Opinie o Baulogistik Nowak w Ochsenhausen

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Baulogistik Nowak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Baulogistik Nowak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baulogistik Nowak w Ochsenhausen

prawda

Tak pan SMIECH ma racje bo tez znam ta historie!!! On jesli na coś ja wykolegowal to tylko aby odzyskać swoje!!!! Jednego nawet na lokatę przekręcić sie udało i chłopak bez domeny zostal!!! Taka jest pani IZ... i jej Mąż !!!

Smiech

Majster M zaplacil wiecej niz ty wiesz. A szkody w mieszkaniu w ktorym mieszkalo 20 osob pokolei. Nigdy nie nadzorowala tej speluny. Ona go tak okradla ze ty chlopie nie masz o tym zielonego pojecia. I co z tego ze tam pracowales. W du.. Byles i go... Wiesz! Zaplacic za skody? Ona z wlasnej kieszeni na te szkody nie dala centa! Odciagala wszystkim z wyplat ile sie dalo! I nie bredz!

zdan

Nie rozumie jednego ja akurat pracowalem w tym czasie u nich i znam cala ta sprawe tu opisana przez @@ i mam tylko do powiedzenia ze opowiadac mozna duzo ,tylko nie calkiem jest to tak jak opisane.a raczej to on ja wali na kase.ile musiala zaplacic za szkody jak zdawala mieszkanie.wiec ona nie jest swieta ale trzeba w druga strone tez to obrucic.kazdy z nas zaplacil swoja dzialke ,tylko majster M nie chociaz on najdluzej tam mieszkal.

pierdoły
@zdan

Najdłużej? To chyba jednak tam nie pracowałeś.Trzeba było pani nowak pilnować wynajętego mieszkania dla pracowników, a nie, co tydzień albo i częściej imprezy, menelstwo chlanie ćpanie i bóg wie co jeszcze, a potem wielce zdziwiona, że właściciel żąda zapłaty...żadnych rachunków nie regulowała, a jak odcieli prąd internet itd to się królowa obudziła, i po kieszeniach pracowników, a wcześniej i tak pobierała na to kase. Skoro jesteś taki mądry to trzeba było iść z pretensjami do majstra a nie teraz będziesz tu żale wylewał, bo szefowa ci tak powiedziała, heh nie bądź śmieszny. Napisz kim jesteś to ci trochę poopowiadam co szefowa na ciebie bluzgała,jakim to kiepskim pracownikiem byłes, ile zaliczek wziąłeś, dymasz czy nie dymasz...wszystko ci powiem od A do Z.. No który pierwszy???

lulu

To prawda co pisze @@ i hugo. Ona nawet mu kase z konta kradła

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Baulogistik Nowak, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
KONIEC ICH

Zbieram świadków moj mel poszkodowanych@wp.pl

hugo

Jesli chodzi o tego co @@ pisze to ona ponoć go nie żle wydymała jego to już komornicy w domu nachodzili za ich długi jakąś przyczepe ich na siebie zameldował co oni za nią nie płacili i komornik go za nią scigał ze ją musi mu udostępnić hahaha tu to dopiero sie wywija

KONIEC ICH

Witajcie mieszkam w dojczach i mam legalna teraz prace i mam adwokata z urzędu to moj mel poszkodowanych@wp.pl

xxx

No to niezle kreci ta dama z Ochsenhausen

@@

Pewnie tak nie dawno mnie słuchy doszły ze ktoś już jej prywatnie założył sprawe o fałszerstwo jakiś podpisów i wyłudzenie pieniedzy,ale w Niemieckim sądzie to pewnie troche potrwa ale zycze chłopakowi zeby wygrał hehe

xxx

Mysmy byli niby zatrudnieni legalnie ale to juz wszystko z czasem sie okarze ogulnie o płace i warunki.

xxx

Ja mysle ze to juz niedługo bedzie trwało te ich wałki.

@@

A na jakie zarzuty im stawiacie?i czy wogóle ktos tam co sprawe zakłada jest zatrudniony legalnie?

xxx

Jak sadzisz sie z firma to prywatny majatek nie podchodzi pod firme.nie przez przypadek firma jest jego a auta itd jest oficjalnie jej .

xxx

Patologia to ... a baulogistik to firma

@@

Osoba prywatna to oni,a baulogistik to firma.teraz rozumiesz

wiec tez tak moze byc na Ruska Mafie blahahahahaha

@@

chyba ze na jakiegoś jelenia już je przepisali haha

xxx

jak na osobe prywatna jak włascicielami sa nowakowie

@@

ogłosili ogłosili a te auta nie są na firme tylko osobe prywatną

xxx

wiec maja ciepło i ciekawie...

Zostaw merytoryczną opinię o Baulogistik Nowak - Ochsenhausen

Baulogistik Nowak