Opinie o Baulogistik Nowak w Ochsenhausen

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Baulogistik Nowak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Baulogistik Nowak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baulogistik Nowak w Ochsenhausen

@

Ile ludzi pojechało bez pieniędzy obiecanki cacanki ...Zawsze dobry pozew zbiorowy i heya

Massiv

Jeśli to prawda to niestety ale znów udowadnia, że to ludzie ograniczeni. Niech najpierw poczytają regulamin tej strony a potem Konstytucyjne prawa człowieka o wolności słowa. Może sobie zgłaszać nawet do FBI I co im z tego przyjdzie? Nic. A nawet jeśli Sąd udostępni im cokolwiek muszą liczyć się z tym, że ludzie idąc na sprawę powiedzą prawdę, czyli wszystko to co tu opisane. A mogą się jeszcze zdziwić co niektórzy trzymają na " potem"...

QQ

Czym? tym ze ludzie na forum prawde piszą i ostrzegają innych by tu nie przyjeżdzali?

xx

To jeszcze nie wiesz że już sie niebiescy koledzy tym zajęli i nawet adwokata wynajął.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Baulogistik Nowak, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Mariola

Jestem tylko ciekawa czy pseudo szef policyjny mafiozo wie co o nim ludzie pisza hmm.

Jo

Ale polki tutaj sa niczego sobie wczoraj widzialem taka jedna w sklepie. Niezla byla.

Suma
@Jo

Jeszcze sie pytasz? To osoba bez najmniejszych skrupulow! Nie cofnie sie przed niczym. Jest bezwzgledna, wyrachowana i msciwa. A on to szkoda slow. Takiego sciemniacza to ja w zyciu nie widzialem.

Ludzie co wy wypisujecie czy ta Iza jest az tak bardzo zła jak cos to juz bym powiedział ze ten Julian jest wszystkiego winien dlatego Iza jest oczarniana przez ludzi...

do pitra

Kołomyja, wszyscy nadajecie na nią a jeden na drugiego jedzie po to żeby zrobic miejsce dla kolegi niby nie wracam , załatwię wam robote.a potem w (usunięte przez administratora) was mam. I co ziomku z leborka? Poleciałes se za osrto.na koniec tylko tyle z nami sie rozliczono ale są lub byli tacy co sami dużo gadają a chodzą z kazdym gównem kapowac do starych o .

Xyz

Taki wstyd Iza. A najgorsze jest to, ze to wszystko prawda. A nawet i więcej. wszystko zlo ktore zrobilas do ciebie wraca.

Ducato

Brudny Hary stawiam ci flaszke za to Logo!Dobre

Popieram Harego

Jaka firma tacy pracownicy. Tylko takie dno jak ..(usunięte przez administratora) .. utrzyma sie w tym syfie zwanym firma. Juz bym wolal, zeby moja kible sprzatala niz byla jak twoja szefowa. Ona nawet wlasnego nie potrafi umyc!

@@@

Jak jest pod ochroną to nalezy " zwierza" zabezpieczyc. Jedyny taki okaz hahaha. A tak powaznie to raczej jego druga polowka regularnie donosi na innych. I to nie tylko na policje.

@

To znaczy ze jest donosicielem z Ochsenhausen ... Jest pod ochrona...

uhu

Ale kawał we wszystko wierze ,ale z tą policją to cie poniosło.

@@@

A to juz wszyscy wiedza.no trzeba sie jakos z pobic tlumaczyc.

mario

Z tego co mi wiadomo to właściciel firmy współpracuje z policja...

Kolesh

Proponuję zakup słownika ortograficznego to po pierwsze, a po drugie nie przypominam sobie żebyśmy byli per Ty! Ale co się dziwić, jacy znajomi takie towarzystwo.

jasir

Ty gosciu nie porownoj mnie do pani nowak .a moze ty jestes z nimi spokrewniony.i zapros se nowakow na kawe ..bo tu ci napewno nie odpisza.

Kolesh

Dobra, znajoma, jasir czy teraz wiechu :D. Dlaczego po prostu pani nie napisze własnego zdania tylko sie "wyciera" innymi jak to ktoś wcześniej pięknie powiedział. Prosimy i zapraszamy do dyskusji. Lepiej zawsze się dogadać niż być ciąganym po Sądach czy oczernianym w internetach. Prosiłbym najpierw jednak o wyrównanie finansowe dla wszystkich wierzycieli. Potem na spokojnie możemy wyjaśniać sporne kwestie. Do tego czasu proszę się nie spodziewać pochwał i pochlebnych komentarzy.

wiechu

Dużo nie jest jak poeinno byc.ale od 6 miesiecy wyplate dostaje nawet jak sie spóźnia. Co wy myslicie ze za frajer by tu ktos siedział. Jak bym kasy nie dostal to bym tu nie wracal.proste.

Zostaw merytoryczną opinię o Baulogistik Nowak - Ochsenhausen

Baulogistik Nowak