Opinie o Baulogistik Nowak w Ochsenhausen

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Baulogistik Nowak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Baulogistik Nowak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baulogistik Nowak w Ochsenhausen

Kolesh

Nawet? To jakaś nowość? :D Widać na nowych są słabe notowania. To trzeba starych jakoś zatrzymać. Za wszelką cenę hahaha

jasir

owszem slyszalem,ale juz nie aktualne Turas zaplacil i wsio nawet ludziom zaplacili.i tak dlugo jak jak beda nowi tak dlugo bedzie sie ciaglo

Kolesh

@jasir wygląda na to, że sam zacofany jesteś. Najpierw piszesz o żadnej upadłości a potem, że też o niej słyszałeś. Może zapomniałeś nick zmienić? Ona już dobrze wie jak skutecznie usuwać negatywy. Na tej stronie jej sie nie udaje. No i niech sobie ma kontrakt nawet na 10 lat. Co z tego? W koncu sama będzie musiała z mężem u tego turka (usunięte przez administratora)Na zdrowie im wyjdzie. Jest upadłość i dni policzone...

kon

ten zleceniodawca to Taki sam jak oni wszyscy.zatrudnia polakow za9 euro brutto a rumunow za 7.tylko szkoda ze jeszcze tacy glupcy sa posrod nas.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Baulogistik Nowak, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
jasir

Mam ci jeszcze zdjecie wkleic . co wy wszyscy z ta pania nowak.ona nie wie jak sie kompa odpala a ty tu o pisaniu gadasz.ktos z mojej rodziny tam pracuje i sam slyszalem o upadlosci ale niestety tak dlugo jak maja tego swojego tureckiego zleceniodawce tak dlugo napewno nie padna a ze slyszenia maja kontrakt na piec lat.

mariola

jak można oglosic upadłość i nadal prowadzić firmę ludzie czy organy scigania o tym nie wiedzą w co oni ludzi pakują

jasir

Jas cos zacofany jesteś . żadnej upadlosci a jeszcze sie rozrosl .niech se ma kazdy może miec.

Jaś

Heh to jakiś żart? Przecież podobno wielki szefuncio ogłosił upadłość. To z jakiej racji zatrudnia ludzi?

Mariola

Ludzie dajcie sobie spokoj z ta pseudo firma (usunięte przez administratora)

massiv

Prawo do wolności wypowiedzi to jedno z praw umocowanych w Konstytucji, a co za tym idzie, każdy może dowolnie wypowiadać się – także w internecie – na dowolny temat, w tym na temat firmy. Dlaczego więc admin notorycznie usuwa niektóre opinie na temat tej firmy. Ludzie maja prawo wiedzieć dla kogo pracują i czego moga spodziewać się w zamian! Rozumiem, że Państwu Nowak nie podobają się opinie na ich temat, tyle, że są one prawdziwe a oni na ludziach zarabiają, dlatego też nie moga sobie pozwolić na negatywy bo koniec końców firma padnie. Moim skromnym zdaniem lepiej by tak było, uchroniłoby wiele rodzin przed wyzyskiem. Bardzo proszę admina tej strony o poważne potraktowanie tematu. Z góry dziękuję, a Państwu Nowak "dziękuję" za uswiadomienie mi powiedzenia po trupach do celu... dosłownie, oraz za pokazanie mi obrazu ludzi bez honoru!

massiv

Nie polecam i dla własnego dobra lepiej trzymaj się z daleka. Jest dużo firm gdzie szanuje się pracowników. Niestety w tej firmie szanowany jest tylko pieniadz z pracownika dosłownie. Widzę także, że na stronie znikają komentarze.

massiv

Nareszcie ktoś opisał tą pseudofirmę. To co tu jednak napisane to wierzchołek góry lodowej! To co ci ludzie wyprawiają i do czego są zdolni to się w głowie nie mieści. Niestety nie mam nic dobrego o nich do powiedzenia, co się ciśnie na język to same wulgaryzmy.

Dla mnie byłego pracownika ona tak jak i on to zlodzieje. Bardzo dobrze wiem jakie mechanizmy kierują tą firmą. Oby zaznali tego co zgotowali innym.

neuss

Piec miesiecy. Ducato jak tam pracowales to sam wiesz ze to on musi miec co se w mózgu umysli.bylem nie raz przy tym jak kazal jej to czy tamto przywieźć bo on musi miec.ok jak sie w maszyny inwestuje ale nie takim kosztem.nie bronie jej ale ona ma przy nim (usunięte przez administratora)

Święty

Zacznijcie jeszcze zdrowaśki w jej intencji odmawiać. Bo to przecie cud kobita. Nic tylko aureoli jej brakuje. Tu nie chodzi o nia tylko o firmę. A firma to oni oboje. I nie ma zwalania on to ona tamto.

Ducato

Neuss a ile tam pracowałes czy pracujesz?

neuss

Ha ha ha u niej nikt nie pracowal bo firma nie jest jej .ona nawet tam nie jest zatrudniona i ma h...do gadania.cos ducato nie w temacie jestes.przeciez ona tanczy jak on jej zagra.i sie nia wyciera ,wszystko pod jego komando.a prawda jest taka ze jakby firma byla jej to by takiej hujni nie bylo.wiem to z wlasnego przypadku.jak szefuncio kazal mi odliczyc to czy tamto a ona sama powiedzala ze go ponioslo i dala mi cala kase.wszyscy zasuwacie na nia.jakos a on jest tym calym motorem.g

Dukato

HaHaHa dobry temat a drodzy forumowicze napiszcie kogo Izka przekręciła naj bardziej co u niej pracował?to jest pytanie za 100 punktów,I jeszcze jedno dlaczego ich opisujecie na PL.forum a nie na DE.?albo dać artykuł do prasy np.WWW.wochenblatt, Niech ich opiszą na pierwszej stronie ze tak przekręca wszystkich,albo zrobić zżute na prawnika niech zrobi pozew zbiorowy o przekrętach i złoży do prokuratury,i dlaczego sie nikt tym nie zajmie!!?? Niech mi ktoś mądry z was na to odpowie?? tylko pierdoły a za konkrety to nikt sie nie bierze.I TAKA PRAWDA NIE STETY

powtórka

Nie wypaczeni tylko zrozpaczeni! Ludzie szukają pracy i mają nadzieję, że pracodawca zapłaci za ich robotę, jadą kilkaset km, żeby zarobić na rodzinę, nikt mi nie wmówi, że każdy jest zabezpieczony i ma kasę na powrót i na przeżycie na miejscu. Wiadomo obiecanki cacanki, umowa ubezpieczenie, nocleg, zawsze wszystko jest cacy, dopuki się nie przekonasz na miejscu, na tym żeruje pani nowak, zaliczki są normą, byle tylko pysk zatkać i miec z głowy na jakiś czas, ludzie stali po kilka godzin pod drzwiami czekając na wypłatę, zawsze jest jutro jutro... niektórzy nawet flaszki zbierali po śmietnikach bo nie mieli za co żyć, ludzie im żarcie dawali a nawet nocowanie. Każdy w tym miasteczku wie co to za ludzie, nikt z bliskich okolic nie pracuje w tej firmie, Ci z zewnątrz niestety nie mają takiej wiedzy. 1mc może być dobrze 2 już nie będzie, nie dziwię się, że opony ktoś poprzebijał, kiedyś stanie się coś o wiele gorszego. Ta firma nie jednego już wpędziła w kłopoty, nie tylko finansowe ale także i prawne. Były pobicia, nikt tego nie zgłasza bo albo się boi albo nie ma wystarczającej wiedzy, i właśnie na takich ludziach żerują. Jeśli nie będzie wpisów, to będą niestety następni. Skoro są tutaj ludzie którzy ich bronią to proszę mi dać konkret powód, żeby w to uwierzyć, jak narazie są 4 wpisy usunięte przez admina na wniosek firmy. Niech się firma wykaże i odda pieniądze które jest winna tylu osobom, co z przelewami dla pracowników przez Western Union do PL? Życzę Ci robotnik abyś za pół roku miał takie samo zdanie, bo ja go nigdy nie zmienię.

znajoma

Nie jestem p. Nowak i wcale niechce nia byc.ale ich znam.ja nic do nich nie mam a nawet mi pomagali jak bylam w nieciekawej sytuacji przez dluzszy czas.h

Zostaw merytoryczną opinię o Baulogistik Nowak - Ochsenhausen

Baulogistik Nowak