Opinie o Baulogistik Nowak w Ochsenhausen

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Baulogistik Nowak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Baulogistik Nowak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baulogistik Nowak w Ochsenhausen

mmmm

Widac, ze baulogistik walczy z wiatrakami.Wszystko co sie pojawi w necie w nim zostaje.Juz nie odbudujecie opinii.Nie polecam pracy w tej firmie i ostrzegam.(usunięte przez administratora)

znajoma

Ja tez jestem na miejscu i tak naprawde zdania sa podzielone.znam tych ludzi i niestety jak w naszym ochsenhausen kazdy polak na kazdego jedzie jak tylko sie uda.ale jest duzo takich co narzekaja bo nowaki takie czy srakie a potem widze tych samych ludzi u nowakow bo trzeba komus cos pomoc zalatwic.wtedy sa dobrzy.a najciekawsze ze ludzie niby sie zwalniaja a za dwa miesiace widze niektorzy wracaja i jeszcze przywoza kogos z rodziny albo kumpla, sasiada itd.a zawsze beda pisac ci co przyjechali i mysla ze tu eurasy na drzewie wisza.mam sama takie doswiadczenia.i nie pracowalam u nowakow.tylko szkoda ze wlasnie my polacy w tym jestesmy dobrzy .tz w opierdalaniu komus (usunięte przez administratora)

temat

Ogolnie nie interesuje sie plotkami.ale nie dokonca jest tak jak niektorzy wypisuja.co mnie zastanawia pp pisze ze maz przyjechal bez pieniedzy.wiec tylko tyle moj maz pracuje od marca a w miedzyczasie byl w kwietniu na wielkanoc , w maju i teraz zjechal na urlop .jakos co miesiac ma wyplate.a z opowiadan wiem ze niektorzy chodza po zaliczki i pija calymi wekendami a potem zony dzwonia ze nie dostaja pieniedzy.apozatym jest mi wiadomo ze dzieci p.nowakow maja wszystko od tabletow po wszystko co zechca (tez) nie moja sprawa ale uwazam ze dzieci nie powinno sie mieszac w takie rzeczy zwlaszcza gdy chodzi o5-7latki.

dalajlama

Do @Pp - nie łudź się, że szef o niczym nie wie, on wie doskonale co się dzieje, jest cwańszy niż ta szefowa, uwierz mi. A o dzieciach to brak słów i lepiej się nie wypowiadać.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Baulogistik Nowak, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
nike

Podać do sądu,albo urzędu celnego.Przecieź musi być sposób na takie bandyctwo.

Polak

Aby położyć kres pracy na czarno przez bezrobotnych i azylantów, ustawa definiuje nowe przestępstwo wyłudzenia świadczeń socjalnych i stanowi, że będzie karane grzywną lub więzieniem do trzech lat. Innych kar nie zaostrzono - grzywny wynoszą w zależności od przestępstwa od 3 do 500 tys. euro, kara pozbawienia wolności - od pół roku do pięciu lat. Za zatrudnianie cudzoziemców bez zezwolenia na pracę lub na wyraźnie niekorzystnych warunkach płacowych pracodawcy grozi do trzech lat więzienia lub grzywna (do 500 tys. euro), a w szczególnie ciężkich przypadkach - gdy organizatorami nielegalnego zatrudnienia są zorganizowane bandy - od pół roku do pięciu lat więzienia. Sam obcokrajowiec pracujący bez zezwolenia naraża się na grzywnę do 5 tys. euro i wydalenie z Niemiec.

Pp

naprawde niepolecam moj maz wrocił z tamtad bez grosza zostal oszukany przez Pania (usunięte przez administratora)tak jak wiele innych typu przesle wam piniadze western union gdzie nigdy do nikogo niedotarły zostaje tylko droga prawna sadowa gdyz pracodawcy sa znani organom sprawiedliwosci teraz tylko im został na koniec kontrola ZOOLU a piniazki i tak odzyskamy szkoda mi tylko tych zapuszczonych dzieci bizmesmenow i nieudolnego szefa co nie ma pojecia o niczym zal...

Mati

Dokładnie tak jak kolega opisał ta fantastyczna firme z daleka omijac bandyci i (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Baulogistik Nowak - Ochsenhausen

Baulogistik Nowak