Opinie o Kohler Holztreppen GmbH w Eberhardzell

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Kohler Holztreppen GmbH. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Kohler Holztreppen GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kohler Holztreppen GmbH w Eberhardzell

Czy firma Kohler Holztreppen GmbH udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Czy Kohler Holztreppen GmbH oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Wszyscy nasi pracownicy otrzymują umowę o pracę na czas nieokreślony

Pracodawca Nowy wpis

zawsze dajemy umowę o pracę bezpośrednio

Pracodawca Nowy wpis

Istnieje stała umowa o pracę

Administrator Nowy wpis

Czy zarabianie 2100 EUR na stanowisku Lakiernik w mieście Memmingen jest realne? Kojarzycie firmę, która oferuje tyle na Lakiernik?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Kohler Holztreppen GmbH?

Sprawdzamy wszy życiowe, a potem masz z nami okres próbny

Sprawdzamy CV, a potem masz z nami okres próbny

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Kohler Holztreppen GmbH na stanowisko Monter schodów (m/k)? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.

Aktualność

• opiekę medyczną Kohler Care

• pakiet powitalny

• pakiet szkoleń

• profesjonalny sprzęt

Wyślij do nas wiadomość ze swoim CV na adres: jobs@kohler-treppen.de, a na pewno skontaktujemy się z Tobą!

Zostań częścią #Kohlerteam!
Pawel

Pracuję tu od 5 lat. Niestety jestem chory i muszę wracać do domu. Fajne zakwaterowanie, wspaniali koledzy, świetna praca. Warto tu pracować

@Pawel

Dziękuję Paul i wszystkiego najlepszego w Polsce

Dawid

Ile może zarobić monter ?

Leszek

Co dokładnie obiecał Ci ten pracodawca skoro napisałeś, że "cuda obiecywali"? Chciałbym, abyś kwestię tę rozwinął i napisał dokładnie, co nie zgadzało się finalnie z tym, co pracodawca ten Ci napisał. Możesz to dla mnie zrobić i po prostu napisać?

@Dawid

Wir bezahlen: Tagessatz 19,20 EUR (steuerfrei) Fahrzeit mit dem Auto EUR 13,20 / h Aufpreis für das Laden von EUR 15,40 Hotel während der Montage 40 - 80 EUR Installation von Treppen 18 - 24 EUR / h Installation von Gebäudetreppen EUR 20 Vorbereitungskosten vor Ort EUR 8

Nie znamy żadnego pracownika o takim nazwisku. Ocena jest fikcyjna i ma szkodliwy wpływ na biznes.

@Dawid

Monter zarabia 17-22 euro w zależności od pracy

Moze pracownik

Ktoś wie czy firma pomaga w przejeździe? Jest cos organizowane? Jak wygląda zakwaterowanie? Moze sie ktoś wypowiedzieć? Widzę ogłoszenie o pracę ale nie wiem czy warto wysłać CV, bo nie mogłem znaleźć żadnych informacji w internecie Dzieki

Kohler Treppen
@Moze pracownik

Prześlij nam swoje CV, wyjaśnimy wszystkie pytania e-mailem lub zadzwonimy.

@Moze pracownik

Wycieczkę należy zorganizować samodzielnie samochodem/autobusem. Dla naszych pracowników mamy nowoczesne zakwaterowanie w nowym domu. 5 minut spacerkiem do firmy. Ciepłe powitanie

Aktualność
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników, którzy odwiedzają Nasz profil!

Bardzo nam miło, że jesteście z nami!

Zapraszamy do współpracy oraz do wyrażania merytorycznych i prawdziwych opinii na temat Naszej firmy. Każda Wasza opinia jest dla Nas bardzo cenna i pozwala wyciągnąć odpowiednie wnioski, aby firma mogła się dla Was rozwijać!

Jesteśmy firmą otwartą na opinie zarówno obecnych jak i byłych pracowników. Śledzimy treści pojawiające się na forum i zawsze staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki.

Przyjmiemy każdą opinię, która jest merytoryczna i oparta o fakty, wnosi coś do dyskusji lub pozwala nam dokonać konkretnej zmiany. Zgodnie z Regulaminem swoboda wypowiedzi ma też swoje ograniczenia, dlatego z forum zostaną usunięte wszystkie opinie, które będą w negatywny sposób identyfikowały konkretne osoby z firmy, będą zawierały słowa obraźliwe lub nawołujące do stosowania przemocy, informacje mogące ujawnić tajemnicę przedsiębiorstwa.

Przypominamy, że we wszystkich niepokojących Państwa kwestiach, możecie kontaktować się z nami bezpośrednio pod adresem e-mail: jobs@kohler-treppen.de
Mariusz

Jak zdejmą obostrzenia na granicy to zaaplikuje ponownie... Pozdrawiam

Jak dużo osób pracuje w Kohler Holztreppen GmbH?

Kohler Holztreppen

Mamy około 50 pracowników

Robert

Witam. Czy firma aktualnie rekrutuje na stanowisko montera schodów? Dziękuje i pozdrawiam

@Robert

@Robert

Tak, poszukujemy monterów - prześlij nam swoją aplikację

Ogłoszenie na Pracownik Budowlany do Kohler Holztreppen GmbH pojawiało się w GoWork.pl, polecacie aplikować?

Czekamy na Twoje zgłoszenie

Kohler Holztreppen

Proszę skontaktuj się z nami. Prześlemy Ci wtedy stawkę godzinową. Zatrudniamy nowych pracowników i czekamy na zgłoszenia

Czy w Kohler Holztreppen GmbH zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Was meinen Sie mit Auftragsverträge?

Stefan

Dobra firma o dobra praca ale jedynie dla tych którzy potrafią i chcą pracować.

@Stefan

Stefan a długo pracujesz w firmie?

Wstydliwe jest przesyłanie niewłaściwych recenzji, ponieważ jesteś leniwy i nie chcesz pracować. Nigdy nie mieliśmy pracownika o tym nazwisku. Dlatego możemy tylko zgadywać, kto tu pisze. Po krótkim okresie próbnym nowe mieszkanie było pełne śmieci, praca nie została wykonana i mieliśmy wysokie koszty. Policzek, żeby coś tutaj napisać.

Dzień dobry Skontaktuj się z nami ponownie, jeśli nadal jesteś zainteresowany pracą.

@Pracodawca

Witam. Dziekuje. Zaaplikuje może za jakiś czas. Za dużo czasu straciłem. Na razie popracuje w Polsce. Pozdrawiam

Hej, czy w firmie Kohler Holztreppen GmbH płacą za nadgodziny?

Dzień dobry oczywiście nadgodziny są płatne. Prześlij swoją aplikację na adres jobs@kohler-treppen.de

Praca stolarz (schody)

Witam; Jestem stolarzem z wieloletnim doswiadczeniem. Wykonywalem wiele roznych projektow stolarskich, lecz glownie specializowalem sie w roznego typu schodow glownie tzw. (wiszacych). Jest jednak maly problem, znam bardzo slabo jezyk niemiecki, lecz rozmawiam dobrze w jezyku angielskim. Poniewaz pracuje w Netherlands, jako stolarz ogolnobudowlany, mialem stycznosc niemieckimi pracownikami w roznych zawodach, bez problemu dogadywalem sie z NIMI bez problemu. Jezeli nie jest to jaims problemem moglbym zaczac pracowac w Waszej Firmie. Posiwadam. Moge przeslac zdiecia mochich prac!? Posiadam rowniez duza ilosc suchej tarcicy debowej, jesionowej i bukowej. (usunięte przez administratora)

@Praca stolarz (schody)

Witam i dziękuję za zainteresowanie. Niestety e-maile wracają i nie można ich wysłać. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Kohler Holztreppen GmbH - Eberhardzell

• Jak się pracuje w Kohler Holztreppen GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy Kohler Holztreppen GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Kohler Holztreppen GmbH