila i biedaczke wylala ;)))

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Baulogistik Nowak, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
aaa

A propo sprzataczek zdaje sie ze na boku niezle dawaly,ta jedna to zwolnili bo dawala wszystkim,

przesadziles

Jahahahahaha. Jprd. Teraz to cie ponioslo. Jedyne znajome jakie ma pani nowak to wlasne sprzataczli. Komorniczka hahaha. Znajoma izy hahaha. Haslo dnia!

yyy

Jakbys byl taki obeznany to bys wiedzial ze za ochsenhausen jest komorniczka kobieta i tylko ona jest za ochsen odpowiedzialna.a niestety to kolezanka pani nowak.gdyby tak nie bylo to moze by juz dawno pod domem stal jakis opel a nie mercedes

banda durni w tej firmie

Boże jaki ciemnogród!!! Czy ty myślisz, ze ci ktoś w to uwierzy? Niech ci dalej Iza wciska tą sieczkę, ciekawe jak będziesz później skomlał?

do pleple

Nie nie mylisz sie to nie komornicy tylko kontraheci tyle zlecen maja ...

pleple

Dobrobyt firmy- tzn kupa długów i komornicy na kontach i przed chatą,

tede

Tak tak w pasie jak najbardziej z dobrobytu firmy

pleple

Rozrasta chyba w pasie :D

cham

A skąd wiesz, że tylko się odgrażają. Procedury trwają. No nie wiem, czy im tak do śmiechu. Nie kasowaliby z prędkością światła nowych wpisów, jednak coś leży im na wątrobie. Niech lepiej otworzą uszy i usłyszą śmiech z nich. W życiu bym się nie przyznał, że ich znam.

tede

Te pisania ze upadłosc itp to brednie ludzi co nie maja swojego zycia a tak naprawde Szef sie Rozrasta.I ma bardzo duzo zlecen.

Piter

najlepsze jest to wszyscy sie odgrazaja a za przeproszeniem goowno robia z nimi a oni sie smieja z wszystkich wyrolowanych.

xxx

ludzie sami sobie na to pozwalaja i przyjezdzaja nastepne ofiary losu kop do doopy i nastepny

Beka

Hehe. Tam same prawe reki. Jeden po drugim. A potem kop w 4 litery i nastepny do "golenia"

ktos

ja znowu słyszałam ze najlepszy przyjaciel pani izy jest Kamil jej prawa reka i nadal tam pracuje i dobry przyjaciel Juliana

beka

hahaha, toż to Julek dorobił się poroża???

Baum

Tez slyszalem te jej opowiadania jak niby on ja na godziny przewalal. Wyedy jej wierzylem ale teraz wiem ze klamala zeby ona na czysta wyszla. Gada na wszystkich swoich pracownikow. Nawet na tego swojego meza napiernicza pracownikom ze taki i sraki.

Zostaw merytoryczną opinię o Baulogistik Nowak - Ochsenhausen

Baulogistik Nowak