Opinie o Baulogistik Nowak w Ochsenhausen

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Baulogistik Nowak. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Baulogistik Nowak o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baulogistik Nowak w Ochsenhausen

Klaudia Nowy wpis

Czy ktoś ostatnio dostał u nich prace ?

wiktor Nowy wpis

Można iść w takie teorie @wiki ale są tutaj osoby, które chciałby dostać pracę..możecie coś na ten temat napisać?

wiki Nowy wpis

chodzi mi o pracownikow ktorzy wiedza cos na temat jednego kretacza co mogli by mi o nim cos powiedziec

wiki Nowy wpis

do cds mam prosbe odezwij sie na mojego mejla moze bedziesz mogl mi cos powoedziec o pewnym pracowniku.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Baulogistik Nowak, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
wiki

prosze o kontakt wiktoriaona@interia.pl

wiki

Witam wszystkich ktorzy pracowali w tej firmie prosze o kontakt wiktoriaona@interia.pl

Jezus

Wątpię żeby państwo nowak znali słowo premia a już napewno nie poznają smaku premii jej niewolnicy (nazywajmy rzeczy po imieniu :D ) tam z wypłatami jest problem :D

Magda

premie daja z fantow co nazbierali z netto blhahahaha Pani Szopracz

Krol

Niestety ale Borat ma racje.

tross

zlodzieje i oszusci!!!!!!!

Borat

Na prawdę dziwię się że jest jeszcze ktoś kto nabiera się na obiecanki tej firmy. Ludzie obudźcie się! Tyle na ich temat w internecie a wy ciągle napychacie im kieszenie. Sami niektórzy jesteście sobie winni. W dobie internetu i łasić się na opisanego negatywnie oszusta.

Szefowa to zwykła (usunięte przez administratora) Hejtuje tą firmę , nikomu nie polecam , banda złodziei , pracujesz i zostajesz wyhujany! , zapier.. po 13H , a wynagrodzenia BRAK .!!!!

hahah

Madziu mam odwagę i ci to wszystko w ten szpetny typiarski ryj powiem tylko przyjedziesz do Polski buhaha juz niebawem. .. na wszystko przyjdzie czas. .. haha

madzia
@hahah

hamuj z tymi odzywkami a pozatym to nie mam bratowej jak nie znasz znaczenia danego slowa to najpierw sie dokladnie dowiedz a potem sie odzywaj mam to gdzies kto o mnie i mojej rodzinie mowi tylko zmien swojego informatora bo masz go hujowego ktory cie bardzo oszukuje nara

plum

Broni a potem łazi po mieście i opiernicza tyłek szefowej i jej bachorom , tak jak ta jej bratowa.Co w rodzinie to nie zginie.Nie ma się co dziwić,jak poziom spod kibla nie wychodzi i jednej i drugiej i trzeciej :D

madzia
@plum

hej to ja magda .zobacz co ty robisz siedzisz i piszesz jakies glupoty a nawet nie masz o niczym zielonego pojecia a po za tym wole czyscic obsrane kible niz dupy dawac na prawo i lewo i nie zycze sobie by ktokolwiek obrazal moja rodzine wez popatrz na swoja i co ma firma do nas wez sie jebnij w leb bo nudne juz to jest chyba nie rozumiesz opinia o firmie a nie o ochsenhausen czy ludziach indywidualnych jak masz cos do mnie i mojej rodziny to miej odwage powiedziec to prosto w ryj a nie pod jakisms frajerskim nickiem

JA

Haha...... MAGDA broni swojej szefowej bo wiano od niej dostała buhaha...... a na ochsenhausen stalo sie przeklęte tak jak ta strona!!! Kolejna pani od mycia obsranych kibli chyba u was to rodzinne :) :)

Na stos

Bardzo ciekawe wypowiedzi. O wszystkich tylko nie o baulogistik. Co cie to ku...a obchodzi kto ćpa kto z kim jest w ciąży kto gdzie i z kim i po co kto na salony a kto nie?Masz żałosne życie że się tak wszystkimi interesujesz. Piszesz że dajcie spokój a sama nadajesz jak z ambony. Takie ście...a tylko na odstrzał. Co za (usunięte przez administratora)

polak

To niestety Prawda ze kazdy gada na kazdego a najlepsze ze potem siedza i imprezuja przypadkiem jedem stole.

sss

Juz dajcie se na wstrzymanie.wszyscy wiedza ze od polowy roku panstwo chcieli do miasta na salony.ja tez za nimm nie przepadam ale oczywiscie fantazja polakow w Ochsen nie zna granic.jedni sie wyprowadzaja nie z wlasnej woli...inne sa w ciazy z nie swoimi mezami..jeszcze inni cpaja....itd a to wszystko miedzy nami.

bat na debili
@sss

Trzeci chleja i wszystko wiedza,tylko najmniej o sobie co nie? Pewnie ty jestes najswietrza/y. Najlepiej ty so daj na wstrzymanie i wstrzymaj swoje pierdoly.

bpracownik1

Chodzą plotki ze nie wyprowadzili się z własnej woli czy to prawda? Nie wiem.

bpracownik1

Chyba temu na gorze :) ewentualnie komornikom

Zostaw merytoryczną opinię o Baulogistik Nowak - Ochsenhausen

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042